BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

8 lata 6 miesiąc temu #1011573 przez pesq
Meszka ja sama jeszcze nie jeździłam wiec nie wiem. Ale nie wiedziałam że najbezpieczniej za kierowcę dzieki za info.

Buziaki dla śmieszka od teściowej B)
Podziękowania: me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011574 przez agatagama
Meszku ja jeżdżę z fotelikiem za sobą. Z przodu niestety nam się poduszka wyłączy tylko wtedy gdybyśmy mieli oryginalny fotelik z mercedesa, a że nie mamy to odpada... no a z tyłu musimy mieć częściowo złożone siedzenia, bo trzymamy w bagażniku wózek. Ale nie zdarzyło się jeszcze żeby Jaś w samochodzie płakał, a dużo jeździmy, więc przy takim ustawieniu zostaniemy :)
dziś mam Aniołka ! wczoraj szał a dzisiaj pięny dzień :) oby tak zostało :P
Jurada jak zobaczyłam zdjęcie to też miałam podobne wrażenie, ze to jakaś kuzynka :D
Podziękowania: me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011594 przez glooria
Mech sprawdz w drzwiach od pasazera pewnie trzeba przekrecic kluczykiem
Lub posz9eraj w necie gdzie w twoim modelu jest wylacznik poduszki

My wozimy emilke i Lille z tylu
Emilka za kierowca a lilla obok a Milena z przodu
Ale ja wole mloda z przodu a dziewczyny starsze z tyłu
No ale ze wzgledu na to ze jeszcze rzadko jezdze sama to ta opcja odpada
Narazid jezdzimy rodzinnie tz mąż prowadzi ja z tylu
Podziękowania: me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011638 przez kasandra9
U nas Agat zawsze siedzi za siedzeniem pasażera, jak jedziemy we troje, bo więcej miejsca niz za Piotrkiem, bo wysoki:-) jak sama to z przodu tylem choc póki co poduszki nie mam wylaczonej...:/ chyba ze Piotrek to juz zrobil. :) póki co to tak 2x jechałam, ale teraz na pewno zacznę i będzie częściej, bo w końcu mamy dwa auta i mam czym:) babcie i ciocia Agatke wynosiły i dala mi dziś czadu...tylko na rasie i na rasie chce:/ nie moglam prania powiesić ani obiadu zrobić...padam dosłownie, a w domu syf. Moze jutro się uda, choc jutro plabuje na spacer ruszyć:) i nudze sie wykąpać:)
Podziękowania: me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011656 przez Kasia888
Kas mówiłam, na receptę dużo taniej :)
po co masz przepłacać.
Kronelkowy uśmiech super ;)
Byliśmy na usg brzuszka i tam w środku wszystko jest w porządku także te problemy z kupą wynikają po prostu z nierozwiniętego układu pokarmowego.
Meszku mój maluch siedzi z tyłu i ja z nim a to dlatego, że nie mam prawka ;)
Podziękowania: me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011658 przez basiek149
hej :)
Meszku śliczny Kornelek :) i ten uśmiech ach...:)

ja też prawka nie posiadam - 3 razy obane... B) :P i w związku z tym ja i Kubuś jeździmy z tyłu :)

u nas teraz gorący okres bo już w niedzielę chrzest dlatego mam niewiele czasu żeby tu zaglądać. na szczęście moja sukienka z allegro przyszła na czas, Kubuś tez ma ubranko, mąż garnitur więc to mamy z głowy. dzisiaj robię sałatki bo już jutro z rana będą tu moi rodzice jeea :woohoo: :) a jeszcze dzisiaj na wieczór musimy iść do kościoła bo mamy spotkanie przed chrztem dla nas i rodziców chrzestnych. no i posprzątać dom. tak więc trzeba się ogarnąć tak żeby się ze wszystkim dziś wyrobić.
Podziękowania: me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011671 przez kasandra9
Kasiu, a jak to isę stało, że robiłaś USG brzusia? Pediatra zlecił czy sama? Też się nad tym zastanawiałam.
Tak, Pepti o wiele taniej:) No i nasz zapas HA udało się sprzedać:) 12 puszek:) więc będzie na nowe mleko;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011673 przez asiekasiek
Mech jak jeżdżę sama to z przodu siedzi i właśnie tej nieszczesnej poduszki nie można wyłączyć jedynie trzeba by podjechać do salonu vw i oni automatycznie wyłączają nie ma żadnego przełącznika ani nic. bezsensu... a właśnie w niektórych autach fajnie jest z tymi przekacznikami.

Basia ale ci fajnie ze juz chrzsciny będziesz miała. u nas w styczniu ale którego to nie wiem. bo trzeba iść do księdza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011683 przez me.ch
Dziewczyny dzięki za opinie odnośnie wycieczki samochodowej i komplementy dla naszego smieszka :)

Gloria, no właśnie u nas się kluczykiem przekręcić po stronie pasażera, ale nie mogę znaleźć/zauważyć tego światełka czy czegoś przy starcie które mówi czy aktualny stan jest on czy off i właśnie dlatego mam problem! Bo w sumie nie wiem czy już wyłączone czy nie.... Muszę sprawdzić raz jeszcze ale ze parkujemy na ulicy to nie mogę tao sobie "wyskoczyć" jak mały śpi i muszę czekać na P, a zazwyczaj jak wraca to jiz późno i mi się nie chce a potem jak Kornel już jest w aucie to od razu go daje do tyłu i zapominam sprawdzić to dogłębniej... Ech. Może jutro jak będziemy jechać na zakupy to razem z P poszukamy (generalnie to u nas tylko ja prowadzę dla odmiany bo mój mąż do tej pory nie czuł potrzeby jeżdżenia autem, a jak był młodszy to że względu na kasę nie zrobił prawka no i tak się zeszło do teraz. Będzie robił w niedalekiej przyszłości mam nadzieję :))

Kochane a powiedzcie, czy dziecko karmione mm nadal musi dostawać witaminy? Czy mm już jest wzbogacone o tyle że nie trzeba? Wiecie może?

Nasze chrzcinowe zaproszenia już w trakcie produkcji, moja mama ma nam potwierdzić datę dziś:) jeszcze tylko czekamy na ostatni element dekoracyjny I będziemy prawie gotowi zanieść je na pocztę:)

Basiek, powiedz czy dużo papierowego załatwiania było na chrzest?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011684 przez asiekasiek
a czym smarujecie twarzyczki jak wychodzicie na zewnątrz? bo ja niczym bo bambino czy linomag mnie wkurza bo białe ślady pozostawia na twarzy. i niczym nie smaruje :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011687 przez me.ch
Asiek, ja niczym, właściwie to ja w ogóle rzadko czymkolwiek Kornela smaruje....

Mamy ziajke olejek do kąpieli natłuszczajacy i on bardzo fajnie nawilża całe ciałko, buźke przemywam solą fizjologiczna i ewentualnie jeśli czasem ma trochę jakby łupież na czole i brewkach to wtedy smaruje ziajka krem do pielęgnacji od pierwszego dnia życia ale to tak doraźnie raczej niż regularnie. Ewentualnie jak zauważe od czasu do czasu jakieś suche kawałki to albo oliwka ziajka albo ten kremik i też rzadko, doraźnie tylko i Kornel w sumie ma bardzo fajna skórkę póki co...

Myślę że może jak się zacznie robić zimno to będę mu przed wyjściem smarować tym właśnie ziajowym kremem ale sama nie wiem, ja osobiście nienawidzę kremu na twarzy więc pewnie dlatego...
Podziękowania: mysia5

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011689 przez me.ch
W ogóle to ja czekam na ciemieniuche hah ale póki co jedyne co się wydarzyło to właśnie ten pseudo łupież na brewkach który znika po Posmarowaniu ziajka także nie wiem czy napewno to już to.. Może (fingers crossed) nam się nie przytrafi? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1011690 przez mysia5
hej :)

Kornelek , Agacia jakie uśmiechy ! <3 śliczności !!! :) :) :)

Mech, ja też jestem tylko na mm, rozmawiałam z lekarzem i położną i podaję tylko wiataminkę D, wszystkie inne odpadły ;)

u nas dziś ciężka noc... płacz, stękanie oczywiście z powodu kupki :(
ale rano na szczęście robaczek zrobił... byłam wczoraj u lekarza i pytałam o to, bo nasz robi tak co dwa dni tą kupkę od jakiegoś czasu.. i ona mówi że na mm to jest dobrze i problem zaczyna się jak dziecko robi kupkę raz na tydzień... niestety przy mm tak jest :( ale nie mogę patrzeć jak go coś męczy :( kupię mu jeszcze herbatkę z kopru włoskiego albo tą wodę którą Mech poleciła :)

u nas w niedziele też chrzest :) i też ostatnie sprawy trzeba załatwić :) oby była ładna pogoda ! :)

Asia ja też nie lubię bambino.. on się tak ciężko rozsmarowuje :/ ale mamy balsam-oilatum i jest bardzo fajny :) i kąpiemy też w oilatum ;)
Podziękowania: me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1011691 przez me.ch
Mysia, u nas kupa była tak raz na dzień max dwa razy po czym spadła do raz na dwa dni przez chwilę. Teraz podaję ta wodę koperkowa od czasu do czasu, tak dwa trzy razy na dzień (na opakowaniu pisze ze można po 5 ml przy każdym z 7-8 karmien, ale ja daje albo 2.5 ml częściej albo tak do 3 razy dziennie 5ml, tao szczerze mówiąc to też nie aż tak regularnie, różnie to bywa zależy od dnia i czasu i tego czy i jaka kupa była i wróciliśmy teraz do jednej albo czasem i dwóch kup na dzień

:)
Podziękowania: mysia5

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011703 przez mysia5
Kurcze to faktycznie kupie ta wodę i będę próbować bo ta jedna co drugi dzień to mało :( widzę ze się męczy.
Kochana a powiedz, to podajesz łyżeczką kilka kropli czy jak ? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl