BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 8 miesiąc temu #733184 przez pyzaura
Kasiu kochanie trzymaj sie ... oj oby wszystko sie ulozylo i dawaj nam na biezaco znac co z Toba i dzidzia :kiss:

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733186 przez pyzaura
nike a na jaki wozeczek sie wkoncu zdecydowalas??

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733188 przez nike84
Pyzaura my w ostatniej chwili zmieniliśmy zdanie i wybraliśmy Bebetto Luca na białej ramie, kolor wózka popielaty :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733189 przez karolcia1919
O jeny Kasiu...nie martw sie ...trzymam kciuki !!!

A jak dzis sie czujeszz ? Jak cisnienie ? Nadal masz te mroczki przed oczami ???

Pyzaura-super ta bluza ;);)



Mery -ja niestety tez nic nie wiem na ten temat.a w necie moze czytalas co tam pisza o tym?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733190 przez mery75
Kasia no to powodzenia ale że jak 2900 za mała mnoja też tyle ma 2931 i powiedzieli wczoraj że śmiało mogę rodzić bo do 2500 są wcześniaki ja sama urodziłam się 2750 przecież 2900 to już dużo ale to chyba zależy dla którego lekarza najważniejsze żeby z wami było wszystko w porządku :blink:
Pyzaura bluza wypasiona no a ŁÓDŹ A ŁĄCK to faktycznie żadna pomyłka hihi :silly:
Nike pierwszy raz napisali mi zwapnienie łożyska może tak jest ku porodowi bo może się starzeje niemam pojęcia ale skoro mówią że ok to niepanikuje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733192 przez nike84
mery tu masz link o tym zwapnieniu kobieta.onet.pl/dziecko/ciaza-i-porod/zwapnienie-lozyska/fjs97 ale pamiętaj, że skoro lekarz powiedział że jest ok to nie ma sie co na zapas martwić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733193 przez mery75
karolcia1919 napisał:

O jeny Kasiu...nie martw sie ...trzymam kciuki !!!

A jak dzis sie czujeszz ? Jak cisnienie ? Nadal masz te mroczki przed oczami ???

Pyzaura-super ta bluza ;);)



Mery -ja niestety tez nic nie wiem na ten temat.a w necie moze czytalas co tam pisza o tym?

Karolka ja tam wole za wiele nieczytać skoro nic złego się niedzieje dzięki Bogu tzn. że niema się czym martwić
A mnie macica nonstop się stawia niunia główką tak naciska że momentami kroku niemogę zrobić a ostatnio to miałam wrażenie że przez cipke rączke wyjmuje sobie hihi słowo mówię sobie coś chyba wypchneła :blush:
Niewspomne że nogi to mam jak Shrek popuchniete w kostkach aż skóre ciągnie no i oczywiście zero stania bo plecy w lędźwiach chcą pęknąć ale warto się pomęczyć

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733200 przez pyzaura
nike84 napisał:

Pyzaura my w ostatniej chwili zmieniliśmy zdanie i wybraliśmy Bebetto Luca na białej ramie, kolor wózka popielaty :)


ładny ten wozeczek tez myslalam o koloze popielatym podoba mi sie :)

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733203 przez nike84
pyzaura napisał:

nike84 napisał:

Pyzaura my w ostatniej chwili zmieniliśmy zdanie i wybraliśmy Bebetto Luca na białej ramie, kolor wózka popielaty :)


ładny ten wozeczek tez myslalam o koloze popielatym podoba mi sie :)


Dziękuję :blush: My też myśleliśmy na początku o niebieskim kolorze, ale jak pan doktor ostatnio nie mógł siusiaka na usg u naszego synka znaleźć to stwierdziliśmy, że lepiej wybarć jakiś neutralny kolor. A popielaty wydał nam się taki elegancki :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733204 przez mery75
nike84 napisał:

mery tu masz link o tym zwapnieniu kobieta.onet.pl/dziecko/ciaza-i-porod/zwapnienie-lozyska/fjs97 ale pamiętaj, że skoro lekarz powiedział że jest ok to nie ma sie co na zapas martwić :)

Nike skusiłam się i przeczytałam paliłam papierosy ale w ciąży niepaliłam ale może jeszcze organizm nieoczyszcił się z nikotyny całkowicie nic mi niemówiła ta od usg żeby było coś niepokojącego wręcz nawet powiedziała że mogę już rodzić ale samemu lepiej nieprowokować porodu a 02.09 ide do mojej doktórki to zobaczymy co ona powie ale dziękuje za artykuł :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733206 przez paulinka.k22
Kasia powodzenia! Czyli szykuje się kolejne dzieciątko :) jeśli ma się coś stać ,to lepiej niech działają i wyciągają bobaska :) już jesteś na takim etapie, że już można :)

Mery ja też wole nie czytać na necie, bo później się bardziej denerwuję! Jeśli lekarz mówi, że jest dobrze, to jest :)

Pyzaurka śliczna jest ta bluza :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #733208 przez nefeli
Ania sliczna ta bluza i ma uszka na kapturku,kocham :)
Monia no i w koncu w domku mozesz sie urzadzac,gustowny salon i pokoik Igi tez juz sobie wyobrazam jak pieknie bedzie wygladal w komplecie,namiastka juz jest ,czekam na koncowy efekt :)
Monia ja nie mam czym sie zajac i jak, zeby tez te zasrane obawy odgonic...tez juz wole zeby mala byla po drugiej stronie brzuszka i zebysmy moze wtedy byly spokojniejsze...ale czy na pewno??? ;)
Kasienko trzymaj sie kochana,ale czemu piszesz za malenka za mala,to 39 tydzien i mala 2900,mi lekaz powiedzial ze ja na przyklad rodze dzieciaczki takie do 3300,wiec w 39 to maks bedzie tez 2700-2900,nie kazda z nas urodzi ponad 3500kg,wiec mysle ze tym nie powinnas sie martwic.Kasiu co jest przyczyna spadku plytek,jak masz jak prosze Cie napisz...bo moj gin to olewa,powiedzial ze to normalne z koncem ciazy,a moje sa juz ponizej normy i spadaja nadal ...trzymam kciuki za Was,dobrze ze jestes w rekach lekarzy i sie Wami opiekuja,wszystko bedzie dobrze,caluski!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733210 przez asiek89
Hej mamusie,

Na razie tak na szybko, Natalko, Kasiu, trzymajcie się dziewczyny, na pewno wszystko będzie ok, najważniejsze, że jesteście pod fachową opieką! Maleństwa będą bezpieczne! :kiss:

My jesteśmy po usg. Patryś waży 3186g i... ciągle mamy ułożenie miednicowe podłużne :( Ostatnio na wizycie doktor mi mówił, że główka schodzi do kanału rodnego, a się okazało, że dupa - hm w sumie dosłownie. Czytam teraz, że takie ułożenie pojawia się w 3-4% porodów i grozi niedotlenieniem i czymś tam jeszcze. Ech, a ja cały czas byłam nastawiona na poród naturalny.

Nadrobię Was później a na razie idę się położyć na chwilę a potem zrobić obiad.

Asia&Patryś

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733216 przez karolcia1919
A ja tak patrze na ta moja spakowana walizke....;)hehe

Jutro rowny 37tyg;)

Asiu i co bd miec Cc? Mowil cos lekarz?co z tym niedotlenieniem??
Waga bardzo ladna ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733221 przez mery75
Asiek nieprzejmuj się mojej koleżance córunia dzień przed porodem się obróciła a już ją na cc szykowali także niejest powiedziane do końca że tak u Ciebie zostanie no waga niezła suuuper że wszystko ok :blink:
Paulinka musimy się sprężać z porodem bo nas Karolka wyprzedzi w końcu a co do łożyska to czekam na wizyte zobaczymy co powie :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl