BezpiecznaCiaza112023

listopad 2015

8 lata 8 miesiąc temu #1000375 przez Patrizia
iwkaa urosło to mało powiedziane :P :P na wizycie półtora tygodnia temu miałam już 15kg na plusie czyli ważyłam 73kg masakrycznie duuużo i szybko jakoś mi sie te dodatkowe kilogramy przyklejają :/ ale nie odczuwam tej wagi nie wiem dlaczego :) Brzuszek masz śliczny figura jak marzenie raczej problemu z powrotem do dawnej wagi i figury nie będziesz mieć zazdroszczę ja się będę musiała trochę napracować




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1000447 przez Patuśka
patrizia Brzuszek prześliczny i rośnie jak na drożdżach :D :) i nie martw się bo mi z cycków też nic nie leci :/

agadzie dobrze że glukoze tak dobrze przeszłaś :) :) i brzuszek też śliczny :cheer: :)

iwkaa zazdroszczę Ci tych 60 kg :P I Kolejny brzusio śliczny :)

Piękne macie brzuszki, figury itd. ;) Ja później zrobię i wstawie ale jak tak patrzę na was to ja tyją najszybciej i po mnie widać odrazu :)
Kurde wróciłam od siostry i nie mam siły .. nogi spuchnięte , ciśnienie wysokie no po prostu brak mi sił .. Teraz szybki obiad i odpoczynek koniecznie . Ale fajnie w końcu wyrwałam sie z domu pogadałam z siostra :) Ona i dziewczynki opalone jak mulatki :P :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1000469 przez Patuśka
To mój brzucho :) takie wycięte bo jestem nie ogarnięta i wyglądałam źle :laugh: :laugh: Jutro wstawię z daleka :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1000472 przez iwkaa
Patuska twój brzusio tez jest super a do figury wrócisz po porodzie! :) Ja sie zastanawiam czy za mało nie przybieram na wadze z Mają w tym tyg ważyłam 2 kg więcej. Byłam po wyniki cukrzycy nie mam ale anemia jeszcze się powiekszyła z 11 na 10 mimo to że biore to żelazo aż się boje co mi lekarz jutro powie....
A lekarz jak mnie zobzcy jak się położe to bedzie sie smiał gdzie mam brzuch bo na plecach jak leze jestem płaska jak deska z Majka tez tak mialam i za każym razem mowił gdzie to dziecko sie schowało

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1000476 przez Patrizia
Patuśka jaka kuleczka :D śliczne brzuszki :)

iwkaa mi też teraz na wizycie spadło do 10 żelazo i babka mi powiedziała żebym poijała tabletki sokiem z pomarańczy albo poprostu z jakąś witaminą C to wtedy zwiększa wchłanialność więc tak robię zobaczymy czy pomoże ale z tego co czytałam powinno zadziałać :)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1000479 przez Patuśka
A dziękuję :) Wasze też wspaniałe :) :)

Weszłam właśnie na stronę szpitala spisałam sobie co trzeba mieć i jestem w szoku :P nawet własną szklankę trzeba mieć :laugh: :laugh:
No i dla maluszka też wszystko, trzeba mieć 2 torby dobrze że już wiem to będę pamiętać ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1000534 przez Patrizia
Patuśka to odwrotnie niż u mnie ja znowu nic mam nie brać :P ale wiadomo na pewno wezmę zawsze to swoje :D

No można powiedzieć że sie w miarę wyspałam :) dzisiaj mam zamiar znaleść fajny szablon który mogłabym a raczej dałabym rade narysować na obrazku :) kupiłam 3szt pustych białych obrazkow i tam namaluje coś dla mojeg bąbelka :) ale nie mogę sie zdecydować jakie zwierzątka wybrac czy wziąść motyw afryka i bedzie lew, żyrafa, słoń czy morski to malnełabym wieloryba ośmiornice i knika morskiego nie moge sie zdecydować???

iwkaa daj znać jak po wizycie :)

MoNiQa u Was wszystko oki??




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1000535 przez iwkaa
Patuska fajnie ze masz taką mozliwosc sprawdzenia co Ci potrzeba do szpitala u nas jest jeszcze inaczej dla maluszka nic nie trzeba brac ale dla siebie wszytko podklady poporodowe jedynie dają zawsze to cos. :) Dla maluszka na wyjscie jedynie uranka :)
Patrizia włsnie wczoraj wyczytałam zeby żelazo popijac sokiem z wit C to wtedy zelazo lepiej sie wchlania a na moich lekach znowu pisze zeby popic szklanka wody no i ja tak robiłam ale dzisisj zobacze co mi powie lekarz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1000606 przez Patuśka
Patrizia ja bym wybrała motyw Afryka :)
iwkaa Co szpital to inaczej :P najbardziej co mi sie nie podoba w tym wszystkim to, to że nie myją dziecka :/ dopiero jak wychodzisz ze szpitala do domu to w domu go myjesz .. No ale trudno jakoś to przeżyję ..

Ja wczoraj chyba byłam taka zmęczona po tym dniu że jak położyłam się o 23 tak dziś spałam do 11:30 :P i tylko 3 razy budziłam się na siku ale odrazu zasypiałam ! czuję się taka wyspana cudownie ! :D :laugh: :laugh:
Teraz śniadanko, herbatka i biorę się za sprzątanie bo ostatnio tylko ogarniałam i już troche sie nazbierało . I może w końcu wezmę się za pranie reszty rzeczy małego bo ostatnio więcej spałam w dzień niż było ze mnie pożytku :P
Pogoda dziś nie za ciekawa pochmurno i burze zapowiadają.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1000671 przez Patrizia
No i skończone :) jednak Afryka :D ale boziu kiedy ja coś malowałam na te 3 obrazki zeszło mi 4 godziny hehe ale są :D wyglądają jakby namalowało je dziecko kilkuletnie ale cóż.... przeceniłam swoje zdolności :P :P :P

Patuśka u mnie też nie myją ale to jak poczytasz sobie jest dobre bo maluszek ma swoja naturalną ochronę jeszcze więc jak dla mnie oki :)

Nic dzisiaj nie zrobiłam teraz biore sie migusiem za obiad bo za godzinkę mój mężuś wraca a tu obiadu brak :P

iwkaa daj znać po wizycie :)




Ksawerek(*)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1000678 przez Patuśka
Patrizia śliczne te obrazki !! :) :)

Ja już właśnie po obiedzie :) czekam na mojego Sebastiana i jadę na jakieś zakupy :cheer: posprzątałam ale za pranie sie nie biore bo chyba będzie zaraz padać to bez sensu : ) Mały mi dziś tak nisko siedzi że co 3 minuty musze latać do toalety :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1000700 przez ElizaZ
Witam mamy Listopadowe. Termin mam na 8-11-2015 .czy jest tu jakaś przyszła mama która regularnie zagląda na forum ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1000702 przez Patuśka
Witam :) jak widać u nas codziennie coś się dzieje czyli zaglądamy systematycznie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1000704 przez iwkaa
Hej Eliza tak jak Patuśka napisała jestesmy tutaj codziennie :D
Patrizia swietne te obrazki! :) Moj szpital myje dzieci na drugi dzien po urodzeniu ale dla mnie to wszytko jedno :)
Ja juz po wizycie wszystko jest ok tylko ta anemia i odtalam zelazo w ampułkach do picia drogie jak cholera! ;( nie wyglądają apetycznie nie wiem jeszcze jak smakuja bo zaczynam od jutra ale boję sie że nia dam rady tego wypić jest ich 20 i każda po 40ml masakra ładnie mnie urządził ten moj doktorek! ;)
Patuska to w końcu się wyspałaś! A ja drugą noc nie mogłam spać czyzby to przeszło teraz na mnie?! ;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1000711 przez agadzie84
Ahh wreszcie deszcz! Jakby mi ktoś kiedyś powiedział że bedzie mi się marzył dzień deszczowy i ponury w środku lata to bym śmiechem zabiła, a jednak ;)

Patuska heheheh ją to mam od 3 miesiąca, mały leży mi na pęcherzu i ciągle bym latała na siku ;) super że się wyspalas, od razu inaczej się człowiek czuje, no nie?;)

Patrizia ale super te obrazki! Zainspirowałas mnie, jak wrócę to też coś takiego zrobię;)

Iwkaa dasz rady! Zamknij oczy, zatkaj nos i pójdzie;) i obys dobrze spala!

Dziewczyny,am kolejną fajna rzecz do polecenia, moja koleżanka mi polecila na spuchniete nogi taki krem, zalaczam zdjęcie... Jest swietny, kosztuje koło 12 zł i najlepiej smarowac nogi po prysznicu, potem jest takie uczucie chłodu. Jest z firmy Bielenda, linia sexy mama, naprawdę świetny:)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl