BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

8 lata 7 miesiąc temu #1010923 przez jurada
Meliska ślicznie razem wyglądacie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1010926 przez glooria
Melisa oj fajnie ze juz w domku wiem co to znaczy tak długo byc w szpitalu ...ale teraz z każdym dniem będziesz miała wiecej sil bo psychicznie odpoczniesz
Cudowny kącik wojtusiowy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1010927 przez Kasia888
Meliska super, ile zdjeć :P kolejny śliczny bobas na naszym forum ;)

Wczoraj mieliśmy małą imprezę w gronie najbliższych koleżanek i kolegów w ramach zapoznania się z naszym dzieckiem i martwiłam się jak Jasiek się będzie zachowywać, czy nie będzie płakać, ale się okazało, że był grzeczny jak aniołek, także chyba wiedział że w gościach tak trzeba heh :cheer:
i fajnie, bo mogłam się zobaczyć z koleżanką za miesiąc akurat ma termin i już sobie gadałyśmy jak to nasze chłopaki będą się kumplować ;)
poza tym miała do mnie wiele pytań i mogłam poczuć się jak ekspert :P oczywiście o porodzie jej nie mówiłam...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1010935 przez kropka 889
Cześć dziewczyny
Melisa Wojtus słodziutki ;)
Asiek moja Zuza tez śpi z otwartą buzka i wygląda tak jak ja jak byłam mała.
Rita współczuję przeżyć.
A u nas najprawdopodobniej znowu wyszła żółtaczka :( musze dawać jej glukozę do picia. Mam nadzieje ze szybko zejdzie bo nie chcemy wracać do szpitala.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1010937 przez basiek149
Cześć Dziewczynki :)
melisamienta cudowny chłopczyk :) i ma to samo imię co mój jedyny siostrzeniec :)
Kropka cudowna Zuza :) my też mieliśmy przepisaną glukozę ale mój Kubuś średnio miał ochotę to pić ;) na szczęście położna powiedziała, że nie ma takiej potrzeby więc mogliśmy ze spokojem glukozę odpuścić :)

ja wczoraj wyrwałam się na szybkie zakupy do Poznania. Miałam w głowie przygotowany plan, które sklepy odwiedzić, co kupić bo wcześniej przejrzałam sobie w necie ofertę i myślałam, że chwila moment i wrócę. Jednak okazało się, że to co planowałam kupić już nie było albo rozmiarówka była już przebrana i zaczęły się schody... ale koniec końców kupiłam Kubusiowi kombinezon w Smyku, a w HM czapeczkę i rękawiczki. no i białe skarpetki :D ale ani sobie ani jemu nic nie znalazłam na chrzest. oprócz skarpetek :P tak więc kiepsko widzę ten chrzest za tydzień na dzień dzisiejszy...
poza tym myślałam, ze te zakupy sprawią mi ogromną przyjemność a tak się umęczyłam, bo chciałam się szybciutko uwinąć, po drugie caaaały czas myślałam co to u Kubusia... no i strasznie tęskniłam...tak więc jak wróciłam to tylko siatki rzuciłam, umyłam łapki i już go tuliłam i całowałam <3 :)

a dzisiaj poleciałam tylko do kościoła zanieść księdzu wymagane dokumenty do chrztu i okazało się, że zapomniałam jednego papierka zabrać... eh... ale to już w piątek mu doniosę bo i tak mamy jakieś spotkanie przygotowujące do chrztu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1010947 przez Rita87
Dziewczyny, absolutnie nie chciałam straszyć i przepraszam, bo wiem, że każda z nas drży o zdrowie swojego maleństwa, ale czasami niestety lepiej być świadomym. Może gdybym ja wiedziała o takim zapaleniu płuc i lekarz wcześniej by mnie uświadomił to byłoby inaczej... Jestem pewna, że Wasze maluszki są zdrowe, u mojego Stasia ten katar trwał kilka tygodni i zamiast poprawy to było coraz gorzej.

Juradka, mojemu Stasiowi też drży bródka jak je, ale i mama i teściowa mnie zapewniały, że tak dzieci mają i żeby się nie martwić ;)

Basiek, ja tez jestem w trakcie przygotowań do chrztu :) Robimy 15.11. Mieliśmy robić później, ale nie pomyślałam, że to adwent będzie, a w adwencie się już za bardzo nie robi, no a nie chcemy też zbyt długo zwlekać. Zaproszenia już wybrałam, goście telefonicznie powiadomieni, dziś idę ustalać kwestie związane z salą i przyjęciem. I szukam inspiracji odnośnie tortu :) Nie wiem tylko kiedy uda nam się kupić stroje dla mnie, Stasia, garnitur nowy dla D., bo mamy po szpitalu kwarantannę i za bardzo nie może nas nikt odwiedzać póki co, więc nikt ze Stasiem nie zostanie, a jego też na zakupy zabierać nie powinniśmy. No nic, jakoś będziemy musieli się zorganizować ;)

Wszystkie dzieciaczki są cudne dziewczyny, mamy być z czego dumne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1010981 przez asiekasiek
Dzień dobry.

Ritka nie straszysz a właśnie pokazalas ze nie trzeba bagatelizować takich spraw. dobrze ze skończyło się dobrze.
Melisa śliczny Wojtus.
Kropka to będzie mini wersja mamy :)

my wczoraj byliśmy we trójkę na zakupach. oglądaliśmy bujaczki ale nie kupiliśmy będziemy kupować używany. a kupiłam sobie stanik do karmienia w końcu mam jakiś który podtrzymuje mi te cyce za nie wysoka cenę mam nadzieję że będzie dobry na dłużej. dzisiaj Laura spala między nam i i nie wyspałam się :huh: coś nie mogła zasnąć w nocy. i przewalala się z boku na bok. może dlatego że na dobranoc przeczytałam jej bajkę "jaś i Małgosia" a tam było o przerażeniu małych dzieci przez czarownice... mąż mówi ze musze zmienić bajki ;) :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1010984 przez basiek149
hej :)
Asia :D hehe :laugh:
my z Kubusiem tylko w dzień ucinamy sobie razem drzemki. w nocy każdy śpi w swoim łóżku :) oczywiście z 2 przerwami na karmienie - wtedy możemy się chwilę potulić :)
w ogóle nie wiem czy tez tak macie, że choćbym nie wiem jak była zmęczona w nocy, a on zaczyna płakać i muszę się zwlec z łóżka, podejść do łóżeczka, zapalić lampkę i zabrać go na karmienie to jak już mam go przy sobie, oczy się troszkę odkleją heh to jak tylko już na niego spojrzę to to zmęczenie jakoś ucieka a na twarzy pojawia się wieeelki uśmiech :) ach... moja mała wielka miłość <3 :)

wczoraj na chwilę wpadli do nas teściowie na chwileczkę i przywieźli Kubusiowi prezencik - 2 pajace ze Smyka :) jeden oczywiście... z Kubusiem Puchatkiem :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1010985 przez basiek149
aaa... i Kochane dziewczynki - mój Kubuś skończy dzisiaj MIESIĄC :woohoo: :woohoo: :woohoo:
leci ten czas teraz jak szalony :) a pamiętam czasy ciąży... tam tydzień wlekł mi się w nieskończoność a o miesiącu już nie wspomnę, a teraz... :)

a oto moje małe szare szczęście :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


i pierwsza przymiarka do leżaczka :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1010989 przez kropka 889
Basiek śliczny Kubunio.
Nie wiem czy u mojej siostry tez Kubusia nie będzie. Niby się jeszcze zastanawiają nad imieniem ale póki co to to jest na pierwszym miejscu
Aaa i mamy chyba podobny leżaczek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1011010 przez asiekasiek
Basia u nas tez śpi w łóżeczku w nocy ale tak kwękała coś dzisiaj nie mogła usunąć wiec wzięłam ja i przytuliłam i zasnęła. Mała terrorystka :angry: tylko niech nie przyzwyczaja się. :) a i u nas kolor dla Laury tez króluje szary ;) do twarzy w nim jej jest :)

a ja dzisiaj zamówiłam hustawko lezaczek dla Laury :)

a i jestem zła na ta mummy loves me czy jakoś tak. tam gdzie Pesq i Kas zamawialy ubranka. zamówiłam komin i ten komin jest mniejszy od jej głowy... a podawalam wymiar głowy... nie naciaga się. miałam nic nie pisać że jestem nie zadowolona bo kurcze nie mam czasu ale wybrałam spodnie żeby ubrać je wczoraj na zakupy a one co popruly się :angry: napisałam tej kobiecie o tym ciekawe co odpisze....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1011098 przez jurada
Hej!
Basie no leci ten czas. Pamiętam jak dłużył mi sie ostatni miesiąc ciąży a te 11dni po terminie to juz w ogóle. A teraz... Lena dzis skończyła 3 tygodnie. Jest taka fajna. Rozgląda sie dookoła i wpatruje sie we wszystko. Wiem, ze jeszcze nie kuma itd ale uwielbiam jak ja karmie piersią a ona patrzy mi w oczy. Czasem sie dziwi, czasem uśmiechnie. Czekam dnia kiedy zrobi to świadomie...
Teraz każdy kto nas odwiedza to mówi ze urosła i ładniejsza z dnia na dzień.

Dzis pierwszy dzien zostałam sama. Musiałam rano ogarnac siebie i dwoje dzieci ( choć D.to sam juz kolo siebie zrobi) no ale obudzić go trzeba, zrobić śniadanie, kanapki do szkoly, sprawdzić zawartość plecaka, nakazać by się ubrał, bo jak nie to pojdzie do szkoly tak jak spał. Potem przypilnować żeby zjadł to śniadanie. Nakarmić Lenę, przewinąć, ubrać, jeszcze dać cyca na chwilkę, bo całe pięści zje. Ubrać w kombinezon, wsadzić w wózek. W miedzy czasie nakazać ubrac sie D. No i na szarym końcu ja wskakuje w kurtkę i do szkoly. No i jeszcze pies który plącze sie non stop pod nogami...
Dalam rade!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1011103 przez mysia5
hej hej ;**

Basiu jaki Kubuś śliczny :) jakie ma piękne oczka <3 :kiss:

Juradka, brawo :) super mamuśka ! :)


Kasiu... u nas nadal są problemy z kupką :( ale wydaje mi się że jakaś malutka poprawa jest... choć nie chcę zapeszać...
a jak u Was kochana? :)

Nasz Skarb dziś ma miesiąc <3 jak ten czas szybko leci ...
dziewczyny , wszystkie już miałyście kontrolę bioderek? jak to dokładnie wygląda, może któraś opisać? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1011106 przez asiekasiek
Mysia my mamy w piątek to badanie. co za śliczny tygrysek w łóżeczku :)

A u nas Laura zaczyna odgapiac mimike jak ja otwieram buzię i aaaaa mowie to ona tez otwiera i się cieszy no uśmiecha się zaraz :) i czasem jakiś dźwięk inny wydobywa się z niej :)

i napisałam do tej dziewczyny co szyję ubranka spodnie ma mi naprawić a komin zrobić nowy :)
Podziękowania: mysia5

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1011108 przez jurada
No to miło sie zachowała przyjmując reklamacje...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl