BezpiecznaCiaza112023

Listopadówki 2013

10 lata 10 miesiąc temu #686757 przez Psotka
Nat b ja zawsze ciesze sie na wesela bo mozna sobie pojesc pyszne jedzonko i jeszcze Ci je pod nosek podstawia. Baw sie dobrze. Oby sukienka cie za bardzo nie krepowala.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #686786 przez natB
No i jedzenie zawsze mnie cieszyło i cieszyć będzie NAJBARDZIEJ :D ...już wczoraj się śmiałam, że jem szybką i lekką kolacyjkę, bo jutro to będę jadła aż padnę :P

Od rana znowu mnie męczy odruch wymiotny, dobrze, że chociaż wodę wypiłam :/...
No nic zaczynam powoli dzień :) 3mak się dzisiaj kochane :)* miłego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #686808 przez cortezia
Małopolanka dziękuje za informację , poprawiłam dzidostwo miało ten sam błąd przy imieniu Liliana google samo sobie poprawiło twierdząc, że wersja z "ij" jest prawidłowa a nie z samym "i". Także google chce wiedzieć lepiej:)

Dziewczyny Brumetka i Dzdostwo odzywają się na FB, może na razie nie mają czasu zaglądać na forum.

Dziękuje za potwierdzenie, że z tabelką wszystko ok:) Zauważyłam, że przybywa nam chłopców.

Ja niestety tak jak niektóre z nas też jeszcze nie znam płci dowiem się może 5 lipca na wizycie u gin i od razu będę mieć połówkowe.

Ellie uważaj na siebie, bo musisz mieć siłę dla dziecka. Teraz jest was dwoje i w takie upały z tą nogą to nie przelewki.

Trzymajcie się dziewczyny w ten skwar:) Nie wiem czy też wam tak puchną stopy??? Co można na t poradzić???

"Dziec­ko to uwi­doczniona miłość. "


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #686888 przez pani_p
Hejo :)

NatB się bawi dzisiaj a ja będę się bawić jutro :D:D:D Już się doczekać nie mogę :D

Mnie jeszcze nogi nie puchną, ale duchota sprawia, że mam momenty, że normalnie dychac nie umiem. Nie jest zbyt przyjemnie. Rano wybrałam się z siostrą na targ po truskawki to myślałam że nie dojdę z powrotem... a zlana potem jestem cała.

Całe szczęście wysiłek się opłacił i objadam się słodkimi truskaweczkami :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #687069 przez Ellie
Dzisiejszy upał to jest jakieś przegięcie,a duchota jest taka, że aż mi niedobrze się zrobiło jak wyszłam na balkon zdjąć pranie, zaraz stamtąd uciekłam, dobrze że ja dzisiaj nigdzie wychodzić nie muszę, D. przed pójściem do pracy zrobił mi zakupy więc mam spokój i siedzę w chłodnym mieszkanku. Żeby wam zobrazować jak u mnie jest chłodno to wam napiszę, że wczoraj pod wieczór pod kocem leżałam hehe, kocham za to moje mieszkanko:) Jutro i w niedzielę na szczęście ma być trochę chłodniej jak idę do pracy

natB i pani_p ale macie fajnie z tą zabawą, tez bym się gdzieś wybrała. Bawcie sie dobrze i uważajcie na siebie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #687108 przez suzi001
Malopolanka juz dobrze sie czuje dzięki :) obeszło sie bez paracetamolu,wylezalam sie cała noc i wypocilam to na drugi dzien wstalam ożywiona :)

Tez pilam gorąca herbatę z cytrynka :) a te napady gorąca chyba od temp mialam :/

Pani p możliwe ze nogi ci puchna od gorąca lub od zatrzymania wody w organizmie,mam nadzieje ze jak polece do polski będzie chłodnej troszkę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #687210 przez pani_p
hihi Suzi to nie mnie nogi puchną a chyba Cortezi ;p Mnie to jeszcze nie dopadło ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #687238 przez małopolanka
hej dziewczyny mam do Was pytanie. Patrzycie już za wózkami? U mnie tutaj jest tragedia z wyborem i zastanawiam się czy nie kupić przez internet. Macie jakieś sprawdzone albo upatrzone typy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #687323 przez suzi001
Hihi pani p sorki chyba czytałam twój ostatni post i mi sie pomieszało :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #687504 przez Gravity
małopolanka wiesz moim zdaniem to przesadzasz z kupnem wozka,jak myslisz nie za wczesnie???
moim zdanie tak czy ktos sie jeszcze z tym zdaniem zgadza??

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #687522 przez suzi001
Tez tak uważam,jeszcze jest dużo czasu i będzie milion różnych wózków do wyboru,po co sie tak spieszyć?? Dziewczyny wyluzujcie trochę :) ja jestem chyba aż za bardzo wyluzowana bo nawet ani jednego bodziaka nie mam. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #687525 przez Gravity
suzi001 napisał:

Tez tak uważam,jeszcze jest dużo czasu i będzie milion różnych wózków do wyboru,po co sie tak spieszyć?? Dziewczyny wyluzujcie trochę :) ja jestem chyba aż za bardzo wyluzowana bo nawet ani jednego bodziaka nie mam. :)


To tak samo jak ja ogladam nie powiem ze nie ale nic jeszcze nie kupuje bo jest czas a napewno nie poduszki na ramie bo wedlug mnie jest zbyteczna:)ale kazdy ma swoje zdanie. ;)

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #687539 przez małopolanka
Gravity może mogłabym poczekać jeszcze trochę ale jak patrzyliśmy na wózki ostatnio to nie ma dosłownie nic ciekawego.Już mniej więcej od miesiąca patrzymy z czymś i nic się nie trafia. Gdybym decydowała się zamawiać z Polski trochę by to potrwało więc nie chce zostawiać tego na ostatnia chwilę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #687548 przez Gravity
małopolanka napisał:

Gravity może mogłabym poczekać jeszcze trochę ale jak patrzyliśmy na wózki ostatnio to nie ma dosłownie nic ciekawego.Już mniej więcej od miesiąca patrzymy z czymś i nic się nie trafia. Gdybym decydowała się zamawiać z Polski trochę by to potrwało więc nie chce zostawiać tego na ostatnia chwilę.


Hm mm nie wiem gdzie Ty tego wozka szukasz ze swoiem Mezem bo na ebay jest ich od czorta i to jakie bys nie chciala juz nie wspomne o sklepach jest w czym wybierac wiem bo siedze na ebay codziennie.I cenowo sa tansze niz pl biorac pod uwage te zarobki tu:)i u Ciebie i to ze masz dostawe w ciagu 24h .Wiec zrobisz jak uwazasz decyzja nalezy do Was nie do mnie:)))

Jestem zdania "wyjechalas z pl siedz tu i tu kupuj"a przesylka tania i expresowa:)

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #687563 przez suzi001
Poogladac mozna,ale po co sie spieszyć :) a takie rzeczy jak łóżeczko,niania czy wózek lepiej kupić dla pewności na miesiac przed narodzinami,mozna sobie składać na kupke kasę a pózniej kupić :) takie jest moje zdanie :) bo do tego czasu moze być dużo rożnych promocji wyprzedaży itp :) albo moze być psikus z plcia a kolor wózka np typowy pod dana płeć,kupiony pózniej zawsze mozna wymienić,bo nie wiem czy gdzieś paragon jest ważny niż miesiac?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl