BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

11 lata 1 miesiąc temu #631577 przez dziubasek
Osobka no u ciebie to bym sie zastanawiala czy jestes w ciazy ;) slicznie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #631736 przez Kamilka22
Hej Dziewczyny :)

Nie wiem jak Wy ale coraz rzadziej się wysypiam w nocy;/ dosyć że wstaje siusiu z 4 razy minimum to jakoś mi nie wygodnie, budzę się co chwilę jak się przewracam z boku na bok masakra... zamiast się wysypiać jeszcze póki Mała w brzuszku to nie da rady;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #631759 przez karolinkanice16
ja już od jakiegoś miesiąca mam problem ze spaniem ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #631761 przez Joanna89
Kamilka22 ja mam podobnie, budzę się często, ale w sumie się wysypiam. Jak mała w nocy kopie to mi źle ani na lewy ani na prawym boku nie da się leżeć...Siusiam tak przed snem, potem w nocy no i nad ranem. Na początku ciaży było gorzej co 2 godziny :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #631766 przez Joanna89
Mykam do wanny, rano chcę jechać kupić jakaś sukienkę, może mi się uda...
dobranoc mamuśki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #631974 przez magdalenagal
Dzień dobry wszystkim niedospanym brzusiom :kiss:
My wysłaliśmy Tatę do pracy i dziś mamy luźniejszy dzionek.

W nocy łapały mnie skurcze łydek i kręciło mi palce u stóp... bleee jak ja tego nie lubię!
Dziś gotuje Mama, a jutro przejmuję kuchnię na trzy dni :-) I like it!

Miłego dzionka :-)

Aha, Grey w trzech odsłonach skończony... No jak mawiała Szymborska- dupy nie urywa.
Bierzemy się za Crossa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #631997 przez kaska1982
Hej :) Witam wszystkie Mamusie :)

Kamilka mam podobnie, wstaję w nocy kilka razy, czasem 3 a czasem 5, dodatkowo okropnie bola mnie w nocy nogi, od bioder do łydek, i czasem łapia mnie skurcze w łydki. A podczas przewracania sie z boku na bok to totalna masakra. I tak jak mówisz, zamiast teraz sie wysypiać to urządzam sobie spacery w nocy :(

Miłego dnia :)

Kocham Cię syneczku!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #632015 przez dziubasek
Hej hej :)
Ja juz po pracy :laugh: , pojechalam i po 25 minutach okazalo sie ze moge isc do domku :laugh:
Mnie z kolei spi sie dobrze, oczywiscie budze sie na siuski ze 3 razy ale tragedii nie ma...
Czas zaczal mi zapierniczac jak szalony... jeszcze tylko maj i w czerwcu juz pewnie niektore z nas sie rozpakuja :laugh:
Milego dzionka mamcie :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #632027 przez dorkiszon
magdalenagal no właśnie my tez chcemy taki domek do 120 m2 po co większy i dlatego twój mi sie bardzo podoba , bo mały i ładny.
Jeśli chodzi o mięśnie brzucha to ja też ćwicze biorę zestawy z youtuba babka która sama jest w ciąży i się tym zajmuje pokazuje różne zestawy i pewnie, że można ćwiczyć mięśnie brzucha. Mówiła, że spokojnie jak nasza ciąża nie jest jakaś zagrożona to można ćwiczyc do 9 miesiąca są to takie lekkie ćwiczenia nie, że jade jakieś brzuszki :D, a mięśnie tak czy inaczej rozjeżdżają się na brzuchu, bo nie da sie inaczej są maksymalnie rozciągnięte,a w ćwiczeniach chodzi o to żeby były troche mocniejsze i podtrzymywały ten ciężar,a zejdą to sie po porodzie dopiero niestety :D
Ze spaniem to mam tak, że co 2 godziny idę sikać i to już jest maksymalnie wypełniony pęcherz i za, każdym razem, gdy wstaje dostaje skurcz Braxtona, a tych skurczów mam już dosyć strasznie często je mam, ale cóż macica musi ćwiczyć. No i jak sie przewracam to strasznie już mam ciężki ten brzuch więc kulam się na łóżku jak mogę czasami muszę się chwycić gościa obok :D
No i ja tez wczoraj byłam kierowcą pijanego męża, bo byliśmy na grillu :D no i po kiełbasie, którą zjadłam miałam taką w nocy zgagę, że prócz sikania zahaczałam jeszcze o lodówkę, żeby łykać mleczko i jeszcze sobie po kiełbasce zjadłam w domku lody, a co :D także fajnie się ścieła kiełbaska :P wogóle to bym tylko żarła i najgorsze, że zaczyna mi się włączać akcja słodycze, a ja zawsze tak mało słodyczy jadłam w życiu :D
No to ide myć głowę i na balkon się opalać troszkę :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #632039 przez magdalenagal
U mnie akcja żarciowa pt. wafelki kakaowe...
Ale nie sikam w nocy- nie wiem czy któraś oprócz mnie tak potrafi ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #632041 przez NataliaK
Dzieńdoberek :)

Ja wróciłam wczoraj z działki - było bardzo sympatycznie. Dużo spacerowaliśmy, wygrzewałam się na słonku, rochę tylko mi alergia dokuczała ale i tak taki domek z ogródkiem by się do zamieszkania przydał :D dziś wstałam wcześnie, posadziłam kwiatki na balkonie :) a teraz musiałabym się zebrać i ogarnąć bo muszę zawieść do zus-u zwolnienie :)

Wczoraj nadrobiłam zaległe posty ale już nie miałam weny do Was napisać. Co do kosmetyków też chyba zdecyduję się na Hipp - słyszałam dużo dobrych opinii a do pupy podobno Mustella jest o wiele lepsza niż Sudokrem także planuje kupić bo Sudokrem mam jak na razie taki malutki. Trochę mnie zmartwiło bo ostatnio mnie brzuszek swędzi - czyli się skóra rozciąga, dużo się smaruje a zauważyłam wczoraj popękane naczynka na dziurce po kolczyku w pępku :( mam nadzieję, że nie będzie mi się tam nic działo. Jeżeli chodzi o sen to też wstaje kilka razy w nocy i kręcę się z boku na bok ale w miarę potem zasypiam i rano jestem wyspana :)

Śliczne nowe brzuszki pokazałyście :)

Magdalena domek piękny i Ty super wyglądasz :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #632081 przez dorkiszon
magdalenagal to może za mało pijesz ? :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #632088 przez magdalenagal
Nieeee nie ma opcji ;-) nigdy mało nie piłam ;-)
Mam taktykę pod tytułem Idę sikać co 15 minut aż opróżnię pęcherz i tak od 19:00 do 22:00. I działa :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #632100 przez dorkiszon
hahahah ja niestety często jeszcze na noc chleje mleko z kufla od piwa :D więc potem sikam jak nie wiem, ale muszę wybrać zgaga czy mleko na noc :D ja zawsze mało piłam teraz się zmuszam cały czas pije moralną. Musżę powiedzieć, że strasznie mi zęby wybielały chyba przez picie mleka właśnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #632105 przez dziubasek
Ja to po kazdym siku wypijam szklanke wody(bo mnie suszy)a w nocy to mi mega goraco... niedlugo bede spala na golasa ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl