BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

11 lata 1 miesiąc temu #587426 przez siwa342
NataliaK albo coś takiego
allegro.pl/stolik-scienny-przewijania-ik...jak-i3037982020.html

tylko może poszukaj tańszej opcji :)

MAJA


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587451 przez dorkiszon
magdalenagal ja tez chodze prywatnie do lekarza, a mam lekkie zapalenie i dostałam na to globulki dopochwowe clotrimazolum mega tanie i tez bardzo skuteczne i tez na noc się aplikuje :)
Skuteczne są, bo juz je stosowałam kiedyś. Miałam tez inna lekarke co mi na zapalenie przepisała globulki 6 szt. za 60 zł także ceny sa roże, a skuteczność podobna.
Przewijaka nie kupuje , bo mam w łóżeczku, a jak sie nie sprawdzi to przewine na zwykłym łóżku i tez będzie dobrze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587485 przez dorkiszon
Właśnie wróciłam z apteki clotrimazolum globulki kosztowały 3,49 zł za 6 szt.
Ale dziś mnie bolą znowu krzyże i brzuch jakbym okres miała dostac masakra nie wiem czy moge sobie wziąć paracetamol, bo wczoraj tez łykałam, bo znowu myślałam, że zdechne z bolu głowy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587503 przez bea2a
Właśnie przyszła do mnie poduszka do spania i karmienia z firmy Blanca-Baby: blanca-baby.pl/bawelna-francuska/20-podu...welna-francuska.html

Dzisiaj ją wypróbuje i zobaczymy, czy faktycznie lepiej się śpi. Co do funkcji karmienia, to nie za bardzo wiem jak ją ułożyć, żeby było wygodnie? Będę musiała pokombinować. A Wy macie takie poduszki? Jesteście zadowolone?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587539 przez gold_butterfly
Stolika do przewijania nie mam - mam za to przewijak,bardzo wygodne rozwiązanie :-) Poduszkę do karmienia też posiadam,ale jest nieco inna niż Twoja bea2a :-) Polecam,bo z początku bardzo długo schodzi karmienie (jakieś 30 minut przy piersi co 3h). Co do cesarki,to u nas w szpitalu każda pierworódka, bez względu na ułożenie dzieci ma cesarkę (w przypadku bliźniaków).

Mam też poduszkę poporodową - jak dla mnie nieprzydatna. Nie potrafiłam na niej usiąść - tak,czy owak bolało cholernie (ale stasznie popękałam,dlatego zakup okazał się zbyteczny).

Teraz planuję zakupić to zamiast butelek (Olcia nie chciała potem ssać piersi, wygodniej było jej ciągnąć butlę) www.mamabebe.pl/product-pol-10120-Zestaw...%85cy-Karmienie.html Na początku miałam problem z laktacją,bo nie miałam pokarmu. Pojawił się dopiero po 10 dniach. Olcia z początku w ogóle nie przybierała na wadze - musiałam dokarmiać ją butlą. Mam nadzieję,że rozwiązanie okaże się przydatne,no ale nie wiem. Dużo osób ponoć ma problem,żeby wygodnie z tego korzystać.

Marnie się dzisiaj czuję. I wszyscy mnie denerwują... Grr...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587570 przez dorkiszon
hahahah jaki system do karmienia :) jeszcze czegoś takiego nie wiedziałam :P
Ja sie czuje psychicznie nawet dobrze, ale boli mnie miednica musiałam łykac paracetamol takiego bólu nie mogę wytrzymac, a co dopiero porodowy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587575 przez Kasik88
darkiszon pomaga Ci paracetamol? Bo mnie tak boli, że jak ruszę nogą to zwijam się z bólu:( i zastanawiam się czy u mnie zadziała.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587577 przez Qltoorka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587584 przez Kasik88
Qltoorka - Konrad to bardzo ładne imię, a znam paru i ludki z tym imieniem są bardzo ale to bardzo fajnymi ludźmi:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587591 przez dorkiszon
Kasik88 przed ciąża zażywałam ibuprom max zawsze, bo żadko cos mi pomogło na bół tak całkiem, a teraz niestety paracetamol i sobie myślałam, ze lipa pewnie będzie mało skuteczny i powiem ci, że pomaga mi jak bardzo boli mnie głowa to troszke jeszcze czułam, a teraz ledwo siedziałam zażyłam i tez troszeczke czuję , ale ledwo co. Także jest dosyć skuteczny możesz spróbować, ale np. apap wogóle nie działa na mnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587595 przez Kasik88
Zaraz spróbuje, mam apap w domu i paracetamol też więc jak mówisz że coś pomaga, to lece do kuchni po tabletkę, bo zwariuję.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587598 przez dorkiszon
Qltoorka haha miałam o samo, że żadne nam do nazwiska nie pasowało, a jak pasowało to juz mamy o tym imieniu i nazwisku kuzynów :) w końcu stwierdziliśmy, że będzie Kuba nie wiem czy pasuje czy nie. Doriana tez myśleliśmy, ale zaś imię matki Dorota a syn Dorian hahah.
Konrad spoko choć ja nie lubie twardych w wymowie imion, ale jak wam się podoba to do nazwiska pasuje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587604 przez dorkiszon
Kasik88 a ciebie co boli, bo mnie jak nie głowa to wiązadła i miednica nawet mi tam w okolicy kości ogonowej jak sikam cos przeskakuje masakra jakaś ruchoma dupa mi sie zrobiła :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587613 przez Kasik88
Wydaje mi się, że bolą mnie więzadła, non stop przeskakuje mi staw krzyżowo-biodrowy, na wysokości mniej więcej kości ogonowej, może troszeczkę wyżej, ale to że przeskakuje to normalne bo relaksyna się wydziela, taki hormon i więzadła robią się luźniejsze i już tak miednicy mocno nie trzymają, z tym, że w pierwszej ciąży miałam to dopiero w 35tyg, a teraz już boli od jakiś 2-3 tygodni:/ No i w rezultacie boli mnie krocze i czasem promieniuje do nóg. Za tydzień wizyta więc się mojej gin zapytam czy mogę zrobić jedną terapię na to, czy to nie zaszkodzi, jak nie zaprotestuje to zobaczymy co da się zrobić, jak pomoże to się podzielę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #587614 przez dorkiszon
Apap to jest też paracetamol 500 mg czyli to samo co ja mam wiec podejzewam, ze apap by mi tez jednak zadziałał, ale mam uraz do apapu, bo kiedyś na mnie nie działał.
Tylko nie zażywaj czasami ubupromu, bo nie można tylko paracetamol.
Jeszcze mi sie tak niefortunnie dzidziuś ułożył, że kopie mnie tak głeboko w dół brzucha już tak kilka razy sie obrócił i czuję taki dyskomfort wtedy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl