BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

8 lata 2 miesiąc temu #1026884 przez agatagama
ojj Asiek biedna, też nie Twój dzień widzę :( a na kp z lekami też nie bardzo, ehhh :( właśnie było karmienie i znowu bunt nakładkowy, w końcu bez i znowu krew :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026892 przez jurada
Agata ale to pogryzł? Zęby mu juz wyszły?
Mnie czasem pobolewają jak L ma dzien cyckowy i ciumka. Wtedy na wieczór bolą jak diabli.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026895 przez agatagama
dziąsłami mi tak miażdży i mega mocno ciągnie, tak zasysa. Póki leci szybko mleczko na początku jest ok, ale potem to już tortury... Zębów nie ma...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026898 przez Kasia888
Hej dziewczyny :)
o matko Agata współczuje aż mi się przypomniało i wszystko mnie boli :dry: przepraszam, że to napiszę ale po co się tak katować?
Podziękowania: agatagama

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026900 przez me.ch
Agatka wspolczuje! nawet sobie nie wyobrazam.....
Podziękowania: agatagama

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026901 przez asiekasiek
tez tak myślę jak Kasia kurde to jakiś zachlanny z niego chłopiec ze tak zasysa :) mnie tak jak Jurade bolały kiedyś jak non stop na cycku wisiała u juz wtedy miałam skończyć kp. i prawie było ze jak za dwa dni nie uspokoi to mm ale prawie chyba przestarzała się bo wszystko wróciło do normy.

Dziadek teraz bawi L ja nawet nie mam siły jej wziąć a za godzinę dziadek jedzie do pracy i sama zostane a jak na złość kurierzy mają dzisiaj po przyjeżdżać :/

dzisiaj L. spala mi od 21 do 5 czyli 8 godz dałam jeść i do łóżeczka i następna pobudka 9 7 :) super

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026902 przez jurada
Agata o rany to współczuję Ci. A to z obu tak ci krew leci? Pewnie czujesz sie tak jak na poczatku kp.
A może jak On tak zrobi to zabierz pierś powiedz stanowczo ze boli, że tak nie wolno i odczekaj 15minut. Pewnie będzie płakał- trudno! Musisz Go oduczyć bo szkoda rezygnować z kp.
Mi sie wydaje ze po 4miesiacach to laktacja jest juz unormowana. Moja sie wkurza jak jej wlasnie leci jak chce ciumkac.
Podziękowania: agatagama

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026904 przez Kasia888
Jurada ale mogło się Agatce zachamować przez podawanie warzywek może?
Jak krew leci to albo zachłanny bobas albo za mało mleka w cyckach...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026906 przez jurada
Wątpię w to. Sa dzieci które ssą pierś tylko rano i wieczorem a mleko mamy mają.
Laktacja sie z biegiem wieku dziecka dostosowuje do jego potrzeb.
A może ma skok? Albo jest nerwuskiem.
Agatka po pierwsze to nie możesz się stresować i denerwowac bo to spowalnia wypływ pokarmu. I byc moze jest tak ze widzisz ze on sie denerwuje to i ty się zaczynasz denerwowac i takie koło sie robi.

Asiek, Zaz a jak u Was po wprowadzeniu z mlekiem? bo u mnie bez zmian.
Podziękowania: pesq, agatagama

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026911 przez asiekasiek
Jurada juz od dłuższego czasu nie mam pełnych piersi jedynie czasem po nocy. posiłek jest w południe taki warzywny i woda do popicia i nie zauważyłam żeby coś było mniej. w piątek sobotę miałam mało pokarmu bo L. wsciekala sięa ale to chyba że mniej jadłam bi później jak u siostry pozarlam nawet bagietke z pasztetem z biedry (nie jadam pasztetow nie kupuje wcale :P) to zrobiły się zaraz pełne piersi. ja się nie znam na tym , mało czytałam o kp wiec nie wiem co tam ma wpływ...

a co do ilości dzieci to ja chciałabym jeszcze za 10 czy 11 lat. więc taka trojeczka :) mąż się na mnie dziwi nie etedy patrzy jak mowie to :P zobaczymy jak to będzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026912 przez Zazanna
Dzień dobry :)

Agatagama współczuję bólu :(

Asiek oj biedna też jesteś, nagorzej to właśnie samemu jak się ledwo człowiek czuje :(

Jurada u nas też bez zmian :) -No ale on jak łyżeczkę zje to wszystko :P

U nas po wczorajszym szczepieniu Bobas w nocy obudził się tylko 1 raz (przed 4) i ledwo co pociumkał -oczywiście ja już cała w stresie, ale T. mnie ogarnął, że sen jest najlepszym lekarstwem i że mam się uspokoić -no i w sumie racja :)
Rano już zjadł jak zawsze :)

Dziś mam indyka smażonego na oliwie, ryż i szpinak i właśnie jem i szczerze to tak mi smakuje, że się czuję jakby fast food jadła hahhaha :laugh: B)
Podziękowania: agatagama

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026913 przez agatagama
mleko jest, bo wystarczy, że lekko nacisnę i tryska... on po prostu jest taki zachłanny, zresztą nigdy nie było tak, że się na cycku uspokajał. Tak samo ze smoczkiem, u nas to żadne lekarstwo...nie wiem już sama...dałam mu przed chwilką butelkę, zjadł 180... a skok od ponad miesiąca? :P
próbowałam mu mówić, że boli, wyjmowałam pierś, ale nic sobie z tego nie robi :P no a w nocy nie chcę mu tak robić, bo się rozbudza... dziś jak płakałam i ciągałam nosem podczas karmienia w nocy to się właśnie rozbudził i zaczął śmiać...powiem wam, ze nie wiedziałam jak mam zareagować, czy dalej płakać czy się roześmiać z nim...
no i na początku kp też bardzo bolały mnie sutki, ale to nic w porównaniu z tym ;/
do dupy... co 3 karmienie dziś dam mu butelkę, może się trochę zregeneruję.
Dziękuję dziewczyny za wsparcie :*:*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026914 przez asiekasiek
to u mnie L. ma cały posiłek juz obiadowy bo jakbym jedna podała to jest wrzask na cały regulator od razu jak nie ma już posiłku to podaje kubeczek z wodą bo wtedy tym się zajmie o zapomina ze jadła przed chwila :P a u chrupki kukurydziane robią furorę u nas ;) a wtedy całe ubranka i twarz jest zaschnieta chdupkiem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026915 przez asiekasiek
Agatka daj odpocząć piersią i daj to mm zobaczysz na koniec d m i jak będzie zachowywal się :* a jak nie zrezygnujesz z kp to nic się silnie stanie jak jeden dzień podasz mm parę razy. a może psychicznie tez odpoczniesz.
Podziękowania: agatagama

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #1026916 przez glooria
Agatagama i u nas taka siła ssania ze co jakis czas ratuje sie nakladkami
Wykarmilam 3 córki i kazda inaczej ciumkala wiec sa dzieci i dzieci ssaki :P

Ale wiem co to za bol bo czasami tez odpuszczam tylko ze u nas nakladki ida w ruch

Zazanna maz madrze mowil

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl