BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

8 lata 6 miesiąc temu #1011717 przez Kasia888
Kas jak byłam u pediatry i opowiadałam jej o problemach brzuszkowych Jasia to sama dała mi skierowanie na te usg także miło z jej strony.
Przynajmniej się przekonałam, że jeśli chodzi o budowę w środku to wszystko jest w jak najlepszym porządku.

Mysia tak samo rozmawiałam z pediatrą i powiedziała, że przy mm jedna kupa dziennie to jest ok, tylko u mnie tak jak u Ciebie bywało, że i dwa dni bez kupy :unsure: a wczoraj były dwie np ;)
Ja przystawiam jeszcze do piersi, ale to w ramach lekarstwa jak ja to mówie ;)
a pokarmu już nie odciągam, bo tak jak Mech mimo odciągania, przystawiania zaczęłam tracić pokarm ściągać coraz mniej po 30,40 więc uznałam, że nie ma sensu
Daję już cycka przed mm zawsze coś tam jeszcze wyciągnie, ale głównie karmimy się teraz mm.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011720 przez mysia5
Kasiu dwie to super ! ;) u nas mam nadzieję że jakoś się to poprawi kurcze :( dziś kupie ta wodę i dam małemu, dla lekarzy to takie normalne wszystko no ale ja nie mogę patrzeć jak On się męczy. Dajesz Jasiowi jeszcze swoje mleczko to super :) na pewno mu to pomaga. U mnie niestety pokarm zanikl i musze dawać mm.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011722 przez basiek149
Meszku co do chrzcin to ja sobie przeczytałam na stronie parafii jakie dokumenty są u nas akurat potrzebne i były to:
- akt urodzenia dziecka
- wyciąg z aktu ślubu kościelnego rodziców
- dane o rodzicach chrzestnych (imiona, nazwiska)
- zaświadczenia z parafii zamieszkania rodziców chrzestnych o praktykowaniu wiary :)

Tak więc jak tylko nasi chrzestni pozałatwiali swoje zaświadczenia to już wszystko sprawnie poszło i jednego dnia udało nam się to wszystko zanieść księdzu.
Podziękowania: me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011733 przez pesq
Eee ciekawe jak z tym praktykowaniem wiary u moich kandydatów na chrzestnych bo jak tak jak u mnie to bieda :D :D ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1011750 przez kasandra9
Dziewczynki, przy mm tylko witD:) i trzeba przepajac moze zwykla woda przegotowana, moja chrzestna jest pielegniarka na dziecięcym i z nią ostatnio rozmawialam. Jak moja wazy 4kg to 40ml dziennie powinna pic, bo to jakiś przelicznik;)
Nasza Agacia spi jyz dwie noce w swoim łóżeczku a nie wózku:) założyłam jej wczoraj ochraniacz:)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1011766 przez kasandra9
I z lokatorka:) wlasnie ululana:)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011787 przez me.ch
Mysia, ja strzykawka 5 ml odmierzam ta wodę koperkowa :)

W ogóle polecam Wam wszystkim się zaopatrzyć w strzykawki z dokładnością do 0.1ml bo do jakich kolwiek leków polecam, zawsze to lepiej dawkowanie dokładnie zwłaszcza takim maluchom a tym bardziej jak będa to jakieś mocniejsze leki typu paracetamol czy ibuprofen :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1011811 przez kasandra9
W końcu gotowe zebry:-) ZEBRAlam sie:)

Załącznik nie został znaleziony



Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1011816 przez pesq
Kas cudna Agata i jej kącik i oczywiście cudne zebry, można złożyć u Ciebie zamówienie? :P


Agatka pesqowa przesyła buziaki ciotkom :) i maluszkom! :silly: :silly: :silly:



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:
Podziękowania: kasandra9

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011823 przez glooria
Dziewczyny wykorzystujcie te cudne łóżeczka co tak stroilyscie i wybieralyscie
Rodzice tez musza miec swoje miejsce nie tylko do spania ;)
Podziękowania: kasandra9

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011841 przez kasandra9
hahah, Pesq, teraz mam MEGA zachciewajkę na maszynę do szyciaaaa. Piotrek mnie wyśmieje na bank, ale ja MUSZĘ! I jednak muszę kupić inną chustę do noszenia - skośno-krzyżową, bo ta moja jest podobno bardzo trudna do dociągania...no i masz babo placek:/ bałam się samego zamotania, a ten kangurek to banał...no ale znów ponad 100 zł://// ech:(
Ależ oczywiście, że zamówienia zbieram;)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Agaty kładą na łopaty! Cudna Twoja, cudna moja!:) <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011846 przez me.ch
Dziewczynki Agatki cudowne Gagatki:)

Kas zeberki tylko czekały na zawieszenie:) teraz będą robić furorę :)
Podziękowania: kasandra9

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011854 przez kropka 889
Cześć mamusie
Ja to nie mam czasu na pisanie ale czytam was w miarę możliwości
U nas chrzciny pewnie w kwietniu dopiero ze względu na to ze moja siostra która ma podawać w lutym rodzi
Wczoraj miała być położna ale się nie pojawiła i nie wiem co z ta zoltaczka. Niby rączki i nóżki ma bielsze
Cudowne dziewczynki <3
A to moja

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Podziękowania: kasandra9

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1011864 przez jurada
Hejka!
Jakie piękne Gagatki :)
Dziewczyny wczoraj w nocy spalam raptem 3godziny. Lena dała popalić. Myślę, że to nie kolka bo pierdy są, kupy są i to dość sporo, bo po każdym karmieniu. Brzuszek miękki. Chciała ssać ale nie smoczek, a cyc jej tez nie pasował. Ssała i wypluwała a to co przez chwile zjadła-zwracała. Wczoraj wieczór zapowiadał się podobnie. Płacz, cyc ani smok nie! Więc poszłam i zrobiłam jej mm bo juz nie wiedziałam co jest grane. Płakałam razem z Nią... I ZJADŁA i zasnęła jak anioł. A ja bylam taka wściekła na nią i na siebie! Ze tyle walczyłam o to żeby kp a ona pluje cycem a mm wciąga jak szalona. Odkąd podaliśmy jej smok to zauwazylam ze leniwa jest i wysysa z piersi tylko te rzadsze bardziej jak mleko rozcieńczone z wodą. A jak leci te gęściejsze białe mleko to się buntuje i nie chce ssać.Wczesniej opróżniała pierś ze z kamienia robił się flak. A teraz pociamka i troszkę i pierś miększa sie robi.

Ważyłam ja w czwartek na wadze kuchennej to przez tydzien przybrała 340g tylko na piersi.
No i sama nie wiem co robić, czy odstawić jej smoka i dawać pierś non stop czy pierś i mm no i smok.
Szczerze jak wczoraj zjadła te mm to byłam zła ale i odetchnęłam ze będzie spokój. Zjadła mm o 21.30 i spala i spalam aż o 1.30 musiałam ja karmić przez sen bo piersi by wybuchły.
Serio dziewczyny ona jak nie śpi to płacze. To chyba prawda, że jak pierwsze aniołek to drugie diabełek.
Teraz wstała o 7.00 i possała pierś i o 8.00 zasnęła i śpi do teraz.
Mąż mówi żeby na noc dawać jej piersi obie i mm jak będzie marudna.

Aj juz sama nie wiem co robić. Mam dość tych wieczorów bo jest tragicznie...!!!
RATUNKU!!!
!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1011869 przez Sylwia-89
Hej :)

Piękne wszystkie maluszki :)

Ja oczywiście staram się wchodzić na forum, ale to tylko przy cycu :D a jak Natalka śpi, to nadrabiam prace domowe ;)
W każdym razie u nas wszystko w porządku, poznajemy się nawzajem i jest już coraz łatwiej :) Cały czas dokarmiam małą mm, bo moje jest chyba zbyt chude, albo jest jeszcze za mało dla mojej kluseczki, a ona wie czego chce :D

Tatuś zrobił już sesję swojej córeczce, więc wstawiam zdjęcia ;)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Pozdrawiamy wszystkie mamusie i maluszki :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl