BezpiecznaCiaza112023

listopad 2015

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #975469 przez Patrizia
demoniqe półtora centymeta to juz niezła fasolinka :) ja nie wiem ile ma moja dowiem sie 14stego :) powinien byc wtedy 11tydzien przekroczony wiec juz nie tak daleko do tych pewniejszych tygodni

Kurcze mnie jakoś nie chce odrzucić od jedzenia :P :P :P az sie boje jak mi kaza wejsc na wage u gina :D ja tylko z takich ciazowych odczuc to bola mnie piersi czuje je i widze ze rosna :woohoo: i to mnie cieszy :P no i ten brzuch tak szybko mi rosnie dziwnie tak jakos

Panika992 mowia ze slodkie na dziewczynke wiec jak cie odrzuca to moze chlopak??? :) ciekawa ktora pierwsza dowie sie co ma pod sercem :) w pierwszej ciazy dowiedzialam sie w 14tyg :) ja chyba jestem teraz w kolejce do lekarza mam 14 wizyte

sorka nie zauwazylam na suwaczku ze Ty masz chlopaka wiec dziewczynka teraz bedzie :P :P




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #975492 przez iwkaa
widze zenie bylo mnie kilka dni i watek się rozkręca :)
zaciskajcie nogi i bedzie dobrze musi być! Ja byłam tydz temu na wizycie i wszystko ok teraz mam 6 tydz termin na 28 listopadd to jeszcze moze wszystko sie przesunac
Jak po świętach?? ja nawet sie "objadłam" tzn w miare funkcjonowałam normalnie schodlam juz prawie 3 kg , męczy mnie jeszcze bardziej niz tydz temu zapach kawy czy miesa to porazka także kuchnia zamknieta obiadów nie ma..... mąż sobie da rade gorzej z Mają ale obiady ma w przedszkolu to jakos przetrwamy ja i tak nie jem jedyne co to jabłka mi odpowiadaja i narazie tym żyje :)
wczoraj odstawiłam bromergon oby nic sie nie działo.... wizyte mam za 2 tyg i pełno badań 6 lat temu tyle nie było.... chyba się starzeje ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #975500 przez agadzie84
Za mną noc koszmarów. Zjadłam wczoraj wieczorem małą kanapkę. Z niczym ciężkim, ale pól nocy głowa w misce.
Masakra. Jakoś dochodzę do siebie, ale na jedzenie nie mogę patrzeć - z małym wyjątkiem sucharków.

iwkaa u mnie też kuchnia zamknięta, mam o tyle łatwiej że to pierwsza ciążą więc odpada mi problem z nakarmieniem dziecka ;)
Co do badań... w zasadzie w kwietniu nie ma tygodnia żebym do jakiegoś lekarza nie szła;) a nawet do połowy maja nie ma takiego tygodnia, bo a to usg, a to krew, a to matrona (tutejsza położna), zawsze coś;)

demonique takie brunatne też miałam kilka dni, ale już przeszło:)
Duża Twoja fasolka:))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #975501 przez Patrizia
kurcze a ja tu nie mam jakis badan przychdze i robie siku i 2 razy pobierali mi krew mialam tylko badanie na grupe krwii ,chlamydie, hiv, jakis przeciwciala ,rozyczka i poprosilam dodatkowo na toksoplazmoze i cytmegalie i nic wiecej nie mialam, tu jest tak ze pobieraja mocz i krew i robia badania i jak cos jest zle to dzwonia a jak jest dobrze to nic nie mowia troche dla mnie to glupie bo w PL mialam wszystkie badania pod reka widzialam je moglam sprawdzic w necie itd teraz nie wiem czy faktycznie jest wszystko oki musze sie zapytac na wizycie ze chciala bym miec swoje wyniki a Wy mialyscie jeszcze cos innego??




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #975544 przez Panika992
Ja Dopiero będę badania robić. 3mięs po urodzeniu syna miałam kamienie na nerkach, teraz znów nerki bolą... i brzuch mi wywaliło. Ale jak patrzę na foty z 1szej ciąży to wtedy też szybko utylam...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #975579 przez agadzie84
Patrizia tu mniej więcej podobnie - dzień po zrobieniu testu poszłam do lekarki pierwszego kontaktu, bo nie wiedziałam jak tu dokładnie jest. Ona mnie skierowała do matrony - odpowiednika naszej położnej. No i dopiero od niej dostałam skierowania na badania, i gdyby nie tarczyca, to pierwsze miałabym dopiero 21.04, czyli dopiero miesiąc po tym jak się dowiedziałam o ciąży.
Do tej pory - nic. No ale że mam tą niedoczynność, to miałam wczoraj pobraną krew do badania i wyniki mam w poniedziałek. Trochę mnie to niepokoi, że wszystko tak późno, bo tarczyca jest mega ważna na samym początku ciąży.
A badanie krwi i USG miałam tylko dlatego, że byłam w szpitalu z niepokojącymi objawami bo do 3 miesiąca tu się nie robi;/

Panika992 mi brzuch strasznie wywaliło. Że o cyckach nie wspomnę :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #975622 przez demoniqe
Nowo brzuchu masakra wyłazi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #975669 przez iwkaa
agadzie cycki moga rosnąć jestem za :) brzuch to nie koniecznie tak bardzo:)
Kiedys cos pisałyscie o zaparciach ja osobiscie polecam herbate zieloną w pierwczej ciąży pomogło i od tamtej pory pije ją codziennie rano a jak nie wypije to problem... :) W pierwszej ciązy nabawiłam się hemoroidów także strzeżcie się bo wracają....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #975672 przez Patrizia
agadzie84 no tarczyce tez mialam robiona, wiec w sumie nie jest tak zle tu z badaniami ciekawe co teraz bedzie mi robic moze nic tylko siku :P

Tez mam bardzo wydety brzuch wyglada jakbym sama sie pompowala bo przeciez w pierwszej ciazy brzuch mi dopiero zaczol rosnac moze cos kolo 16-17tyg a teraz naprawde mam okraglutki :P Cycki tez moga rosnac :D

iwkaa mowisz zielona herbata na pewno wypróbuje bo siemia lnianego nie znalazlam tu u mnie na wiosce :P a problem mam i mi to strasznie przeszkadza




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #975673 przez Panika992
Ja się trochę martwię tym brzuchem. No bo jak w 2mcu tam szybko? Wiem że to Tex wina wzdęcia, bo męczą mnie okropnie. Ale w spodniach nie mogę się dokonać. bo tak ciśnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #975689 przez iwkaa
pattizia mozesz tez zrobic kompot z suszonych sliwek i moreli tylko taki mocny no i jedz duzo jablka to tez mi pomaga :)
mi brzuch pozno zacząl rosnac w pierwszej ciazy bo ok 5 miesiaca zobaczymy co teraz bedzie....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #975705 przez Patrizia
iwkaa kazda rada dobra dzieki :) nie mialam takich problemow wczesniej :/

Ja tez juz smigam w getrach i legginsach jest mi w jeansach nie wygodnie musze sie wlasnie zaopatrzyc w jakies ladne tuniczki :D




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #975721 przez agadzie84
oooo tak, legginsy są the best :D ja się mieszczę w jedne spodnie. Ale i tak wolę legginsy, wygodnie mi przynajmniej:)
Mi się już z zaparciami w miarę unormowało, idealnie nie jest ale najgorzej też nie. Aczkolwiek zieloną herbatę i kompocik chętnie wypróbuję:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #976223 przez demoniqe
mi minęła sennośc i zmęczenie... trochę się tym martwię. W piątek mam wizytę. To już będzie gdzieś 9t4d to powinno się wyjaśnić czy ostatecznie jest ok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #976243 przez Panika992
Witajcie. Jestem po wizycie. Pierwszej gdzie już widać dzidzie. Termin się przesunął na 3.12, ale wiedzialam, że się przesunie bo miałam późną owulacje. Także tak. Jest super!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl