BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

8 lata 7 miesiąc temu #1008091 przez Lidziun

asiekasiek napisał:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Kurczę tez o tym myślałam bo mam to samo, leciała krew duuuuzo po porodzie to normalne, już widziałam ze jest jej coraz mniej i się ucieszyłam ze wszystko wraca do normy ale przedwczoraj w nocy zaczął mnie bardzo bolec brzuch i krew się lala uznałam ze może jakieś resztki ale leciały mi takie właśnie jakby skrzepy, postanowiłam sprawdzić to od środka i wrażenia straszne szyjka mi się otworzyła i czułam ze coś w niej mam, siedziałam pod prysznicem i się czyściłam w końcu jak wyszłam to strumieniem poleciała mi krew, trochę się tym zdenerwowałam, ale dzisiaj przy myciu było już ok, szyjka się zamknęła, krew leci delikatnie, nie wiem czy to powód do zmartwienia czy nie, maź stwierdził ze widocznie organizm się oczyścił z resztek, ale mam pewne obawy czy na pewno łożysko wyszło cale

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008092 przez basiek149
Ja też nie uważam, że jak nie karmi się piersią to znaczy, że jest się gorszą mamą. sama dwa razy w szpitalu prosiłam o butelkę dla małego i nie widziałam w tym nic złego. Kochamy nasze dziecko bez względu na to jak go karmimy :) <3

aaa i dzisiaj z mężem mamy 3 rocznicę ślubu <3 i fajnie, że spędzamy ją już w domu w trójkę plus nasz mały Aniołek Hania, która wiem, że cały czas nad nami czuwa :) :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008111 przez Kasia888
Zazanka jeszcze się naspacerujesz, najważniejsze żebyś doszła do siebie
Jurada mała przesłodka, miałam wcześniej napisać :kiss:
Kropka Twoja córcia również, dzielne kolejne mamy :)
Anisia obyś się bidulko już tak nie męczyła
Basiek to dobrze, że wizyta położnej się udała :)
Pesq trzymam za Ciebie mocno kciuki, podobno jak się chce karmić piersią to się będzie karmić, najważniejsze, że chcesz i masz do tego pozytywne nastawienie
Kas na pewno super sobie radzisz, wiadomo najgorzej jak się samemu z dzieckiem zostaje i trzeba sobie radzić i superrrr, że napisałaś o tym espumisanie, bo ostatnie dwa dni przepłakałam patrząc jak mały się męczy z tym brzuszkiem, a po espumisanie jest dużo lepiej, masuje, kładę na brzuszek, tule i dużo szybciej przechodzi i łatwiej zasypia :) z pokarmem u mnie coraz mniej aktualnie jesteśmy pół na moim i pół na mm, chciałam go do trzeciego miesiąca karmić jeszcze swoim, ale zobaczymy....
aa I Kas my również, jutro mamy wizytę w przychodni akurat na skończony pierwszy miesiąc :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008112 przez Kasia888
Basiek a te krostki to Twój Kubuś ma na całym ciele czy tylko na buzi? Bo Jaś dostał wyprysków ale tylko na buzi i jak była u nas położna to stwierdziła, że to trądzik niemowlęcy.
Nie wiedziałam, że problemy z cerą dopadają też niemowlaki :huh: mam tylko nadzieję, że się nie myli i nie jest to żadne uczulenie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008123 przez jurada
Dziewczyny moja mala wisi na cycu non stop a kupy robi również non stop, dziewczyny z sali sie śmieją ze robi kupy za wszystkie dzieci. Jutro moze nas puszcza do domku o ile mala nie złapie żółtaczki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008125 przez pesq
Jurada u mnie to samo - cyc cyc cyc nie wiem czy cos tam leci :p i 12 kup dziennie :d polozna mowila ze tak jest ok ale najsmieszniej jak kupa przed karmieniem, w trakcie przewijania i w trakcie karmienia ... eh :d podobno po miesiacu bedzie mniej :P

Dzieki dziewczyny za wielkie wsparcie ! RAz jeszcze - nie uwazam ze mama nie karmiaca piersia to cos zlego, po prostu ja świruje bo uwielbiam te forme przypasowala mi strasznie i mi zalezy... ale nie kazdemu musi to pasowac i to też rozumiem. Dzieki za kciukiiiiiiiiiiiiiiiiiii!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008129 przez anisia27
Dzisiaj o 14:50 przyszedl na swiat Andrzejek
3420g i 56 cm :) porod na porodowce trwal 4h po oxy i 10 min partych....

Gdyby nie poranne ktg i zanikanie tetna nit by na mnie uwagi nie zwrocil:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008130 przez anisia27
Załączniki:
Podziękowania: pesq, me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008135 przez sabina
EMILKA 13.48 :)
Załączniki:
Podziękowania: me.ch, anisia27

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008136 przez melisamienta
Sabina Anisia gratuluję maluchów. :laugh:
a ja dalej czekam :( juz prawie ostatnia zostałam a mój mały na w nosie żeby zobaczyć rodziców.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008140 przez basiek149
Anisia gratulacje!!! synek cudowny :woohoo:

Kasia co do krostek do Kubuś ma je i na nóżkach i na rączkach i na buźce. Wczoraj było gorzej więc nie wiem czy pomogła bardziej kąpiel w krochmalu czy wypranie ubranek tylko w płynie do prania. ale ważne, że schodzą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008147 przez pesq
AAAAAAAAAAAAAAAa dziewczyny gratulacje! O kurka to mało kto zostal :) No to za chwile wszystkie wejdziemy na kupy i pieluchy a zapomnimy o ruchach i czopach :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008150 przez sabina
Po moim Meliska powiem Ci ze moze byc megasporo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008157 przez asiekasiek
Juradka wczesniej zapomniałam napisać gratulacje z Lenki:D albo pisałam... kurde myślałam że po porodzie pamięć mi wróci ale coś dalej szwankuje...

Sabina rewelacyjna Emilka:) Anisia rewelacyjny Andrzejek:) Gratulacje!!!!

Melisa u mnie też dużo tego odchodzilo... i ostatnia prawdopodobnie będzie Gloria bo ona w pn ma cesarke. ale za to datę będzie córcia jej miała fajna :D
Podziękowania: glooria

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008167 przez glooria
No chyba ja :kiss:
Ale za to kazda bedzie czekać na fote i imię :evil:

Jeszcze kilka dni .... to juz i tak blizej niz dalej :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Anisia grstulacje i sabina tez
Emilka cudak czarnulka
Andrzejek tez cudny chlopczyk a to nad oczkiem to znamie czy jeszcze dobrze nie wytarty hmm?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl