BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE GRUDZIEŃ 2015

8 lata 11 miesiąc temu #983364 przez katarzynaxxx89
Wszystkiego najlepszego z okazji mamy.
Co do zakupów to jak robię takie duże raz na tydzień lub 2 to ja jadę sama mąż zostaje z dzieckiem i myślę ze potem będzie zostawał z dwoma a co do wypadów do zooo czy gdzieś to w sumie my nigdzie nie jeździmy bo zbieramy na dach także mi tam nie potrzebna dostawka zresztą drogie to jest . A co do słodyczy to moja zmora lubię cały czas no i ciągle mam ochotę też codziennie opiecuję sobie że nie będe ich jeść ale nie mogę się powstrzymać no i czipsy mniam o rany wogóle mam ciągle ochotę na śmieciowe jedzenie. No ale staram się jak mogę powstrzymywać bo chciałabym w tej ciąży trochę mniej przytyć bo też startuje z 2 kg więcej. W poprzedniej przytyłam 14kg no ale mam nadwagę w sumie przy wzroście 162 to ważę teraz 72kg no ale dla mnie waga idealna to 65 bo jak mniej ważyłam to za chuda byłam bo ja ubita jestem i mi się te kilogramy równomiernie rozkładają

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #983374 przez fredo
KIngaK lekarzem nie jestem, ale sama mam kłopoty z tarczycą i gorzej jakbyś miała zawyżony wynik, bo to by świadczyło o niedoczynności., choć z drugiej strony u Ciebie jest on bardzo niski. Byłam ostatnio u endokrynologa, bo muszę być pod stałą opieką jego i przy ciąży powiedziała, ze wynik zaniżony jest prawidłowy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983379 przez KingaK
Mój kolega który jest ginekologiem tez mówił, żebym się nie przejmowała bo to jeszcze nie oznacza nadczynności bo TSH może spadać w ciąży muszę zrobić hormony T3 i T4 żeby był cały obraz i gorzej gdy jest niedoczynność niż nadczynność.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983401 przez ete21
Wyniki odebrane jest wszystko w porządku wuec byle do przodu :)

Miłego wieczoru!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983404 przez PaulinaK
basiunialis ja też mam prenatalne 8 czerwca. Dzisiaj byłam u lekarza bo ostatnie USG nie dawało mi spokoju. Na szczęście mnie uspokoił i powiedział że te płyny nie są groźne i że można by się bać gdyby wód płodowych też było za dużo, a tych jest tyle ile trzeba. Ogromna ulga.
Przeczytałam wszystkie wasze posty i doszłam do wniosku no że jakaś inna jestem, nie mam żadnych zachcianek, ba muszę się zmuszać żeby zjeść cokolwiek, jedyne co jem ze smakiem to są owoce i to też nie zawsze. Zawsze byłam łakomczuchem i słodycze jadłam tonami a teraz nie mogę na nie patrzeć, moje ulubione smaki to KWAŚNE :) ale przed ciążą też lubiłam kwaśne rzeczy.
Wszystkiego najlepszego mamuśki dla Was, ja choć malec jeszcze w brzuchu już się tak czuję i obchodzę to święto po raz pierwszy :woohoo: pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983467 przez ete21
Witam mamusie :)
cis czuje leniwy dzień się u mnie zapowiada. ...wiec wam i sobie życzę energii i slonca!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983487 przez Nefri
a ja niestety coraz częściej wpadam w objęcia kibelka. Myślałam, że mnie to nie spotka, pierwsza ciąża była taka spokojna. Straszne to jest...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983502 przez paalinkaa
Ja z gestagenow biore duphaston ale przyzwyczailam sie do niego :) nic mi po nim nie jest.

Co do wyprawek to obiecalam sobie ze poczekam jeszcze kilka miesiecy z ogladaniem takich rzeczy bo sie najnormalniej boje:)

A z tymi mdlosciami to moze sprobujcie imbir wkrawac do wody czy herbaty - bardzo fajnie dziala.

Genetyczne mam 11 czerwca i kurcze boje sie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983517 przez ete21
Palinka po imbirze to jeszcze szybciej do wc lecę. Najgorsze jest to ze czuje głód ale tym samym na myśl o jedzeniu juz mi słabo bo wiem źle się to skończy...no nic trzeba jakoś przeżyć.

Nie martw się wszystko będzie dobrze!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983539 przez katarzynaxxx89
co do wyprawki to narazie nic nie kupuje większość rzeczy mam po starszym a to co trzeba dokupić to jeszcze mam czas

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983649 przez arksi38
witam mamusie,
znalazłam Was :)
ja też spodziewam się rodzeństwa dla naszego 3 letniego Franka, termin na 22 grudnia, teraz 10 tydzień :)

od wczorajszego wieczoru boli mnie, a bardziej kłucie w prawym boku i tak się zastanawiam, czy iść jutro do lekarza, czy czekać na wtorkową planowaną wizytę...
biorę 2 razy dziennie luteinę, nospe i magne b6, bo tak jak w pierwszej ciąży macica zaczyna mi się stawiać i brzuch kilka razy dziennie twardnieje na chwilę.

Jestem na innym forum grudniowym i tak już 3 mamusia straciła swojego maluszka w okolicy 10 tygodnia i sama się boję o te moje kłucie w boku

Kto chce szuka sposobu.
Kto nie chce szuka powodu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983706 przez ete21
Arksi :) Witaj i gratulacje! fajnie ze do nas zajrzalas. Co do klucia to oczywiście jak Masz czuć się lepiej to idź do lekarza. Choć ja osobiście bym nie szla tym bardziej ze lekami zabezpieczona jesteś.
Tutaj też już kilka mam straciło się maleństwa ale nie ma się co nakrecac ze i ciebie to spotka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983718 przez mała82
katarzynaxxx89 mi też z 3-4 kg zostały po ostatniej ciąży :) W poprzedniej też przytyłam jakieś 14 kg.

ete21 a jakie badania robiłaś? Jak tobie udaje się nudzić przy Igorze?

PaulinaK ja tez specjalnie zachcianek nie mam żadnych, w pierwszej ciąży też nie miałam.

Nefri i jak tam? lepiej trochę? Mi już chyba mija, mam nadzieję, że nie zapeszę!

paalinkaa ja to o wyprawce jeszcze nawet nie myślałam :) Imbir cały czas w lodówce, ale niestety nie pomaga wcale!

arksi38 witaj :) mnie tez od czasu do czasu coś zakłuje. Trzeba być dobrej myśli i się nie przejmować na zapas! Będzie dobrze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983739 przez PaulinaK
Kobietki zauważyłam że większość z Was ma już dzieciaczki, a która spodziewa się pierwszego. To jest moja pierwsza ciąża i oszalałam na jej punkcie :silly: za sześć tygodni będziemy mogli poznać płeć dziecka nie mogę się doczekać, od razu idziemy na zakupy :woohoo: a jak u Was, też czekacie z niecierpliwością na ten moment czy może wolicie do końca nie znać płci?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983750 przez Igulka27
PaulinaK , tak szybko? w którym będziesz wtedy tygodniu? Ja z pierwszym dowiedziałam się dopiero jakoś kolo 8 mieisąca bo nogi zaciskała i nie chciała pokazac:P i każdy mówił że pewnie dziewczyna bo się wstydzi, ;) i się sprawdziło, ale mam nadzieję że w tej ciąży dowiem się szybciej bo już się nie mogę doczekać, :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl