BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

8 lata 3 miesiąc temu #1026954 przez asiulek_dolls
hej :)
ufff... nadrobiłam ale do wszystkiego odnieść się nie dam rady bo u nas nadal chorobowo... K. i Miki już ok w poniedziałek byliśmy na kontroli no ale Mati nadal zapalenie oskrzeli więc od dwóch dni jest na antybiotyku i dziś już widzę poprawę (do tej pory było tak na zmianę jeden dzień ok, drugi gorzej)

Basia :kiss: więc już nie masz wątpliwości :) dla nas to naturalne że piszesz o Hani, bo oprócz naszych wrześniowych skarbów jest jeszcze Kacper, Daniel, Tomek, Emilka, Milenka... i skoro o nich tez tu piszemy/czytamy to oczywiste że i Haneczki nie może zabraknąć w naszych rozmowach
fajnie że u Was tyle maluszków wkoło, Kuba będzie miał towarzystwo podczas rodzinnych czy przyjacielskich spotkań :) u nas tylko w rodzinie oprócz K. jest jeszcze 5 dzieci z jego rocznika

Agata nie poddawaj się, pomóż sobie trochę mm, trochę laktatorem, odpoczniecie, podgoisz trochę piersi i będzie ok

Me.ch cudowny filmik, a te komentarze "Kornelka" hahaha zajebiste!! myślę, że dokładnie to co było pod fotkami powiedziałby gdyby umiał ;)
i myślę że dziewczyny się nie obrażą jeśli mianuję Cię naszą królową kreatywności :)
i fajnie że już wiecie mniej więcej jak ćwiczyć, ale jak będziesz chciała to w wolnej chwili poszukam tych filmików, bo narazie niestety nie zdążyłam tego zrobić, przepraszam, choć ciężko raczej samemu w domu to powtórzyć, większości nawet na pewno nie powinno się bo nawet jak fachowiec sie za to bierze to dość dramatcznie to wygląda, ale z takich najprostszych to jak dziecko leży na brzuchu to dwoma palcami wzdłuż kręgosłupa masujesz takie jakby malutkie kółeczka i wtedy dupka i przede wszystkim brzuszek pracują i ładnie ćwiczą

Asiek hahahaha życzę Ci żebyście jak najszybciej przeprowadzili się na swoje bo po tekście "rodzice mieli iść do kościoła" padłam hahaha chociaż jest to pewnego rodzaju urozmaicenie- mogliście się poczuć jak małolaty :evil: :laugh: i tak sobie pomyślałam że w razie wpadki to by był synek-ksiądz :laugh:

Pesq szkoda że Jurada nie mieszka bliżej Ciebie to by z Toba na wizyty chodziła i żadna durna baba juz by sie głupio nie odezwała :angry: a to pewnie z zazdrości wynikało.... no popatrz tylko na ta swoją małą piękność, przecież te oczka zahipnotyzują każdego!! i przy niej nawet całkiem ładna dziewczynaka może trochę ja brzydkie kaczątko wyglądać, więc babcia włączyła być może nawet nieświadomie tryb obronny żeby podbudować wartość swojej wnuczki...

Zaz fajny kącik :) i super że wizyta u alergologa udana :) aż mnie to napawa nadzieję że i my w końcu trafimy na kogoś kompetentnego :pinch:

coś jeszcze ale to jak sobie przypomnę....

a dzieciaczki wszystkie cudne :kiss:

aha i jeszcze... 17 dni :woohoo: choć mnie nie będzie i sporo mnie ominie to i tak się jaram że tym że Wy możecie się spotkać :)
Podziękowania: pesq, me.ch, basiek149

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026955 przez agatagama
kurcze ominęłam jedno karmienie, dałam butelkę... i teraz jak podałam pierś to jadł pięknie, bolało, jasne, bo mam rany wojenne :p ale nie gryzł...może on ładnie je tylko wtedy jak mleko samo mu leci...cyc był pełniejszy to Jasiu spokojniejszy? jak tak to niezły leń z niego....
Asiek dokładnie, tak Ci super idzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026956 przez asiulek_dolls
Juradka a jak tam D. już zdrowy? szkoda ze wyjazd z dziadkami nie wypalił ale przynajmniej Ty masz towarzystwo i pomoc przy Lence :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026960 przez kasandra9
Wychodze z łazienki a Agatki nie ma na macie...patrze a tu..

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026961 przez Kasia888
Widzisz Agatka i od razu lepiej. Czyli jednak trochę tak jak pisałam za mało było mleka w cyckach a odczekałaś trochę i Jaś już pił bez nerwów ;) jak przyciskasz i leci tzn. że mleko jest :) Podobno na początku to mleko leci szybko a dalej maluszek musi się trochę napracować.
Asiek jesteś guru od kp, jeszcze chyba nie miałaś jakiegoś większego kryzysu.
Asiek obyś szybko wyzdrowiała.
Asiulek czyli jednak skończyło się na antybiotyku jak u Jasia. Trzymam kciuki aby jak najszybciej przeszło, a nas po antybiotyku już po 3 dniach było duuużo lepiej.

Pesq jakie śliczne zdjęcia Agatki. Mech jesteś taka zdolna ;)

Dziewczyny byłam dziś u dermatologa jutro alergolog prywatnie.
I co on dalej w zaparte że to ŁZS a nie AZS Pesq co Ty na to?
i mówie mu, że po tej jednej maści jeszcze bardziej miał podrażnioną tą skórę to kazał odstawić i dalej steryd plus maść robiona. Poza tym dalej twierdzi w zaparte, że te zmiany to nie na tle alergicznym :pinch: i stwierdził, że nawet do roku czasu moga się utrzymywać.
Naprawdę jestem ciekawa co alergolog na to jutro... :huh: :huh: :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026963 przez Kasia888
Pesq z tymi zębami to różnie ja podobno miałam prawie wszystkie zęby jak skończyłam 4 miesiące, aż pediatra się zdziwiła, że tak szybko B) B)
Mysiu smaruje dentinoxem dziąsełka jak już się drze i widać, że go boli zwykle potrzeba tylko wieczorem przed snem. Wcześniej zasypiał bez problemu, a teraz widać, że go boli i po posmarowaniu po jakiś 10min zasypia, więc to na pewno zęby. Poza tym widziałam takie białe kropki przy jedynkach.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026965 przez basiek149
Kasia ja też jedną z maści musiałam odstawić bo sama widziałam, że po niej jest jeszcze gorzej ze skórą Kubusia. I odkąd ją odstawiłam to raz dwa wszystko wróciło do normy. Bo po tej maści z kilku krotek na brzuszku wywaliło go na całym ciałku :pinch: My alergologa mamy na 7.04 ale póki wszystko się unormowało z jego skórą to już tak nie panikuję. Ale ciekawa jestem co ci jutro alergolog w takim razie powie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026967 przez asiulek_dolls
co do kolejnych dzieciaczków to zdecydowanie już nie planuję... w planie miałam dwójkę i chciałam się z porodami uwinąć do 30stki i plan wykonałam... w 150% :cheer: :lol: :laugh: i cieszę się że tak wyszło bo kocham tych moich trzech łobuzów nad życie :kiss:

a praca... no cóż
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026972 przez asiulek_dolls
Kasia no właśnie u nas już dziś jest znaczna poprawa (po 4 dawkach antybiotyku) i mam nadzieję że do weekendu przejdzie mu całkiem, chciałabym żeby sobie trochę odpoczął po chorobie bo od czw. 11.02 mamy kolejną serię masaży
a te plamy Jaś ma tylko na buźce?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1026974 przez asiulek_dolls
Kas hahaha mi Miki takie numery robi... a jak jeszcze Mati zacznie to już całkiem zgłupieje i będę musiała mieć oczy naokoło głowy co by dzieci w domu nie pogubić :laugh: ciesz się że macie nieduży metraż daleko nie ucieknie :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026978 przez asiekasiek
Dzięki dziewczynki ale chyba tez Basia bez większych nerwów przechodzi kp... :)

właśnie tak myślałam że Agata chce jeszcze 1,5mc karmić a z doradcą laktacyjnym troszkę zachodu :-) nic na siłę :-)

Pesq otwarlam buzię jak zobaczyłam Twoja gwiazdę:-) Meszka ukłony dla mistrzyni fotoshopa te skrzydła... no mega :)

Kas jaka mała uciekinierka :) ha ha

ja jestem ciekawa jak na macie będzie zachowywać się L. bo na kocu iście złości się bo ślizga się

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026979 przez kasandra9
Dlatego jedziemy właśnie fo Wawy po dywan:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026980 przez Kasia888
Jeszcze Zaz ma bezproblemową mleczarnię :cheer:
Na pewno mu przejdzie do końca tygodnia a jaki macie antybiotyk?
Asiulek ma na buźce takie wielkie plamy wstawiałam tu zdjęcie to zobacz Ty masz doświadczenie z azs.
I dwie małe plamki na rączce i znowu ciemieniucha zaczyna wracać.
Resztę ciałka czysta :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026990 przez asiekasiek
co do większej ilości dzieci:D hehe 500+ jest :pinch: :pinch:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026997 przez asiulek_dolls
mamy Amotaks (2x3,5ml)
Kasia widziałam już i pamiętam to zdjęcie tylko właśnie nie pamiętałam czy gdzieś na ciałku też ma, powiem Ci tak, każda z nas chciałaby żeby dzieciaczki miały gładziutką skórę, u Jasia nie wygląda to najlepiej ale uwierz mi nie jest aż tak źle(przynajmniej z tego co na foto widać), widziałam dzieciaczki z gorszymi plamami a jednego chłopca wręcz zapomnieć nie mogę calutkie policzki to jedna wielka mocno czerwona i podrażniona plama, u Kacperka zawsze był problem w zgięciach, najpierw pod jednym kolankiem później drugim, no i na rączkach później tez się pojawiły tez w zgięciach... na buzi właściwie to dwa razy się uczulenie pokazało ale to raczej miało postać takiej wysypki/kaszki i to tak było raz bardziej raz mniej zaczerwienione i koło oczu miał lekko przypuchnięte więc widziałam że go to męczyło, te podrażnienia w zgięciach na początku wyglądały podobnie jak u Jasia na buzi, z tym że K. był wtedy trochę starszy jak się u nas problem zaczął i strasznie się drapał, i cały czas muszę pilnować tego smarować, bo jak ma tylko trochę bardziej podrażnione to drapie strasznie tak że aż rany mu się robią, i w nocy go potrafiło to nawet wybudzić.... sama nie wiem co Ci podpowiedzieć bo my tez cały czas się z tym borykamy, ja po prostu nauczyłam się tego pilnować, codziennie po kąpieli sprawdzam jak to wygląda czy potrzebna jest maść, czy jest podgojone i wystarczy krem,
a jak Ty oceniasz czy Jaśka to swędzi? bo mój Miki np ma taka niedużą bledziutko-czerwoną plamkę taką suchą właśnie na buźce tak koło ucha i jak maścia posmaruje to ok a jak przestaje to to wraca ale widzę że mu to nie przeszkadza nie swędzi, więc póki co obserwuje
a i jeszcze spróbuj może popytac w aptekach o próbki
www.aptekagemini.pl/avene-cold-cream-kre...ry-suchej-100ml.html
i
www.aptekagemini.pl/avene-xeracalm-a-d-balsam-200ml.html
oba bardzo fajne i polecane właśnie do skóry atopowej, K. miał od maści w zgięciach takie plamy blade/przebarwienia i jak mu posmarowałam parę razy tym xeracalm to mu się to dość fajnie wyrównało i duzo lepiej wygląda niz wcześniej, i uzupełnia lipidy więc naprawdę fajna sprawa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl