BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

11 lata 1 miesiąc temu #587745 przez patrysia305
dziewczyny miałyście już to obciążaenie glukozą ? ja mam wizyte 28 marca i nie wiem kiedy to mam zrobić żeby było dobrze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587753 przez karolinkanice16
u mnie w ogole nie ma tej glukozy my za miesiac zamawiamy lozeczko i wózek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #587766 przez karolinap
Qlatorka Jak dla mnie, najladniejsze to Dorian :) Dorian Miczka bardzo ladnie brzmi :)
Ale wiadomo wybor nalezy do Was :)
Wogole ostatnio wstawilas zdjecie - slicznie wygladasz :) i zupelnie inaczej sobie Ciebie wyobrazalam :) Na taka "zadziore" szczegolnie jak oznajmilas jaką plec bedzie mialo Towje dziecko: Moj syn bedzie ruchal Wasze corki :P

Goldi Trzymam kciuki, ze to "fatum" w koncu minie :) i wszytsko zacznie sie ukladac :kiss:
Lipcowe mamusie sa z Toba!!!

Siwa Wszystkiego Najlepszego Nasza 18nastko!!! :blink:

Co do przewjaka, jak mam w planie kupic taki jak kolor lozeczka, czyli w moim przypadku bialy:) Tam bede miala podreczne kosmetyki, pampery i mam nadzieje ze bedzie mi tam wygodnie, a gdy Mala podrosnie zdejme ten materacyk do przewijania zeby miec kolejna poleczke :) <- Taki mam plan :laugh:

Patrysia305 Ja dzis rozmawialam z polozna to mowila ze mam przyjsc na glukoze ze 2 dni przed umowiona wizyta u lekarza bo rano pobiora krew na czczo, po 2 godz z glukoza i popoludniu bedzie wynik wiec dlatego mam to zrobic krotko przed umowiona wizyta :)

No wlasnie, bylam dzis na badaniu :) Wszytsko ok, wyniki ok, za miesiac mam skierowanie na badanie moczu i glukozy.
Posluchalam z polozna serduszka dziecka:) Serduszko bilo bardzo regularnie choc Pola co chwilke przerywala nam sluchanie solidnym hukiem, bo kopala nam w to urzadzenie jakie przystawia sie do brzucha :)

Dodam, ze Pola od kilku dni wieczorem kiedy Maz kladzie reke na brzuchu daje solidny koncert kopniakow wiec zasypiamy z bananami na twarzach :)

A to my:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587775 przez askan2
patrysia305 glukozę najlepiej robić po 24tc, więc możesz zrobić nawet przed samą wizytą

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587779 przez Jamajka
Siwa wszystkiego najlepszego ;-) Boska sukienka 'imprezowo-urodzinowa' :D Już sobie zapisałam linka, tylko nie wiem czy w ciąży bym w nią weszła, czy kupić 'po' ale w moim guście i moje 'must have' :D

Qltoorka jeszcze zanim napisałaś o tym, że imię nie pasuje Wam do nazwiska, to sobie pomyślałam, że kurcze wcale nie ;-) Mi Oskar Miczka się podoba, Dorian i Borys tak średnio.. A Konrad fajnie, tylko tutaj zdrobnienie na 'Kondziu' mnie odstrasza, chyba, że jest jakieś inne, ja się nie znam :P Leon fajnie, ostatnio widzę, że dość popularne się robi.. może Leonard zrobicie :D Jeszcze trochę czasu jest, więc może jak się Wam 'osłucha' imię do nazwiska to wybór będzie oczywisty ;-)

Kasik88 jak pokoik będzie gotowy to wrzuć fotki, bo ciekawi mnie ta huśtawka. Też chcę Lence zamontować w przedpokoju, ale nie mam nic na oku na razie.

Goldi biedaku.. oby los się odwrócił i wynagrodził Wam te 'schody' Może jak się dzidzi urodzi to będziecie mieli z górki? Trzymam kciuki ;-)

Ogólnie widzę, że szaleństwo brzuszkowe, wszystkie pięknie wyglądacie i apartamentowce też imponujące :D Ogólnie Agniesia, Goldi i Karolinkanice chyba przodują wielkością brzuszków :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587789 przez magdalenagal
Dziewczyny jestem na bieżąco z forum, ale nie mam za bardzo siły pisać.
Musiałam zwiększyć dawkę fenoterolu do 4 połówek dziennie bo od wczoraj dźwigał mi się brzuch i bardzo twardniał. Myślałam że już w pełni toleruję to g...wno ale niestety fatalnie się czuję i strasznie mną telepie :-( Zatem obawiam się że moja aktywność nieco spadnie.

Jestem z Wami duchem i okiem :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #587792 przez siwa342
dziubasek hihi kochana 18-ka to tak zawsze z dziewczynami żartujemy bo jak się jest małalatą to jak ci powiedza że wyglądasz na 18 to sie cieszysz ale po 18 juz jak ci dawają więcej to nie ma z czego się cieszyć. Dlatego jak mi dziewczyny składają życzenia to się zawsze śmieją że te 18 i tak co roku :). Na 18-ke to ja nie wyglądam hahaha coraz starsza dupa ze mnie

A przed ciąża chyba wyglądałam tak samo-no miałam mniejszy brzuch :)

patrysia305 mi glukoze da ale dopiero na nastepnej wizycie czyli po 24 tyg

MAJA


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587793 przez dziubasek
Magda trzymaj sie kochana, a ty to cholerstwo musisz brac do konca ciazy? moze jest jakis zamiennik :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587796 przez magdalenagal
dziubasek napisał:

Magda trzymaj sie kochana, a ty to cholerstwo musisz brac do konca ciazy? moze jest jakis zamiennik :unsure:


Nie ma, moja Siostra brała do końca ciąży :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587797 przez dziubasek
Siwa to ktore to urodziny???? bo juz sie pogubilam... dla mnie wygladasz na 18ke :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587799 przez siwa342
dziubasek haha dzięki od razu lepszy mam humor :) to już 26 latek stukneło

MAJA


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587800 przez dziubasek
magdalenagal napisał:

dziubasek napisał:

Magda trzymaj sie kochana, a ty to cholerstwo musisz brac do konca ciazy? moze jest jakis zamiennik :unsure:


Nie ma, moja Siostra brała do końca ciąży :(

To lipa troche, a na co to? bo ja sie wogole nie orientuje....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587802 przez dziubasek
Siwa no to mnie zaskoczylas :) wygladasz mega mlodziutko staruszko :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587805 przez siwa342
dziubasek tak mi miło że mi chyba skrzydełka urosną :) mąż by mi mógł taki komplement nieraz powiedzieć-ten mój dziad jeden :)

MAJA


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #587806 przez agusiaa26
hej mamusie,
wróciłam od lekarza, waga od początku ciąży +2,5kg ;) wyniki mam ok choć niskia hemoglobina itp a na dole niespodzianka: ostre zapalenie:/ więc luteina luteina i jeszcze raz luteina:/

patrysia305 piękne zdjęcie, synuś zdrowo rośnie :)

gold_butterfly współczuje takich "dupnych sytuacji", głowa do góry;)

kaska1982 najlepiej chodzić do jednego lekarza i u niego o wszystko wypytywać, nie martw się, mi też czasami twardnieje brzuchol, nie wiem może to normalne?

siwa342 sto lat, wszystkiego co najlepsze, dużo zdrówka dla Ciebie i Dzidzi!!

pasal u mnie ciśnienie i wagę wykonuje przed wizytą pielęgniarka, u lekarza podczas pierwszej wizyty miałam "pełen przegląd" w tym piersi, teraz jak chodzę co tydzien bada mi szyjkę macicy,maca brzuszek i zawsze słuchamy serdunia maluszka także jestem bardzo zadowolona z lekarza i jego podejscia;)

NataliaK ja tak jak siwa nie kupuje takieo stolika, kupię przewijak na łóżeczko i myślę że bedzie ok

Qltoorka widze ze masz taki sam problem, tez patrzę na to czy imię będzie pasować do nazwiska;) moim skromnym zdaniem Oskar M. nie kojarzy sie z np zapalniczką- no coś ty ;) ;) Konrad też pięknie, ale spokojnie jeszcze do lipca kilka mcy wiec napewno cos wybierzecie.
Ja chciałabym syna nazwać Marcel ale z nazwiskiem wyjdzie za "twardo" prawda ciotki??- Marcel Herda:/

karolinap piękna focia!!

magdalenagal trzymaj się kochana, współczuje złego samopoczucia:/

jeszcze tylko pokaże Wam jakie łóżeczko mamy na oku, jutro jedziemy je macać
allegro.pl/drewex-lozeczko-laura-mocca-s...gpk-i3093057512.html
łóżeczko wydaje sie solidne no i ma szuflade na której mi zależy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl