BezpiecznaCiaza112023

listopad 2015

8 lata 9 miesiąc temu #991832 przez Patrizia
MoNiQa89 Witaj u nas :) jak fajnie że jakaś nowa mamuśka dołączyła :) jak samopoczucie?? wiesz kogo nosisz pod serduchem bo u nas jak na razie same chłopaki :)

Patruśka ja właśnie po spacerze i wcinam babkę w czekoladzie :) taką miałam ochote na coś słodkiego :) to czekamy na zdjecie




Ksawerek(*)
Podziękowania: MoNiQa89

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991836 przez MoNiQa89
Dziekuje za tak mile powitanie :) samopoczucie mam dzis o dziwo dobre mam juz w domu dwuch chlopakow 4 latka i prawie 7 a kogo w brzuszku bede miala to dam fotke z usg polowkowego i zgadniecie napewno hehe :) :laugh:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991837 przez agadzie84
Moniqua89 właśnie, kto u Ciebie rośnie?:) może chociaż jedna dziewczynka ;) bo tu faktycznie wszystkie będziemy mieć chłopaków ;)

Mnie też na słodkie bierze, ale u mnie to norma, bo ja za słodkim to ahh... na przykład marcepan mogłabym jeść na tony, nie wspominając o takim w gorzkiej czekoladzie ze śliwką. Rozmarzyłam się :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991838 przez Patrizia
MoNiQa89 no nie chłopak u Ciebie też nie moge same chłopy :P :P :P macie imie wybrane?? jak brzuszek rośnie jak masz ochote to wstaw zdjecie brzucha :)

agadzie84 marcepan mój ulubiony mniam Ty tez dawaj ocenimy czy urosłaś : :P :P

Mój mały daje teraz czadu wygina się pręży :D




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991842 przez Patuśka
Oj i ja zjadłam czekoladę :P Moja siostra dziwi się że jem słodycze mówi że jak by nie wiedziała że mam chłopaka to by dała sobie rękę uciąć że bedzie dziewczyna :P ale słodycze zawsze w każdej ilości :D
MoNiQa89 i kolejny chłopaczek :)
A zdjęcie wstawię jutro bo teraz szczerze mówiąc nawet mi sie nie chce :P
Patrizia a Ty brzuszek masz śliczny ! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991845 przez Patrizia
Patruśka dziekuję :) ja słodycze też lubie i moi rodzice też stawiali na dziewczynkę bo jadłam dużo slodkiego mialam ochote po prostu i byli pewni ze wnuczka a tu taki psikus oczywiście oprócz słodkiego lubię kwaśne więc tak pól na pół ostatnio uwielbiam też lody cytrynowe :D




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991847 przez MoNiQa89
I tu was kochane zaskocze hehe :laugh: moj gin na polowkowym powiedzial ze na 100 procent bedzie dziewczynka hehe tam nie widac zadnej armatki tylko wargi sromowe hehe dam jej na imie Emilka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991849 przez Patuśka
Ooooo lody !! mogę jeść tonami :P a co do kwaśnego też lubię ale za to jak jem coś słodkiego to muszę pod ręką mieć sok pomarańczowy to wtedy jestem szczęśliwa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991851 przez Patuśka
MoNiQa89 o kurczę naprawdę ? :) super pierwsza dziewczyneczka u nas !! a imię bardzo ładne :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991853 przez Patrizia
MoNiQa89 Jeeeeeest mamy chociaż jedna dziewczynkę :) ale swoja droga myślałam że to jajeczka hahaha ale faktycznie jak sie przyglądnąć dokładniej to nie widać sisiora :P Emilka ładnie :)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991856 przez MoNiQa89
Dziekuje slicznie :) :) oj a ja ze slodyczami tez mam klopot ciagle bym jadla i jadla hehe :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991857 przez Patrizia
Trzeba się iść zrelaksować do wanny :) obiecałam sobie że zrobię sobie peeling z kawy ;) tylko moja teqilla się ułożyła na kolanach i nie mam serca jej zrzucić :) ona cały czas pilnuje brzucha :D




Ksawerek(*)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991862 przez Patuśka
Patrizia tak patrze na twój brzuszek i za chwilkę i ja zrobię zdjęcie mojego brzuchola :P i pokażę wam zdjęcie mojej Tosi :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991865 przez Patrizia
to rób patuśka :) a Tosia to kto??




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #991869 przez agadzie84
Kurczę ja tam z USG to nic nie potrafię wyczytać :p

Moniqua89 super!! Pierwsza dziewczynka, i imię śliczne, wszystkie Emilki które znam są fajne dziewczyny :)

Moje zdjęcia z dziś, w sensie małego, nie są za wyraźne, szczerze mówiąc, ledwo co można zobaczyć, ale w sierpniu będę miała lepsze, bo idę do swojej ginki a ona ma dobry sprzęt.
Wtedy wstawię :)
A brzucha jutro:) Tylko jakieś zrobię w korzystnym ujęciu :p Ale wiele nie urosłam.

Patrizia jaka fajna koteczka!!! Moja Paskuda niestety w Polsce została i tęsknię za nią strasznie.

To zamiast Żubra wstawię zdjęcie Niedobrej Koty (jej drugie imię, mój mąż tak na nią woła - niedobra kota i niedobra kota, i też się przyjęło) :D



Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl