BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

11 lata 2 miesiąc temu #587818 przez siwa342
agusiaa26 ja w końcu mogłam odstawić luteine:) miałam dopochwowo bo doustnie na poczatku nie umiałam przyjmować bo mi było tak niedobrze :( teraz zostały mi jeszcze chyba z 3 opakowania bo moja gin zrobiła mi "zapas" ,no ale już mi się nie przyda

fajne łóżeczko :) i na kółkach. Ja dostałam od mamy ale mamuśka trzymała je w piwnicy i mi braciszkowie je troche porysowali :( więc je malujemy(przynajmniej będzie mi pasować do sypialni :) )

MAJA


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #587823 przez karolinap
agusiaa26 mi też zależało na szufladzie dopóki nie zobaczyłam u innych mam jaki bałagan tam się robi bo można tam dużo rzeczy wrzucic ;) bo póki łóżeczko jest dosyć wysoko a szuflada nie jest zamknięta od góry, tzn. jeśli nie ma płyty przysłaniającej ja od góry to wszystko widać przez szczebelki, co sie tam znajduje :P z drugiej strony jak nie ma szuflady to trzeba pamiętać zeby za dużo kurzu się nie nazbierało ;) czyli czego nie wybierzemy ma + i - :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #587829 przez agusiaa26
no właśnie masz racje są + i - też myślałam o tym że kurz i że bedzie widac wszystko, ale z drugiej strony gdzie bede trzymać kołderkę, kocyki i inne pierdoły, w szafie?:/ musze sie jeszcze zastanowić, bo jest takie samo łóżeczko ale zamiast szuflady ma opuszczany bok- też fajne, nie wiem, musze chyba na żywo zobaczyc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #587831 przez agusiaa26
karolinap to kupujesz z szufladą czy bez?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #587850 przez karolinkanice16
ja kupuje troche drogie bo prawie 800zl ale i ma szuflade i opuszczany bok :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #587859 przez agusiaa26
karolinkanice16 napisał:

ja kupuje troche drogie bo prawie 800zl ale i ma szuflade i opuszczany bok :)

o matko i córko;) tyle kasy?? nie szkoda wam? ;) tzn nie że szkoda na dziecko, ale zawsze można coś dokupić za tyle kasy ;)
ehh boje sie ze jak dzidzia nie bedzie chciała spac sama w łóżeczku- a bede bardzo sie starac do tego nie dopuscic- to kasa na łóżeczko pójdzie na marne:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #587865 przez magdalenagal
dziubasek napisał:

magdalenagal napisał:

dziubasek napisał:

Magda trzymaj sie kochana, a ty to cholerstwo musisz brac do konca ciazy? moze jest jakis zamiennik :unsure:


Nie ma, moja Siostra brała do końca ciąży :(

To lipa troche, a na co to? bo ja sie wogole nie orientuje....


Na początku czwartego miesiąca zaczęło mnie spinać (twardy brzuch, macica się tak jakby podnosiła, niemal to samo co w ubiegłym tygodniu pisała uniuni). Konował na NFZ na lekarstwo wybrał odstawienie luteiny i powrót do pracy bo jego zdaniem nic mi nie było. A prywaciaż wymacał że faktycznie mam skurcze macicy i kazał brać ten cudowny w swym działaniu lek. Ale uprzedził mnie że będę się po prostu źle czuć.

Moja Mama mówi że jej nic takiego nie dolegało, więc albo z Siostrą jesteśmy przewrażliwione albo mamy słabe macice ;-) Nic nie boli ale strach jest jak cholera...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #587870 przez karolinap
agusiaa26 Ja nie jestem jeszcze zdecydowana :)
No ceny sa rozne ;)
Zastanawiam sie nad:
www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/00187875/
a
www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/30187925/
bo podobaja mi sie biale i z plaskimi szczebelkami ;)
i tu jest roznica cenowa 200zl, zeby miec to z szufladami wiec chyba zdecydujemy sie na to bez szuflad, a do tych 200zl troche dolozymy i kupimy komode zeby pomiescic rzeczy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #587884 przez agusiaa26
bardzo fajne te łóżeczka, dla mnie odpadają bo są białe, ale masz racje z tą szufladą, to ja sie jeszcze zastanowie bo kupuje mebelki do pokoiku i tam napewno znajdzie sie miejsce na kocyki itp;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #587895 przez karolinap
Agusiaa, w Ikei są też inne kolory :) ja wiem ze będzie dziewczynka wiec wydaje mi się ze biały bedzie ładnie pasował do jej kaciku :)
Kocyki czy posciel dla takiego malucha nie jest zbyt duza wiec gdzieś je wciśniesz jakby coś ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #587912 przez dziubasek
Dziewczyny ja stanowczo jestem za opuszczanym bokiem, jak dzidzia podrosnie to zawsze mozna dostawic lozeczko do wlasnego lozka i jest git(ja mam zwykle lozeczko bez szuflady i opuszczanego boku i jakos sobie dalam rade, ale jakbym teraz miala kupowac to z obuszczanym bokiem)a szuflada to juz zalezy od was(jak dla mnie zbedny wydatek)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #587929 przez karolinkanice16
Nam się bardzo podoba te swiatdelfinka.pl/lozeczko-tapczanik-delf...lada-ecru-p-129.html

i te allegro.pl/lozeczko-tapczanik-z-szuflada...ydg-i3091334110.html więc rozmyślamy nad tymi dwoma te pierwsze cena trochę duża.

Kasy nam jakoś nie szkoda bo mój A. twierdzi, że spodziewał się tyle wydać ale to nam może się podobać a zaraz wynajdę coś innego więc zastanawiam się tylko mam miesiąc jeszcze bo w kwietniu kupujemy także mam czas.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #587939 przez dziubasek
Karolinkanicea czemu ty kupujesz lozeczko w PL?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #587943 przez Marta27
Dziewczyny usg połówkowe już za mną Hubert był bardzo ruchliwy ale udowodnił że jest zdrowym i silnym chłopczykiem ma już 423g. A wiec jestem spokojna że dobrze się rozwija. Martwi mnie jednak bo mam łożysko przodujące i jeżeli do 24 tygodnia mi się nie podniesie to będę musiała iść do szpitala :(


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

HUBERT


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #587948 przez karolinkanice16
dziubasek bo tu mi się nic nie podoba wózek też w Polsce kupuje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl