BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 6 miesiąc temu #767269 przez papi88
IGA ja od kiedy przeszłam z bebilonu na hippa skonczylo się prezenie i placz wieczorami wiec zdecydowanie zmieniaj.mi pediatra powiedział ze z mlekiem trzeba testować az podpasuje maluszkowi

PAULINA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #767273 przez papi88
KINGA jak patrze na twoje maleństwo to mój Hubert to kawał chłopa już!zaczynam tesknic za tym jak był taki maciupiętki :) ten bezcenny czas tak szybko ucieka nie zdazymy się nim nacieszyć a nasze dzieci będą już dorosłe

i zważyłam dzisiaj rano przed karmieniem na golaska mojego kawalera i waży 5600 kg :) kto mojego niunia przebija?

a ja zamiast obiad robic to dziecko na taras wystawiłam sama tyłek zabrałam bo zimno i siedze przed kompem :P

PAULINA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #767282 przez donata
kocham_cie napisał:

Dzień dobry muśki :laugh:

Asiek oj biedna ty:( a na długo do tego szpitala??? ja jakoś odwlekam wizytę u gina bo się boję że będę musiała być jeszcze raz szyta, bo tak jakoś luźo tam a dole B) ... i jakoś tak czuję że podświadomie że coś jest nie tak....


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


o Antoś wstał... uciekam


Dobryyy!

Madzia, nie czekaj, tylko idź do ginekologa! BO jeśli coś jest nie tak, to potem będzie się dłużyć! Ja też się bałam i zwlekałam, chociaż widziałam, że coś jest nie tak, bo jakaś słabo zrośnięta była i leciała wydzielina. I co? ZAPALENIE i następne 2 tygodnie na antybiotyku. Także zostało mi jeszcze 5 tabletek jakoś i wtedy chyba się odważę :cheer: Tak czy inaczej jak włożyła mi wziernik, to tak ryja wydzierałam :ohmy: :ohmy: Jeszcze mi się chyba nie zrosło wszystko.

Papi, nie ma za co :)

Akina, ja daję herbatkę koperkową, granulowaną z Hippa :) Ona kosztuje ok. 15 zł. Ale daję tylko jak go brzuszek boli. I tak z 30 ml. Dzisiaj pediatra mówiła, żeby koperkową dawać, ale kilka łyczków.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #767322 przez kocham_cie
Hej dziewuszki... zaraz będę czytać co tam żeście naskrobały...

Ale najpierw pochalę mojego szkrabka który jest już po szczepieniach. Zdecydowaliśmy się na opcję 5w1 i pneumokoki... 3 ukłucia w udo...Antoś był bardzo dzielny, chyba mnie i D. bardziej bolało niż jego :blush:

A i teraz przebiję was wszystkie... ANTOŚ WAŻY 6KG I MIERZY 68CM :cheer: :cheer: :cheer:
D. jak to usłyszał to powiedział że w tej chwili mam kupować tą huśtawkę bo mi ręcę odlecą ;)
hihih pani doktor powiedziała że chyba zrobi mu zdjęcie i powiesi w gabinecie bo jeszcze czegoś takiego nie widziała żeby maluszek na samej piersi tak szybko rósł ;)

Magda M


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #767342 przez iwonta_kg
akina_zet napisał:

Właśnie wyszła położna ode mnie i....... jest po kikucie :D Oderwała małej na śpiocha, nawet oka nie otworzyła Igunia :side:

A tą herbatkę taką dajecie?


gratulacje z okazji kikutka :)

ja takiej wlasnie herbatki uzywam. dopiero dwie zużyłam bo Kapek nie ma problemow z brzuszkiem. pierwsza byla na sprobowanie a drugą dałam bo nie mogl zasnac i pomogla.



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #767347 przez iwonta_kg
Madzia piękna waga ANTOŚKA!!!!!!!! :lol:



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #767352 przez iwonta_kg
wrzucilam na fb filmik jak Kacperek sie przekreca. tutaj nie umiem wrzucic :/



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #767391 przez papi88
szkoda iwonka to ja nie zobacze :(

PAULINA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #767396 przez papi88
wiecie czytam ksiazke o dziecia ch tydzień po tygodniu (edukuje się :) ) i dowiedziałam się ze smoczek to dobra sprawa ze jest mniej śmierci lozeczkowej bo dziecko go ciumka i jest wtedy więcej w płytkiej fazie snu a i ze placz wcale nie rozwija płucek wiec mogę to teściowej powiedzieć bo ona wiecznie niech poplacze to lepiej na płucka.kurcze jak przeczytam taksiazke do końca to będę mogla się wymądrzac :silly: choć tesciowa pewnie mi przygada ze ci co pisza to pewnie dzieci nie maja to jej powiem ze sa wykształceni i więcej wiedzy maja niż ona i jej wiedza sprzed 20 lat oj kurcze wredota ze mnie

PAULINA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #767434 przez iwonta_kg
papi88 napisał:

wiecie czytam ksiazke o dziecia ch tydzień po tygodniu (edukuje się :) ) i dowiedziałam się ze smoczek to dobra sprawa ze jest mniej śmierci lozeczkowej bo dziecko go ciumka i jest wtedy więcej w płytkiej fazie snu a i ze placz wcale nie rozwija płucek wiec mogę to teściowej powiedzieć bo ona wiecznie niech poplacze to lepiej na płucka.kurcze jak przeczytam taksiazke do końca to będę mogla się wymądrzac :silly: choć tesciowa pewnie mi przygada ze ci co pisza to pewnie dzieci nie maja to jej powiem ze sa wykształceni i więcej wiedzy maja niż ona i jej wiedza sprzed 20 lat oj kurcze wredota ze mnie


ja tez wlasnie o tym czytalam w najnowszej gazecie "mam dziecko".



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #767463 przez Iga26
papi88 napisał:

IGA ja od kiedy przeszłam z bebilonu na hippa skonczylo się prezenie i placz wieczorami wiec zdecydowanie zmieniaj.mi pediatra powiedział ze z mlekiem trzeba testować az podpasuje maluszkowi


no właśnie próbujemy zmian:) a ile mniej więcej czasu trwało zanim zauważyłaś zmiany?? chodzi mi ile karmień nowym mleczkiem mieliście aż zaczęło działać??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #767483 przez iwonta_kg
No i stalo sie... przyszla miesiaczka...



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #767493 przez papi88
Iga odrazu zobaczylam roznice bo maly zrobil normalnie kupe a nie jak po bebilonie nie mogl zrobic prezyl sie plakal bo go brzuszek bolal.tylko hipp jest mlekiem o zadszej konstystencji nieco niz bebilon i hubciowi strasznie po nim sie ulewalo ale juz doszlismy z tym do ladu poprostu nie moge malego przeglodzic aby za lapczywie nie jadl albo robic przerwy mu jak je

Iwonka moja pierwsza miesiaczka po porodzie trwala 2 tyg tragedia poprostu...teraz biore te tabletki zobaczymy czy po nich bede miala

PAULINA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #767500 przez Iga26
papi88 napisał:

Iga odrazu zobaczylam roznice bo maly zrobil normalnie kupe a nie jak po bebilonie nie mogl zrobic prezyl sie plakal bo go brzuszek bolal.tylko hipp jest mlekiem o zadszej konstystencji nieco niz bebilon i hubciowi strasznie po nim sie ulewalo ale juz doszlismy z tym do ladu poprostu nie moge malego przeglodzic aby za lapczywie nie jadl albo robic przerwy mu jak je

Iwonka moja pierwsza miesiaczka po porodzie trwala 2 tyg tragedia poprostu...teraz biore te tabletki zobaczymy czy po nich bede miala


dziękuje bardzo za rady:) kupiłam teraz bebiko i zobacze czy coś się zmieni jak nie to jutro zakupie hippa może i mojemu Hubciowi pomoże:):) Swoją droga śliczne imię dla synka wybrałyśmy:D:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #767514 przez donata
iwonta_kg napisał:

No i stalo sie... przyszla miesiaczka...


Uuu współczuję... Oby u mnie szybko się nie pojawiła :cheer:

A my dzisiaj byliśmy u neonatologa rano i Szymek ma przepuklinę pępkową i wodniaki jąder :angry: :dry: Widziałam, że ten pępek tam mu dziwnie odstaje i jest taki twardy, ale myślałam, że tak musi być... Od razu dostaliśmy skierowanie i poszliśmy do chirurga. Chirurg powiedział, że to samo się wchłonie do roku. Mamy kontrolę za 6 miesięcy... I znowu po raz 3 mamy w listopadzie USG przez ciemiączko. Też macie? No i coś tam gadała, że ma troszkę nadczynność mięśniową? Nie pamiętam, jak to się nazywało. I w listopadzie mamy do poradni rehabilitacyjnej... Kolejna poradnia doszła, a się cieszyłam, że okulista odszedł :( Eh..

No i byliśmy na 12 u pediatry z ulewaniem małego, bo ulewa po każdym jedzeniu. I Szymek waży teraz 4420g, ale mniej teraz tyje niby przez to ulewanie. Kazała kupić mleko Nan przeciw ulewaniu czyli z literkami AR albo zagęszczacz do mleka. Kupiliśmy zagęszczacz Bebilon Nutrition w aptece za 25 zł. I daję się jedną malutką miarkę do mleka modyfikowanego albo ściągniętego z piersi. I powiem Wam, że dzisiaj jadł 2 razy takie mleko zagęszczone i już mu tak nie leci :cheer: Ale zobaczymy, co będzie dalej. Oby pomogło, bo jak nie, to za tydzień da mi jakieś leki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl