BezpiecznaCiaza112023

listopad 2015

8 lata 9 miesiąc temu #1004328 przez agadzie84
Iwkaa heheh niezla agentka z Twojej cory;)
Ah jak ją Ci zazdroszcze że nie przepadasz za słodkim, ją niestety wręcz przeciwnie...


Patuska to ją wiem co masz! Moja przyjaciółką ma to samo, ciśnienie ma w normie a jak ma jej lekarz zmierzyć to automatycznie jej skacze...to się nazywa zespół białego fartucha czy jakos tak i podobno trochę osób tak ma ;)

Patrizia u mnie nad głową dzieci biegają, a że tu w lecie dzieci wcześniej niz o 23 się nie kładą. ..

3 noc z rzędu kiepsko spalam, raz że znów gorąco, dwa że jakiś komar mi latał nad głową a jak już komara ubilam i się schlodzilam to mały zaczął szalec ;)

Teraz czekam w kolejce do matrony. Kurcze nie wiem czy glukozy nie muszę powtórzyć bo się skapnelam że wyników nie mam...zabrała mi giną w Polsce...pamietam wyniki ale czy mi na słowo uwierza to nie wiem...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #1004339 przez iwkaa
No tak czasem to potrafi cos powiedziec takiego ze szok ale ja ją od razu do pionu stawiam bo jak się rozbryka to będzie za późno
Ja to może czsem zaostra jestem ale taka moja natuta wczoraj obce dzieci na placu zabaw opierniczyłam bo wspinały się po skarpie na parkingu kolo mojego bloku i cały piach obsunęły bo sucho więc nie był zbity a facetka obok siedziała która pracuje w spółdzielni i mówi że juz patrzyć na to nie może co one wyrabiają ale du..y nie podniosła i im nic nie powiedziała a przecież to za nasze pieniądze no taką nerwe dostałam że szok ale na szczęscie posłuchały się i poszły z tamtąd! :D
Jak dobrze że ja nie mam dzieci za ścianą ani no dole bo bym zwariowała!!!! Czasem na dół do dziadków wnuki przyjdą i jak juz za długo szaleją to mnie trzęsie, Maja chodzi wcześnie spać aoni szleją do północy i wcześnie wstają i bądz tu człowieku wyrozumiały ;) Ja mojej tez nie pozwalam za duzo biegać czy skakać w domu inni tez mają prawo do ciszy i spokoju jak ja!!! :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #1004370 przez patruska91
Cześć dziewczyny ja nie zaglądałam tu ostatnio moja mała ma od piątku gorączkę i niczym się jej zbić nie da już z nią u trzech lekarzy byłam twierdzą ze to tylko przeziębienia ...

Ja wczoraj byłam na wizycie u mojej pani doktor wszystko w porządku szyjka długa zamknięta, mały dalej pośladkowo ułożony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #1004382 przez iwkaa
Patruska fajnie że mały rośnie zdrowo
To jak dużąma tą gorączke twoja córcia??? I ma jeszcze jakies objawy??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #1004399 przez ElizaZ
iwkaa...nadrobiłam czytanie i teraz ja powinnam Ci napisać " pogięło Cię " tak jak mi koleżanka....w ciąży nie wolno myć okien samemu !!!!!!! chyba że został Ci tydzień do porodu lub po terminie to tak... inaczej możesz wywołać go wcześniej. Pytałam swoją gin i potwierdziła a do tego powiedziała że mam mądre koleżanki.... co znaczy że sama nie jestem ...hehehe było mi milutko. A tak poważnie to daj sobie spokój ...i nie pomagaj nawet.

agadzie84 mam identyczną kolorystykę wózka jak Ty, trochę inny kształt bo inna firma...a będzie córcia... ale ten mi się podobał.

Tak pognałyście że teraz siedzę i nadrabiam zaległości...ja wzięłam się za odszczurzenie mieszkania bo nagle okazało się że mam pełno kurzu i ogólnie masakrę... więc dzisiaj wysprzątałam wszystko na tip top... a wczoraj nadrobiłam zakupy ale tak trochę bo chciałam gryźć wszystkich jak leci... jaki ja miałam podły nastrój... nerwy ... więc wieczorem na te nerwy upiekłam szarlotkę... mało słodką żebym sama tez mogła malusi kawałek... i pomogło... sama męczyłam się tym swoim nastrojem...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #1004406 przez iwkaa
Eliza nawet nie mów bo obiecałam sobie ze przed porodem posprzątam mieszkanie na tip top bo pozniej nie będzie jak z maluszkiem ale teraz widze że to nie takie proste jak się mówi chwile coś po sprzatam i zaraz sie kładę bo brzuch zaczyna cos po bolewać także chyba porządki po zimie będą generalne a Z Majką jak byłam w ciąży to pod koniec 8 miesiąca okna myłam i też sprzątałam wszystko ale teraz nie dam rady....
Szarlotka uwielbiamale jeden kawałek potrafi mnie nasycić. Ja też z nastrojem różnie bardzo różnie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #1004411 przez Patuśka
iwkaa No dziewczynki są fajne wiem bo siostra ma dwie :) Ale chłopcy na pewno też!! :) Ja bardzo chciałam żebym pierwszego miała chłopca i udało mi się hihi :)
Hehe Twoja córcia liczyła na bliźniaki :D :P
Czyli ostra kobitka z Ciebie jak każdego do pionu ustawiasz :laugh: :P

agadzie84 Lekarz też sie smiał że mam "syndrom białego fartucha" :P No ale prawidłowe ciśnienie to 120?80 a ja o takim mogę pomarzyć :) No ale proszki mi zbijaja tak do 139 max. :)a tyle jest dopuszczalne więc zobaczymy co to wyniknie :))

Patruska91
super że u małego wszystko dobrze :)
A dla córci dużo zdrówka żeby gorączka dała jej spokój :)

ElizaZ Kurde ja też zaczynam porządki ale tak jak iwkaa zaczynam sie męczyć okropnie dziś siostra powiedziała że coś zrobię i sapie jak lokomotywa :P No i dokuczanie tych bioder .. tu zrobie dwie rzeczy usiade i wstac nie moge bo mnie bolą jak oszalałe :(

Ja troszkę ogarnęłam , obiad zjedzony zaraz na chwilke do babci i na małe zakupy i wracam dziś mam taki śpiący dzień że najchetniej to bym spała i spała.. A mój znowu zaczął tydzień nocek więc obym tym razem mogła spać nie tak jak ostanio bo bede nieprzytomna .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #1004452 przez ElizaZ
iwkaa na mnie ta moja koleżanka tak naskoczyła że zrezygnowałam... a doktor powiedziała mi jeszcze że ok kurzu nikt jeszcze się nie rozchorował i znajdę czas po porodzie i że mogę sprzątać poza oknami ale nie można podnosić rąk do góry co przy oknach jest konieczne.. a moje sprzątanie na tip top polegało na ogarnięciu wczoraj, a drugiego czyli dzisiaj dokończenie tak dokładnie... ale nie pytaj na ile rat to robiłam....ja też jestem z tych że lubię porządek i nie znoszę bezczynności ale tak jak napisała Patuśka sapię już jak lokomotywa i mój mąż się podśmiewa że ślimak jest szybszy... wcześniej takie Tip Top zajmowało mi 2-3 godzinki a teraz prawie dwa dni....
Iwkaa piszesz że u Ciebie z nastrojem różnie bywa.. a masz czasami tak że jesteś zła a nie wiesz na co ?? i przez co ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #1004470 przez agadzie84
Elizaz, mi się te kolory bardzo podobają, nie chciałam nic tendencyjnego, bo w przyszłości planujemy następne małe, i nie wiadomo co wyjdzie;)

Patuska91 ojj współczucia:( Żeby mała do zdrowia szybko wróciła!!!

Iwkaa heheh powiem Ci że mnie czasem szlag trafia jak widzę rozwalające coś dziecko i mamuśkę która nie reaguje, także dyscypliny trochę być musi wg mnie ;)
Ciekawe czy mi się ją uda też trzymać :p

Patuśka mój pracuje co drugą nockę i też jakoś tak inaczej bez niego... ale ja to w sumie przyzwyczajona :p

Chyba wreszcie trafiłam na dobrą matronę:) bardzo konkretna i sympatyczna babka, nie miałam problemu żeby się z nią dogadać, jeśli czegoś nie zrozumiałam, to starała się tłumaczyć innymi słowami, uzyskałam odpowiedź na wszystkie pytania, zapisałam się do szkoły rodzenia - i tu też duże zaskoczenie, bo w sumie powinnam jakoś od połowy października iść ale ta babka mi powiedziała, że lepiej jak pójdę teraz, a jakbym coś nie do końca zrozumiała, to w październiku mogę iść jeszcze raz. No i jest ta szkoła rodzenia darmowa :D Posłuchała też serduszka, zmierzyła linea negra, ciśnienie (120/80), wagę ( 14 kilo do przodu, nie wiem jak ja to zrobiłam :S )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #1004475 przez Patuśka
agadzie 14 to nie tak duzo :) Fajne ze ta szkoła rodzenia darmowa :) Ooo u Ciebie ciśnienie książkowe :)
Oj ja to nielubie bez mojego spac jakoś tak mi dziwnie . Może to przyzwyczajenie ale jakoś wierce sie itd.

Kładę się bo dziś jestem taka zmęczona ze szok ! Jak bym pół dnia dosłownie biegała .. Jutro z rana jeszcze dentysta mnie czekam mam nadzieje ze nie bedzie bolało :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #1004479 przez agadzie84
Patruska oby bez bólu!
A ją przyzwyczajona bo my długo na odległość bylismy;) poza tym nie zawsze może że mna do Polski pojechać, więc wiesz ;)

Ciśnienie mam dobre, ale te 14 kilo...niby tylko 12 mogłam przybrać, znaczy takie zalecenie mialam :S ale co ją mogę że na okrągło bym lody jadła...

Mały się zaktywiizowal i brzuch mi lata :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #1004480 przez Patuśka
Kurde a ja leże w łóżku zmęczona jestem strasznie ale no nie mogę zasnąć ! :( :(
Agadzie Aj tam po porodzie zrzucisz te kilogramy :) Ja lody w każdej postaci i ilości mogłam jeść w przez pierwsze 3 mies po prostu dzien bez 3-4 lodów był dniem straconym :P A teraz jedego dnai mogłąbym zjesc wszystko a drugiego na nic nie moge patrzeć a 3 zjem sniadanie obiad kolacje a tyle jak słonik więc nie przejmować się i nie żałować sobie ! Będziemy sie martwić jak urodzimy !! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #1004491 przez Patuśka
Jakoś przespałam tą noc .. a kiedy czas żeby wstać to ja jestem w najlepszym śnie i bardzo śpiąca .. no ale wstałam szybka kąpiel i do dentysty oby tylko nie chciała wyrywać bo bez znieczulenia nie dam sobie a ze znieczulenia nie mozna :p A tak mi sie nie chce wstać najchętniej poszłabym do łóżka położyć się spać, w nocy wstałam razy na siku ale to z przymusu bo myslałam że nie dobiegne do łazienki .. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #1004507 przez iwkaa
Eliza mnie najczęściej mój wyprowadza z równowagi jak mu każe coś zrobic a jemu się nie chce albo mówi później ja zawsze mam chandrę rano jak ide do kuchni a tam pełno okruchów z chleba bo mój robi rano kanapki i weż cały dzień już na pompowana chodzę ale bez przyczyny czasem tez mnie złość na wszytsko dopada :)
Ja miałam dzisiaj koszmarną noc nie dość żenie mogłam zasnąc to jeszcze ból kręgosłupa chyba mnie dopada powoli musze wyciągnąć piłke i zacząć ćwiczyć bo do końca jeszcze daleko a to mi pomagało wcześniej.
Mały od wczoraj tak mi się rozpycha i wkłada mi nogi pod żebra po prawej stronie żenie wiem jak mam siedziec
Patuśka miłej wizyty u dentysty i bezbolesnej a co powiecie o moim ciśnieniu 100/60 i na każdej wizycie mam baaaardzo podobne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #1004509 przez Patrizia
Ale się rozpisałyście mamuśki :P

Patruska91 biedna malutka lepiej jej już?? dobrze ze u Ciebie i z maluszkiem wszystko ok

agadzie84 czyli zmiana maradony na lepsze to fajnie ja to mam pecha do mojej pierwsze spotkanie jak byłam w 20tyg to mi powiedziała ze regularnie będziemy sie spotykać od 30tyg i co dzwoniłam do niej żeby sie umówić i porozmawiać a ona ze ma znów 3tyg urlopu i dopiero w poniedziałek do niej ide straciłam 3tyg :/

Patuska ja chyba dołączam do Ciebie jakoś ostatnio pobolewają mnie biodra :(

iwkaa zamówiłam czapeczki i to dwie sztuki :P jedna wybrał mój a jedna ja :) :)

MoNiQa jak tam u Ciebie jak nasza kruszynka daj znać co tam u Was słychać

Moj mały od dwoch dni strasznie sie wygina juz tak dokładnie idzie wyczuć nogę czy rączkę mieszane uczucia bo z jednej strony cudownie a z drugiej to tak niewygodnie i czasem az zaboli a ile jeszcze przed nami :P :P :P
u nas 15 stopni ale słonko świeci, dzisiaj ostatni dzień opieki nad Filipem :D dal mi młody popalić i muszę sie podszkoli bo na polowe pytań które mi zadawał nie znałam odpowiedzi a pytał o wszystko :P :P :P




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl