BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

8 lata 6 miesiąc temu #1008329 przez pesq
Dziękuję dziewczyny, oczywiście brzuszek jeszcze jest ale przed ciąża miałam większy.

Gloria taaak juz dużo smakołyków nadrobilam. Ty mnie pytalas o cukrzyce ale mi umknęło. Teraz cukrów nie mierze a w listopadzie nam badania póki co jem wszystko :) i wprowadzam codziennie cos i obserwuje mala ale nic odpukać jej sie nie dzieje wiec liczę na to ze będę wszystko jadla tak jak zakladalam karność piersią :)

Jurads przepiękny widok.. Jak Daniel na Lene? Nie zazdrosny?

Kurde Agatul na katar. Spalysmy razem i ciągle ja budził wiec odciagalam aspiratorem. A w ogóle za becikowe kupujemy większe lóżko (gdzie sa takie dwu metrowe?) bo na tym 1.40 m to dupa i Lukasz ląduje na kanapie. Nie ma co ukrywać lepiej mi się śpi z mala i wyciąga cyca niż lazi do łóżeczka po nią. I tak przewijanie no ale mniej lazenia mimo wszystko. Chociaż dziś przez ten katar to i tak moze z pól h ciągiem przespalam.

Ale nie ma co narzekac. Co na np. Asiulek z bliźniakami i swoim starszakiem powiedziec :P ciekawe co tam u niej.

A jak tam dziewczęta nierozpakowane?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1008339 przez jurada
Pasq na razie nie tylko zawiedziony ze ona cyc i spanie. On chciałby ja na ręce itp a ona placze u wszystkich tylko u mnie się uspokaja. Ale tlumaczymy mu ze za miesiąc juz bedzie inna i tak z dnia na dzien.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1008344 przez melisamienta
Ja to popadne wdepresję w tym szpitalu. Dziś na obchodzi ordynator zdecydował ze że względu na moje przeziębienie narazie nic nie będą robić dopiero zaczną w poniedziałek. :( chyba jak to mówi samo się rozkręci. A u mnie się nic nie będzie. :(


Nie wiem czy dobrze pamiętam ale chyba Jurada miała sytuacje ze zwolnieniem do
Terminu porodu. Dostałaś kolejne zwolnienie do dnia porodu czy musiałaś przejść wcześniej na macierzyński?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1008346 przez Lidziun
ostatnio jak byla u mnie polozna z waga to powiedziala ze dziecko majac 2 tyg musi przynajmniej nadrobic wage urodzeniowa, my wychodzilismy ze szpitala z waga 3320 a w 11 dniu zycia maly mial 3780, wiec ladnie przybral (urodzeniowa 3480)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1008349 przez kasandra9
Pesq, u nas 160 łózko i na troje spokojnie starcza, to moze az 2m nie potrzebujecie:)))
Jurada, u mnie na sali dziewczyna karmiła przez osłonki i mówiła, że mega ulga i że jej życie uratowało;) Przy okazji widać, czy dziecko je czy się bawi, bo w osłonce widać jak mleczko leci lub nie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1008351 przez basiek149
Jurada ja karmię przez te osłonki. Znaczy jednego cyca podaje mu normalnie a z drugim mam problem bo nie mógł złapać i jak zaczęłam używać tych osłonek do bez problemu łapie i się najada. ssie bez problemu wiec jak najbardziej polecam :)

pes ślicznie wyglądasz. A Agatka to chyba do Ciebie podobna co? :)

my dzisiaj popołudniu lecimy do księdza ustalić co z tym chrztem, jutro pediatra i na chwilę przyjeżdża też mój tata :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1008356 przez Magdalena9t
Hej laski.
Gratuluje reszcie mamusiek,cudownych maluszkow. :-) dawno mnie nie bylo i juz nie pamietam komu nie gratulowalam:-(
Cieszcie sie dziewczyny ze macie jednego maluszka do ogarniecia,ja mam dwoch,dom wyglada jak po przejsciu tornado:-p Laura sie budzi z 3 razy w nocy,czasem czesciej ,brakuje mi snu. Tomek do 3 miesiaca zycia przesypial cale noce. Mam 2 roznych dzieci.
Laura w 2,5 dobie zycia miala 3550 gram, brakowalo tylko 50 gram do wagi urodzeniowej :-) Moja mala glodzilla :-D
Co do krwawienia u mnie juz prawie nic nie ma ale czasem jak sie przemecze,nadzwigam czy zdenerwuje to poleci nawet dosc i juz sie martwilam czy jakis krwotok ale nastepnego dnia jest lepiej.
Musze sobie jakos rozplanowac dzien.
Pesq jaka laska z Ciebie a chwal sie jest czym:-) jadlas juz moze drozdzowe czy bialy chleb? Jak wrazenia. ?
Jurada rozczulajacy widok,tez chcialam takie zdjecie zrobic moim dzieciom a wyszlo inaczej :-p
Spadam na razie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1008363 przez Lidziun
Pesq swietnie sobie radzisz z karmieniem no i odstawiłam laktator to tez super, mam dla ciebie jeszcze jedna radę jak dziecko nie wypije wszystkiego z piersi to nie musisz reszty ściągać laktatorem wystarczy ze jak się maluch obudzi na następne jedzenie to go przyłóż do to nie do końca wyssanej piersi i bedzie w porzadku :) ja przez kilka dni tez walczyłam o laktację, niestety miałam bardzo ciężkie dni i mały jadł w ratach i przez to zamiast mieć więcej mleka to je traciłam, ale nie poddałam się i dzisiaj wszystko wróciło do normy, także dziewczyny głowa do góry uśmiech na twarzy i bedzie dobrze
Jeszcze powiem jedno, nie ważne czy miałyście cesarkę czy SN, laktacja bedzie, moja siostra musiała na tydzień zostawić synka po urodzeniu bo miał problem z oddychaniem, chciała karmić i jej się udało, używała laktatorem ale jak mały wrócił przestała go używać i karmi do dzisia a synek jej ma już ponad rok, wystarczy chcieć i uwierzyć ze bedzie dobrze i właśnie tak bedzie
Podziękowania: pesq

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1008366 przez Lidziun
Magdalena ty dwoje a ja troje, jestem w sumie sama od niedz do wtorku maź pojechał na działkę wiec miałam dokładnie wszystko na głowie, a do tego w poniedz mój dzień wyglądał tak, pobudka o 7 nakarmiłam małego i Olka i o 8 z olkiem do przedszkola, powrót szybkie śniadanie dla siebie i Amelka (to było już po 9) i jeszcze szybsze sprzątanie bo zadzwoniła położna ze bedzie prżed 10 posiedziała pół godz i szybko z Amelka do szkoły, potem po Olka, jakieś zakupy, potem obiad Olkowi, po Amelkę bo już lekcje skończyła, obiad dla Amelka, nie mówiąc o tym ze w miedzy czasie musiałam małego karmić, po tym całym zabieganym dniu myślałam ze ducha wyzionie, na dodatek zaczęłam strasznie krawiec a dzień wcześniej było już tego bardzo mało, w dzień w ogóle nie śpię, a o 21 padam na twarz, także życie jest ciężkie, szczególnie jak wszystko robi się samemu, ale jakoś bardzo nie narzekam, tylko maź mnie pociesza czasami slowamichcialas to masz, no mam ochotę mu wtedy tak przywalić ze szkoda gadac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1008367 przez Lidziun
Pesq 2 m? Kurczę mi tez by się przydało my mały 135 śpimy we troje z maluchem, ale czasami się zdarza się śpimy w piątkę na tym łożku trochę ciasno jest ale w sumie nikt nie narzeka, nie ma to jak rodzinka w komplecie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1008369 przez mysia5
hej hej ;**
korzystając z chwili jak malutki śpi staram się Was nadrobić i spróbuję w końcu napisać to co chciałam :)
ale przede wszystkim gratuluję wszystkim kolejnym rozpakowanym!!! :) dzieciaczki są przepiękne!!! :) :) :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Kaaaas, śliczna Agacia ! :)
aaaa co do brzuszka to mi położna poleciła kupić kropelki ' biogaia' więc kupimy i będę próbować bo u nas też coś z tym brzuszkiem się dzieje ....
Pesq super wyglądasz, gratuluję !!! :) i też uważam że malutka jest podoba do Ciebie :) ślicznotka :)
Juradka, pięknie wyglądają razem <3 ;*

Skarbuś się budzi więc uciekam :) ;*
miłego dnia, buziaki !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1008376 przez pesq
Wielkim minusem cesarki planowanej na godzinę tak jak u mnie jest to ze to takie kurde przerwanie ciąży nagle i stąd te lakto problemy itd. Ale... Ja na nic nie czekałam i nie cierpialam! Doceniam teraz to. O 10 na miejscu. 11:35 dziecko i nie wspominam tego traumatycznie gorzej z laktacja.. Ale damy rade. Biedna mysia. :(

Taaak jem białe pieczywko w końcu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1008385 przez mysia5

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Pesq , w końcu kochana możesz sobie zjeść na co masz ochotę :)
Dziewczyny a jak jest ze słodyczami? Co myślicie? Bo się zastanawiam czy mogę, czy lepiej nie bo zaszkodzą małemu...
ogólnie jecie normalnie mniej więcej wszystko ? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1008404 przez asiekasiek
Mysia jejku co za lekarz!! Tyle namęczyłaś się już 9 rozwarcia i wtedy dopiero cesarkę!? Co za idiota! Ale na szczęście jesteś już po i masz już to za sobą... co do jedzenia to nie jem smażonego, ale to też z powodu że chcę zrzucić kg. Jedną czekoladkę kiedyś sobie zjadłam, ale też nie chcę przesadzać ze względu na kg... a moja koleżanka obżerała się pączkami i słodyczami przy karmieniu bo po porodzie miała fazę na słodkości i nic jej córce nie było.

Pesq no to zaszalałaś z kg!! No super że tak ważysz!! I niech mała doi i wysysa jeszcze kg :D

Magda, Lidziun u mnie przy jednym dziecku jeden wielki syf :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

Jurada jakie słodkie zdjęcie!! D. na pewno nie może doczekać kiedy zacznie się bawić z Leną :D

Sylwia napisała na fb Hej kochane. :
Piszę tutaj, bo wywala mnie ciagle z forum. Jeśli któras moze, to proszę o skopiowanie i wstawienie, bo nie wszystkie są na fb.
Zostałam przyjęta na ginekologie (na szczęście, bo z dala od porodowki i nie słyszę krzyków). Po badaniu na ip lekarz powiedzial, ze czas najwyzszy i beda wywolywac, bo mam mało wód. Chyba mi się sączą albo przy oddawaniu moczu, bo nie zauważyłam wycieku a papierkiem jak sprawdzalam, to też nie zabarwial się. Na ktg wyszły skurcze dość regularne, ale bezbolesne i w długich odstępach, więc może powoli się rozkreci. Mam nadzieję
Emotikon smile
Niestety rozwarcia brak, więc pewnie będzie cewnik. Teraz czekam na decyzję co i jak. Mam nadzieję, ze wieczorem się dowiem, pewnie rano najpóźniej. W każdym razie juz blizej jak dalej
Emotikon smile
Postaram sie pisać na bieżąco co u nas. Buźka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1008408 przez anisia27
Dziewczynki jak wroce do domciu to Was nadrobie, myslalam ze jutro wyjdziemy bo bylo wszystko dobrze, ale poszlam z malym na szczepienie -spal sobie i mial lekkie drgania nozek i raczek....jest teraz w inkubatorze pod obserwacja . Martwie sie jak nie wiem:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl