BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 9 miesiąc temu #689555 przez dorkiszon
Dopiero teraz mam czas, bo kochany brat wyszedł w końcu z mojego pokoju juz jestem mega zmeczona jego pier...
Matce wszystko wygarnełam wyparła się wszystkiego ,że szła nalać wody do czajnika. Olałam to już z nią gadam , ale swoje wiem i czuje się nadal jakbym miała kaca moralnego. Aha no i oczywiście standardowo się rozbeczała, użalanko tez było, że jest samotna itp.
Mam jakieś ataki płaczu i doła nie wiem czy hormony czy ta cała sytuacja plus brat.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #689557 przez dorkiszon
Idę spać, dobranocka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #689578 przez Qltoorka
Joanna, no, teraz widać :) Fajna ta mata :)

dorkiszon
, pewnie hormony + cała sytuacja...

karolinka
, o ile zdołasz :P Bo u Ciebie akcja chyba postępuje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #689581 przez karolinap
Witam!
Wymoczylam za Was stópki w morzu :) Bylo cudownie! I przyznam szcezre ze mialam pewne wahania zeby moze nie jechac ale ciesze sie ze sie zdecydowalam. Nie wiem czy to pogoda, moczenie stopek w zimnej wodzie, towarzystwo czy jod ale wrocilam taaka wypoczeta i pelna sil :) Spedzilam z mama piekny weekend, Maz dojechal do nas po pracy w sobote wiec tym bardziej bylam szczesliwa majac przy sobie dwie tak wazne dla mnie osoby :)
Mamie o odejsciu czopa powiedzialam dopiero nad morzem bo gdyby wiedziala wczesniej to moze balaby sie ze mna jechac ;)
Nadrrobilam wszytskie posty, co do tematu mam, to jak juz zdazylyscie pewnie zauwazyc ja moge spedzac z moja mnostwo czasu a i tak Nam malo. Dzis znowu bylam u niej caly dzien bo miala jeszcze dzis wolne :)
Bylam tez dzis z rana u lekarza, z Pola wszystko OK. Na nastepny poniedzialek polozna umowila mnie na 30minutowe KTG. Odebralam wyniki GBS. Wynik: "nie wyhodowano" - troche mnie rozbawil zapis tego wyniku :)
Polozna mowila ze brzuch sie ladnie obniza i z lewej strony wyczula nozki. Zdzwililam sie, bo myslalam ze to co wypycha z prawej to nozki a to chyba taka koscista dupcia albo raczki ;) Ja juz nie potrafie sobie wyobrazic w jakiej ona pozycji tam lezy :)

agniesia1604 - Gdynia pozdrowiona :)

kaska1982 - ja dostalam plan porodu do wypelnienia, jakies 30 pytań: tak lub nie. I jedna kopie juz dalam dzis poloznej i zostaje w mojej karcie w szpitalu a drugia mam miec przy sobie.

karolinkanice - Sliczne zdjecia Ksawerego! :)
Czekamy na dalsze wiesci co do skurczow, moze tez powoli sie cos zaczyna :)

emi87 - swietna metamorfoza pokoiku Mili :) wiadomo - Twoj pokoik rzadzi :)
No i fajne te targi z tego co pisalas - na sam koniec jeszcze tyle ciekawcyh informacji od ekspertow :)

Magdalenagal - oczywiscie ja tez wirtualnie towarzyszylam ci podczs porodu - moja mama i maz rowniez :)
Gratuluje jeszcze raz slicznego Synka!
No i piekne podziekowanie :)
Jeszcze raz dziekuje za blonnik :) Jak dla mnie czyni cuda - jestem dzieki niemu leciutka jak piorko :lol:

Dziubasek - Fajna taka szkola kosmetyczna, jesli tylko sie dobrze zorganizujecie z mezem to na pewno dasz rade zeby ja zrobic:) A pozniej wlasnie - moze dzialalnosc :)
Ja tez sama mysle o swojej dzialalnosci, bo jak pomysle ze mam za jakis czas wrocic do prywaciarza to plakac sie chce :/

Goldi - trzymaj sie kochana! Bedzie dobrze :*

Qltoorka - nad morze mam 170km ;) Takze spedzenie tak upalnego weekendu nad morzem to sama przyjemnosc gdyby nie ta trasa ;) Ale dalam rade :)

Osobka85 - dziekuje za zaproszenie :) Oj w takie upaly mrozona kawka bylaby super :)

Nikaa - Wyrazy wspolczucia

bea2a - Gratulacje obrony na 5 :)

Patrizia - Super ze jestes z Nami! ja tez mysle o Tobie niemal kazdego dnia. Jestes Nasza Bohaterka! Taka silna i kochana :* trzymamy mocno zacisniete kciuki za to zeby sie Wam udalo jak najszybciej :*

Siwa - Ja tak nie mam. Przybieram na wadze w zawrotnym tempie w ostatnich tygodniach :(

Kasiak - trzymam kciuki!!!

Jamaika - sliczna zapowiedz! Nie moge doczekac sie reszty zdjec :)
No a tort pierwsza klasa :)

Bedac nad morzem wieczorkiem spotkalam sie ze znajoma polozna na grillu - dostalam od niej rozne gratisy, probki, buteleczki, smoczki, rozne rzeczy no i oczywiscie kilka rad.
Najwazniejsze co mowila to, zeby nie zapomniec oddychac! :) Jak dla niej z punktu widzenia poloznej to wrecz najwazniejsze!
Mialam ją niedaleko wiec nie balam sie gdyby cos zaczelo sie dziac w czasie tego weekendu. Ale z drugej strony ona pracuje w prywatnym szpitalu w Gdansku gdzie jak mi powiedziala porod kosztuje 6 tysiecy wiec moze to i dobrze ze wrocilam do domku w dwupaku :)

A i jeszcze jedno - bede szczera - Jestem Wyjatkowa :)Czemu? Bylam dzis na Szkole Rodzenia wieczorem i spotyka sie tam bardzo duzo ciezarnych bo podzielone jestesmy na grupy. Otóż nikt nie ma tak spuchnietych kostek jak Ja! Moje sa najwieksze. Jak na nie patrze to cos strasznego. I hit - na kostce zrobil mi sie rozstep! tak puchna :) Jest narazie maly i wcale mi on nie przeszkadza ale nie wiarygodne jak moze noga spuchac.
Oby Polcia urodzila sie najpozniej w dniu terminu :) A nie po bo moze byc ciezko:)

To chyba na tyle :) Wrocilam i teraz bede juz pisac na bierzaco :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #689582 przez Jamajka
Qltoorka na razie na blogu tylko jedno zdjęcie :) około 2 tygodnie muszę poczekać..
Te czopki pewnie zaczną działać, ale to jak ze wszystkimi lekami..trzeba im dać chwilę.. mylę, że już jutro/pojutrze poczujesz się dużo lepiej. A byłaś u lekarza? Mnie się wydaje, że to lekarz pierwszego kontaktu będzie konkretniej wiedział co i jak w takiej sprawie.. Oby Ci przeszło i ulżyło jak najszybciej :kiss:

Karolinkanice Ty się najedz lepiej, bo jak w nocy wylądujesz na porodówce to już będzie za późno...

Swoją drogą ja też byłam mega głodna przy porodzie, bo pojechaliśmy do szpitala po śniadaniu, a Lenkę urodziłam o 20.05.. cały dzień bez jadła.. ale adrenalina chyba mnie trzymała.. a po 22 mój M. jeszcze do Tesco po bułki, masło i ser żółty jechał, żebym cokolwiek zjadła, bo myślałam już, że padnę.. teraz mam spakowane do torby biszkopty i mus owocowy w tubce :)
Idę spać, bo to już moja pora..

Buziaki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #689584 przez kasiak
No ciotki my juz w komplecie. Sebastian Jan, 3380 wagi, 48cm wzrostu. Urodzony 25.06 o 2:11.
Na razie padam na pysk. Do zobaczyska niedlugo :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #689589 przez magdalenagal
Witaj na świecie Młody Człowieku :) buziaki dla dzielnej Mamy!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #689591 przez agusiaa26
Kasiak GRATULACJE!!!!! :), mamusia wypoczywaj a dla maluszka ciocie zycza duzo zdrowka!!
Witamy na swiecie Sebka :):)
:kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #689602 przez karolinap
Kasiak - Gratulacje! :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #689611 przez osobka85
Kasiak gratulacje !! :)

synek- Jaś <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #689617 przez NataliaK
Kasiak GRATULACJE !!!

U nas leje od nocy :D w końcu! spało się cudownie więc przebudziałam się na śniadanko i obadać sytuację na forum i zmykam jeszcze na małą drzemkę a co dziś sobie poleniuchuję ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #689620 przez uniuni
kasiak gratulacje Kochana! :kiss: Witaj Sebciu! Kasiak czekam na relacje!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #689634 przez askan2
kasiak super !!!! Gratulację, dużo zdrówka dla Ciebie i Maleństwa :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #689638 przez agniesia1604
kasiak napisał:

No ciotki my juz w komplecie. Sebastian Jan, 3380 wagi, 48cm wzrostu. Urodzony 25.06 o 2:11.
Na razie padam na pysk. Do zobaczyska niedlugo :cheer:


Tydzień przed terminem ...

Kawał chłopa ... GRATULACJE!!!!!!

Piękna data... mój kuzyn urodził się też 25.06:))))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #689648 przez gold_butterfly
kasiak - gratuluję!

Jamajka - śliczny tort, pewnie tatuś był zachwycony :-) A co do jedzenia,to racja. Przy pierwszym porodzie też byłam szalenie głodna. Przyjechałam w poniedziałek o 15, zjadłam lekką kolację (2 kromki chleba). Na drugi dzień, o 6 zabrali mnie na porodówkę, a o 12 powiedziałam,żeby dali mi obiad, bo zaraz padnę z głodu. Zjadłam dwudaniowy obiad,a potem walczyłam, żeby nie zwymiotować - ale to szczegół :-P

Dorkiszon - nie przejmuj się, szkoda Twoich nerwów.

Joanna - mata prześliczna. Nie widziałam jej na żywo,ale wydaje się strasznie puszysta :-)

A zdjęcia na tym blogu są tak cudowne,że nie mogę się napatrzeć. Siedzę i przeglądam na FB.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl