BezpiecznaCiaza112023

listopad 2015

8 lata 8 miesiąc temu #999955 przez Patuśka
Patrizia jak tylko dostanę zdjęcie Emilki to na pewno wstawię :) Im bliżej to i ja się boję w sumie ten szpital do którego chce jechać nie jest daleko jakieś 15 minut samochodem ale boję się żeby nie zaczęło się w nocy jak będę sama bo mój teraz na nocki robi :P i nie mysl nie denerwuj się na pewno pozbędziesz sie :)
Ja też już pomału zacznę wszystko że tak powiem na tip-top jakoś taką mam potrzebę żeby wszystko już mieć i w ogóle :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #999956 przez Patuśka
Dostałam zdjęcia Emilki :) wstawiam tak jak była umowa :) Taka kruszyneczka MoNiQa prześliczna takie okruszek ! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #999972 przez iwkaa
MOniqa jaka słodziutka kruszynka!i myślałam że jest mniejsza ale się myliłam :)
Małe cudo ;*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #999985 przez MoNiQa89
No to jest wlasmie moja malutka ma 41cm
25cm obwod glowki
I wazy 1.320
No moze tu tak widac na zdjeciu Ze jest duza ale jakby dac kolo niej normalnie o czasie urodzone dziecko to ona jest kruszynka :laugh: teraz kolezanka ma synusia na mojej sali wazy 3.700i ma 55cm no to robi wrazenie hehe :cheer: ale jest slodziutki no ona juz go moze miec ja moja emilcie tylko 2godzinki codziennie ale jestem pewna ze to juz nie dlugo
Czytam i widze ze w akcje wkracza syrop z cebuli na przeziebienie zycze wam duzo zdrowka :):):):):):):) ja tez mam kaszel oj ale przy tej mojej ranie brzucha kaszle pol oddechem bo to tak boli ale tez daje rade u mnie z nia na dzien jest coraz lepiej jeszcze najgorsze pozostalo wstawanie z lozka szpitalnego tu jeszcsr boli brzuszek ale jest juz fajnie :)
Dowiedzialam sie ze moja Emilcia bedzie miala za darmo wszystkie dodatkowe szczepienia ktorzy inni musza placic super bo ponoc da sie na tym zaoszczedzik okolo 2000zl

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1000030 przez Patuśka
MoNiQa śliczna jest naprawdę :)
Na pewno wszystko będzie dobrze :) Ja codziennie za was trzymam mocno kciuki i oby więcej samych dobrych wiadomości :) Dobrze że już lepiej się czujesz :) No pewnie 2 tys zł to super to duze pieniadze :)

A u mnie niestety te przeziębienie wcale nie przechodzi .. dziś w nocy masakrycznie się czułam .. katar , ból gardła. głowy nie ciekawie .. Jak jutro się nie poprawi to w poniedziałek z rana pędzę do lekarza . I czeka mnie wizyta u dentysty bo ten ząb który niby był ostatnio zrobiony kanałowo rusza się :huh: :/ tak go zrobili ..
Dziś mam zamiar tylko posprzątać i leżeć w łożku cały dzień żeby pozbyć sie tego przeziębienia :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1000063 przez Patrizia
MoNiQa kruszynka boska :kiss: i jaki duży pampers :d :D ale dostajesz ja juz na 2 godzinki dziennie naprawdę ona musi być mega silna urodzona w 30tyg i jej stan tak szybko sie poprawia no cudnie :) a jak tam z cycuszkami?? musisz ściągać pokarm dają jej go jakoś? no zaoszczędzić 2tys złotych to sporo ale ja mojego bąbla nie będę szczepić taka jest nasza decyzja na dzień dzisiejszy tu i tak nie szczepią dzieciaków na początku co mnie bardzo cieszy nie ma przymusu maluszek musi skończyć 2 miesiące żeby móc wyrazić zgodę a jak ktoś nie chce to nie musi

Patuska współczuje przeziębienia zapodaj sobie jeszcze czosnek tez pomoże, ale i tak bardziej współczuje zęba brrrr




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1000070 przez Patuśka
Patrizia dobrze chociaż że ten ząb mnie nie boli tylko tyle co się rusza :P No a z przeziębieniem walczę cały czas :)

Też macie ostatnio takiego lenia ? Ja to najchętniej nic bym nie robiła tylko siedziała albo spała ( w dzień) :P
No i ostatnio nie mogę jeść słodkiego jakoś obrzydzenie mam nawet herbatę piję bez cukru jak zawsze słodziłam 3 łyżeczki 'ciągle jakieś zmiany :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1000090 przez Patuśka
Mam pytanko :) co do rozstępów czy pojawiły sie u was? ? :dry: Bo u mnie już cąły brzuch :( Dziś zaobserwowałam że od dołu brzucha już są coraz większe i takie bordowe .. więc do końca ciąży czuje że cały taki będzie .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1000110 przez Patrizia
Patuśka ja na szczęście nie mam rozstępów jak na razie ale wiem że mogą mi sie pojawić po porodzie ale jak rodziłam wcześniej to zrobił mi sie tylko jeden rozstęp na brzuchu i miał może z góra 2cm mam rozstępy na cyckach takie cieniutkie i na udach tez cienkie nitki ale to z czasów dorastania :D
Lenia teraz mam zjadłam obiad i mnie ścina :P ale tak poza tym to właśnie chce mi sie już posprzątać i coś sie poruszać
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
no więc jutro pewnie zaczne porządki :D :D




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1000127 przez Patuśka
No ja cycki mam całe w rozstępach ale tym się nie przejmuje .. :) na udach mam i na biodrach i też mi nie przeszkadzają ale te na brzuchu strasznie .. no ja na nie patrze to wrr :( :( No ale trudno najważniejsze że mój malutki cały i zdrowy :cheer:
Ja zaraz budzę mojego zeby złożył mi tą komodę to sobie ułożę ubranka ;) ;) A od jutra dalej będę prała te co ostatnio dostaliśmy i pieluszki tetrowe i tam jakieś drobnostki :) A tak to popatrzę co mam co trzeba jeszcze dokupić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1000134 przez iwkaa
patuska cos dlugo Cie trzyma to przeziębienie nic nie przechodzi??
Ja narazie rozstepów na brzuchu nie mam i mam nadzieje że nie będę mieć cały czas się smaruje :) no ale na udach czy piersiach to mam jeszcze po tamtej ciąży!
Ja będę napewno szczepic maluszka na rotawirusy na pneumokoki raczej tez ja się ma jedno dziecko to inaczej ale dwoje to już starch moja z przedszkola takie syfy przynosi że nie moge pozwolic na to żeby maluszka zaraziła jakims dziadostwem. No i faktycznie szczepionki sa bardzo drogie to Moniqa zaoszczędzisz :) ja Majke szczepiłam na pneumokoki to tak jak piszesz wyszło ok 2 tys 4 dawki po 500zl kazda no a gdzie jeszcze rotawirusy?! Masakra w połaczeniu cos wychodzi taniej ale trzeba bedzie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1000145 przez Patuśka
Iwkaa jedynie co to przestało mnie boleć gardło ale za to katar taki że nie nadążam :dry: :(

Kurde szału dostane z tą komodą !! :angry: :angry: od 2 godzin składamy to i mam dosyć ! :/ Tyle śrubek i tego wszystkiego ale zeby opisali co do czego to po co .. masakra naprawdę .. :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1000161 przez iwkaa
Patuska masz racje meble do skladania są zaje...... ;) albo cos zabraknie albo cos zostanie albo nie wiadomo co do czego :D :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1000207 przez agadzie84
Hej dziewczyny:)

Ja siedze od czwartkunna działce, i w sumie się zastanawiam czy nie wrócić już zaraz do domu. Paskudnie spalam w nocy, miałam jakieś koszmary i w ogóle...

Co do rozstepow to mi się póki co nie pojawiły, a przyznam że smaruje się jak mi się przypomni :p
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Moniqua śliczna Emilka! Pisz jak się czujesz, jak malutka? Faktycznie że szczepieniami bardzo dobrze wyszło, muszę się dowiedzieć jak to wygląda w Hiszpanii w przypadku wczesniaka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1000210 przez Patuśka
Hej :)

Czyli tylko ja tak tyje że rozstępy mnie zaatakowały :P No ale jak ja taki pączek to i rozstepy są a brzucho to w ogóle rośnie jak szalony :)
agadzie84 ja też paskudnie spałam .. a w sumie to myślałam że nie dam rady do rana moje stawy tak mnie bolały że najmniejsze poruszenie się doprowadzało mnie do płaczu :( Jutro z rana lecę do apteki po magnez i zacznę brać siostra powiedziała że troszkę powinien mi pomóc a małemu na penwo nie zaszkodzi . Wyczytałam w internecie że te stawy bolą mnie bo coś się w nich poluzowało w czasie ciąży + dodatkowe kilogramy też robią swoje . I ja dziś jak zasnęłam miałaś jakieś okropne sny ! To mi się kościół śni to jakieś kwiatki w nim no masakra :/
No i jutro jeszcze czeka mnie wizyta u lekarza bo w nocy znowu te przeziębienie nie dawało mi spokoju .. A to już 4 dzień więc lepiej niech zobaczy czy to na pewno przeziębienie zawsze będę spokojniejsza :)
Biorę się dziś dalej za pranie i resztę ogarniania tego wszystkiego :)
A więc miłej niedzieli kobitki :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl