BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

8 lata 6 miesiąc temu #1011432 przez jurada
Jaki fajny Kornelio. Śmieszek słodki. I Agatka jaka wesola dziewczynka...

Dziewczyny kp ile razy na dobę karmicie? Bo u mnie jest godzina 15.18 i karmimy sie 8 raz licząc od północy. Z czego 2razy było na przymus bo wychodziliśmy z domku.
Podziękowania: me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011433 przez jurada
A i od wczoraj wprowadziłam w życie Leny smoka bo non stop cyc i cyc. A tak mam ciut luzu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011434 przez agatagama
Jurada my od północy (akurat o północy było karmienie) 6 razy, ale zaraz będzie siódmy. Tak co 3, czasem co 2 h.
Jasia dalej tak męczą bąki, że mam dziś non stop ryk :( wrzask wręcz :( albo to pomieszane z tym skokiem rozwojowym, nie wiem :( rzucał się dziś też na cycku...ehh nie ogarniam czasem :(
Widzę, że wasze dzieciaczki już się świadomie uśmiechają, my mamy to jeszcze przed sobą, czekam z utęsknieniem...:)
Śliczny Kornelio i piękny uśmiech Agatki :***
Podziękowania: me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011435 przez Zazanna
Pesq centymetrem krawieckim :) A wagę to najpierw zważyłam się sama, a potem z Bobasem i odjęłam :)

Meszku pewnie, że tak :)

Pesq jaki uuśmiech ! :woohoo:

Ja się nie boję, że zgniotę, cały czas śpi ze mną :) W sumie nie mogę go w nocy odłożyć, bo co chwila sprawdzam, czy oddycha, no i karmić łatwiej i ehhh będę miała później problem z nim i spaniem oddzielnie -na bank. No ale na razie o tym nie myślę :)

Jurada my 9 razy od północy - z czego 2 to taka "dokładka", bo się rozbudził i wziął cyca na 3 minuty i z nów zasnął :)
Zapisujecie karmienia? Ja zapisuję, bo inaczej się gubie..
Podziękowania: me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011442 przez pesq
Mam dzienniczek karmienia o bardzo polecam. Ja akurat za ten bon wybrałam ale warto. Oto moja przykladowa strona


Ostatnio karmimy ok 7 razy na dobę wczesniej bylo nawet 10. Teraz mala chętniej je i jest spokojniejsza a przybrala i tak super.

Zaz ja żeby nie Angelcare bym nie odkladala a tak to czuje ze bezpieczniej jek tam niż z nami na 140 cm lozku ;) ale czasami po jedzeniu w nocy zostaje bo nie chce mi się jej odkładać ;)

Kurde u nas dzis kupy nie bylo szok..... Byle się nic nie zaczynalo :(
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011458 przez kasandra9
My dzis po dwóch szczepionkach, za 2tyg znow kolejne dwie, choc jedna doustnie. Tak się splakal Gagatek ze nie wiem a ja cala spocona bylam (i ona tez). Póki co odpukać nic się nie dzieje. Wazy równe 4kg w dokladnie swoje 6 tygodni:)
Ja czekam na wizytę kontrolna u ginekolog:) jestesmy juz w domku, mam nadzieje, ze dobra passa nie bedzie przerwana i zaczynamy trening spania w łóżku a nie wózku:) w swojej ostatniej dobie Agatka osiagnela rekord w jedzeniu:)
Kasiu, i mamy Pepti na receptę po 17zl;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1011460 przez kasandra9
Ja też juz od pierwszego dnia w domku zapisuje o której i ile zjadla:) na zwyklej kartce a od pt w telefonie (haha postęp techniki:)))
Dzieciaczki boskie!!! Tez kocham te uśmieszki Agaciowe❤

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011463 przez glooria
Ja na razie nie zapisuje ale mamy w miwre stale pory karmienia
4 do 4.30 tutaj najdluzsza przerwa ale chyba tak jej dobrze bo juz ok 2 tyg tak ma szkoda ze ok 7 musze wstać i ogarniac dziewczyny bo bym mogla pospac a tak nie ma zmiłuj
9.30 do 10
14 do 14.30
17.30 do 18
21do 21.30
24do ok1 tutaj czesto przysypiam ale nie wiem czemu :whistle: i zchodzi dluzej
Karmienia ustawione pod zycie szkolne Mileny


Kornelek cudny
Fajnie ze swieta w pl
Zazdroszczę

Kas fajnie z tym mleczkiem zawsze to 2 w cenie 1 :P
Podziękowania: kasandra9, me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011484 przez asiekasiek
Dzień dobry :-)

Zaz u nas czasem Laura śpi nad ranem z nami i tez nie boje się ze ja zgniote ;-) chociaż częściej ja odstawiam do łóżeczka bo kurde nie wysypiam się wtedy.

A uwielbiam tak ja wtulic w siebie i jak tak śpimy sobie razem :D

ja nie spisuje karmien ale może w końcu zacznę... ;)

Jurada widziałam twoje zdjęcie z D. i pierwsze co o Jurada dala zdjęcie D. z jakąś jego koleżanka lub kuzynka... potem przypatruje się a to ty ! tak młodo wyszlas;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011508 przez pesq
Ojaaaaaaaaaaaaaaaaka Jurada 17 latka! : :ohmy: :ohmy: :whistle: :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011510 przez asiekasiek
Pesq szukała Olszewski na poduszkę klin ???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011543 przez jurada
Dzieki dziewczynki za komplementy:) 30tka na karku ale cóż. Kiedys jak mnie czas dogoni to postarzeję sie przez noc.
Bez makijażu tak wyglądam i wkurza mnie to jak gdzies wyjde nie pomalowana. Ludzie się gapią tak dziwnie a jeszcze teraz jak pcham wózek a 7latek woła za mną MAMO to juz w ogóle.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011552 przez pesq
Taak Asia szukam i nie mogę znalezc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011561 przez me.ch
Hej dziewczynki :)

zauwazylam niedawno, ze jesli Kornelio zaczyna marudzic przez sen przed czasem - tzn wiem ze np jadl dopeiro 1.5-2h temu (a z mm staram sie trzymac te 3h przerwy raczej) i przewroce go na bok/brzuch przez sen jeszcze to usypia na nowo i potrafi wtedy nawet do 4h dospac ;p wiec jak widze czasem ze jeszcze nie czas a wiem ze jak sie obudzi to nie beedzie zabawy tylko ryk to skutkuje, no chyba ze mi sie zdazy wybudzic to wtedy juz mamy koncert :D


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Podziękowania: Kasia888, kasandra9

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011562 przez me.ch
Dziewczyny, pytanie: jak jezdzicie z maluchami autem jesli jedziecie same - w sensie wy prowadzicie a dziecie w foteliku - gdzie dajecie fotelik?

Ja poki co z tylu ale nie za mna tylko za pasazerem - najbezpieczniej niby za kierowca ale wtedy zupelnie go nie widze, a tak to moge chociaz do niego siegnac. Z przodu jeszcze nie rozpracowalam wylaczania poduszki powietrznej wiec musze to rozkmninic jeszcze....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl