BezpiecznaCiaza112023

Mamusie kwiecień 2011:)

13 lata 6 miesiąc temu #40398 przez sylka
Ja czasem także nie wyczuwam ruchów małego jednego dnia kopie jak najęty drugiego deko mniej. Po dziesiejszej wizycie lekarz powiedział że to normalne a bardziej ruchliwego dziecka niż mój synek dawno nie widział. Wieć sięnie martcie na zapas maluchy czasami muszą pospać albo układająsiętak że nie czujemy ich kopniaków tak mocno.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #40402 przez Justka
No i to są dobre wiadomości :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #40407 przez czekoladka2904
Dziękuję za adres baby :) u producenta w sklepie było taniej niż w tym internetowym, czy identycznie?

A mój maluszek kopnie jak mu się podoba i kiedy mu się podoba, nie ma reguły :laugh: Dzisiaj pierwszy raz poczułam ruchy przez brzuszek, na zewnątrz i zaraz przyłożyłam dłoń mojego narzeczonego :) i wiecie, że też poczuł takiego kopniaczka :woohoo: a był wyjątkowo mocny, aż się zdziwiłam :woohoo: to pewnie taki specjalny dla tatusia :silly: :silly:

Nasz kochany Aniołek [*] luty 2010

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #40410 przez sylka
Jeszcze trochę i brzuszki będą wam brykać, jak mój mały czasem kopnie to widzę jak w danym miejscu brzuch podskoczy. Nacisnę brzuszko w tym miejscu i on odpowiada kopniakiem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu - 13 lata 6 miesiąc temu #40420 przez baby_55
Czekoladko w sklepie na miejscu jest taniej, a poza tym wszystko mozesz od razu sprawdzić i oglądnąć :) ja kupiłam Warriora z wszystkimi dodatkami jak parasolka, moskitiery i folia ochronna, za 1250 zł a w sklepie internetowym lub na allegro kosztuje 1365 i na dodatek, wszystko Ci dopasują, możesz sobie wybrać kolor stelaża, wózka, fason kół acha i upomnij się o dętki do kółek, jesli bierzesz pompowane, dadzą Ci je gratis, polecam przy okazji kupić śpiworek bo ja za niego dałam 50 zł, a normalnie ok. 100-120 zł kosztuje :woohoo:
Gosiu co do ruchów małego to ja też różnie je czuje czasem mocniej a czasem słabiej, raz mniej a raz więcej, ale póki co nie ma sie co martwić, to normalne :) poza tym, w ciągu dnia maluszki zawsze mniej sie ruszają bo my chodzą je kołysamy taka najdoskonalsza kołyska na świecie :blush: :blink: ja najwięcej i najmocniej czuję wieczorem, maluszek się wtedy budzi i zaczyna jogging :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #40837 przez Gosia_Krupa
Hej dziewczyny!
Macie jakąś sensowną listę z rzeczami,które trzeba zakupić dla nas i dla Maluszka? Chodzi mi o taką co to uwzględnia poród,połóg i czas późniejszy oraz orientacyjną ilość. Chciałabym jakoś rozłożyć sobie to w czasie,żeby nie kupować wszystkiego na ostatnią chwilę. Mniej więcej to się wie,ale wolałabym mieć wszystko zapisane,żeby o niczym nie zapomnieć ;)Jakbyście polecały jakieś konkretne marki konkretnych rzeczy to też by było fajnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #40895 przez miniaturka
Hej :laugh:

Jestem nowa na tej stronce, szukałam jakiegoś fajnego forum i te wydaje się być ciekawe :silly:


Jestem w 21 tygodniu :laugh:

Martwie się troche bo brzusia prawie niema :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu - 13 lata 6 miesiąc temu #40901 przez baby_55
Gosiu ja robiłam sobie listę n oparciu o tą, która znajduje się tutaj www.zapytajpolozna.pl/ciaza/wyprawka/

Miniaturko witamy na forum, nie martw się brakiem brzuszka, bo kazda z nas ma inny, a wszystko zależy od indywidualnych predyspozycji organizmu Twojego i maluszka.
Na kiedy masz termin i czy znasz już płeć maleństwa? :)
PS. zrób sobie suwaczek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40976 przez czekoladka2904
Dzięki baby :)
Tak, ta lista jest chyba najlepsza, też się na niej wzoruję :)

Nasz kochany Aniołek [*] luty 2010

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu - 13 lata 5 miesiąc temu #41157 przez miniaturka
baby_55 :)

Termin mam na 4 kwietnia 2011 :laugh:


Byłam kiedyś w szpitalu na usg to gin mówił że to raczej chłopak, ale jeszcze za wcześnie by na pewno określić :dry:

Od początku ciąży miałam przeczucie że to chłopak :P

W środę idę do gina i powinna mi dać skierowanie na usg, bo czytałam że w tych tygodniach można wykryć choroby maleństwa i może płeć poznam :woohoo:


Jestem nowa, wytłumacz ja założyć suwaczek, bo nie bardzo rozumiem ptk.5 gdzie i który wkleić? :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #41179 przez baby_55
Suwaczek zakładasz tutaj www.zapytajpolozna.pl/suwaczki.html
potem kopiujesz sobie kod na forum (pierwszy od góry) i wklejasz go jako podpis w swoim profilu zapamiętujesz i gotowe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #41190 przez miniaturka
Dzięki wielkie :laugh:


Ja to się orałam gdzie to wkleić :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #41218 przez Gosia_Krupa
miniaturko,ja też miałam problem z suwaczkiem ;)
Wygląda na to,że jesteś pierwsza na liście ;)
Ja jutro mam usg,nie mogę się go doczekać,ale mam jakieś dziwne wrażenie,że Maluszek pokaże nam pupę ;) W każdym razie zobaczymy co tam słychać u niego :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #41223 przez miniaturka
Gosia_Krupa :blush:

A wiadomo jaka płeć dzidzi? :blink:

Ja dopiero a w środę po skierowanie na usg :dry:

Ciekawa jestem czy moje zalożenie się potwierdzi; chłopczyk :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #41227 przez czekoladka2904
Gosiu ja też mam jutro USG :) mam nadzieję, że mały się ładnie ułoży :) Napisz jak będziesz po czy cosik wiadomo :) :)
I podobnie jak Miniaturka mam przeczucie, że to będzie chłopczyk :laugh: :P ciekawe czy się sprawdzi :) :) :)
A dzisiaj po obiedzie takie mocne kopniaczki dostałam, że było widać jak brzuszek się ruszał :laugh: :laugh: :laugh:

Nasz kochany Aniołek [*] luty 2010

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl