BezpiecznaCiaza112023

listopad 2015

9 lata 5 dni temu #977443 przez Panika992
Ja mam taki brzuchol teraz. 10tc
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 dni temu #977589 przez Patrizia
Czesc mamuski :)

panika no brzuszka juz nie ukryjesz :) ja mam podobny :D

mamma Mia fasolinka rosnie w sile super a swoja droga t patrz jak szybko rosnie u Ciebie 8tydz i fasolina miala 1,5cm a ja na 11tyg ostatnio jak bylam to fasolka ponad 5cm :D

iwkaa juz nie dlugo i mina ci te nudnosci, jak sie teraz czujesz? najadlas sie pewnie stracha w szitalu ale dobrze ze juz wszystko idzie w dobra strone

U mnie piekne slonko wychodzi :D nie mam planow na dzisiaj chyba mieszkanie troche ogarne aaaa tez tak macie ze juz wiecej powera ja wracam do zywych juz taka senna nie jestem wiecej sily mam i checi :)

demoniqe odezwij sie jak po wizycie?? wszystko oki???




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 dni temu #977624 przez agadzie84
Cześc dziewczyny:)
Matko, moje mdłości wreszcie chyba powoli przechodzą, ale siły nie mam na nic, nic mi się nie chce..
Jutro z rana kolejne badania, chyba te z glukozą, pewna nie jestem.
Jakoś brzuch mi się póki co nie robi, ale pewnie lada moment.
Obawiam się że w ciąży dużo przytyję, bo od zawsze miałam problemy z utrzymaniem wagi :dry:
No i za 2 tygodnie się dowiem jak duża jest fasola i czy wszystko ok.

No i krem na rozstępy powoli trzeba już kupić.
Odliczam dni do przyjazdu do domu, jeszcze 26, trochę ponad 3 tygodnie.
No i najlepsze... dostałam wreszcie kiszoną kapustę, moją wyśnioną kiszoną kapustę, po czym straciłam na nią ochotę :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 dni temu #977626 przez Patrizia
agadzie84 jeszcze przyjdzie pora na kapuste daj jej chwile :P no mi dopiero od paru dni minela ta nudnosc i ospalosc wiec u Ciebie tez juz niedlugo sie skonczy to jakie badania jeszcze robilas? ja na glukoze to pozniej chyba sie robi tak kolo 20tyg?? nie jestem pewna.
nie wiem czy wskoczy to zdjecie jak cos to z dzisiaj 12tydz :)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 dni temu - 9 lata 3 dni temu #977628 przez Patrizia
kurcze jak wstawiacie zdjecia?

no jedynie tak odrazu jako obrazek nie chce sie wygrac

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 dni temu #977669 przez Panika992
No śliczny domek rośnie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 dni temu #977740 przez paalinkaa
Ja mam dopiero 6 tydzien wiec bede grudniowa:) na usg widzialam dopiero pecherzyk, a nawet dwa i ma sie wyklarowac czy blizniaki czy jeden sie wchlonie.

Mam pytanie o bole dolu brzucha? Bole to moze za duze slowo, ale taki dyskomfort jak sie miewalo przed okresem...myslicie ze to ok?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 dni temu - 9 lata 3 dni temu #977747 przez agadzie84
Patrizia w sumie to do końca nie jestem pewna na co te badania, ale ma się zjawić jutro o 8.20 ;) jak mi zrobią to napiszę czy coś mi kazali wypijać;)

Ale brzuszki macie dziewczyny faktycznie ładne!! mi jakoś nie rośnie póki co;)

Paalinkaa miałam też takie bóle, w sumie czasem nadal mam ale mi ginekolog powiedziała że to normalne bo wszystko się rozrasta...znaczy macica (o ile dobrze ją zrozumiałam;))
Myślę że nie ma czym się martwić na zapas, ale mimo wszystko - lepiej to skonsultuj:)
Wow, bliźniaki, super!!! Jakbym mogła wybierać to bym chciała:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 dni temu #977778 przez Patrizia
paalinkaa no gratuluje fajniie tak blizniaki :) ale ile roboty :) moja kolezanka wyobrazcie sobie miala miec czworaczki ale dwa odrazu nie wytrzymaly i zostaly dwa pozniej ten jeden nie mial bijcego serduszka wiec w koncowym efekcie bedzie miala jedno ale wyobrazacie sobie czoraczki :woohoo: :woohoo:

no ja tez miala takie uczucie na poczatku jakbym miala okres dostac teraz tez czasem czuje taki dyskomfort ale jest oki to nasze organizmy przygotowuja sie do nowej roli :)

agadzie84 kurcze to jak bedziesz po to napisz co ci tam badali? ciekawa jestem

U mnie takie piekne slonko za oknem :) pozdrowionka mamuski :D




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 dni temu #977783 przez demoniqe
hej kochane :) przepraszam, ale nie miałam neta od piątku prawie :)
a oto moja fasolinka :) 2,61 cm :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 dni temu #977786 przez demoniqe
fasolka pięknie rośnie :) serduszko jest i bije a maluch pomachał do mnie rączką :)

mam w domu Doplera więc sama sprawdzam czy serduszko bije, bije bije, mój 2-letni synek kocha ze mną słuchac tego serduszka :) tylko wydaje mi się, że tętno jest troszkę niskie, ale nie mam na to wpływu więc czekam cierpliwie do kolejnej wizyty za 3 tyg.

Brzuszko mam identyczne jak wasze, w pracy musiałam więc już powiedzieć :) aaa zrobiłam już prawie wszystkie badania oprócz HIV i HBs.

w sobotę mam weselicho :) kupiłam wczoraj fajną sukieneczkę, bombkę żeby brzuszka nie obciskało :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 dni temu - 9 lata 3 dni temu #977791 przez Patrizia
demoniqe jeju ja tu codziennie czekam na wiesc od Ciebie ale super ze fasolka swietnie sie rozwija i wszystko oki to sa piekne chwile widzec brykajace fasolki w brzuchu :) to jak narazie ja mam najwieksza fasoline hehe a jaki masz ten dopler tak sie waham czy kupic czy nie i jestem w kropce. I ja w pracy przyjeli Twoje wiesci??




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 dni temu #977796 przez demoniqe
Patrizia twoja największa bo najstarsza :)

w pracy prezes przyjął super, wie że będę pracować jak najdłużej, w poprzedniej ciąży pracowałam do połowy 8 miesiąca. Jeszcze nikomu oprócz moich podwładnych i prezesa nie mówiłam bo 1 trymestr trwa :)

dopler kosztował mnie 100 zł i działa fajnie, jest bardzo przydatny w końcówce ciąży jak się ciągle martwisz, czy się pępowiną nie owinął.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 dni temu #977809 przez agadzie84
Dzień dobry:)

Demonique super że wszystko dobrze:) ja swoją fasolę za 2 tygodnie zobaczę:)

Patrizia, miałaś rację, to nie były glukozowe, te w 24 tygodniu, ale pobrali mi 7 fiolek, za diabła nie wiem dokładnie na co, bo to skierowanie miało tylko informację że pierwsze badania ciążowe, i to wszystko. 7.05 mam konsultację więc się dowiem, a tak naprawdę i na pewno dowiem się wszystkiego jak będę w Polsce.

Rany, Wy takie doświadczone, a ja zupełnie zielona, pierwsza ciąża, obcy kraj... ale pocieszam się że do 2 trymestru już tylko 2 tygodnie ( z małym hakiem) i wtedy już będzie pewniejsze wszystko;)

Przyznam Wam się, że dopiero niedawno oswoiłam się z myślą że powiększy nam się rodzina. Przede wszystkim, byłam przekonana, że przy mojej tarczycy ciężko będzie mi zajść w ciążę, dużo się nasłuchałam i naczytałam...a tu pół roku po ślubie i gol ;) Chciałam tak po roku zacząć się starać, ale małe postanowiło że teraz :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 dni temu #977818 przez Patrizia
demoniqe to git ze szefostwo w porzadku ale do konca ciazy czizys szalona :)

agadzie84 doswiadczna ale tylko w przebiegu ciazy to fakt wiecej sie wie ale ja tez obcy kraj i to inaczej wszystko wyglada jeszcze bariera jezykowa jakos trzeba bedzie to ogarnac i ja tez mialam na samym poczatku pobierane 4 fiolki krwii na te podstawowe grupa krwi chlamydia rozyczka i jakies tam inne cary musiala bym zerknac w ksiazeczke




Ksawerek(*)
Podziękowania: patruska91

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl