BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #689674 przez Patrizia
Kasiak GRATULACJE!!! :)

I dziekuje Wam kochane za wsparcie i mile slowa :*




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689696 przez carmelove
ogromne gratulacje dla walecznej Kasi :) :kiss:
no i całuski dla Sebka :kiss:

czekam na relacje :)

u mnie mycie okien g dało :) wywołało aż 3 :dry: wieczorne skurcze.
Przynajmniej już wiem jak to jest :P chociaż jeden był taki - jak pisała Aga, aż sie spociłam :)

Ania - nasza dziewczynka !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689754 przez dziubasek
Kasiak gratulacje mamuska :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: czekamy na relacje i fotki :) ( a swoja droga to troche sie nameczylas od soboty :( )

To co ktos dzisiaj rodzi?????? :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure:

Mnie znowu boli brzuch jak na @, ide do poloznej na 14 posluchac serducha mojej malej Pindy, potem zalicze jakis spacerek z rodzinka(bo tatusia ma offa) i bede lezec do gory pipencja :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689764 przez bea2a
Kasiak serdecznie gratuluje synka:)

Kurcze Wy tak chcecie rodzić i mieć przy sobie maluszki a ja się jakoś boję tego wszystkiego. Z jednej strony chciałabym już mieć malutką przy sobie, ale z drugiej strony chce żeby jeszcze posiedziała sobie w brzuszku.

Byłam wczoraj odebrać wyniki posiewów i przy okazji zapytałam na IP czy mam się martwić zwiększoną aktywnością dzieciątka. Wysłali mnie do przychodni, gdzie zrobili mi KTG i USG. Okazało się, że wszystko w porządku a malutka faktycznie tak jak Nala pisała mogła odreagowywać mój przedwczorajszy stres związany z obroną.Dzisiaj jest już spokojna, jak zawsze.

Chciałam wybrać się do H&M i C&A bo mają wyprzedaże i dużo fajnych dziecięcych ubranek ale cały czas pada :( Może się przejaśni, to się wybiorę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689770 przez kaska1982
Kasiak serdecznie gratuluję :lol: :lol: :lol:

Kolejna mamusia już tuli swoje Maleństwo :) Swoją drogą od soboty to trochę czasu minęło i jesteś dziewczyno bardzo silna, że miałaś na to siły i nerwy :) Trzymaj sie tam i czekamy na zdjęcia :)

My nadal w dwupaku :dry: mam jakieś lekkie skurcze kilka razy dziennie, ale rewelki nie ma :angry: Z tego co lekarz powiedział w piątek, po odstawieniu tych wszystkich proszków to miało sie zacząć bardzo szybko, ale ja chyba jakaś dziwna jestem i na mnie to nie działa. :( Bedę pewnie do samego terminu chodzić albo i dłużej :dry: no ale cóż, dzięki temu Mateuszek jest ciągle w bezpiecznym dla niego miejscu i dopóki nic mu nie zagraża to sie nie martwię :) w piątek kolejna wizyta u gina wiec zobaczymy co dalej :)

Kocham Cię syneczku!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689792 przez dorkiszon
OOO już się urodził GRATULACJE Kasiak.
Ja dziś robię wymaz na GBS.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689796 przez alba77
Gratulacje dla wszystkich mam! :)
Patrizia trzymam kciuki żeby wszystko szybciutko się ułożyło, ludźmi się nie przejmuj, to co się wydarzyło najbardziej na świecie boli i dotyka właśnie Ciebie i nikt nie ma prawa oceniać i mówić Ci jak masz sobie radzić z tragedią... ja wierze że będzie dobrze :)

u nas spokój, jutro ktg, pozdrowionka dla wszystkich!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689800 przez pasal
hejka! udało mi się Was nadrobić :) serio płodność po urodzeniu jest większa? mi jakaś baba na kursach przedmałżeńskich mówiła, że 3 miesiące po porodzie kobieta w ciąże nie zajdzie. Alee by mnie pinda urządziła. Moje maluszki jeszcze w szpitalu, ale kazali mi się przygotować na poniedziałek :) ale tylko z Gabrysią :| mam nadzieję, że Zuzię też mi oddadzą.

Dorkiszon - z moją mamą jest tak samo! wszystko na pokaz, jak jesteśmy same robi i gada inaczej a przy ludziach? brak słów. Postaraj się nie zwracać na to uwagi, nie w tym stanie. Chociaż wiem, że łatwo mi powiedzieć.. meliska, meliska i jeszcze trochę meliski. Oby po porodzie nie było u Ciebie tak jak u mnie. Robi z siebie najlepszą babcie pod słońcem, doszukuje się w dzieciach swoich i mojego ojca cech (których nie mają), pierdoli ludziom jak jej ciężko psychicznie i finansowo przez tą całą sytuację a jak jest na prawdę? grosza nam nie dali na dzieci, nadal wiszą nam pieniądze które pożyczyliśmy, dzwoniła aby wypytać o dzieci może ze 3 razy i taka z niej zajebista babcia.

Kasiak - Gratuluję, czy na lipiec zostanie jakaś lipcówka?

Moje kruszynki w całej okazałości, podobne? nie bardzo :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689815 przez dorkiszon
pasal moja się zachowuje jak dziecko dosłownie. Z bratem mi dogadują, żeby na mnie się podał nie na mojego M., bo im nie pasuje mój mąż.
Fajne dzieciuszki masz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #689818 przez emi87
Jamajka wow!! juz jedno zdjęcie zrobiło na mnie wrażenie :cheer: ju sobie wyobrażam jaka reszta musi byc piekna!

karolinap to teraz nabrałas sił na poród :D też bym sobie w morzu nóżki pomoczyla ale cóz...została mi miska hihi
też mi strasznie zaczeły puchnąć stopy - tak że nie dotykam palcami podłogi :ohmy: takie poduchy mi sie robia i nie wiem czy mi nie popękała skóra pod palcami bo jak wstaje po długim siedzeniu lub lezeniu to mam wrażenie jakby mi sie ranki rozchodziły...

kasiak moje ogromne gratulacje!!!! dzielna mamcia! odpoczywaj kochana teraz a Ciebie Sebciu ciocie cieplutko witaja na tym swiecie i posyłają całusy :*

Qltoorka jak tam po nocy sie czujesz??

madziu no i jak mijaja pierwsze dni macierzyństwa? :) jak sie czujesz i w ogóle?

bea no i super ze wszystko w porządku :)

pasal mamuniu jakie cudne perełeczki!!!! :cheer: przesłodkie są :) trzymam kciuki żeby całą trójeczke wypuścili do domciu :) trzymaj sie kochana i ucałuj dziewczyny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689829 przez bea2a

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Także dziewczyny nie przejmujcie się bo nie wszyscy mają takie kochane mamy jak Karolinap. No ale to są nasze mamy, więc i tak je kochamy, mimo iż najlepszymi przyjaciółkami byśmy ich nie nazwały.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689835 przez siwa342
kasiak Gratulacje :)

pasal ślicznotki

MAJA


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689838 przez moonia154
Witam Mamcie :laugh:
Kasiak gratuluję dzidziusia! Wreszcie przyszedł na świat :) Pewnie czujesz już mega ulgę i wszechogarniające szczęście :cheer: Wycałuj i wyściskaj Sebka :kiss:
Pasal córeczki cudowne i jakie rozkoszne :laugh:

U nas drugi dzień "średniej" pogody, tzn. jest deszczowo ale cieplutko. Dobrze, że nie ma już upału z niedzieli, bo to było przegięcie :dry: :) Remont pokoju powoli zbliża się ku końcowi, ale ja jestem jakoś trochę sceptycznie nastawiona do efektu :unsure: No cóż, mąż z teściem mają dziś kończyć malowanie, a jak farba już wyschnie to zaczniemy się wprowadzać :) I coś czuję, że przy tym sprzątaniu zacznę rodzić :laugh: Przed nami najważniejszy punkt programu, pt. wybór łóżka dla nas :huh: Ale to dopiero w sobotę, o ile dotrwam :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689846 przez nala
Kasiak gratulacje. Troszkę się wymęczyłaś przez te parę dni, ale warto było i masz już swoje szczęście przy sobie :)

Pasal, śliczne dziewczynki! Gratulacje!

Bea, fajnie że wszystko w porządku.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Najlepiej sobie ułożyć wszystko w głowie, przyzwyczaić się że tak już będzie i że to nie nasza wina, że taki kontakt jest.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689848 przez karolinap
Pasal Śliczne córeczki! Trzymamy kciuki byście wszystkie byly juz w domku.

Bea2a Kazda mamcia jest inna ale na pewno kochają Nas tak samo tylko inaczej to okazują. Ja mam 24 lata, moja mama 43 - mamy podobne poglądy i dogadujemy sie super. Ciekawe jak bedzie za kilka lat (tfu tfu) ;)
W co jak w co, ale nie uwierzę ze nic specjalnego nie przygotowalas ;)
Ja każde Twoje danie bym ze smakiem schrupala jak patrzę na zdjecia na blogu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl