BezpiecznaCiaza112023

listopad 2015

9 lata 2 tygodni temu - 9 lata 2 tygodni temu #977831 przez agadzie84
Patrizia no właśnie, też mam książeczkę ale tam w zasadzie nic nie ma oprócz kolejnych wizyt u położnej, że tarczyca i takie ogólniki, aaa i znalazłam (!!WRESZCIE!!) szacowaną datę porodu - 14.11 - jakby się tak o 3 dni przesunęło to bym miała prezent na urodziny (jestem z 17). Ale t badania to pewnie tak jak u Ciebie, różyczka, grupa krwi itd.

U mnie też bariera językowa, ale pokonuję jakoś, hiszpański dla mnie prostszy niż niemiecki;) A w zasadzie powinnam znać, uczyłam się, mam rodzinę bardzo bliską w Berlinie...a potrafię powiedzieć jedynie jak się nazywam i gdzie mieszkam;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #977832 przez Patrizia
agadzie84 ja tez powinna znac uczylam sie niemieckiego w szkole ale to co w szkole ucza a zycie tutaj to naprawde inna bajka ja jeszcze na Bawarii jestem a tu jeszcze inaczej mowia wlasnie od przyszlego tyg zaczyna nauke mam fajny program na kompa zobaczymy Ty masz termin blisko swoich urodzin i ja tez :D :D termin mam na 2listopada a urodziny mam 31 pazdziernika :) oby nie padlo posrodku czyli 1 lisopada :blink: :blink: hehe




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #977835 przez agadzie84
O masz, to też mieszkasz w zakątku innych akcentów;) ja mieszkam w Andaluzji, i na początku mega ciężko było mi cokolwiek zrozumieć, bo oni mają specyficzny sposób mówienia:p Zjadają końcówki zawodowo :D

To może obie będziemy miały urodzinową niespodziankę, patrz jak ekonomicznie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #977895 przez demoniqe
agadzie84 ja mam na 16-19 listopad :) mogę się zamienić ;)

Patrizia to ile się chodzi w ciąży do pracy zależy od stanowiska. Na kasie w sklepie bym się nie zastanawiała. Ja jestem z tych niezastąpionych, mam pod sobą finanse, zaopatrzenie, kontroling i magazyny :) także muszę przygotować procedury na mój macierzyński żeby ludzie wiedzieli co robić :) pracę mam raczej siedzącą, komputerową, nie licząc masy spotkań w których uczestniczę, ale nic ciężkiego :) a w domu z dwulatkiem i tak nie odpocznę, a nawet zdecydowanie więcej musiałabym go dżwigać więc jak zdrowie dopiszę to popracuję jak najdłużej.

masakra jak dawno nie gotowałam obiadu, muszę się poprawić :) dziś odmrożę flaczki od mamusi i zamówię drugie danie jak zwykle w knajpie :) żeby było zdrowo to dla mnie sałatka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #977912 przez Patrizia
demoniqe Ty to jak moja przyjaciolka ksiegowa do ostatniego dnia chodzila ale fakt jak praca fajna i "lekka" i ludzie weseli to zawsze mozna milej spedzic czas niz w dou przed tv :dry: np :)

u mnie dzisiaj spaghetti :) ja niestety codziennie musze gotowac no kurcze tyle mam czasu ze sie z tych obiadkow nie wymigam :P




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #977919 przez Patrizia
Dziewczyny no masakra jakas pierwszy raz mi sie tak zdarzylo musze to zgonic na moj stan ciazowy i zaawansowana skleroze :P :P pisalam ze robie dzisiaj spaghetti no i zrobilam nalozylam ladnie dla siebie i meza a maz mowi: kochanie bez miesa??? a ja omg na smierc zapmnialam zrobic mieso do sosu :laugh: :laugh: :laugh: i nasze pyszne spaghetti zjedlismy wegetarianskie :P :P




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #977920 przez agadzie84
Też ostatnio jestem bardziej aktywna w sferze obiadów;) Dziś zrobiłam schabowe.
A poza tym jestem jakoś mega osłabiona dziś, możliwe, że po tych badaniach, chociaż nigdy wcześniej mi się to nie zdarzało, bardzo dobrze znoszę pobieranie krwi.
Demonique no to dawaj;) Ja Ci oddam mój 14;) chociaż wiadomo że te daty są z grubsza +/- 2 tygodnie, ja np. byłam "spóźniona" o 8 dni, bo mama miała termin na 9.11 :)
Ah, trochę Ci zazdroszczę że pracujesz;) Firma w której pracowałam przed wyjazdem cudem nie była, ale za to ludzie wspaniali i dla nich bym tam wróciła. Teraz ta bezczynność trochę mi ciąży, ale jeszcze trochę i nadrobię wszystkie zaległości towarzysko-rodzinne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #978020 przez demoniqe
Moje dziecię postanowiło mnie dziś wykończyć.... obudziło się o 4 i do 5 je usypialiśmy z mężem. Potem pospał jeszcze do 6:30 czyli akurat wstawałam do pracy.
Zauważyłam, że na sutkach mam zaschnięte mleko :) jak przycisnęłam sutek, poleciało mleko troszkę, ale szok :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #978058 przez Patrizia
Czesc mamuski :)

demoniqe tez tak mialam wczesniej ze sie dziwilam co mi sie przykleilo do sutka starlam i takie wilgotne hehe ale mialam tak moze z dwa razy teraz juz nie mam

Taka piekna pogda ze az czlowiek lepiej sie czuje, ja juz 2 pranie wstawilam i zaraz biore sie za kuchnie mam wrazenie ze ostatnio zyje wlasnym zyciem :P czyli wszystko wszedzie ;P

aaa wiem co mialam sie Was pytac, skora na twarzy Wam sie poprawila? jak z wlosami? mowia ze w ciazy sie pieknieje ale u mnie niestety na odwrot wlosy to codziennie musialabym myc zeby byly ladne skora sie przesusza ehhhh jak tam u Was??




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #978123 przez demoniqe
Patrizia mnie straszliwie wypryszczyło :) chyba będzie dziewczynka bo wręcz okropnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #978141 przez Patrizia
Ja jestem bardzo ciekawa kto tam u mnie pod serduszkiem siedzi ale patrzac na siebie wlasnie to mam nadzieje ze dziewczynka :P wlosy masakra chrostki na twarzy chociaz teraz troszke mi sie uspokoilo (chlopak dodaje urody a dziewczynka zabiera ). Zaczyna mi sie to samo co w pierwszej ciazy uczulenie teraz padlo jak narazie na plyn do zmywania makijazu dlugo go juz uzywam a tu ostatnio zmywam i przez pol dnia oczy spuchniete i szczypia w poprzedniej ciazy wyszlo uczulenie na wszystkie cienie do powiek




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #978144 przez demoniqe
W poprzedniej ciąży znałam płeć przed sylwestrem a rodziłam 22 maja. Także już w 4 miesiącu :) to już całkiem niedaleko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #978147 przez Patrizia
tez udalo mi sie dowiedziec w 15tyd ze bedzie chlopczyk taki bezwstydny byl :P a rodzilam 29maja
Teraz moja ginekolog powiedziala ze na plec t tak po 17tyg bedziemy patrzec no chyba ze odrazu sie pokaze jak teraz bede to bedzie dopiero 15tydz ale moze sie uda :)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #978180 przez agadzie84
Hej hej:)

Ja w sumie nie zauważyłam jakichś problemów z cerą, włosy w normie, nudności już praktycznie ustąpiły (tfu tfu).
Ale jakieś mam przeczucie że będzie chłopak.
USG mam w 12/13 tc, więc chyba jeszcze za wcześnie, a potem już mam wizytę w Polsce umówioną i to będzie coś koło 15/16 tc - myślę że wtedy już bardziej możliwe że mi powiedzą:) Mojej koleżance powiedzieli już w 11(!) tc że 90% chłopak, i faktycznie - ma synka:)

Tak dziś spojrzałam rano w lustro...i chyba już zaczyna być widać...no, w każdym razie ja widzę, a mój mąż ciągle by mi na brzuch patrzył ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu - 9 lata 2 tygodni temu #978273 przez patruska91
Witam wszystkie listopadowe mamusie :)
Mój termin porodu to 12 listopada to moja druga ciąża jestem mam Zosi która 16 listopada skończy 4 latka.
Pozdrawiam i zapraszam jakby któraś mamusia chciała się przyłaczyć do grupy na facebooku www.facebook.com/groups/1423929751235195/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl