BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 6 miesiąc temu #767591 przez iwonta_kg
Papi 2 tyg ????? Jeny wez mnie nie strasz... :/

najlepsze jest to ze biore tabletki anty dla k obiet karmiacych a ja juz nie karmie...



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #767651 przez nefeli
Asia mam nadzieje ze to wszystko okaze sie jedna wielka pomylka,czego Ci zycze,zebys nie musiala isc znow do szpitala....a nawet jesli to zycze Ci zeby wszystko poszlo szybko i dobrze...ach Ci lekarze nie skomentuje...
Madzia Ty piszesz ze Synio duzy...kurcze a ja mam ciagle wrazenie ze moja mala jakas za mala :)
moze w poniedzialek pojdziemy na wizyte
Jejku strasznie sie martwie jak spi to nagle taki swist,wycie,charczenie i to ja wybudza i jakby zapchany nos nie daje jej zjesc...z jednej strony lapie za butle a z drugiej pluje,ulewa bo oddechu nie moze zlapac...a ja juz nie mam serca meczyc jej tym psiukaniem do noska...czy ktoras sie jeszcze meczy z takim charczeniem i problemem z jedzeniem od tego?
Papi my na poczatku mielismy hippa kolki sie wtedy zaczely...juz mam trzecie mleko...i wiecie co jedyne co moge powiedziec to ze przy kazdym byly kolki tylko roznica jak czesto wystepowaly i z jaka sila...wiec juz zglupialam calkiem z tym mlekiem...
Papi ja kiedys juz pisalam ze wlasnie daje na sile dziecku smoczka ze wzgledu na ta smierc lozeczkowa...to samo robilam 8lat temu u Synia i jak mial 8 miesiecy to odstawilam,zeby pozniej w wieku 3 lat nie latal ze smokiem po ulicy :)
Ciekawe co u Serka dlaczego wogole nie pisze?
Ja w sumie tez nie bardzo mam czas ale czasami was podczytuje i madrych rzeczy slucham,no i obowiazkowo wam sie wygadam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #767714 przez izula
Któraś mamusia pisała o wodniaku jąder. Śpieszę donieść, żeby się nie martwiła bo Piotruś urodził się z wodniakiem jąder a na szczepieniu podczas badania wyszło, że już się wchłonął i wszystko jest ok.

Piotruś kończy dziś 8 tygodni :))

A co do herbatki rumiankowej to koleżanki mały podobno ładnie pił i pomagała na wszystko, u nas się nie sprawdziła bo mały miał kolki po rumianku.

[/url]
[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #767719 przez izula
Donata przepraszam ale ja mam sklerozę, to ty pisałaś o wodniaku jąder.

Obejżałam wszystkie zdjęcia i jestem pod wrażeniem jakie te Nasze Wrześniowe Maleństwa są słodkie :) Rozczulający widok na każdym zdjęciu

A to moje 8 tygodniowe szczęście.

dziewczyny kiedy można iść z maleństwem na kontrolę do okulisty? Podobno im szybciej tym lepiej ale nie wiem w którym miesiącu. Może któraś mamusia coś na ten temat wie?

[/url]
[/url]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #767738 przez donata
Chyba dzisiaj ja mam doła :( Jeszcze, że dzisiaj stwierdzili tego wodniaka, przepuklinę pępkową, za duże ulewanie, to właśnie mi się przypomniało, jak się nazywa to, o czym mówiła dzisiaj neonatolog - wzmożone napięcie mięśniowe. A objawia się to tym, że dziecko ma ciągle zaciśnięte piąstki, pręży się ciągle, odgina głowę do tyłu, wykrzywia się w kształt litery C nawet podczas spania itd. Ja zauważyłam, że on taki jakiś ostatnio nerwowy i te jego ruchy takie nieskoordynowane - głowa leciała raz w jedną, raz w drugą stronę.

No i jak poczytałam w internecie o tym, to oczywiście siedziałam i ryczałam. Taka rehabilitacja może trwać wiele miesięcy. Dzieci przez to często później zaczynają chodzić, siedzieć. I samo to, że są płaczliwe i nerwowe :( Szymuś nie ,,usiedzi" w miejscu. Macha ciągle rączkami i nóżkami. A jak jest wściekły, bo głodny to potrafi włosy rwać albo po buzi rączkami stukać mojej oczywiście... Ehhh. Jak nie urok to sraczka...

A i Szymek dzisiaj spał godzinę od 13 do 22 :( Dał mi dzisiaj popalić, że hej...

Izunia, piękny Piotruś :) I super kombinezonik :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #767746 przez iwonta_kg
No prosze chyba wszystkie mamusie spaly dzisiejszej nocy bo pustki na forum... :)

Donata przykro mi :/ ale widzis Iza mowi zeby sie nie martwić! :)

Izus piotus do schrupania w tym wdzianku :lol:



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #767747 przez agamo
Madzik gratuluje pięknej wagi Antoska! Rośnie ci jak na drożdżach! Będzie chłop jak dąb! Kobieto ty ta laktacje utrzymuj jak Antos wyrośnie to sprzedawaj :p swoją droga to chyba dobry interes :p no i super ze przeszedł szczepienia tak dobrze ja sie tez troche tego obawiam Jak położne pobieraly mu w domu krew z piety to kazaly mi karmić go w trakcie i powiem ci ze o wiele lepiej mały zniósł takie klocie bo cyc go uspokoił fakt zaplaka ale złapał za cyca spowrotem i już było dobrze! Ciekawa jestem czy szczepienia tez tak przeprowadzają!

Kinga Miki śliczny! I na tych groszkach wyglada cudnie! A ty sie nie przejmuj poprostu każda z nas potrzebuje czasu by zaakceptować nowa sytuacje jednym przychodzi to szybciej innym pózniej!

Asiek to daj nam tutaj znać co i jak może faktycznie Patys mógłby z tobą jechać i tylko na czas zabiegu mama by sie nim zajęła No Kurcze mam nadzieje ze sie jakoś to ulorzy! No i jaki Patrys już duży chyba dosyć długi jest albo tak na fotce sie wydaje! No slodziak ze hej!

Akina Monia ja tak samo miałam z piersiami ze wydawalo mi sie ze sie tyknac nie dam Bo sama aż wolalam ich nie dotykać bo sie takie czułe zrobiły Jak sie kapie pod prysznicem to sie trzymam za nie bo mnie bezpośredni strumień wody uraza

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Iga Hubcio mały przystojniaczek ci rośnie i jakie ma sliczne długie włoski!

Donia czy u was wiecznie musi być pod górkę kurde tak mi was żal Ale nie przejmuj sie kochana wszystko będzie dobrze! Widzisz nawet Izula mowi ze z jaderkami nie ma co sie przejmować z pepuszkiem widzisz nawet chirurg powiedział ze wporzadku i sam sie wchlonie! A wzmozonym napięciem miesniowym nie czytaj kochana na internecie proszę cię!bo wcale nie musi być tak zle Tez powiem ci podczytywalam bo u mnie moj mały tez mi sie dość nerwowy wydaje i mamusie piszą ze przy codziennych ćwiczeniach mozna sie tego pozbyć w pare tygodni wiec trzeba być sumiennym ćwiczyć i wszystko będzie dobrze Pewnie takie problemy jak piszesz to występują fakt ale jak pozostawi sie maluszka bez rehabilitacji a jak będziecie ćwiczyć to napewno będzie dobrze! No i popatrz nawet z ulewaniem sobie daliscie radę Będzie dobrze kochana zobaczysz! A tak z drugiej strony to musicie mieć dobrego lekarza bo wszystko sprawdza i wysyła do specjalistów na badania Dobrze ze jesteście pod dobra opieka!

Izula Piotruś wyglada cudnie i kombinezonik słodki widać mu do twarzy!

A co do mężów ja muszę mojego pochwalić bo jest bardzo pomocny przewija małego od samego początku czy kupa czy siku Nawet w szpitalu po porodzie zakładał pierwszego pampersa z polozna! Przebiera małego kapie razem ze mną Jak wraca z pracy to go nosi czy jak nie płacze to siedzi z nim i gada I nawet ćwiczenia nozek mu robi W nocy sam mi mowi żebym go budziła jakbym potrzebowała pomocy choć ja staram sie go nie budzić bo mi go szkoda do pracy wstaje po 4 ale czasem jak mały nie chce zasnąć to go budze by go ponosił ale zadko! Także narzekać nie mogę choć my od początku prowadzimy związek partnerski na zasadzie ze obowiązki dzielimy ze sobą Także moj L i zmywa i sprząta i myje łazienkę czy okna Jedynie czego sie nie tyka to pralka i wole żeby jej nie dotykał bo nie wiem jakie moje ciuchy by z tego wyszły :p no teraz jak usłyszy jak go tu pochwalilam to będzie chodził dumny jak paw :p hehe dobra to chyba w miarę was nadrobilamCiekawe jak tam Pyzik? No serka Agi tez brakuje!

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #767751 przez kalina
eh nie spie od poltora godz.. o polozylam sie ok 2 po klotni z mezem ktoremy znow do domu sie nie spieszylo wczoraj. dopiero tak pozno udalo mi sie umyc bo wczesniej mlodej nie moglam zostawic.. i musze na niego ponarzekac jeszcze bo... przywlekl jakiegos wirusa. wczoraj walczylysmy mlodej z katarkiem poki jeszcze nie jest w bardzo zaawansowanym stanie a mnie taj gardlo boli ze przelykac nie moge i lepek chyba odpadnie.. wzielam sie za plukanie gardla. tera ziemniaczki gotuje i w akcie desperacji bede se szyje okladac nimi.. jak nie pomoze to ja nie wiem co mozna brac..
i siexzastanawiam czy moge karmic czy mlodej przez mleko moge wirusa zaprzedac?

donatko tobie to sie mnoza problemy.. kurcze byle wszystko do normy wrocilo.. ale agamo ma racje nue czytaj glupot w necie. lepiej dopytac lekarza..
a o co chodzi z tym ciemiaczkiem i usg?

karolcia przepraszam za pomylke. to opodczytywanie przez caly dzien i w koncu odpisywanie w wolnej chwili nie sprzyja nie robieniu bledow:-\

to okuliste tez trza zaliczyc? ja to pediatre w ogole zalicze rowny miesiac po urodzeniu pierwszy raz.. polozna kazala sie nie spieszyc a i terminy na wizyte dziecka zdrowego dlugie

magda no niezla dojna krowka z ciebie:-) fajnie ze masz tak wartosciowy pokarm. i co z tym karmieniem do 18tki?' bo chyba ty tak planowalas w ciazy:-P bys niezlego wielkoludka wychodowala:-P

miki jaki slodziak:-) kingus nie lam sie.. bedzie coraz lepiej. najwazniejsze zeby mial ci kto pomoc zebys mogla odetchnac od czasu do czasu.. moze zacznij myslec o czasie wolnym choc raz w tyg na rozladowanie emocji? silownia? fitnes? kosmetyczka?

a patryczek to wyglada na malego rozrabiake:-P
asiek oby szybciutko udalo sie zalatwic w tym szpitalu..

i piotrus taki fajny misio w wozku:-)



[img]http:// www.zapytajpolozna.pl/ components/com_widgets/ view.php?sid=61621 [/
url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #767762 przez karolcia1919
bry ;)

moj syn spal od 20.30 do 23.40
potem 00.40 do 3 i od 3 do 5.30 czyli nawet znosnie.teraz tez spi

my mamy dzis wizyte u pediatry.na godz 10.pomalu ogarniam sie potem malego.


kalina wybaczam mi tez sie zdazaja pomylki ;D

izula synek jaki duzy i jakie fajne wdzianko ;)


co do okulisty zapytam pediatry dzis.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #767788 przez nike84
Dzień dobry :)
Donata kurcze tak mi przykro jak czytam o waszych problemach. Zauważyłam że wy od początku macie pod górkę :( I nie czytaj co piszą w Internecie, bo każde dziecko jest inne i w waszym przypadku wcale nie musi tak być. Trzymam za Twojego Szymusia kciuki :)

Kalina my też byliśmy na pierwszej wizycie u lekarza dopiero w 4 tygodniu, ale lekarka mówiła że jezeli się nic nie dzieje to nie trzeba się śpieszyć. Nam dała tylko skierowanie na te bioderka. A jeśli chodzi o okulistę, to mojemu Kacperkowi ropieje oczko i pani doktor przepisala nam krople, ale jak za tydzień mu one nie pomogą to dopiero wtedy mamy iść do okulisty. Ale tak to nie słyszałam żeby trzeba było iść na jakąś kontrolę do okulisty :unsure:

Izula sliczny Piotruś i ma rewelacyjny kombinezonik :)

My dziś nawet niezłą nockę zaliczylismy. Kacperek zasnął mi w huśtawce, jak sprzątałam pokój po kąpieli, o 21 :ohmy: Jedno karmienie w nocy. No i dopiero teraz coś go chyba kupa zaczęła męczyć, i cały czas przez sen sobie stęka i śmieje się na zmianę. Od wczoraj wieczorem daje mu bebilon comfort wiec mam nadzieje ze niedługo zacznie działać i pomoze mu na ten brzuszek.
W ogóle uwielbiam jak mój synus się śmieje. Od wczoraj śmieje się nie tylko już przez sen. Wiem że to na razie są nieświadome uśmiechy ale mimo wszystko jest to dla mnie najpiękniejszy widok :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #767807 przez Kasia :]
Dziewczyny, ale te nasze dzieciaczki rosną! :blink: Iga, Iwonka...no cud miód chłopaki :blink: I zazdroszczę tego leżenia na brzuszku. Moją srajdę jak tylko położę to jest buźka w podkówkę i krzyk jakby się jej jakaś krzywda działa :dry:



Zostały mi jeszcze dwie strony do nadrobienia, ale nie wiem czy ogarnę, bo jedną nogą huśtam i czekam aż siostra skończy myć okno. A mnie czeka sterta prasowania :dry: I jeszcze na 12:30 jedziemy na USG bioderek :( Trochę się boję co to tam wyjdzie, ale bądźmy dobrej myśli :blink: Przez weekend pewnie nie znajdę czasu, żeby zerknąć co u Was, ale po szczepieniu w poniedziałek (osz kurczaki ile tego :dry: ) postaram się wrzucić jakieś fotki z chrztu :blush:
Buziaczki dla Was :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #767827 przez papi88
Hej
Mój synek też ma wodniaki jąder ale lekarz powiedzial żeby się nie przejmować bo się wchlona.tak samo miał twarda pierś długo dopiero z tydzień temu mi ten guzek zszedł.

Ja dziś jestem skopana i pobita dobrze ze te moje dziecię nie ma na tyle siły ze z podbitym okiem nie jestem ale skubaniec tak się wierci ze co rusz mi się oberwie

U nas leje a ja nie mam nic na śniadanie a nie uśmiecha mi się w taki deszcz spacerować z małym do sklepu :dry:

Czy wasze dzieci spia na boku?bo jak kładę hubcia na boczek i czymś podpieram to jest płacz bo widocznie nie ma swobody wiec śpi na plecach o główkę przekreca na bok w kierunku mnie wiec co noc spis z innej strony jego aby kręcił ta łepetynka tylko czy to wystarczy aby nie miał płaskiej głowy?

PAULINA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #767830 przez papi88
Iwonka jak nie karmisz to powinnaś iść zmienić tabletki

PAULINA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #767838 przez papi88
Donatka właśnie doczytałam i zmartwiło mnie bo hubi ma strasznie wystający pępek myślisz ze to właśnie moze być przepuklina???

PAULINA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #767843 przez kocham_cie
Hej mamuśki

Po wspaniale przespanej nocce, czekamy na ostatnią wizytę położnej. Walczyliśmy troszkę wczoraj z Antośkiem po tych szczepieniach, był naprawdę marudy, niby dostaliśmy zielone światło żeby w razie czego podać nurofen w czopkach ale jakoś stwierdziłam że nie chcę mu dodatkowo serwować środków przeciwbólowych skoro dostał całą masę bakterii w szczepionce... jakoś daliśmy rade ;)

D. od samego rana mnie tak wk***ia że zaraz go trzepnę w ten głupi pysk i się skoczy :silly:

Kalinka fotka spacerkowa super, bardzo mi się podobają te wasze wózyki:) a ty paskudo taka chudzinka :blush:

Iga synuś śliczny i ile włosków ma na głowce :blush:

Kinia słońce ty moje miki śliczniutki... taki mały blondas z niego :silly: a ty się nie łam głowa do góry każdego dnia będzie lepiej... a ja jestem miekka dupa, tylko mam szczeście że Antoś jest w miarę grzecznym maluszkiem... gdyby tak nagle zaczął drzeć jape całymi dniami to chyba bym uciekła z domu :silly:

Asiek ale Pat jest duży... tzn długi i jakie wypaśne kapcie ma ;)

Akina hihi myślę że puki karmimy piersią to z ich macanka trzeba zrezygnować bo panowie dostaną z mleka w oko i na tym się skończą amory :silly:

Donatka wziernik tam... teraz... o never chyba bym uciekła z gabinetu ;) a ten wasz szymuś to jest biedny ciągle coś... jakieś badania prześwietlenia... boże kiedy to się w koncu skoczy! Donatko te wszyskie problemy to przez to że szymek tak szybko z brzusia uciekł???

Daga u nas też ta cholerna sapka ie odpuszcza... czasem jest lepiej jak wyjdziemy wieczorem na dłuższy spacer i mały nawdycha się chłodnego powietrza.. :dry:
a z tym smoczkiem i śmiercią lożeczkową... chyba Atkowi go przykleję na noc plasterm żeby go nie wypluwał :blush:

Izuś oj jaki kizia mizia w tym kombinezoie twój piotruś taki do przytulania

Fuck... Donatka ale żeś mi teraz stracha napędziła mój Antoś też bardzo często tak jakoś mięśnie naciąga przez sen... i wsyztsko co napisała o tym napięciu by pasowało... ufff

Dobra mysie uciekam bo zaraz położna będzie a Ancioch walnął takie kupsko że wypadałoby go chyba przed jej wizytą przewinąć, ale troszkę szkoda mi go budzić :blush:

a wlaśnie zrobiłam mega zakupy ubrankowe dla młodego na potem i chyba fotki strzelę i wam pokaże bo takie pikne to wszystko jest :lol: a dziś dalej jadę na łowy :silly:

Magda M


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl