BezpiecznaCiaza112023

listopad 2015

8 lata 11 miesiąc temu #976871 przez Panika992
No u mnie to spora różnica. Termin porodu to wiem, że wiatygodniejszy z usg. Tylko miałam problem z tyg ciąży. Bo wg tego urodze w 42tc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #976923 przez agadzie84
Mi policzyli wg pierwszego dnia ostatniego okresu, ale ja też mam nieregularne... powiedzieli mi wtedy że 6 tydzień, więc na tej podstawie sobie wyliczyłam mniej więcej na kiedy;) Teraz jest 9 :p A taki prognozowany termin porodu dostanę 4.05 przy USG - tak mi powiedzieli.
Zobaczymy. Może wyjdzie w moje urodziny :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #976964 przez demoniqe
ja mam wg ostatniej miesiączki 13 tydzień hehe a wg daty porodu 9i4d :) także zawsze w suwaczku wpisuję datę porodu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #977039 przez Patrizia
Dziewczyny czy Wam tez tak szybko rosnie ten brzuch no kurcze jak patrze na moj to jakbym byla w 20tyg :P az zerkne sobie na zdjecia z poprzedniej ciazy b naprawde zaraz mi rozstepy sie porobia jak tak szybko bede rosla :P




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #977075 przez Patrizia
Jak tam z wizytami??? jutro demoniqe TY masz tak ??? ktora pozniej :)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #977095 przez Panika992
Brzuch to masakra. W pierwszej ciąży tak szybko nie rósł. A nie przybieram na wadze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #977106 przez Patrizia
panika no wlasnie w pierwszej ciazy to tak powolutku a teraz smaruje sie balsamem z 3 razy w ciagu dnia bo mam wrazenie ze tak sie skora naciaga ze peknie:P tez jakos duzo nie przybralam bo od poczatku ciazy 3kg ginka mowila ze oki wiec sie nie martwie :) no i moze uda mi sie uniknac rozstepow mam nadzieje dlateg sie tak namietnie smaruje




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #977165 przez demoniqe
Patrizia tak dziś o 15 wizyta :)
Ja od wczoraj się smaruję, w poprzedniej ciąży uniknęłam rozstępów :))))) co stosujecie? Ja Mustelę tylko i wyłącznie, ocaliła mnie poprzednio to może i teraz ocali :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #977197 przez Patrizia
demoniqe to dawaj znac odrazu moze jakies zdjecie dostaniesz :D ja tez uniknelam rozstepow w pierwszej ciazy smarowalam sie oliwka ale to na wieczor bo wiadomo tlusta a tak w ciagu dnia tak na szybko czerwony balsam z garniera teraz mam bio oil i czerwony balsam z garniera moze tez mi sie uda uniknac tych rozstepow
Wczoraj kupilam sobie troche getrow i bluzeczek no i najwazniejsze kupilam sobie stroj kapielowy wyglada jak sukienka wiec nie bede czula dyskomfortu :)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #977228 przez demoniqe
kurcze mało nas tu jakoś. Już grudniówki powinny zacząć się chyba nawet pojawiać, a wątek jeszcze nie zalożony.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #977244 przez Panika992
Ja mam balsam z pharmaceris. W pierwszej ciąży wyszło mi mega dużo rozstępów. Są wszędzie. Brzuch, uda, biodra, pod kolanami. W 3 trymestrze mi wywalilo. Bardzo dużo przytylam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #977285 przez Patrizia
demoniqe opowiadaj jak po wizycie jak fasolka? masz zdjecie?? :)
a tak swoja droga to faktycznie nikt do nas nie dochodzi a nas tez tak na palcach jednej reki malo no moze cosik ruszy licze na to bo ja nie pracuje teraz wiec czasu mam mnóstwo i moge gawedzic na forum godzinami ;P ;)

panika992 to ile Ci przybylo wczesniej?




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #977326 przez Panika992
W pierwszej ciąży +33kg.
szłam na porodowke ważąc 83kg. To był koszmar...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #977367 przez iwkaa
hej dziewczyny widze ze się rozkrecacie mnie nia było bo w niedziele wyladowałam w szpitalu z plamieniami i zostawili mnie na 5 dni dostalam duphaston i zobaczymy oby wszystko bylo dobrze nudności jeszcze nie ustąpily czasami już nie mam siły teraz gorzej jest wieczorami jak rano kiedy to sie w koncu skonczy juz 4 tydzien tak mnie meczy
Ja w pierwszej ciazy wazyłam 64kg mozna by powiedziec ze przytyłam 10 plus minus bo na poczatku ciazy z 54kd schydłam na 49 dopiero w drugim trymestrze zaczelam powoli przybierac na wadze ale bez rozstepow sie ni obylo pojawily sie napiersiach i udach ja smarowalam sie kremem Fissan ale w tych miejscach co sie smarowalam nie mam choc jak dla mnie to jak rozstepy beda mialy byc to i tak beda

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #977438 przez Mamma Mia!
hej dziewczyny! Długo mnie nie było ale widzę, że wątek się nieżle rozrkęcił i musiałam trochę nadrobić :) Byłam na drugim usg w poniedziałek i fasolka miała 8 tygodni (teraz mamy 9 tydzień). Widziałam pięknie bijące serducho i ogólnie już cały zarys małego człowieczka :) Mały gigant ma 1,6 cm.
Wizytę u ginekologa mam dopiero we wtorek i trochę się martwię, że jeszcze poza usg i beta żadnych badan nie robiłam :/ Miałam zrobic krwi i moczu ale stwierdziłam, ze gin mi powie co od razu mam do zrobienia to zrobie za jednym zamachem bo straasznie nie lubie pobran krwi i lepiej, zeby raz sie wkluli i pobrali te 2-3 fiolki niz tak latac co chwila.

A jak u Was z badaniami?

U mnie brzucha jeszcze nie widac, nie przytyłam nic ale to pewnie dlatego ze mam straszne mdlosci i wymioty sa na porzadku dziennym. Kuchnia zamknieta, nie moge sie zblizac do jedzenia wiec niestety biedny maz po powrocie z pracy nie ma juz cieplych obiadkow tylko sam musi kombinowac ;) Na kawe patrzec nie moge, ae owoce, owoce i owoce moglabym jesc na okraglo o kazdej porze dnia i nocy :)

W pierwszej ciazy (a rodzilam 11 miesiecy temu) doszlam do wagi 80 kg, teraz waze 67 ale i tak jakies 6 za duzo wiec licze, ze jak juz sie drugie urodzi to bede miala juz wolna glowe (wiecej dzieci nie planujemy) i wroce do formy! To by bylo pięknie...:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl