BezpiecznaCiaza112023

listopad 2015

8 lata 8 miesiąc temu #1000231 przez Patuśka
Dziewczyny wyszły wam może pępki ? :) bo mi tak i dziś tak mnie swędzi że gdybym mogła to bym się zadrapała :laugh: kurde normalnie jak by mnie coś ugryzło :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1000264 przez agadzie84
Ja mam pępek bardzo wklęsły, ale wyszedł mi trochę;) ale i tak wklęsły pozostał;)
IDE jutro na ta glukozę, zobaczymy jak to przetrwał :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1000265 przez patruska91
Cześc mamuśki :*
Patuśka Mój pępek jak na razie płaski się zrobił :) ja mam synusia bardzo nisko i cały czas czuje jakby mi po pęcherzu skakał.. Mnie to tylko ostatni to piersi cały czas swędzą i siara mi juz po trochu kapie
My wczoraj znowu z małą w nocy przejścia mieliśmy wymiotowała pół nocy , jak nie chorowała (odpukać ) to teraz non stop coś ... Za tydzień do przedszkola idzie i już się boję co to będzie ...

Agadzie powodzenia na glukozie ... dobrze ze ja mam to juz za sobą

Moniqa dobrze że z małą coraz lepiej oby tak dalej , Trzymaj się tam cieplutko i ucałuj malutką :kiss:

A kiedy dziewczyny macie wizyty u gin? JA mam w środę już doczekać sie nie mogę czy wszystko ok jest :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1000269 przez iwkaa
ja ide jutro po wyniki glukozy ciekawe jak to wyszlo :) a na wizyte do dr we wtorek w południe
Mój pepek powoli robi sie płaski ale jeszcze nie do konca Patuśka jak Cię swędzi to smaruj tłustym kremem mi to zwsze pomaga skóra sięnapina i swędzi dlatego :)
Patruska to ja Ci nie zazdroszcze chorób małej u nas spokój od dłuższego czasu ale pewnie w październiku się zacznie jak zrobi się chłodniej.
Ja mam od teraz do wtorku spokój ;) :) :) :) Maja została u dziadków i jade po nią we wtorek po wizycie u dr także jutro ;lenistwo cały dzień :D
Ja koszmarów nie mam na szczęście ale czsem śni mi się maluszek że już jest z nami :) ale coś zauważyłam że ostatnio mało aktywny się zrobił dobrze że we wtorek ide na wizytę i mam nadzieje że to tylko chwilowe ruchy czuje ale slabe :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1000274 przez Patuśka
agadzie Powodzenia z Glukozą :)

patruska ja gina mam dopiero 9 września :) więc jeszcze trochę

iwkaa smaruję się codziennie ale dziś normalnie aż do przesady mnie swędział :) u mnie już wychodzi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1000279 przez agadzie84
Ja mam wizytę w czwartek, ale jakos nie myślę o niej z przyjemnością bo ta baba ostatnio naprawdę niefajnie się zachowała wobec mnie.
A iść muszę bo wyniki itd, no i prywatnie to wiadomo, a muszę iść jeszcze raz na dopplera żeby swoje przepływy sprawdzić.
Dziewczyny, do smarowania jeszcze polecam oliwke z rossmanna dla kobiet w ciąży, kosztuje koło 12 zl, jest gęstsza niż zwykłą oliwka dla niemowląt i ma taki fajny delikatny zapach i skóra jest potem gladziutka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1000285 przez Patuśka
Ja troszkę muszę na swoją wizytę poczekać i pewnie USG bo ostatnie było w czerwcu :)

agadzie84 życzę żeby tym razem ta kobieta potraktowała Cię tak jak oczekujesz :)

Położyłam się i zasnęłam no ale godzina 4:30 a ja już nie śpię i piję herbatę :P ale chociaż troszkę się przespałam i nie czuje się bardzo zmęczona . Pewnie posiedzę do 6 i pójdę spać znowu bo przecież się przestawiłam z tym spaniem okropnie ;/
Wstanę koło 10 i wybieram się w odwiedziny do siostry bo wróciła z dziewczynkami z nad morza :) muszę je zobaczyć i posłuchać dziewczynek jak im się podobało itd. :) No i czy tęskniły za swoją cioteczką :cheer: :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1000319 przez Patrizia
Wracam do Was :) rodzinka pojechała do domu to były intensywne 2 tyg

Patuska ja miałam bardzo wklęsły pępek teraz jest prawie równo z brzuchem jeszcze ociupinke mu brakuje ale mam małego nisko i ciągnie mi brzuch do dołu, no i mi tez już parę razy śniły sie jakieś glupstwa nie związane z maluszkiem takie jakieś głupoty alee raz śniło mi sie ze z cycków sikała siara :woohoo: :woohoo: hehehe jak na razie nic nie leci :/

agadzie84 zaciskam &&&& za glukoze :D może ta babka miała ostatnio zły dzień więc musi być lepiej na wizycie

Patruska91 biidulka córeczka

iwkaa mój właśnie też jakiś mniej aktywny się robi może dlatego że już takie duże sie robia te nasze bąbelki

no to wizyty dzien po dniu sie nam szykują wtorek,środa,czwartek super dawajcie znac ja mam 17 września wiec mam jeszcze duuuzo czekania :(
Spałam dzisiaj koszmarnie nie mogłam znaleśc pozycji i biodra mnie bolały :( ta końcówka do najprzyjemniejszych nie będzie należeć chyba teraz śniadanko zjedzone biorę sie za pranie i powoli będę cos sprzątać nie będę szaleć bo sie boje trochę jak jestem sama w domu

Ejj dziewczyny dajcie zdjecia brzuszków???? ja dzisiaj zrobie bo już dawno nie robiłam chyba z 3tyg porównam sobie z poprzednim




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1000325 przez MamaAntka
Mój już na wierzchu, pora wybrać się po wózek do sklepu, jakie macie? jakie planujecie kupić? ja mam w planach taki: Concord Wanderer Travel Set czy któraś z was kojarzy? ktoś ma? planuje?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1000329 przez Patrizia
MamaAntka Witaj :) na kiedy masz termin? u nas jak na razie jest upatrzony ten wózek i chyba już go zamówimy nie będę szukać innego www.ebay.de/itm/Kombi-Kinderwagen-Pram-P...&hash=item3f225dac00




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1000343 przez iwkaa
ja też zaraz zrobie fotke i wstawie :)
Ja mialam dzisiaj bez senną noc i doskonale teraz was rozumie co to znaczy nie spać w nocy :( czuje sie bardziej umęczona niz wyspana obudziłam sie ok 12 na siku i później do 5 nie spałam tragedia w ogóle nie mogłam zasnąć i jakies mysli po głowie że mały sięnie rusza ze te ruchą sa bardzo słabe że cos się stało bo faktycznie te ruchy to jakies laskotanie czasem sie przekręci no i czkawka a kopników nie ma! dobrze że jutro wizyta! bo chyba zaczynam panikować

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1000354 przez Patrizia
iwkaa na pewn wszystkoo oki daj znac to ja tez sie troche uspokoje bo mój tez lakis leniwy dziwnie

troszke ogarnelam mieszkanko ale bez szaleństw teraz czas na chwile odpoczynku :) właśnie jem kromeczke i chyba zrobie sobie malutka kawkę z mleczkiem mam taka ochotę :blush: po kawce ide wziąć prysznic i pstryknę zdjęcie ciekawa jestem jak te nasze brzuchy sie pozmieniały :)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1000356 przez agadzie84
Hej dziewczyny:)

Ja już po glukozie...i wcale nie było jakoś strasznie :) Panie pielęgniarki na dzień dobry spytały czy cytrynę mam, więc nie było problemu z wyciśnięciem, wypiłam ogólnie na 2 razy, i nic po tym nie było, żadnych mdłości, podchodzenia do gardła itd, tyle że zgłodniałam w ciągu tych 2 godzin odsiadki ;)

Iwkaa też jak się w nocy przebudzę to mam nocne strachy, rano się z tego śmieję ale w nocy to w nocy.

Patrizia bardzo fajny wózek, ja tez chyba już się nie będę dłużej zastanawiać i zamówię ten co wysyłałam w linku. Mój ma obiekcje że ciężki, no ale który wózek na pompowanych kołach waży mniej niż te 12 kilo...? a na plastikowych kołach nie chcę, bo tam jest dużo bruczków itd, po co ma go trząść.

Patruska91 jak córcia?

Patuśka współczuję Ci z tym niespaniem... czasem też mi się zdarza źle spać i przewracać ale zazwyczaj śpię raczej dobrze, czasem jak się na siku obudzę to nie mogę zasnąć ale biorę coś do czytania i zaraz mnie muli.

Moniqua dawaj znać co u Was słychać! Jak się czujesz? I jak Emilka?

Wstawiam zdjęcie brzucha, jest coraz większy :p A mały jeszcze do niedawna aktywizował się rano i wieczorem, a teraz co chwilę dokazuje :p w sobotę to takiego kopa mi zapodał że aż podskoczyłam ;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1000368 przez Patrizia
agadzie84 hehe to dobrze że dałaś radę z glukozą :) ja też jestm zdania że nie potrzebuje super lekkiego wózka ten mój chyba 13kg waży ale ja nie muszę go nigdzie dźwigać mogę zostawiać na parterze a jak juz sie uprę to dam rade na pierwsze piętro go wytaszczyć :) ja tez muszę mieć pompowane koła :) i jaki ładny brzusio :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: ma miejsce maluch to szaleje mamuśka :P :P :P

to ja też sie pokazuje :D w pasie mam 109cm :)




Ksawerek(*)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1000370 przez iwkaa
Agadzie sliczny brzusio teraz to juz każda z nas może pochwalic się zaokrąglonym brzuszkiem bardzo widocznym ;)
Fajnie że przetrwałaś glukoze i że nic Ci sie niedziało ja jak pomysle jak to smakowało na końcu ten proszek nie rozpuszczony to az mnie trzęsie :D
Patrizia jaki ładny brzusio urosło cos Ci się??
Wszystkie wózki z pompowanymi kołami są ciężkie ale za to mega wygodne w prowadzeniu no i dla maluszka także cośza coś ja mam 4 piętro a tez mam z pompowanymi i jest ciężki ale od czego jest piwnica :)
Ja tez wstawiam zdjęcie brzuchacza :) 94cm w pasie waga 59,5kg :silly:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl