BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 4 miesiąc temu #811780 przez NataliaK
Cześ mamusie. Nie mam niestety czasu za bardzo aby wszystko przeczytać (moze wieczorem mi się uda) ale wchodzę puki mam sekundę wolną. Chciałam Wam złożyć, życzenia bo moge już nie mieć okazji.

Życzę Wam więc spokojnych Świąt w gronie rodziny, uśmiechu i miłośći i duużo wypoczynku, niech dziadkowie zabawiają dzieci a Wy leżcie do góry brzuchem ;) no ale życzę też cudownych chwil z dziudziusiami wielu przytulasów, jeszce więcej pocałunków, no i oby dla każdeje z Was i dla maluchów znalazł się jakiś drobiazg pod choinką a co, tak dla przyjemnośći :) ściskam Was każdą z osobna i każde dzieciątko :kiss:
[/b]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811785 przez pasal
hehe emi seteczka doskonały pomysł :) ale ja bym chyba po tej setce padła - ostatni raz alkohol piłam ponad 1,5 roku temu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811803 przez dziubasek
Hej Siostry lipcowe :laugh:
Jako ze ja od miesiąca jestem matka pracująca to nie mam czasu na forum, czytam was po nocach ale na odpisywanie brak mocy. Julka moja rośnie i zeby chyba też idą, gryzie wszystko co popadnie i się wscieka :angry: Majka jest dalej najcudowniejszą starsza siostra, Maz narzeka bo skończyło się spanie do południa. Ja od dwóch dni nie karmie piersia tylko mm( dziwnie mi z tym ale jakoś dam rade).
A teraz to z czym tu przybyłam:
Kochane życzę Wam aby te swieta były najcudowniejszymy świętami w waszym życiu, wielu wspaniałych chwil i cudownych prezentów, a przede wszystkim zdrówka i cierpliwości :D.. I pamiętać mi proszę ze Dziubas o Was zawsze pamieta. Buzki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811844 przez jorgus_krk
pasal super wieści obyś już zawsze tylko takie pozytywne posty dodawała, co mama to mama :laugh:

sprzątanie gotowanie i zabawianie małego więc na forum mało czasu dlatego już dziś składam Wam lipcóweczki życzenia

Aby te święta były radosne spędzone z najbliższymi dużo spokoju i zdrówka dla was i oczywiście dla wszystkich naszych maluszków oby zdrowo nam rosły
wszystkiego naj naj dziewczynki
[/b]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811903 przez kasiorek001
ja rowniez zycze wam wesolych, pogodnych i spokojnych swiat, zadowolenia z dzieciaczkow i zeby szczescia i zdrowka wam nigdy nie brakowalo!!!
P.S. ja mam dzis same porazki kulinarne-piernik zakalec, zupa rybna bsrdzo metna, mam nsdzieje ze chociaz pasztet z karpia bedzie jadalny...dobrze ze mamie'zlecilam'przygotowanie karpia w galarecie...w ogole mamy karmiace jak z waszym swiatecznym menu??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811923 przez kasiak
Dziewuszki kochane zdrowych i pogodnych świąt, grzecznych bobasów i mężów :silly: Spełnienia marzeń babeczki Wy moje ulubione :)

Kasiorek ja gotuję tak, żebym mogła wszystko zjeść. Trochę się boję barszczu grzybowego, ale jak nie spróbuję to się nie dowiem czy jest ok ;) grzybiarz sprawdzony, wiec mniejszy sytres, że zjem muchomoira :laugh: a tak to szału na Wigilii nie bedzie, bo będzie nas tylko 5, w tym Sebek. A na tyle osób nie trzeba nie wiadomo ile jedzenia.
Uszka do barszczu wyszły mniam, będzie barszczyk czerwony, ale prawdziwy, a nie z torebki, barszczyk grzybowy, pierogi z kapustą i ruskie, ryba po grecku, śledzie w śmietanie, kompot i chyba tyle. W zeszłym roku było praktycznie to samo i było ok. A wszystko robię sama :P No powiedzmy, że siostra trochę pomaga ;) A uszka robiłam pierwszy raz sama, bo zawsze to mamuśka robiła ;)
Makowce wyglądają fajnie, za to upiekłam trzy biszkopty i wszystkie oklapły :angry: no ale zjedzą się :laugh: dorobiłam mniamniuśny krem i bedzie ok :P

Nogi mi do dupy już włażą, przypomniałam sobie niedawno, że od południa jestem głodna :P jeszcze prysznic bo wali mi spod skrzydła :woohoo: i od rana od nowa ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811931 przez Qltoorka
Kochane, wybaczcie mi na wstępie brak oryginalności i polotu...
Chcialam Wam najzwyczajniej w świecie życzyć
Wesolych, rodzinnych, pięknych Świąt!!!
To nasze pierwsze w powiększonych rodzinach, więc już są niezmiernie wyjątkowe....
:-) czekalysmy dluuuuugo na te święta ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811962 przez agusiaa26
Witajcie w ten cudny poranek!
Kochane zycze Wam wspanialych, radosnych Swiat Bozego Narodzenia! W Nowym Roku samych radosci, zdrowka dla Was i kochanych dzieci!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #812028 przez Marta27
Kochane i ja chciałabym Wam i Waszym rodziną życzyć zdrowych, spokojnych i bardzo rodzinnych świąt. Zapewne zapamiętamy je ponieważ to te pierwsze z naszymi bobaskami w ubiegłym roku były w brzuszku i zastanawialiśmy się jak to będzie jak będą już na świecie. My dziś mamy też jeszcze jedną okazję do świętowania mój mąż ma urodziny a więc dzisiejszą wigilię spędzamy z rodziną ze strony męża a jutro jedziemy do moich rodziców. To też jest moja pierwsza wigilia poza domem rodziców. A jedzenia się nie boję jem już praktycznie wszystko.

HUBERT


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #812032 przez asiulek_dolls
Witajcie Lipcóweczki :)

nie wiem czy sobie mnie jeszcze przypominacie bo dawno się nie odzywałam,
ja o Was pamiętam i często podczytuje i wpadłam tu dziś tylko na chwilkę z dwoma sprawami..

po pierwsze (to tak przy okazji):
przepraszam, że tak zniknęłam bez słowa, pomimo tego jak miło i ciepło mnie tu przyjęłyście :kiss:

no a po drugie i najważniejsze!:
Życzę Wam w te święta dużo radości, ciepła, miłości i pyszności,
Abyście na każdym kroku, przy każdym kęsie smakołyków
i podczas każdej zaśpiewanej kolędy cieszyły się uśmiechem swoich dzieciaczków,
By te święta minęły w miłej, wyjątkowej i magicznej atmosferze i pozostawiły wiele pięknych wspomnień z pierwszych świąt Waszych Małych Skarbów.

pozdrawiamy świątecznie,
Aśka, T. i Kacperek :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #812048 przez magdalenagal
Dziewczyny Kochane!

Oprócz życzeń na fb składam Wam tu serdeczne życzenia Bożonarodzeniowe :-)
Niech nadchodzący czas przyniesie Wam ciepło i radość płynące z rodzinnej atmosfery.
Niech chwile spędzone wśród bliskich będą Waszym paliwem na następny rok ;-)
Duuużo miłości i szczęścia. Pociechy z naszych Pocieszek Maleńkich :-)
A w Nowym Roku wszystkiego co przyniesie pomyślność i satysfakcję.

Magda, Monsz i Misio :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #812065 przez dorkiszon
Dziewczyny jestem zabiegana z wiadomych względów więc rzadziej bywam na forum.

Też wam życzę najwspanialszych świąt , zdrowych i rodzinnych oraz przepięknych i wymarzonych prezentów. Pozdrawiam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #812117 przez kasiorek001
my wigilie jedlismy o17.30, ania spala w ogole dzis duzo spala i byla b grzeczna, a mowia ze jaka wigilia tak i caly rok...:)a wasze dzieciaczki jak sie dzis sprawowaly??ja w sunie to jem to co moge czyli produkty malo alergenne, wiec glownie byla rybka w roznej postaci...milego swietowania..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #812145 przez Myszka24
Zdrowych pogodnych wesołych świąt dla was dziewczyny i dla waszych najbliższych. Buziaki[img] Zdrowych pogodnych wesołych świąt dla was dziewczyny i dla waszych najbliższych. Buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #812160 przez karolinkanice16
I ja życzę wszystkim mamusią Wesołych i spokojnych Świąt :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl