BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

8 lata 9 miesiąc temu #995646 przez pesq
Slucham o porodach bez bólu na tvp2 w pytaniu na sniadanie i wiecie że od lipca każda pacjentka ma prawo do znieczulenia przy porodzie? Super że tak jest, ale okazuje sie ze... brakuje anestezjologów! Kurcze no.. jedna babka opowiadala, że rodziła i dawala rade do pewnego momentu, nawet pytali czy chce znieczulenie a wtedy kiedy już naprawde chciala nie mogla dostac i powiedzieli jej wprost - nie ma kto zrobic znieczulenia bo anestezjolog poszedl na cesarke i nie ma wiecej anestezjologów dostepnych :pinch: :pinch: . Kurde co za organizacja ja nie moge.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995653 przez Rita87
Pesq, ale pudełka piękne <3 Ja mam do Agata Meble bardzo daleko niestety :(
Musisz koniecznie pokazać jak będą wyglądały na komódce :)

My na szczęście tylko jeden komplet potrzebujemy plus chcę wykorzystać ten kupon 20zł za zapisanie się do newslettera B)
Ale jak tak aptrzę to chyba jako jedyni mamy tak małą kołdrę :huh: D. często narzeka, że mu zabieram i zostaje mu jakiś skrawek a ja się zawsze dziwię, bo ja tam kołdry mam pod dostatkiem i mówię, żeby walczył o swoje i trochę mi jej w nocy wyrywał jak mu zimno :P Też chciałam zamówić na allegro, ale tak mi się spodobała ta w jysku, że zdecydowałam się na tą. Zresztą podobnie jak Zaz nie lubię czekać :P A z allegro własnie różnie wychodzi...Tak jak z tymi moimi koszulami, które zamówiłam we wtorek po południu :angry: myślałam, że dziś będą, a wczoraj o 22 dostaje smsa, że nie ma koloru jaki wybrałam, więc musiałam wybrać inny i pewnie przyjdą dopiero jutro...Albo i po weekendzie :( A ja bym już chciała je wyprać i spakować do torby :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995654 przez Rita87
A o znieczuleniu słyszałam właśnie i o braku anestezjologów też :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995660 przez jurada
Wypłatę
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995661 przez pesq

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995664 przez jurada
Tez słyszałam o tym ze brakuje anestezjologów i powiem wam ze ja bliżej porodu bede dzwonic do szpitala i pytać jak sie ma sytuacja... Jak odpowiedz dostane ze niestety ale tak jest to zadzwonie do nast.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Bylam w Rossmanie- miałam kupic miniaturki kosmetyków ale 300 ml żelu pod prysznic bialy jelen 6.99 a 50ml 3,49 wiec juz wzięłam duże bardziej sie opłacało... Kupiłam tez buteleczki z dozownikami to sobie przeleje... Po co brać cale butelki jak nie zamierzam długo zabawić w szpitalu...

Wczoraj byłam na zakupach i sh bylo grane
Pokaże co kupiłam w załącznikach...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995665 przez Rita87

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


A jeszcze w Lidlu będą pościele: www.lidl.pl/pl/oferta.htm?id=767

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995666 przez jurada
Jeszcze opaska

Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995668 przez jurada

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995670 przez asiekasiek
Ufff ja przyjechałam właśnie z zakupów... bo musiałam kupić jakiejś wody i zrobić panom kawkę i herbatkę co robią u nas dach, no stawiają jak na razie krokwy, ale już coś :D
Pesq nawet zioła ci padły mi też :) bazylie już dwa razy kupowałam żeby mi rosła a po jednym dniu już kaput :S co do spendów rodzinnych ja też ich nie lubię :P :P :P ty chociaż schudłaś no ale jesz te swoje różności. Pesq'u kochany co do tego jedzenia
Juarada ja napisałabym jej że potrzebuję na lekarza czy na coś takiego. Jejku jak ja nie lubię takich ludzi co pożyczają a później nie oddają :angry: :angry: teraz dotyczałam co dalej napisałaś co za pipka, mi by było głupio pożyczyć się od kogoś kto ma rodzinę, a później nie oddać komuś na lekarza :angry: docztałam dalej o tej lasce co za bezszczelna!!! wow ja też czuję ściemę!!! Jak nie masz daleko to jedź do niej i powiedz że karty do bnkomatu jej nie zablokowali !! Aż mi ciśnienie skoczyło!!!
Ja coś Rity linków nie mogę otworzyć :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995675 przez asiekasiek
Kurcze blade jem sobie teraz cukiereczki firmy wawel i czytam artykuł, że w biedronce znalezione białe robale w tych cukierkach :pinch: :pinch: :pinch: ale ja kupiłam w delikatesach centrum to może ich nie ma.... :dry: :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995679 przez kropka 889
Ja słyszałam o tych znieczuleniach jakoś na początku lipca jak o tym mówili i nawet pytałam się was o zdanie na ten temat. Dowiedziałam się że u nas w szpitalu tez brak anestozjologow i nie wiem jak to będzie. Bo chyba po to wprowadzili coś takiego żeby można było skorzystać.
Jurada śliczne ubranka ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #995680 przez kasandra9
Jestem Kochane, żyję;) ani mąż mnie nie zabił, ani nic mi nie jest:P
Pesq, no jakże mogłabym się obrazić!!!!!!!!! Super, że mi napisałaś, bo nawet nie miałam pojęcia, że tak jest! Ty jesteś naszym żywieniowym guru po prostu!:) Tylko warzyw jem sporo i różne, wczoraj tak pomidorowo, bo miałam ochotę, ale jem i ogórki i paprykę, no i przecież jadłam leczo z warzyw;) No i nawet miałam ten mocz taki lekko zasadowy od 2 mcy, bo dr kazała brać witaminę C i zakwaszać. (Rita - ja też biorę żelazo i magnez i biorę po posiłku po prostu, bez żadnych odstępów; dr nic o tym nie mówiła). Poza tym zawsze wszystkie wyniki miałam w normie, nigdy mi lekarka nic nie mówiła ani jak pytałam kiedyś, czy brać jakieś witaminy, to też nic.
Co do nabiału - to fakt, ale wcale ale to wcale i od bardzo dawna, nawet przed ciążą nie mam ochoty na nabiał;( żadne jogurty...stoją, stoją, aż wytrzucam:/ ani mi nie idą ani mężowi:/ dlatego jedynie to monte, więc jem praktycznie codziennie. Zupy często ze śmietaną robię, jem ser żółty albo topiony....kurde, to faktycznie lipa z tym moim jedzeniem. Rety, co ja mam zrobić:/ Chyba i tak już trochę późno:/ W ogóle nie znam się na tej kaloryczności:/ No i ważyłam się rano - ostatnio 14 lipca było 77,2, a dziś (zawsze ważę się rano po sikaniu, na nago i przed jedzeniem:P) 77,7, zatem trochę w ponad dwa tygodnie 0,5kg. No i od początku ciąży od jakichś 69 liczę, że startowałam, bo na pewno było poniżej 70, więc niespełna 9kg, to chyba jakoś normalnie? Przy mojej wadze i w ogóle.

Pesq, a w ogóle chyba nie pokażę Twojego postu mężowi, bo dopiero by mnie zjechał :P Dziś zjadłam znów to, co na kolację:P czyli 2 kanapki z wędliną/serem i pasztetem + pomidor. Potem, żeby nie krzyczał (bo już wrócił) 2 wafelki torcikowe i teraz na drugie śniadanie 5 pierogów z jagodami z cukrem i trochę śmietany na to. Chyba mam ochotę na rybę wędzoną, muszę kupić. Zaraz się zbieram i pojadę, bo jak jest ochota, to trzeba korzystać...przy okazji wstąpię do ciucha tego, co z mamą byłam i tyle nakupowałyśmy. Na 17 idę do szkoły rodzenia, bo mnie ost. na 2 spotkaniach nie było:/ No i powinnam sprzątać! Przetarłam tylko półki w sypialni (wczoraj powiesił maż witrynę, mysleliśmy, że przez balkon wyrzucimy, bo te głupie zawiasy się jakoś wyrobiły i ciągile było krzywo i obrazy, zdjęcia, itp. tez już wiszą), zmieniliśMY pościel, więc tam prawie ogarnięte; podłogi zostały. Tu by się przydało z zewnątrz meble przetrzeć no i też podłogi, bo zaraz wstawię firanki, więc jak wyprasuję, to by się powiesiło...no ale może jak wstanie, to przetrze te kurze, bo i tak dostałam zielone światło na prasowanie, za które się wezmę, jak wrócę z miasta:P tylko sobie wyprasuję spodnie i bluzkę, z tej wielkiej torby, którą dostałam, takie super rzeczy, mówię Wam!!!!!!!!!!!
Juradka, śliczne zakupy i opaska <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995681 przez agatagama
hej dziewczynki
na początku, bo mi się przypomniało

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

a ta Twoja koleżanka to na bank ściemnia...że jej nie wstyd, ja pierdzielę... to może napisz jej, że Twój mąż podjedzie tam dziś do niej po tą kasę?
co do znieczuleń to zawsze były darmowe, teraz szpital po prostu ma za to płacone dodatkowo...a co do anestozjologów to niestety ale tak jak i położnych jest za mało, no ale to już nie wina szpitala tylko systemu ;/
Kas odżywiaj się tam dobrze!! Nie ma co potem sobie pluć w brodę, że można było bardziej o siebie dbać tfu tfu tfu ;)
Kasia daj znać co Ci na ip powiedzieli, trzymam kciuki, żebyś dostała leki i była spokojniejsza :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995691 przez kasandra9
Zaz, jeszcze nie doszedł list od nas?:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl