BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

8 lata 3 miesiąc temu #1026741 przez me.ch
Jezu dziewczyny to już pół roku!!!! Jak to jest mozliwe?:))

Jeszcze pół i pierwszy rok za nami....:)

I co więcej, obyło się bez poważnych ran szarpanych czego podobno mój mąż się obawiał :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026743 przez asiekasiek
Agata kurde to aż tak szarpie te suty?! Kurde może nakładki załóż przez kilka dni niech się zregenerują :laugh:

Kropka no to tak jak ja źle czuję się :(

Mech no super że tak właśnie nie chorują nasze dzieciaczki bardzo (alergie są wiem ale nie ma poważniejszych chorób :D

ja posprzątałam w pokoju podłoga wypucowana i czeka na matę :woohoo: :woohoo: :woohoo: ale nie mam powiadomienia że wysłali a Pesq chyba miała i pewnie jutro będzie :angry: :angry: :angry: :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026744 przez me.ch
Dziewczyny, zmontowalismy z Kornelem filmik na upamiętnienie półrocza:) tako wiecie, domowej roboty ale jest:)

www.dropbox.com/s/3fbhd58gehvtgb2/Kornel6mcMovie.mp4?dl=0
Podziękowania: asiulek_dolls, basiek149

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026745 przez asiekasiek
a wiecie co do mnie to czasem nie dociera że ja jestem mamą, że ja jestem odpowiedzialna za to dziecko, że ono mnie potrzebuje, ze jak płacze u kogoś i patrzy się na mnie to chce do mnie i przestaje płaczeć :) :) :) a jak powie swiadomie mamo to juz chyba rozpłyne sie ze slodkosci :silly: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026746 przez asiekasiek
aaaaa Mech superowe !!! jak to zrobiłas tez chce umiec!!! L. nawet spodobało się i zaczeła gadac!! :laugh: :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026747 przez me.ch
Dziękuje :) posklejalam w moviemaker w windowsie :P

Asiek, no ja wlasnie wiem, tez czasem jestem w szoku.... jja juz sie rozplywam jak on "w placzu" wola maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaamaaaaaaaaaaaaaaaaaa a co dopiero jak to powie i bedzie mu naprawde chodzilo o mnie... achhhh :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026752 przez pesq
Doczytam później teraz melduje. Agat po pneumokokach. Waga 6420 260 w dwa tygodnie (ja panika lekarka mówi ze dzieci juz teraz wolniej przybierają nawet na mm..) nadal 25 centyl, 67 cm nadal 90 centyl :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026753 przez Zazanna
Dzień dobry :)

Pesq ja już właśnie wczoraj te holle powrzucałam do koszyka na gemini zanim "poleciłaś" heh B) I słoiczki ich też spróbujemy jak będą szły :)
No i mamy zacząć od warzywek, bo u nas to jeszcze nie jest "rozszerzanie", tylko na razie uczenie nowych smaków i przyzwyczajanie organizmu żeby potem szoku nie było :) No i mam dawać nie więcej niż łyżeczkę dziennie właśnie :)

Juradka a ile można przechowywać taki słoiczek? Bo może też zrobię :)a

Asiek no to ładnie jak na 7 miesięcy :D Mój na rok i ludzie dziwnie patrzą, że taki duży chłopak, a nie chodzi i zachowuje się jak bobas :P Dopiero jak im uświadamiam, że to jest bobas, to się zachwycają :P
Co do choroby to współczuję :( Wypij herbatkę z sokiem malinowym i wygrzej się z L. :*

Agatagama a smarujesz? Matko, ale Cię musi boleć :(

Pesq to wszystko super ! :)

My dziś szczepienie............................ już się boję :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026754 przez mysia5
Meszka jaki cudny filmik ! :woohoo: no przepiękny ! ;******* :) :woohoo:

kurcze wiecie co mi się ostatnio stało ? :( do dzisiaj jestem taka zła i mi tak przykro .. teraz jak oglądałam filmik Meszki to tez mi łezka poleciała... oostatnio robiłam porządki w telefonie i miałam program 'cleaner' czy coś .. i nie wiem jak to się stało ale usunęły mi się wszystkie zdjęcia jakie miałam :-( :-( :-( po prostu tak płakałam.... wszystkie moje z cciąży , jak rósł mi brzuszek, no po prostu wszystko. Jedyna pamiątka jaka miałam :( i ogromna ilość zdjęć małego , ale te zdjęcia też miały inne osoby wiec do odzyskania ale moje z ciąży miałam tylko ja i takie wcześniejsze nasze których też nigdzie nie miałam. Usunęli mi się ponad 800 zdjęć :( po prostu nic tylko płakać. Najbardziej mi chodzi właśnie o te z ciąży , bo to pamiątka na całe życie a ja ją straciłam :((
Podziękowania: me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026756 przez kasandra9
mamuśki, jak rozpoznać ząbkowanie? tzn. to dziąsło -jak ma wyglądać konkretnie??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026757 przez kasandra9
Kropeczko, te same?:)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026759 przez me.ch
Agata, wspolczuje! moze wlasnie jakies lepsze smarowanie? albo te oslonki?

Pesq, super!!:) wazne ze up up up :) poza tym naprawde, ona wyglada bardzo zdrowo ta moja synowa wiec nie wydaje mi sie ze to jest problem, raczej taka jej uroda:)

Mysia :* ojjjjjj straszna szkoda:((( ja wlasnie staram sie wrzucac foty na komp dlatego jak tylko mi sie przypomni bo sie boje stracic, wystarczy nawet zby telefon sie utopil cyz cos, a przeciez takie rzeczy sie zdarzaja..... :(((
Podziękowania: mysia5

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026761 przez basiek149
hej
Meszku cudny filmik! A jaki piękny obrót na koniec Kornel nam zaprezentował :) :) :) a co do za piosenka robi za podkład muzyczny?! Bo jest świetna :)
Agatka spróbuj z tymi osłonkami karmić. Sama tak karmiłam jakiś czas więc naprawdę polecam.
Mysia straszna szkoda tych zdjęć :( Ale głowa do góry kochana :*
Podziękowania: mysia5, me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026765 przez agatagama
Meszku znowu tylko jedno słowo: łłłłłłaaaaaaałłłłł :D
smaruję, ale to nic nie daje...dziś kupię nakładki, bo kazde karmienie to tylko ból:(
ojj współczuję Mysiu :*
Podziękowania: mysia5, me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026767 przez pesq
Mech co do filmu to pisałam. Wzruszyłam się <3 Kornel to taki nasz mały forumowy skarb, był pierwszy :)

A dziś jakaś babcia z wnuczka była w przychodni i nosiła ją tak poziomo jak noworodka, poza tym ta wnuczka mocno pyza ale krótka i w śpiochach takich śpiochowych i ja nie zagaduje do ludzi (nie lubie tego) ale ona do mnie zagaduje i mówi - O JAKI ŁADNy CHŁOPIEC :pinch: :pinch: :pinch: :pinch: a później - Jak ma na imie? Ja na to - Agatka.. a ona - brzydko ale nic, ważne żeby zdrowa była :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :lol: :lol: :lol: :lol: Cóż.. Pyta ile ma, ja mówie że 4,5 a ona - moja wnusia Julka ma 5 miesięcy (ja w szoku myslalam że z 3 ale jest bardzo okrągła) a ile waży Agatka, ja mówie żez 6500 a ona - A MOJA WNUSIA JUŻ 8, dziwne że ta Agatka taka chuda a taka ruchliwa (bo Agat jak Agat wiercił się ręce wystawiał do tej dziewczynki a dziewczynka leżała jak noworodek..) Ehhh. Wkurzają mnie takie akcje jakieś. Porównania durna itd.. A poza tym... BRZYDKIE IMIE? .... :blink: :blink:
Podziękowania: me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl