BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

8 lata 2 miesiąc temu #1027070 przez asiulek_dolls
Asia jakie lakiery zamowilas? Ja jakieś dwa miesiące temu tez pokupywalam wszystko co potrzebne z Semilaca i jestem bardzo zadowolona :) tylko cholerka co chwile mnie kusi i bym ciągle nowe kolorki zamawiala :pinch: mam 7 narazie i gdyby nie to ze nie umiem się zdecydować które jeszcze chcę to na pewno byłoby wiecej :pinch: 4 kolejne juz mam wybrane tylko muszę dac sobie parę dni na przemyslenie czy na pewno te chcę, żeby mnie znowu nie kusilo bo zbankrutuje :pinch: :pinch: :pinch:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027079 przez asiekasiek
Dzien dobry

Pesq tak wart ceny jestem mega zadowolona :)

Kas śliczny dywan :) to teraz Agata będzie miała gdzie pełzac.

Asiulek tez z semilaca zamówiłam. jak robiłam zamówienie to ładuje i ładuje lakiery wymyślam a później poszłam po rozum do głowy ze najpierw może nauczę się robić a później będę szaleć z kolorami i będę mieć trzy jak na razie :)

Agata mam nadzieję że w nocy dał Ci Wampirek odpocząć:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027081 przez agatagama
dzień dobry :*
Asiek niestety nie dał :p od 23 do 3 budził się dosłownie co chwilę, co 15 minut, albo co pół godziny...troszkę pojadł, zasypiał i w kółko ta sama historia...piję kawę i próbuję mieć otwarte oczy... dołuje mnie to bo jak się tak nie wysypiam to potem nie mam ochoty i siły z nim się bawić w dzień :( wczoraj już tak padłam obok niego na puzzlach i leżę i patrzę na niego, przymykam oczy...a on haps mnie za palce i takie spojrzenie, mama nie śpiiiij, baw się ze mnąąąą... skąd te dzieci mają tą energię, której nam brakuje?
Asiulek Ty to musisz mieć wesoło :) powiem Ci, że chyba idealnie trafiłaś, najpierw jeden łobuz, a potem dwa :) w rodzeństwie jest siła :) i super, ze się tak rozwijają nawzajem ! Jak my się spotykamy z Jasiem i tymi bliźniaczkami przyjaciółki, to od razu widać różnicę. Jaś nie jest przyzwyczajony do innych odgłosów niż te co sam wydaje, więc po każdym takim spotkaniu jest mega zmęczony, wręcz padnięty...no i niestety w gronie innych dzieci jest marudny, chyba go to przytłacza...jakiś nerwuskowy wrażliwiec z niego :)
Kas super dywan ! ciekawe czy Agatula i tak nie będzie z niego uciekać :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027083 przez kasandra9
Okaże się, jak się z sową zaprzyjaźni i czy nie będzie uciekać;)
Oj, to cieżka noc za Tobą...ech, a ja mysle ze jestem niewyspana..bo poszlam spac gdzoes o 1, bo gotowalam trzy zupy (dla kazdego co innego..;P), a że moja się gotowała i gotowała (buraczki), to w miedzyczasie...sprzatnelam z grubsza mieszkanie, co by się dywan nie brudził...heh....no i 6.30 wake up....karmienie Agu (chyba nie bede jej brać poki sama sie porzadnie nie obudzi i nie bedzie plakac....bo nie chce mi juz spac jak kiedys:/ klade ją no i probuje zasnac, coś jęczy, przymkyka oczka...ale nici :/ takze teraz lezy i gada z karuzelą, ale zaraz chyba limit minie i trzeba bedzie Zgreda wziać;) no i oczywiscie kolo 9 na 100% bedzie chciala drzemkę, wiec usypianie...a dzis w planach nie ma suszarki, wiec rąsie od rana;) nie moge sie doczekać az wezmę ją na ten dywan:D:D:D ciekawe jaka bedzie miec minę:D:D:D
Semilac to bdb wybor, bo chyba moja kosmetyczka tez swego czasu korzystala:)
Asiulek, ja to Ciebie podziwiam z 3 łobuzami, aaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!! fajnie, na pewno fajnie, ale niesamowicie ciężko!!! no chyba że przy kolejnym potomstwie tak wszystko już proste jest B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027086 przez jurada
Kas gdzie kupiłaś dywan????? Super jest! I ile kosztował????

Asiek podaj linka do tego zestawu co kupiłaś.

A u mnie chyba L będzie chora!!!! Kasłała w nocy i kichała. Eehhh!!!! Żyć nie umierać!
Podziękowania: kasandra9

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027093 przez kasandra9
Juradko dziekuje:* w Leroy Merlin na Modlinskiej:) 98zl:) 120x170:)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Zdrowka dla L!!:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027094 przez asiekasiek
Jurada masz allegro.pl/semilac-firmowy-zestaw-do-man...ego-i5822019797.html to Mysia w wyborze bo ja nie widziałam co i jak :)

Agata no to pięknie że nie dał Ci spać :( ale wiesz co tak na początku stycznia miałam, że całą noc na cycku była i już spała ze mną i byłam sfrustrowana i zła :/ bo ja nie wyspiam się wtedy bo ciągle myślę żeby jej nie przygnieść :/ a teraz już śpi jak kiedyś jedna pobudka w nocy tydzień temu były jeszcze dwie pobudki :D ale zawuazyłam że jak daje jej jedzenie z butli tak 160ml na noc (odciągam sobie) to wtedy mi ładnie śpi, a jak z cyca to tak pociumkała i zasypiała, przez to może nie była pojedzona i tak budziła się . Nie wiem różne teorie mam:)

Mi się marzy takie przedszkole :) trójeczka :) Na górze w nowym domu w sumie będą 4ry wolne pokoje :) haha ale bez przesady :D w sumie może trzecie będzie w nie długim czasie po tym drugim, żeby wszystkie dzieci mogły się razem bawić ... no zoabczymy bo coś mężowi się nie widzi trzecie :P ale zazdroszczę Glorii i Asiulkowi :) bo mają po trzy szkraby :)
Podziękowania: asiulek_dolls

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027095 przez asiekasiek
Kasssss matka z rana każe dziecku jakąś książeczkę przeglądać :P co to jest różowe plastikowe ze sówkami??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027096 przez agatagama
Asiek bo tak jest, że z cycka nie zawsze pojedzą dzieci. Przynajmniej Jaś tak ma, ze jak jest zmęczony to mu się nie chce ciągnąć, no a z butli samo leci, więc zawsze więcej wpadnie do tego brzuszka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027098 przez kasandra9
Hehe nie każe:P sama lubi te książkę:P
To nie plastikowe - wręcz przeciwnie - jak podusia:) kostka sensoryczna z minky i bawelny;) od kompletu pościelowego mamy;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027102 przez asiulek_dolls
Asiek hahaha :laugh: miałam to samo :laugh: najpierw zamówiłam 4 a później jak pierwszy raz zrobiłam i stwierdziłam że to nic trudnego to zamówiłam jeszcze 3, a zanim zamówienie przyszło to miałam już w głowie kilka kolejnych wybranych... ale na szczęście były święta i nie miałam czasu do kompa usiąść i dobrze bo semilacki naprawdę dobrze sie trzymają po dwóch tygodniach to tylko ze względu na odrost robie nowe i się właśnie wtedy zreflektowałam że przecież po co mi aż tyle skoro nie będę miała kiedy tego zużyć :huh: ja mam 018, 089, 104, 106, 107, 135 i 144... a Ty jakie zamówiłaś? daj znać czy na żywo ładne, bo jednak różnią się te kolory od tego co jest na ich stronie, warto przed zamówieniem wpisać sobie semilac i wybrany nr i sprawdzić w grafikach google no i ja jeszcze sprawdzam u tej dziewczyny na blogu bo bardzo zbliżone są na jej zdjęciach te kolory z tym jak wyglądają w rzeczywistości:
anitakulikowska89.blogspot.com/2015/10/l...ac-caa-kolekcja.html
a i jak się dziś czujesz?

Agata oj jest wesoło ale bywa tez i głośno (płacz w wersji stereo i to z jakością dolby digital) :laugh: pamiętam jak na sali podczas cc pierwszy raz usłyszałam to podwójne darcie... łzy szczęścia leciały mi po policzkach a ja śmiałam sie jak głupia i mówiłam że jeszcze jak się K. do tego dołączy to już wogóle będzie wspaniale :cheer: :lol: :laugh:

Kas przy kolejnym już bardziej na luzie do wszystkiego podchodzisz.... ja mam taką filozofie ze mój nastrój im sie udziela i rzeczywiście jak jestem zmęczona to i oni badziej marudzą... jak T. wraca wieczorem, a chłopaki małe darcie urządzają to on już cały w nerwach i to ich jeszcze bardziej nakręca, wiec on idzie się ogarnąć a ja w tym czasie im śpiewam (aż dziwne że nie drą się wtedy jeszcze bardziej :blink: ), czytam, opowiadam, tak żeby się wyciszyli i jest ok,
zresztą to się sprawdza też przy jednym dziecku, jak nerwy sięgają już granicy wytrzymałości to lepiej odłożyć dziecko w bezpieczne miejsce, wyjść do łazienki czy innego pokoju, chwila uspokojenia, parę głębokich wdechów i wracamy z nową energią do płaczącego dziecka, duuuużo łatwiej jest wtedy malucha uspokoić jeśli same jesteśmy wyciszone, spokojne :)
i jak zaprzyjaźniła się Agata z sową?

Jurada kichanie to akurat ok znaczy że sama sobie radzi z tym co tam się w nosku dzieje, a z kaszlem to już gorzej, tym bardziej że wyjazd przed wami :dry: masz inhalator? może rób jej 3xdziennie inhalacje z soli tak po pół ampółki chociaż... a jaki ten kaszel? suchy?
nie wiem gdzie Asia zamawiała ale na stronce semilac jest i zestaw i jeśli chce się samemu skompletować wszystko co potrzebne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027103 przez Kasia888
Hej :)
Kas śliczny ten dywan :cheer: i fajnie, że masz Asiek tą matę i jesteś zadowolona :)
Chciałabym kupić Jasiowi i matę i dywan :laugh: ale na razie musimy oszczędzać kasę na te chrzciny, bo ta impreza cała będzie nas sporo kosztować :huh:

Agata jesteś dzielna i współczuję.
Juradka oby L szybko wyzdrowiała, teraz grypa niestety panuje...

Asiulek zawsze tak pięknie piszesz o macierzystwie i swoich szkrabach, że aż by się chciało mieć bliźniaki :)
i pytałaś czy to go swędzi, to tak dziś idziemy do alergologa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027104 przez kasandra9
Dzieluje Kasiu:* oj chrzciny to jednak spory wydatek!!!
Tak, Agatka się przywitala, popayrzyly sobie w oczy:) my juz po drzemce i jemyyyy a potem przyjaźni ciag dalszy:)))
Kurde narobiłyście mi ochoty na te hybrydy samej robic...tylko wyjście na paznokcie to mój jedyny czas dla siebie samej co 3tyg mniej więcej...:D
Asiulek, masz racje co do tego nastroju...niby takie proste i trudne zarazem:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027107 przez basiek149
Asiulek aaaaaaa jak ty o wszystkim ładnie piszesz!!! :woohoo: i jak pisałaś o bliźniakach to naprawdę aż łezka w oku się zakręciła i naprawdę chciałoby się mieć takie podwójne szczęście! Jesteś naprawdę super mamą :)
I co mnie jeszcze u Ciebie zaksakuje... że pomimo tego, że masz 3 chłopaków w domu to znajdujesz czas na forum i w postach odpisujesz praktycznie każdej z nas... Ja jak się zabieram za pisanie to hmm... już połowy nie pamiętam o czym miałam pisać :P
Szkoda, że nie będziesz mogła wpaść na spotkanie ale mam nadzieję, że wiosną uda nam się spotkać już w większym gronie :)

U nas wczoraj było ciężko... bardzo ciężko, Kuba miał ewidentnie fatalny humor i nic a nic nie pomagało. A jeszcze byłam praktycznie dzień sama więc też już wymiękałam. I chyba przy następnej okazji faktycznie zrobię tak jak Asiulek pisze, że wyjdę na chwilę do łazienki żeby troszkę odetchnąć, uspokoić się i wrócę do Łobuziaka z inną energią :)

Wciągnęłam dziś pączka. Ale tylko jednego. Zresztą był taki sobie nie wiem czemu i może dlatego już mnie nie ciągnie do kolejnych :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027109 przez asiekasiek
Asiulek zakochałam się w 018!! Wygląda ślicznie :) ja zamówiłam 134, 135,055. Coś czuje, że w marcu szykuje się zamówienie na lakiery :D ja zamówiłam z siostrą na pół i ona jeden lakier wybrała ja drugi :) a czerwony razem wybrałyśmy żeby taki jeden mocniejszy był :D może będzie chciała dorzucić się do nowych lakierów :) a jak nie to jej nie dam :P i polecam do skórek allegro.pl/show_item.php?item=5759701807 ostatnio jak zanjoma robiła mi hybrydy tego używała do skórek i bez żadnych zacięć i rozlewu krwi się obyło :D i zapisałam sobie stronę tej dziewczyny bo faktycznie lepiej wybiera się lakiery :D

Kasia ja się cieszę że już po chrzcinach :D nas wyszło 2778zł (lokaj alkohol ksiądz) i jeszcze ciasta tak do 60zł bo każdy zrobił po cieście.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl