BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

8 lata 2 miesiąc temu #1027158 przez agatagama
Pesq jeszcze groszek i kalafior jest pojedynczy :)
a co do przygotowania to też chętnie przeczytam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027165 przez jurada
Pesq masz w Rossmanie pojedyncze składniki w słoiczkach. Ja marchew sama ugotowałam do miękkości a nawet dluzej i blenderem... Tak samo możesz z brokułem, kalafiorem, pietruszka...

L śpi a my z Danielkiem

Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027179 przez kasandra9
Są pojedyncze słoczki, w Ross tego od cholery;) i w Tesco też (bo ja już 2x zakupy via Internet;P)
no a jak samemu - obrać, umyć ugotować w wodzie, zblendować (tylko jak mało to ciężko przynajmniej mój blender reczny Philipsa nie za bardzo sobie radziłz dwiema małymi marcheweczkami), ew. jak konsystencja nie ta to ciut wody - ja bym tak zrobiła:) tych pojedynczych nie robiłam sama, dopiero zupy gotuję obecnie :) ps. ja pasternaku/pietruszki nie kupowałam i nie dawałam (z zup też wyjmuję przed miksem), bo aaaaaa, nie wiem jak można to przełknąć :D:D:D!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027180 przez kasandra9
Pesquś, a jak ta jagalano-ryżowa? bo do mnie leci pocztą;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027184 przez basiek149
aaa Mario :woohoo: :woohoo: :woohoo: Kochałam tą grę!!! :woohoo:

Pesq tak jak dziewczyny mówią sporo pojedynczych warzyw jest w słoiczkach w sklepach więc jak na początek to ze spokojem Agatka będzie miała co próbować :) Ja też kupowałam te słoiczki i w Rossmannie i w Tesco więc tam na pewno takie dostaniesz. My od 2tyg dopiero rozszerzamy dietę i wcale się z tym nie spieszę tylko po kilka dni próbujemy i dopiero mamy 3 warzywa zaliczone. Więc powoli sobie tam testuj :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027187 przez asiekasiek
ja też Mario i na pegasus :) doszłyście do księżniczki B) B) albo czołgi :) fajne dzieciństwo :) ostatnio obejrzałam sobie nowe odcinki z archiwum x i zamiast się bać jak byłam mała, to dla mnie to była jakaś parodia z tego ... :angry: może się jeszcze rozkręci :)

Pesq ja gotowałam marchewkę, pietruszkę ziemniaczka sama i brokuła ( któy L nie podpasował ) a resztę jak pojadę na zakupy to kupię kalafiora dynie i brokuła jeszcze raz spróbuje.

To fajnie macie, że was wyszły tyle te chrzciny :) u nas się niestety nie dało tak, jakbym zaprosiła na obiad to wielce by rodzeństwo M. obgadali :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027191 przez jurada
Ja to się po filmie "szczeki" bałam wchodzić to jeziora czy basenu :blink:
Jeszcze strzelanie do kaczek lubiłam :P

Kas pietruszka jest pyyyycha taka z zupki i seler też. Słodkie są :)
Ja za to nie lubię pora :unsure: Bleeee a R uwielbia i zawsze wcina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027192 przez jurada
Wkurza mnie juz ta choroba D.
Lekarz chcial dać zwolnienie R a ten nie wziął :( i przez to wszystko dzis nie bylam na dworze z L i przez to jest taki zje..ny dzień.
Bo śpi po 30 minut max a tak to by miała spacer 1,5godziny a potem jeszcze dosypia w domu...
Jutro też nici ze spaceru bo juz dzis rano D narzekał na ucho :angry:
Ehhh! Nie ma to jak dwoje dzieci... A troje to juz kosmos ( szacun Asiulek, Lidziun i Glo )

Wiecie co przykro mi ze dziewczyny sie nie odzywają... Porodziły dzieci i nara! Nie wierze w to że nie da rady wykrzesać 5 minut żeby cos naskrobać... Asiulek ma bliźniaki i jakos daje rade co jakiś czas napisać post.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027195 przez kasandra9
Ju, nieeeeeeeeeeeee, normlanie na samą myśl mi staje w gardle :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #1027197 przez basiek149
Ju ale mamy i tak fajny skład na forum, super dzieciaczki. Może i lepiej, że nie jest nas za dużo bo przynajmniej łatwiej zapamiętać wszystko i w ogóle dobrze się już znamy.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Mnie jedynie co tu wkurza to, że mimo, że piszemy milion postów to zanim przepchnie się następna strona to można osiwieć... :pinch: :pinch: :pinch:
Przeleciałam kilka stron i policzyłam, że na każdej stronie może być po 15 postów a po 10 dopiero pokazuje się kolejna strona. masakra :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027208 przez Zazanna
Kasia koniecznie sobie spisz, bo pytają o yo -ja też z zeszycikiem poszłam :)

Juradka Ty wiesz, że ta przychodnia co mi poleciłaś to jest obok mojego domu prawie? o.O Dlaczego mi nikt wcześniej nie powiedział.... łeee a ja zasuwam jak głupia 4 km w jedną stronę, bo mi tak w szpitalnej przychodni powiedzieli, że pediatryczna to na Bednarskiej najbliżej............ a że ja zielona....

Asiek ale Wam zazdroszczę takiej dużej rodzinki.... <3

Kasia Asiulek dobrze mówi, ja też podaję wapno (Sanosvit -bananowy mniam :P ) :)

Super mario aAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaa kooochaaaammmm :woohoo: :woohoo: :woohoo: W ciąży grałam :blush: B)
Jeszcze Tekken (czy jak to się pisało) rządził :D Mordobicie góóóąąąąąą B)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Podziękowania: kasandra9

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027210 przez Zazanna

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027211 przez kasandra9
Zaz, popieram oczuwiscie. jakie pomysly?????????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027212 przez asiekasiek
Zaz ja też za tym!! właśnie juz miałam o tym kiedyś pisać... ale bałam się ze zaczniecie gadać żeby historia itp... ale musimy gdzieś przejść gdzie jest minka :angry:

:silly: :silly:

każdy może tu wejść i ze zrobimy blokadę to nic nie da... bo każdy może się zalogować...

a wiecie co pisze ze szwagierka ze chora jestem a ta do mnie żebym pierś odstawila :blink: no kurde mol jaka ciemnota jest jeszcze na tym świecie....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027214 przez pesq
JESTEM ZA!

I tyle bo dziś A. maruda i jednym okiem Was doczytuje.. To znaczy już spi (thanks God codziennie 19 śpi.. uf) ale musze posprzatać całodniowy syf :(

Dzieki za info o warzywkach.

kocham
całuje
Wasza qsep;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl