BezpiecznaCiaza112023

listopad 2015

8 lata 9 miesiąc temu #1004514 przez iwkaa
Patrizia mam nadzieje że czapeczki przydadzą sie jeszczena wiosne bo w zimie w nich nie pochodzą nasze szkraby bo są za cienkie miałam Ci wcześniej to napisać ale gdzieśmi to umknęło... ;)
To prawda dzieci mają przeróżne pytania sama czasem nie wiem co odpowiedzieć ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #1004515 przez Patuśka
Kurde ja to mam pecha :P Wstałam rano ledwo co bo spać mi się chciało poszłam na piechotę żeby się rozbudzić a jak już doszłam do dentysty to okazało się że nie ma prądu !! :huh: :angry: No a że bez prądu nie da się nic zrobić poszłam na darmo .. zajrzała tylko powiedziała że nic złego się tam nie dzieje żebym była spokojna i przyszła w poniedziałek to mi dosztukuje tego zęba . Więc podziękowałam i znowu kawał drogi do domu ..Tyle z mojej wizyty wyszło ale chociaż iwkaa było bez boleśnie :laugh:

Patrizia Mój też czasami wali po żebrach ale jeszcze daje się wytrzymać chociaż czasami boli :) U mnie dzis 21 wiec ciepło jak dla mnie :)

iwkaa to masz za niskie cisnienie ale jeśli Twój lekarz nie ma żadnych zastrzeżeń do teog to myślę ze wszystko jest ok :)

Dziś ostatnie poprawki po remoncie i koniec nareszcie mozna posprzątać i odpoczywać :) :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #1004516 przez Patrizia
iwkaa nawet jak sa cienkie to i tak bym zamówiła no sa prześliczne :D

Patuska przynajmniej zrobiłaś sobie spacerek ja na razie czekam na kuriera mój zamówi sobie jakieś cary a jak przyjdzie to tez sie wybieram na świeże powietrze :)

Posiedziałam na ebayu i powrzucałam do koszyka co tam mi jeszcze potrzeba i przy okazji znalazłam jeszcze inna komodę :P :P i chyba nawet bardziej bedzie mi pasować muszę ja pokazach mojemu mężowi www.ebay.de/itm/Design-Kommode-SLIGHT-in...?hash=item487beb36c3 :D




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #1004519 przez Patuśka
Patrizia ta komoda też jest bardzo ładna :)
No spacer miałam taki że ledwo weszłam do domu :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #1004562 przez Patrizia

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Napisałam do takiej dziewczyny co szyje literki w PL czy by mi taki napis uszyła z serduszkiem i gwiazdka i czekam na odp czy będzie miała takie materiały :)




Ksawerek(*)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #1004565 przez Patuśka
O matko ! :blink: Fuuu ! Szczerze mówiąc ja bym chyba nie wytrzymała i jej powiedziała co o tym myślę .. kurde wszystko wszystkim no ale bez przesady :huh:

A literki super :) Ja nie zamówiłam baldachimu ale w końcu jednak jakoś wydaje mi sie te łóżeczko takie puste zwykłe i jednak zamówie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #1004580 przez iwkaa
Patrizia to ja Ci współczuje oczywiście masz racje a najgorsze jest to że takich rodzicow jest teraz mnustwo którzy mają w du..e co ich dzieci robią a potem płaczą na starośc że sobie z nimi rady dać nie mogą...
Śliczne literki
Patuśka ja baldachim mam ale nie będę montować jak dla mnie rzecznie praktyczna i nie higieniczna pełno kurzu na nim osiada i leci na dziecko jak tylko go dotkiesz a juz nie mówie o tym jak samo zacznie nim trzepać ale to fakt wygląda cudownie na łóżeczku
Ja dzisiaj znowu nie najlepiej się czuje brzuch znowu coś pobolewa dzwoniłam do swojego gina z nadzieją że wrócił z urlopu no i jest ale dzisiaj nie da rady mnie zbadać mam leżeć brać leki jak biore i jeszcze luteine miałam wziąć i jak by co jutro mam dzwonic i mnie zbada
Boziuuu jak dobrze że ja mam takiego doktorka do którego mogę zadzwonić poradzić się no i dobrze że ma gabinet w domu w każdej chwili może przyść a tak tomusiała bym na szpital albo czekać do środy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #1004587 przez Patuśka
iwkaa no właśnie dlatego nie chciałam i nie kupiłam ale jakoś tak patrzyłam na te łóżeczko i takie puste jest.. No ale zatsanowie sie jeszcze teraz będzie mi ciężko dobrać baldachim do pościeli ale najwyzej zamówię cały niebieski bez wzorów :)
Ja jakoś też dzis sie dziwnie czuje .. niby nic mi nie jest ale jakaś taka nie swoja jestem.. najchetniej bym leżała i nic nie robiła bo jakoś tak mi dziwnie no nie wiem jak to opisac ;l
Dobrze że mozesz do swojego gina zadzwonić i sie poradzić ja nie mam takiej możliwosci i na dodatek moj gin przyjmuje tylko raz z tygodniu w środę i to od 8 do 12 ;/ wiec nie wiele sie napracuje ..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #1004629 przez Patuśka
A co tu u nas taka cisza ? :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #1004631 przez iwkaa
Patuska ja dokładnie tak jak ty jakos mi dzisiaj dziwnie przez caly dzien oby jutro bylo lepiej
No właśnie co tu taka cisza?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #1004634 przez Patuśka
iwkaa może taki dzień jakiś , no właśnie tak weszłam patrze a tu nic się nie dzieje :)
Oby jutro było lepij chociaz znowu zapowiadają ciepłe dni :( oby ich nie było ..bo znowu sie zacznie masakra jak dla mnie .
Ciekawe jak to dziś ze spaniem będzie.. Obym sobie pospała :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #1004636 przez iwkaa
Nawet nie pisz o nocy bo zauwazylam ze jak ty nie spisz to ja tez :)
Ja mysle ze te ciepłe dni jak beda to juz nie takie jak wcześniej w koncu wrzesien jest no i noce chlodne wiec damy rade poza tym nie trzeba będzie martwić się w co się ubrać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #1004637 przez Patuśka
Hehe ja juz w lozku :) nie no mysle ze dzis przespimy cala noc i wstaniemy wyspane w 100% :)) a co do pogody to ja dzis specjalnie sobie sweter kupilam a tu 30 stopni zapowiadaja :huh: kurde wiece jak sie klade to dopiero odczuwam bol wszystkiego ..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #1004660 przez agadzie84
Hej dziewczyny

Iwkaa, Patuska , mam nadzieję że spalyscie dobrze:)

Patrizia rany, zazdroszcze cierpliwosci, ją bym chyba wyszła z siebie;)

Byłam wczoraj u teściów na kolacji, i była tam też tesciowej siostra. Ona ma kilkoro wnucząt i dostalam mnóstwo rzeczy dla malego...naprawdę, jest tego tyle że wow! Niektóre ciocia sama robiła, potem porobie zdjęcia, naprawdę cuda.
Nie wspomne że jest i pościel, i prześcieradła z ceratka, i ochraniacz na lozeczko... W sumie pozostaje mi dokupić smoczki, butelki, jakieś pielęgnacyjne rzeczy i parę drobiazgów dla siebie.
AA i kombinezon też mam z glowy...nie spodziewałam się!
No i jeszcze się dowiedziałam, że tu w Hiszpanii przedszkole jest obowiązkowe od 3 roku życia, czyli z tym też nie będzie problemu:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #1004675 przez Patuśka
agadzie to super :) Czyli kolacja z duuużym prezentem ;)
A ja sie w sumie wyspałam jak zawsze kilka razy wstawałam na siku ale tak to zasypiałam bez problemu :) Tylko przebudziłąm się kołó 3 bo zaczęł boleć mnie brzuch tak porządnie przestraszyłam się ale usiadłam wzięłam kilka głębokich oddechów i sie położyłam i całe szczęście przeszło :)
Jedno co mnie zaskoczyło spie sobie i nagle słysze telewizor a przecież byłam sama bo mój w robocie do 6 .. patrze na zegarek 5!! oczy jak 5 zł i zasatnawiam sie.. wstałam pocichu ide do pokoju wychylam się patrzę a to mój głupek wyszedł wcześniej z pracy bo siatkarze grali o 5 rano ! :blink: no myślałam że zawału dostane :laugh:
Dziś zapowiadali 24 stopnie ale na pewno tyle nie będzie bo ponuro jest i pada deszcz . Zjadłam zupę bo wczoraj robiłam i wczoraj była jak dla mnie pyszna a dziś zjadłam i jak zaraz jej nie zwrócę to będzie dobrze bo tak mi po niej nie dobrze .. fuuu :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl