BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

8 lata 3 miesiąc temu #1026921 przez basiek149
Dzień dobry
Agatka współczuję :( Mam nadzieję, że lada chwila wszystko wróci do normy i kp nie będzie już dla ciebie taka torturą :(
Asia zdrówka! :*

My jednak nie na szczepieniu. Rano szwagierka poszła zarejestrować Kubę i później do nas zadzwoniła, że naszej lekarki nie ma bo pojechała po jakieś szczepionki. Poza tym pani z rejestracji odradziła przychodzić teraz na szczepienie bo panuje grypa i szkoda z takim maluszkiem przychodzić do przychodni bo tyle chorych jest. Więc z tydzień przynajmniej mamy się wstrzymać.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1026924 przez pesq
Czytam to wszystko i skupiam sie tylko na Agatce bo strasznie to przykre jest. Kochana szkoda jest rezygnować z karmienia piersia jeśli masz mleko i możesz karmić. Mogło być tak że jeśli OMIJASZ karmienie podając warzywa np. to zwalnia troszke laktacja ale skoro mówisz że masz mleko jak naciśniesz (o matko, u mnie nigdy tak nie było.......) to to nie o to chodzi. Chodzi o technikę ssanią którą Johnny ma skrzywioną. Powiem tak.. masz trzy opcje in my honest opinion. 1)znaleźć doradce laktacyjnego (na pewno w Kato gdzieś jest) i poświęcić pare stówek i dni na spotkania licząc na to że wyprostuje troche Jasia, 2) ściągać laktatorem - praco i czaso chłonne ale podajesz swoje mleko wtedy, które jak wiadomo jest najlepsze 3) przecierpieć ile tam chcesz jeszcze karmić:( 4) przejść na mm - tutaj chciałam napisać żebyś chociaż raz dziennie podała swoje mleko ale z drugiej strony sama nie wiem.. inna flora bakteryjna i dopóki karmiłam mieszanie Agatka miała dziwne kupy więc sama nie wiem już :( - nie rzucaj się na te propozycje rozważ pozostałe... Sama nie wiem co bym zrobiła. Naprawdę.

Basia ooo znajoma ma termin na urodziny Agatki :) Jakoś tak jak słyszę że ktoś jest w ciąży to czuje sentyment mimo tej masakry... I wiecie że już nie pamiętam jak to było czuć ruchy? Masakra jak szybko się zapomina.


Asiek zdrowiej bidulko, kto z Laurą bedzie po macie się tarzał ? ;)


Tadaaaam. Meszka moja mistrzyni:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026927 przez pesq
musze przepchnac i edytowac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026928 przez pesq
wkurza mnie to

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026929 przez pesq
sfs

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026930 przez pesq
fdddddddddddddddddddddddf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026931 przez pesq
powinni cos z tym zrobic K..dSDF :dry: :dry: :pinch: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026932 przez pesq
wybaczczie ale musze ukryc zdjecia ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026933 przez pesq
k

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026934 przez pesq
ku.wa to juz chyba z 10 musze dodac zeby sie przesuneło ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1026940 przez mysia5
hej kochane :)

Kacperek dziękuje za miłe komentarze :) :kiss:

Agatka kurcze biedulko ;*** szkoda że nakładki nie pomogły, choć pamiętam jak na początku karmiłam i próbowałam przez nakładki to mały nie chciał pić... smaruj sobie kochana, oby ból szybko minął :kiss: może faktycznie daj troszkę butli i piersi się zregenerują :) ;*

Asiu, szybko wracaj do zdrówka :kiss: może córunia będzie dzisiaj łaskawa i pośpi sobie w dzień żebyś mogła odpocząć, witaminki bierz, herbatka i raz dwa będziesz zdrowa, ściskam ! :) ;*
ale zazdroszczę budowy domku, oooojej jak ja bym chciała <3 oby Wam szybko poszło i wszystko po waszej myśli :)

Zaaaaz smacznego :) no w końcu coś innego masz :)

u nas dzisiaj mały marudek, oooj taki był śpiący że szok a nie chciał w ogóle zasnąć, chyba zęby go strasznie męczą... :(
dziewczyny, te które mają dentinox, ile razy dziennie smarujecie? bo jest napisane 2-3 ale robicie więcej czy faktycznie tak jak piszą?
ja miałam wcześniej inną maść i było napisane "tak często jak potrzeba" i on się po tamtej uspokajał ale to chyba bardziej przez to że była taka słodka troszkę. Nie wiem czy ta mu też jakoś pomaga , biedulek mój tak płakał :( aż musiałam go uśpić na rękach , co ostatni raz robiłam hohohoho , nie pamiętam nawet , tak dawno... mam nadzieję , że obudzi się w lepszym humorze.

Pesq ! już nie mam słów żeby chwalić zdjęcia :woohoo: przecudne! jaka ona słodka :) :kiss:
Podziękowania: pesq

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1026943 przez pesq
Dziewczyny a Wy pewne jesteście ze to zęby? Pytam bo u nas zawsze lekarka sprawdza i nic nie idzie a na moje pytanie czy na pewno powiedziała ze u niewielu dzieci idą przed szóstym miesiącem i żeby w ciemno niczym nie smarować. :|

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026947 przez agatagama
Pesq myślałam o laktatorze, ale jak mnie tak pieką nawet bez dotykania, tylko przy ruchach ciałem, to to chyba by nie pomogło. Spróbuję odciągać ręcznie na razie... doradca laktacyjny...szczerze mówiąc nie chce mi się. Wiem, ze to straszne ale no tak jest... chciałam karmić do 6 mc...czyli jeszcze 1,5, a pewnie te spotkania z 2 tygodnie by trwały... Ja całego obiadku nie daję Jasiowi, cycka też dostaje, więc to nie o to chodzi. Zresztą problem zaczął się już wcześniej... dziś odpocznę troszkę, a od jutra znowu będę walczyć :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026948 przez agatagama
Agatka znowu przepiękna, a Meszek znowu ARTYSTKA !!!! :*
Podziękowania: me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026950 przez jurada
Agatka zrobisz jak uważasz... Ty jesteś mama i Ty wiesz co dla Jasia najlepsiejsze ;)
Jak masz możliwość to chodź dzis moze po domu z gołymi piersiami :) niech sie rany wietrzą.

Pesq no ja to juz nie wypowiadam sie na temat Agatki <3 :kiss:

Ja po obiadku zawsze podaje L pierś do popicia.

Asiek ty nic nie czytasz, nie zamartwiasz sie i popatrz jak Ci to sprawnie idzie te kp.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl