BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

11 lata 1 miesiąc temu #587271 przez magdalenagal
Ja też mam leniwca i to meeega!! Chce mi się strrrasznie spać...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587301 przez NataliaK
Cześć dziewczęta :)

kaska1982 mnie tak samo przebadała jak Ciebie moja pani doktor dlatego zastanawiam się czy iść jeszcze do jakiegoś specjalisty z tym połówkowym...

ja też mam dziś lenia strasznego mieliśmy z mężem przygotowywać pokój dla dziecka do remontu bo w końcu doczekałam się tapety którą zamówiłam i w przyszłym tygodniu chcemy zacząć prace ale od rana jakiś sąsiad tak katuje swoje mieszkanie jakąś wiertarką czy czymś innym hałaśliwym, że odebrało mi całą radość z naszego małego remontu i skończyło się bólem głowy do tego...mam nadzieję, że niebawem skończy i reszta dnia będzie o wiele przyjemniejsza :) a z przyjemności to dziś na obiad gotuję pyszny żurek i już się nie mogę go doczekać :) miłego dnia dziewczyny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587308 przez Marta27
Ja też dzisiaj jakaś senna jestem widok śniegu za oknem jakoś mnie nie nastraja pozytywnie. Dziś mam połówkowe i jakoś zaczęłam się trochę stresować może przez to że moja siostra trafiła do szpitala na obserwacje bo jej się szyjka zaczęła skracać a ma termin na 24 czerwca. Wczoraj wieczorem brzuch mnie pobolewał tym razem z prawej strony ale dziś jest już dobrze.

Trzymajcie kciuki :)

HUBERT


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587330 przez siwa342
No a ja obchodze dzisiaj swoje małe święto moje hmmmmm ..... 18 urodziny :)

Pogody na urodzinki takiej nie zamawiałam-ktoś chyba się coś lekko pomylił :(

Wrzucam zdjęcie z wczoraj z babskiej imprezki urodzinowej:)Brzusio z tygodnia na tydzień coraz bardziej okrąglutki (prosze wziaść poprawkę że byłam po jedzonku pysznej sałatki greckiej z bagietką czoskową oraz warstwową z kurczaka-objadłam się jak świnka :) )


MAJA


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587339 przez pasal
Ale ładna mamusia :) siwa chyba mamy termin porodu na ten sam dzień ? 22.07 ? Powiedzcie mi kobietki jak wam lekarz bada szyjkę macicy ? ja wchodząc do lekarza mam mierzone ciśnienie, sprawdzaną masę ciała i USG przez brzuch. Robi wam lekarz jakieś badania dopochwowe? badanie piersi, kontrola śluzu, cokolwiek innego niż USG?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587345 przez Lacrijka
Siwa, daj namiar na sukienkę...zarąbista jest :laugh: :laugh: :laugh: No i brzusio sliczny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587352 przez NataliaK
patrysia305 i siwa342 ślicznie wyglądacie z brzuszkami :)

ja przy badaniu mam również badanie dopochwowe robione, właśnie badanie szyjki i śluzu. Myślę, ze to potrzebne aby stwierdzić, że wszystko jest w porządku. Badania piersi nie miałam na żadnej wizycie a powinno być bo nawet mam to w karcie ciąży.

A z innej beczki...bo są tematy wózków i łóżeczek a co sądzicie o stoliku do przewijania czy planujecie taki zakup? może któraś już ma jakieś doświadczenia z tym tematem czy to się przydaje czy nie??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587356 przez siwa342
pasal mnie zawsze jeszcze bada dopochwowo,osatanio powiedziedziała że mam wszystko pozamykane i jest ok :) oraz sprawdza mi ph :)

Lacrijka kupiłam u tego sprzedawcy miał sporo kolorów i wogóle ale teraz widze że już mu chyba niewiele zostało,na allegro znajdziesz jeszcze takie bo miało więcej sprzedawców. Ja mam L/Xl (na metce w środku pisze rozm 44 ) i jeszcze spokojnie jakiś czas się w nią zmieszcze :)

allegro.pl/urocza-dwukolorowa-sukienka-p...p63-i3086513922.html

MAJA


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587373 przez pasal
kurka to zaczynam się martwić, bo nie miałam robionego ani jednego badania dopochwowego, nie wiem czy z moją szyjką macicy wszystko ok.. powinnam poprosić o takie badanie ? byłam zdziwiona tym, że przez tyle tygodni ciąży lekarz TAM jeszcze nie zaglądał.

NataliaK jeżeli masz wystarczająco dużo miejsca na postawienie takiego stolika to jest to super sprawa, dużo mam decyduje się na zwykły przewijak, który kładzie na komodzie lub taki przyczepiany do łóżeczka. Ja przez ograniczoną ilość miejsca przy dwóch łóżeczkach w pokoju właśnie na taki się zdecyduję, będzie on łączył oba łóżeczka a pod spodem będzie mała komoda na kremy, posypki i pieluszki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587380 przez siwa342
NataliaK ja ze względu na to że nie mam miejsca kupiłam przewijak na łóżeczko,koleżanka ma komode z przewijakiem i mała ma już roczek a dalej z niej korzysta i jest zadowolona,więc jak masz miejsce to fajna sprawa :)

MAJA


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587391 przez NataliaK
no właśnie z miejscem jest trochę problem bo pokoik jest malutki a do spania na pierwsze miesiące mam kołyskę więc taki nakładany na łóżeczko w moim przypadku odpada. W pokoju się zmieści albo stolik z przewijakiem albo fotel żebym miała kącik do karmienia, mała komoda na ubranka i kołyska dlatego sama nie wiem co bardziej mi się przyda?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587403 przez pasal
widziałam gdzieś także rozkładane przewijaki ( wygląda to mniej wiecej jak deska do prasowania) więc może szukaj czegoś w tę stronę ? wtedy mogłabyś mieć fotel do karmienia i obok złożony przewijak.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587409 przez dorkiszon
Mój lekarz robi raz na trymestr badanie pewnie więcej mu się niechce :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587416 przez pasal
dorkiszon a chodzisz prywatnie czy z NFZ ? chociaż żebym miała jedno na trysemesrt, a tu nic :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587419 przez magdalenagal
A ja zwykłe badanie ginekologiczne mam na każdej wizycie (prywatnie) na Kasę miałam też chyba raptem dwa razy. Dzięki temu lekarz zobaczył to moje zapalenie i przepisał mi leki.

Jakby którąś dopadł mega świąd (upławy itp) TAM polecam IN VAG. Dowcipne tabletki, zakłada się na noc i przechodzi jak ręką odjął. Nie są tanie (25 pln za 6 tabletek- i ta dawka powinna wystarczyć) ale warto.

Dziewczyny ze zdjęć- wyglądacie cu-dow-nie :-) gratuluję udanych zakupów i dobrego samopoczucia. Mnie trzyma nadal Sid-Leniwiec ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl