BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

13 lata 1 miesiąc temu #105521 przez agi-p
Dzień dobry bardzo :)
Wczoraj nie miałam czasu już zaglądnąć :) Pojechaliśmy po łóżeczko i akcesoria i oczuwiście pełno nowych ciuszków znowu kupiłam :):):):) Wszyscy sie śmieją , ze spokojnie trojaczki bym ubrała :) No i musimy Amelce nowy mebelek kupić , bo już się nie mieści w swojej komodzie :)

No i najważniejsze , że Paulinka została na noc w domku !!!!! Zadowolona i my szczęśliwi :):):):)

Madzia wyglądasz bosko .... najwyraźniej ciąża Ci służy . Aż promieniejesz :):):) A brzusio rewelacja :)
Ja jutro dodam swoje foty , ale nie wyglądam tak dobrze jak Ty .

Aga pokoik superowy , Mały będzie miał frajdę :) Wszystko już masz gotowe...super.My dziś łóżeczko skręcamy i też już na końcówce przygotowań jesteśmy :):):)

Rika Zuza jest boooooska :):):):) Mały śmieszek :) Ciekawe jak zareaguje na siostrzyczkę :):):):)

Rachela to ja już nic nie wiem .Też mam niedoczynność , guzy , wole i zapalenie tarczycy i powiedziała , ze absolutnie jodu mam nie brać.Musiałam specjanie szukać po aptekach suplementów dla kobiet w ciaży bez jodu :(

My zaopatrzymy się w chustę , bo Mężuś bardzo chce nosić Amelkę :) Zobaczymy jak mu pójdzie :)
No i kupiliśmy karuzelę na pilota hihihih :) Śmiejemy sie teraz , że jak taka przydatna to moze pampersy też bedzie za nas zmieniała :)

Nic uciekam , bo mój Mężuś wyciągnął gitarę i śpiewają na cały regulator !!!!! hihihihi :) Do spisania jutro :):):):)

A i mój nr telefonu : 501-134-131.

Miłego dzionka Mamusie :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #105531 przez Rachela
Witam z samego rana:)


Hasia i Agadolata - talentu nie mam :) w technice decoupagu chodzi o przyklejanie serwetek na drewno, skeljkę, szkło itd. Trzeba tylko odpowiednio przyciąć, wpaść na pomysł itd. Kolczyki robię sama - tutaj trochę moich wyrobów: picasaweb.google.com/aj.decoupage/Kolczyki# i trochę innych rzeczy na: nefertiti-decoupage.blogspot.com/


Agadolata - szukałam trochę w necie i znalazłam, że takie nosidełka wycofano - trochę więcej: dziecko.onet.pl/43404,6,9,niebezpieczne_...fantino,artykul.html

agi-p ja mam tylko zapalenie tarczycy Hashimoto, wola i guzów nie mam, może dlatego.


Rika
cudną masz córcię:) przesłodka z niej kruszyna. Powodzenia na matmie:)

Kasiorek wypoczywaj:) ja też dziś całą noc z boku na bok, choć to coraz większe wyzwanie:)

Ja dziś znów sama do wieczora - M już pojechał na uczelnię - więc będę wpadać i czytać co tam u was:)

Trzymajcie się dziewczynki i dobrego dnia:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #105641 przez Rika
Dzięki dziewczyny :)
Więc śmiało mogę napisać że mam średnie wykształcenie :D jeszcze tylko matura :)
ZDAŁAM!!!! :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #105643 przez Anja

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #105660 przez AgaDolata89
rika gratulacje :woohoo: trzeba to opic :lol: - zartuje :P
nudzi mi sie, moj w pracy :dry: swieta tez ma w pracy :dry: bo znam grafik :(
z jednej strony nudzi mi sie samej- maly moglby byc :blush: :lol: mialabym co robic :silly: wszystko wyprane, posprzatane, jednym slowem GOTOWE :lol:
ide zrobic jajeczniczke bo nam sie zachcialo, :woohoo: wczesniej babeczki robilam :P
kubus wali po zeberkach :blink:
a ja czytam forum inne tematy z nudow :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #105946 przez karolena
Witajcie dziewczynki :lol:
ja już w domku!!!!!!!!!!! zaczynam się przygotowywać :blink: do świąt :woohoo:
od dziś znów robimy pokój małego, a nie długo zacznę prać jego ciuszki :kiss: :kiss:

Aga
dolata to będzie tylko pokój Kubusia?jest naprawdę duży :) i uroczy a naklejki boskie jak się na nie zdecydujecie będzie super wyglądać :lol:

mi kręgosłup wysiadł nie mogę chodzić, leżeć ani siedzieć makabra- tak mnie boli ze mam trudności z oddychaniem :( :( :(

dziś w nocy chyba z 7 razy byłam w toalecie :blush: mały daje czadu :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #105952 przez Aniuśka
allegro.pl/bexa-b3-wozki-3w1-fotelik-sam...wan-i1562099889.html dziewczyny znacie może te wózki????byłam wczoraj z M na zakupach i nie kupiliśmy niestety wózka bo ten co nam się podobał to kosztował ponad 2 tys a myslałam że do 1500zł kupimy z nosidełkiem...teraz znalazłam ten i mi się podoba tylko nie wiem jakm na tych 3 kołach ,czy jest stabilny...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #105955 przez Aniuśka
dziś mam wizytę u mojej gin,troche się zaczynam denerwowac ale mam nadzieję że wszystko jest ok...moja mała też daje po żebrach,wczoraj to aż podskoczyłam z bólu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #105957 przez agi-p
Hej Mamusie :)
Karolena to super , ze jesteś już w domku . Tylko sie nie przemęczaj i duzo odpoczywaj . Teraz końcówka ciąży jest najważniejsza :)
Ja prać ciuszki miałam w tamtym tyg , ale pogoda nawaliła i chyba dopiero po świetach zacznę . Teraz przygotowania do świat mnie pochłoną , może braknąć czasu na prasowanie tych uroczych ciuszków :)
No i łóżeczko już stoi w naszej sypialni.Nawet baldachim i pościel już ubrałam . I tak to musze poprać , ale chciałam mieć pełny efekt :)
Już nie mogę sie doczekać , żeby Amelka w nim leżała :) No i torbę do szpitala już zapełniam . Jak narazie tylko samymi rzeczami dla mnie , ale od czegoś trzeba zacząć :)

Byłam dziś na tej okropnej glukozie ... fleeeeeeeee :( 75 g tego świństwa i 2 razy krew pobierana . Normalnie moje żyły już odmawiają posłuszeństwa . Aga Ty to jesteś jedyną osobą , któą znam , która nie miała problemu z wypiciem tego . Ja myślałam , ze zwrócę :( Amelka była wyraźnie pobudzona po glukozie , a mi zachciało się spać. Jestem senna i chyba zaraz pójdę troszkę odpocząć .

No i zrobiłam sobie zdjęcie brzuchola swojego.Zaraz je zmniejsze i Wam pokażę :)

Rika dla Ciebie ogromne Gratulacje :):):):):)

Miłego dzionka Kochane :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #105963 przez agi-p
Oto mieszkanko Naszej kochanej Amelki ... całe 105 cm :):):):)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #105975 przez Anja
karolena super, że już w domku! Oszczędzaj się! :laugh:
agi-p jaki okazały brzusio! Śliczny! Wielkością mamy podobne! :laugh:


A ja właśnie zaraz wskakuję pod prysznic i ide na wizytę do położnej! Mam nadzieję, że wszystko będzie wporządku!!!

Pozdrawiam dziewczyny, no i odezwę się jak wrócę! :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #106074 przez Anja
No kochane!

Już wróciłam i mam dobre wieści! :laugh: Otóż Patryczek ułożony głoweczką w dół !!! Położna powiedziała, że już raczej w tej pozycji pozostanie do końca!!! Mam nadzieję!!!
Poza tym wszystko ok, badania krwi ok, pobierano mi krewke z palce, nie brakuje mi magnezu, proteiny też ok!

Aaaa i od ostatniej wizyty, która była 21.03 przytyłam 1,5 kg ! ! ! :laugh:

Jak do tej pory wszystko idzie zgodnie z planem :) Straaasznie się cieszę!!!

Tymczasem kochane idę pod prysznic złagodzić moje bóle kręgosłupa. Miłego popołudnia!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #106125 przez agi-p
Anja to świetnie , ze wszystko oki :) No i Patryczek pozycję już przyjął , wiec wszystko na dobrej drodze :) Ja wizytę mam w czwartek i już odliczam dni :)

Dziś przyjechała moja przyjaciółeczka i pomyła mi okna i założyła mi nowe firanki :) kochana :) Teraz mam już czyściutko i pachnąco :) Musze jeszcze dokończyć obiad a mam już totalnego lenia :(
Zrobiliśmy dziś jeszcze małe przemeblowanie i jakoś przyzwyczaić się nie mogę hihihi :)
Chyba włącza mi sie syndrom wicia gniazdka :):):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #106161 przez Rika
Ehh a dzisiaj taki piękny dzień że już wszystko zrobiłam :) pranie, sprzątanie, obiad, na spacerze byłam z małą tylko zakupów nie zrobiłam bo mi się sikać chciało :/
Ale to nie takie ważne, jutro się zrobi :)

Anja dobrze że jest OK :)
Ja mam wizytę i USG dopiero po świętach. Ale ten czas szybko leci... jaaaaaaaa, jeszcze trochę i finito :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #106191 przez Rachela
Karolena - witaj w domu:) teraz już wszytko będzie oki:)

Agi-p śliczny brzusio. Jeśli chodzi o wózek, to myśmy dostali trzykołowy i jak próbowaliśmy nim jeździć to przyznam że całkiem fajnie:)

Rika - gratulacje :lol:

Byłam dziś z rana na usg i mały już też ułożony główką w dół. Ponadto termin porodu zmienił mi się aż o 4 dni czyli wg usg na 13 czerwca 2011. Z małym wszystko w porządku, dojrzałość łożyska mam już II stopnia i jest na ścianie tylnej, poza ryzykiem przodowania.
Mały waży ok 1758 gram :woohoo:

Później podjechałam do mojej pracy i znów utknęłam na 5 godzin. Ale już jestem w domku i mam nadzieję trochę odpocząć bo na noc goście zjeżdżają.

Pozdrowionka dla all:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl