BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 6 miesiąc temu #766970 przez papi88
karolcia mój hubcio ma wiecznie czkawki!a najbardziej po odbiciu lub jak go poloze na brzuszku,czasem mu przejdzie jak pociumka smoka ale zawsze się lituje i daje na chwilke cyca

a tak apropo mój synek jeszcze spi a ta godzina :) chyba dlatego ze wczoraj zasnol o 22.00 a przeważnie spi o 20.00 i my spimy przy lampce a wczoraj maly nie chciał wogole spac to rafal zgasil swiatlo i maly chwile marudzil i zasnol :) w tych ciemnościach widziałam tylko smoka bo te z lovi się swieca :silly:

PAULINA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #766971 przez iwonta_kg
Kacperek spi sobie na brzuszku! Polozylam go na boczku a on sam sie przekrecil :) oczywiście spi obok mnie w lozku bo o 6 rano marudzil i wzielam go do siebie. Spi do tej pory :)



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #766984 przez Nubi
Dzien dobry :)
Dzieki dziewczyny za info o rumianku, jezeli ktoras jeszcze podawala i chce sie podzielic wrazeniami to czekam ;)

A propo huśtawek i bujakow, wsadzilam wczoraj mala w to ale tak jak Nefeli stwierdzilam ze powyginana troche ta Zo i jeszcze chwile poczekamy na to.

Magda podzielam Twoje obawy, po rownych 6 tyg ide do swojego gina, no i beda podchody. Bardziej niz samego kochania boje sie ze przez pol roku bede nietykalna bo P bedzie sie bal zeby mnie nie zepsuc. No i mam wrazenie ze pani jak mnie szyla to sie zagapila i brama jest ciasna, za ciasna.

Asiek przykro mi ze tak spartaczyli robote z Twoja cesarka. Moze z malym mozesz byc na odziale jezeli to ma trwać dluzej?
Cdn.

Jestem mamAsią

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #766989 przez karolcia1919
Papi dzieki...;).ale tez ktoras z was wyzej pisala o tej czkawce to teraz juz wiem.

Asiek wspolczuje Ci...najgorzej to z Patrysiem:/! Ah jak mogli doprowadzic ze cos tam zostalo wg?nie do pomyslenia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #767036 przez Iga26
Dzień dobry:)
mam pytanko my od urodzenia jesteśmy na mleczku bebilon i niestety zaczęły się u nas problemy kupkowo-kolkowe;/ wyczytałam na int że bardzo dobre jest mleczko Hipp Bio Combiotik 1 na forach są same pozytywne opinie tego mleczka czy któraś z was może próbowała?? kurcze serce mi się kraja jak widzę jak moje Wielkie Małe szczęście się męczy;/ byliśmy u lekarza to kazali nam do każdego "posiłku" podawać 3 krople ulgix baby i niby jakaś poprawa jest ale Hubulek dalej się męczy:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #767044 przez Iga26
Iga26 napisał:

Dzień dobry:)
mam pytanko my od urodzenia jesteśmy na mleczku bebilon i niestety zaczęły się u nas problemy kupkowo-kolkowe;/ wyczytałam na int że bardzo dobre jest mleczko Hipp Bio Combiotik 1 na forach są same pozytywne opinie tego mleczka czy któraś z was może próbowała?? kurcze serce mi się kraja jak widzę jak moje Wielkie Małe szczęście się męczy;/ byliśmy u lekarza to kazali nam do każdego "posiłku" podawać 3 krople ulgix baby i niby jakaś poprawa jest ale Hubulek dalej się męczy:(


no i jeszcze strasznie chciałabym się wam pochwalić moim szczęściem ale nie potrafię wstawić zdj;/;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #767060 przez Iga26

a wiec udało się o to nasz synuś dziękujemy Nubi:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #767075 przez kalina
iga iwonka ladnie sie spiace dzieciaczki prezentuja:-)

magda no mi tam w srodku jesxcze sztywne przy szwach zostalo i mam nadz ze to jeszcze zejdzie i dlatego na razie nue w glowie amory:-P

natalia no u mnie to jak kaze to pieluche da sie zmienic- tylko ze raczej z siku bo na kupalka jestem wolana:-P

karolcia jakby moj do chomika pierwsze lecial to by chomik przez okno wylecial:-P a moze twoj sie boi takiego malego trzymac? moj dlugo mial opory ale trra daje rade. gorzej juz jak dluzej krzyki sa bo wtedy mama wolana



[img]http:// www.zapytajpolozna.pl/ components/com_widgets/ view.php?sid=61621 [/
url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #767088 przez MyMelange
Agamo, mi sie sprtawdza kolyska, bo stoi kolo naszego lozka i Miki w niej spi. Czasami nie musze wstawac z lozka, tylko dac smoka i pobujac.

U nas noc z 3 godzinnym bujanim, glaskaniem, lulaniem. Maly po jedzniu placze i pssie smoka jak najety, pcha palce do buzi jakby byl glodny. Tylko on zjada juz 8 porcji po 80, 90ml (wody, nie gotowej mieszanki) i ni wiem czy nie dac mu 90ml przez cala dobe. To duzy chlopak, moze ma takie potrzeby. Czytam na necie, ze jak na swoj wik zjada dosc duzo, ale on jakis taki dojrzaly - juz w szpitalu mowili, ze jak noworodek, tylko bobas wyglada - moze dlatego, ze posidzial 8 dni dluzej w brzuszku i jego wiek rozwoju to juz 3 tygodnie, a nie 2. Co byscie zrobily? Dodam, ze nie dopajam raczej. Czasami w nocy ciutu wody. Kupki nam ida, baki tez, takze placz ni wynika z bolu brzuchu - zreszta to ze chc polknac smoczka mowi samo za siebie. Czasami mam wrazenie, ze teskni za cycem....

Asia, kurka, jak nie urok to sraczka. No nic, Twoje zdrowie najwazniejsze. Sciagaj cyca, daj mamie malego pod opieke, albo spytaj czy do szpitala mozesz go zabrac. Kurcze nie wiem :(


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prawdziwa milosc zaczela sie 4.10.2013 :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #767105 przez asiek89
Hej,
Słaniam się na nogach. Pat od 6 do 9.30 wył jak syrena i na przemian jadł i krzyczał, a w końcu tylko krzyczał mimo że chciał jeść :huh: W pewnym momencie zaczęłam wyć razem z nim, bo zwyczajnie już nie miałam sił, z głodu i niewyspania. Dziewczyny, mówię Wam, doceniajcie fakt, że macie tych swoich chłopów, nawet jeśli palcem trzeba im pokazać, że trzeba coś zrobić, to przynajmniej macie komu pokazać ;)

Pat też zaczął ulewać, czasem więcej, czasem mniej, po odbiciu też, no trudno, taki okres, trzeba to przetrwać.
Ja przy czkawce przystawiam do cyca, jeszcze się nie zdarzyło żeby nie pomogło, chociaż czasem trzeba nieco dłużej poczekać. A z tego co się orientuję to czkawka jest normalna u maluszków w wyniku połknięcia powietrza przy jedzeniu najczęściej.
Nie pamiętam kto (chyba Monia) pytała o mleko i butelki; my kupujemy Bebiko, problemów nie ma, zadowolona jestem, bo tanio i dobrze, a butle mamy z aventu i Pat je uwielbia :) Smok też od początku z aventu i skubaniec mały innego nie toleruje póki co.
Pieluszek używamy jeszcze 1, ale zaczynam się zastanawiać nad kupnem 2. W poniedziałek położna zważyła małego i ważył 4300g, więc już nam fajnie idzie do przodu nareszcie.

Jejku jak te nasze dzieci rosną! :) Wydawałoby się, że dopiero co przyszły na świat a tu już takie aktywne się szkraby robią :cheer:
Fajowe macie te huśtaweczki, myślałam o czymś takim, ale uznałam, że za parę tygodni Patryś już będzie korzystał ze swojego bujaczka-leżaczka, więc nie warto.
Papi, chciałam Ci pomóc z tym wnioskiem, ale mam swój na lapku, a zasilanie mi padło i doopa :angry: ale widzę, że Donia już Ci pomogła :)
Donatko, Aguś, Karolciu, dzięki za ciepłe słowa :)
Kalinko, ale świetnie wyglądacie! :)
Zabieg podobno trwa dosłownie parę minut, ale robią go pod narkozą i trzeba trochęw szpitalu pobyć, ale ile dokładnie - jeszcze nie wiem. Tak czy inaczej sam dojazd do Olsztyna do szpitala i z powrotem to już jest godzina, no i coś z Patrysiem muszę w tym czasie zrobić.
Monia akina, Igunia jest cudowna :) Ale widzę chyba na zdjęciu to co mnie doprowadza do szału w bodziakach z zakładkami - ramię na wierzchu ;).
Madzia, nie odwlekaj wizyty głupolu, lepiej iść i nawet jeśli coś jest nie tak - a na pewno będzie ok! - to wiedzieć wcześniej i działać!:)
Iga, mleczka nie próbowałam, więc się nie wypowiem. Ale śliczny synio! :) Przypomina mi trochę mojego bąbla ;)
Kinia, Miki jest prześliczny :) Taki jeszcze maleńki :)
a no właśnie, ciągle coś cholera. Pat jest już w połowie na mm, więc z karmieniem to najmniejszy problem, bo cyc i tak mu nie wystarcza, no ale będę zaraz dzwonić do szpitala i się dowiem jak to ogarnąć.
Jeśli chodzi o karmienie to ja tam mam w dupie normy. Jeśli Pat zje butlę i dalej płacze to go dokarmiam, czasem je nawet 150ml, ale widocznie tyle potrzebuje. Moja Mama mówi mi, że ze mną miała taką samą imprezę, że wiecznie było mi mało, ale dostosowywała pokarm do potrzeb, a nie odwrotnie ;) i ja też jestem tego zdania.
Kochana, co do nerwów, to wbrew pozorom one są cholernie słabe.. ale trzeba sobie radzić. No nie ma wyjścia. A mimo tego, że czasem chciałoby się trzasnąć drzwiami i wyjść to itak wiadomo, że dla tych naszych potworków jesteśmy w stanie na największe poświęcenia.
A swoją drogą, w najnowszym numerze "Twoje dziecko" jest genialny krótki felieton nt frazesów odnośnie macierzyństwa, bardzo poprawia samopoczucie i przypomina, że nie jesteśmy mutantami, które nie mają problemu z emocjami, tylko normalnymi babkami, które mają prawo mieć gorsze chwile. :)

A w ogóle to jak tylko mnie wyczyszczą i przestanę krwawić to dzwonię się umówić na jazdę - chyba tylko w ten sposób umiem solidnie i skutecznie odreagować.

No i na koniec mój mały facet:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Asia&Patryś

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #767108 przez iwonta_kg
Kinia sliczniutki Mikus :)

Iga wywal ten bebilon na śmietnik! Coraz czesciej słychać zle opinie na ten tego mleka! Kolki, bóle brzuszka itd... ja uzywam bebiko od poczatku i jestem bardzo zadowolona. Zadnych kolek, bóli, wiekszych placzow...



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #767111 przez karolcia1919
Kalinko chyba mnie pomylilas..moj robi wszystko przy malym ;)

Sliczne te wasze dzieci ;)bezwyjatku!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #767128 przez akina_zet
Witam mamuśki ;)

Cholera Asiek, właśnie doczytałam o Twoich problemach :huh: Co za dziady, to jak oni Cię tam wyczyścili? Brak słów!
Co do bodziaków niestety zawsze ramionka sie wysunie, kiedyś mi wyszła do połowy, jak sie wierciła w wózku :cheer:

Nefelko Ty piszesz 30 stopni?! Ja wczoraj gruba kurtkę zakupiłam by mi w dupsko nie było zimno :lol: Namiary literkowo-allegrowe już wysyłam na priv :)

Madzia Ty oficjalny chudzielcu, ja mam nadzieję,że ta dupa mi zmaleje i wielkie świnowate udziska, bo ja nie wiem jak ja siebie taką zniosę :ohmy: Dziś na wadze nadal 7 kilosów na plusie :(

Ale fajne chłopaki nam rosną na forum, to odnosnie wstawionych zdjęć :)

Kinia Ty zrezygnowałaś z karmienia piersią?

Aguś ja mam nadzieję,ze też zacznie szanować cyca, bo po takich zabawach nimi, jak skończy mi się pokarm, moje cycki będą wyglądać jak woreczki z piaskiem, wiszące do brzucha :ohmy:

Apropo amorów, powiem Wam,że ja tam nie wiem jak znisoę
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #767182 przez akina_zet
Właśnie wyszła położna ode mnie i....... jest po kikucie :D Oderwała małej na śpiocha, nawet oka nie otworzyła Igunia :side:

Wiecie, że u mnie jeszcze piediatry nie było od wyjścia ze szpitala!!!!!!! Ostatnio miała grypę, więc wszystko się przesunęło i kuźwa nadal jej nie ma, mam ochotę roznieść to babsko! Ma czas do jutra, jak nie przyjdzie, to ja już rozkręcę awanturę!

A tą herbatkę taką dajecie?

Monika Z.

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #767229 przez nike84
Dzień dobry dziewczynki :)
Ja jestem po nocy rodem z horroru. Płakałam jak nienormalna, a byłam taka zła że powiedziałam kilka słów których teraz bardzo żałuję. Dobrze, że Kacperek jest jeszcze malutki to nie będzie pamiętał co jego wyrodna matka wygadywała :(
Rano byliśmy u lekarza, i te bóle brzuszka i bączki to... kolka :angry: Pani doktor (bardzo miła :) ) zaleciła nam Bebilon Comfort, Delicol i uzbrojenie się w cierpliwość. Ale mam nadzieję, że mój mąż bedzie teraz jechał do Danii, to jak będzie przez niemcy przejeżdżał to mi kupi te kropelki o których Iva wspominała.
No i uwaga: Kacperek dziś kończy 4 tygodnie i waży 4170g :kiss: Czyli prze niecały miesiąc przybrał 1200g :cheer:

nubi my podawaliśmy herbatkę rumiankową jak mały miał zaparcia. Ale niepotrzebnie mu ją później podawałam, bo niestety zadzialała w drugą stronę :dry: Dlatego ja mu nie podaje już rumiankowej.
Najlepiej koperkową podawać tylko jak są problemy z brzuszkiem, a tak to dawac do picia zwykła przegotowaną wodę. Niestety mój Kacper już przyzwyczaił się do słodkiego smaku i gardzi zwykłą wodą i zawsze muszę z nim walczyć, żeby wypił chociaż trochę.

Kalina no szkoda że pogoda się teraz zaczęła psuc bo zawsze to z kimś się lepiej spaceruje. A ja codziennie jestem z Kacperkiem nad zalewem, ale my mamy rzut beretem :) Ale nic straconego, na pewno jeszcze kiedyś będzie okazja do wspólnego spacerowania ;)

Dzieciaczki jak zwykle przesłodkie :cheer: Iwonka zazdroszczę że Twój Kacperek śpi na brzuchu. Bo mój poleży na brzuchu jedynie jak nie zauważy że go obróciłam ;) Jak jest baaaardzo zmęczony to go delikatnie przekładam na brzuszek i wtedy poleży taz może z 10 minut. Ale jak się zorientuje co mu zrobiłam to jest istny sajgon w domu :silly:

Kurcze moje dziecie znowu zasnęło w huśtawce i przełożyłam go do łóżeczka i śpi dalej a ja mogę zrobić sobie coś na szybko na obiad :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl