BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

11 lata 1 miesiąc temu #587620 przez Kasik88
Wiem, wiem, ibuprom, nurofen odpada. Zażywam tylko paracetamol jak coś boli.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587623 przez dorkiszon
Ja na początku wogóle nie wiedziałam, że cos można na ból i zdychałam dopiero pierwszy raz ostatnio cos zażyłam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587628 przez Kasik88
Ehh ... biedactwo, ja staram się brać jak najmniej, ale jak już boli a w szczególności głowa to wezmę, ale co do tych więzadel to nie wpadłabym na taki pomysł chyba ... tylko bym się męczyła.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587641 przez karolinkanice16
Kondrad bardzo ładne imię :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587645 przez uniuni
Qltoorka mi pasuje do nazwiska i Oskar, i Borys, i Konrad :) A co do Leona.. to może Leo? Wtedy będzie prawie tak samo, ale po Twojemu ;)

Właśnie z pracy wróciłam.. skurcze powróciły i do tego kość ogonowa nie pozwala siedzieć :silly: jeszcze trochę zniosę.. zaraz Wielkanoc :) J. robi właśnie obiadek, czekam cierpliwie choć ostatnio jedyne o czym mogę myśleć to: 'Jeść, jeść, jeść!' :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587651 przez askan2
Qltoorka my też mamy problem z imieniem, niby na chwilę obecną KAJETAN, ale nie jesteśmy przekonani... będziemy jeszcze szukać ;) My z mężem nie jesteśmy zgodni tak bardzo co do imienia dla tego na starcie odpadło parę...
Mi też się LEON (Leoś) podoba a mąż mówi SEAT LEON :P
Borys, Oskar moi faworyci :) faktycznie ten Oskar troszkę się zlewa z Waszym nazwiskiem... ale dla mnie to chyba by nie był problem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587653 przez dorkiszon
Kasik88 mnie te wiązadła najczęściej bolą też wtedy nie moge podnieść nogi szczególnie jak sie połoze na plecach to bez pomocy nie moge wstać.
Tez dzieje mi sie takie cos, że twardnieje mi na kilka sekund brzuch tzn. macica mi twardnieje jak kamień dosłownie ostatnio takie cos mi się dzieje właśnie. Po badaniu ginekologicznym jak mnie zabrał na usg i sie położyłam tez mi stwardniał i mówił, że tak się czasami dzieje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587668 przez Kasik88
Darkiszon mnie też bolą podczas leżenia i brzuchol się spina ;/ I jak mam sie w nocy obrócić to też boli :( I jak ostatnio u gin byłam to tez mówiła że normalne to jest, że tak bywa, do tego dzidzia była tak ustawiona, że kopała mnie po szyjce, teraz czuję, że się obraca, tzn zmienia pozycję bo co rusz gdzie indziej kopie czy rączkami boksuje. Ale wtedy nie pomyślałam że w fizjoterapii jest taka jedna metoda, którą można byłoby wykorzystać, dlatego też zapytam teraz czy można.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587681 przez dorkiszon
Kasik88 no to mam niemal identycznie jak ty dziecko mnie po szyjce kopie jakby.
Ja wogóle się budze z bólami pleców, a na boku jak leże i sie obudze to boli mnie jakbym odleżyny miała dupa i udo z boku na plecach nie śpie, bo nigdy nie lubiłam.
Jedna wielka męczarnia i tak pewnie do końca hahahah ide znowu sobie na basen w tym tygodniu.
Ciepła woda mi pomaga w wannie jak poleże jeszcze na te wiązadła.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587686 przez dziubasek
Goldiuszy do gory :) , ty masz teraz wszystko pod gorke po porodzie bedzie z gorki :laugh: ...
Lacrijkami sie wydaje ze bez problemu zrobia ci cesarke, ja mam w rodzinie 4 pary blizniat i wszystkie rodzone przez cesarskie ciecie...
Siwakochana Sto lat.... wow 18tka super wiek(ja za 5 lat bede hucznie swietowac podwojna 18ke :P )... W ciazy wygladasz kwitnaca(ciekawa jestem jak wygladalas przed)
NataliaJa mam przewijak ale z niego za bardzo nie korzystalam, przewijalam mala na lozku(tak mi bylo wygodniej)... niewiem moze tym razem sie przelamie i zaczne korzystac z niego...
Goldio jeju ja nawet nie wiedzialam ze takie cos istnieje ;)
A ja po pracy popijam kawke ogladajac bajki z moja Miss, katar mi przechodzi i ogolnie pomimo paskudnej pogody mam mega powera(chyba zaraz wezme sie za sprzatanko ;) )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587688 przez Kasik88
Darkiszon mnie woda tak sobie pomaga:/ niestety;/ Na plecach śpię trochę, na lewym boku coś nie mogę spać :( a jak na prawym śpię to cierpnie mi ręka na górze cała i się męczę. No ale do końca już bliżej niż dalej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587708 przez dorkiszon
Kasik88 mnie raz tak chwyciło, że mi noga prawa taka ciepła się robiła i lekko mi cierpła, ale mi przeszło jejku to dopiero połowa, a jak mi jeszcze urośnie większy brzuch to ja wogóle chyba nie zasne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587717 przez Kasik88
Darkiszonku damy radę :) a to wszystko dla naszych dzieciaczków. U nas pokój już prawie gotowy :D:D Meble czekają na odbiór, tylko jeszcze czekamy na sofę i nam je przytransportują :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587727 przez dorkiszon
Ja mam juz szafe, ale lezy w kartonie za tydzien malujemy wreszcie na kolor w przyszlym miesiacu panele kupujemy na podloge i wreszcie koniec.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587734 przez Kasik88
No my już pomalowane, panele położone, lampa zawieszona, acz kolwiek Małż mój mówi że coś nie tak jest i coś zwiera, ale jutro będzie robił i pewnie huśtawkę zawiesi :) więc już bliżej niż dalej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl