BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

13 lata 1 miesiąc temu #106835 przez AgaDolata89
Rika napisał:

A z resztą tam... najważniejsze żeby dziecko było zdrowe, AgaDolata89 masz rację :) a to ze małe? Urośnie :) Tak jak moja Zuza. Tylko najgorsze jest po porodzie, jak patrzą się na Ciebie jak na matkę wyrodną, bo skoro dziecko małe to na pewno piłaś, na pewno paliłaś itd itp...


mam to w du.... :silly: bo nie pije, nie pale :side:
ps jestem wscieeeeeekla na maksa :angry: co nie ktorzy interesuja sie moim zyciem a nie powinni, skoro za plecami obrabiaja du.. :angry:
robie babeczki :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #106900 przez Malgorzatta
Hej dziewczyny, dawno tu nie byłam, żeście się napisały:)

Byłam dziś u mojego gina, no i co mały 1650 g! głową już ułożony w dół, wszystko jest bardzo ok:)obwód brzucha u mnie to 88 cm. Lekarz stwierdził dziś że juz mam wszystkie badania porobione, teraz standardowo tylko mocz i morfologia.... Jeszcze tylko na sam koniec przeciwciała sprawdzimy.... tak ze coraz bliżej niz dalej:) u mnie z niedogodności ciążowych to jedynie ból kręgosłupa, masakra....

Ja w weekend zakupiłam wózek, czekam na przesyłkę, chyba jutro do mnie trafi, baaaardzo kolorowy, nie mogę sie doczekać:)

piszecie o wakacjach, ja mam nadzieję we wrześniu na Maroko, ale się zobaczy, czy z małym czy nie...

pozdrawiam:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #106909 przez Rika
Ja tam nie dam sobie na głowę wejść... ale ciężko jest nie widywać teściowej skoro mieszkamy w tym samym domu...

A wakacje? Spokojna głowa :) będzie fajowo i bombowo :) przecież to tylko dzieci :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #106932 przez Madzia8288
Hey kochAne...

Troche mnie tu nie bylo i zaleglosci mam pewnie strasznie przyznam sie szczerze ze nie czytalam jeszcze wczesniejszych postow - wpadlam na chwilke ... ostatnimi dniami jezdzimy od rana do wieczora ogladac domy no i poprostu tragediaa.... co prawda dzis MOZEEE juz znalezlismy cos odpowiedniego ale 100m fajna okolica ale dom do generalnego remontu gosciu chce 300tys wiec negocjujemy z nim mam nadzieje ze nam sie uda metraz super 4 pokoje kuchnia i lazienka tzn. miejsce na kuchnie i lazienke oglnie stan domu tragiczy tzn. sciany podlogi wszytko tzreba robic :x na szczescie moj kochany potrafi wiele- wszytsko wsumie zrobi sam no moze wezmie do pomocy brata albo szwagra ;) i tanim kosztem doprowadzi wsyztko do ladu no i ogrod ma az 1000m ogrommmnnyyyyy .... nic tylko dzieci robic :D ;)

JUTRO MOJ WYJEZDZA DO PRACY AZ NA 2 DNI :( dopiero w piatek wraca :/ bleee nie nawidze jego wyjazdow do tego jutro mamy wizyte i niestety jestem zmuszona isc sama - TEGO TEZ NIENAWIDZE :/ no ale damy radeee ;)

Jutro bede miala troche wiecej czasu wiec poczytam co pisalycie teraz ide sie poprzytulac jeszcze do mojegooo miska ;)

zycze wszytkim spokojnej nocy :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #106941 przez Aniuśka
wpadłam powiedziec dobranoc wszystkim mamom i ich brzuszkom:)ja sie nie stresuje że urodzę wcześniej bo skoro lekarz mówi że jest wszystko ok to po co się martwic i dzidzię...moja znajoma urodziła pod konic 5 miesiąca córeczę jakieś 600g i mimo że miała oczywiście problemy to teraz zdrowo się chowa,a nam to nie grozi bo nasze kruszynki ważą prawie po 2 kilo:)muszę się jeszcze zastanowic co do wózka bo ogólnie chciałam różowy a tych 3 kołowych w tym kolorze nie widziałam:(nie mam zamiaru zjeżdżac po schodach więc pod tym względem obojętnie czy 3 czy 4 kołowy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #107007 przez hagne
hej dziewczynki,
śliczne brzuszki macie :) :) :)
u nas wszystko ok, chłopczyk jak malowanie, chyba jednak zostanie Krzyś :) ułożony główką w dół więc już nie czuję spacerków po pęcherzu tak dobitnie jak wcześniej. Czuję się ogólnie bardzo dobrze, jedyne co mi dolega to ciągłe swędzenie i pieczenie w okolicach intymnych. Lekarz wykluczył grzybicę, ale ciągle mi nie przechodzi :( próbuję wszystkiego, nie piorę bielizny w żadnym proszku, przemywam się rumiankiem i innymi specyfikami i nic...
Pozdrawiam Was i biegnę na śniadanko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #107026 przez agi-p
Hejka :)
Malgorzatta to gratulacje :)Mały już przygotowany do porodu :) Ale 88 cm w pasie ??? woooow :):):):) zazdroszczę :)

Kurcze Madzia trochę dużo mi się wydaje 300 tyś za dom do generalnego remontu...ale wiem , ze teraz ceny tak wariują , ze szok . Jestem pewna , ze uda Wam sie pozytywnie zakończyć całą transakcję :)

Hagne ja jak miałam infekcję to Mój Gin zabronił mi podmywac sie rumiankiem.Podobno to wywołuje jeszcze więcej uczuleń , ponieważ nasza flora bakteryjna w ciaży jest bardzo wrażliwa.Nawet płyn do higieny kazał mi kupowac na bazie kwasu mlekowego , bez dodatku rumianku...i papier toaletowy może być perfumowany , ale nie rumiankowy.Miałam tylko raz przez całą ciążę infekcje , ale zastosowałam wszystkie jego rady i odpukać nic mi już nie dolega :):):)
I widzę , że u Ciebie Mały też już ułożenie przyjął :) Bosko...u mnie Mała niestety nogami w dół , więc zaprzyjaźniłam sie na stałe z toaletą hihihi :)
A dziś piękna pogoda :):):) Mój M ma wolne , więc chyba do sklepu skoczymy :) No i z wieści dla Nas boskich to już jutro możemy odebrać Paulinkę z sanatorium !!!! :)
Miłego i słonecznego dzionka kochane :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #107039 przez Aniuśka
witam z rana:)hagne ja nie dawno miałam takie problemy ale juz jest ok,kupiłam w aptece tamtum rossa w zaszetce i się podmywałam przez dwa dni,teraz tylko uzywam płyn i chusteczki z Lactacyd...dzionek sliczny,ja się dziś za sprzątanie biorę ,do usłyszenia...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #107056 przez Rika
Hejka :)
Dziś znowu piękna pogoda :) my z małą jedziemy zaraz do Otwocka bo muszę w końcu po zimie doprowadzić moje stopy do porządku a i do urzędu skarbowego na chwilkę musimy wpaść :)
Będę pewnie wieczorkiem także wszystkim życzymy miłego dnia :)

Zapomniałam Wam napisać że od kilku dni Kruszyna jeździ mi po żebrach :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #107094 przez Rachela
Witajcie kochane :)

Agadolata i Rika nie przejmujcie się tym co myślą inni. Kiedyś usłyszałam, że dzieci są jak pociągi, niektóre to pośpieszne, regionalne, osobowe itd. Jednak każde dojeżdża do stacji końcowej w swoim tempie. A przykładem jest twoja Zuza Rika, po której nie widać, że urodziła się z niską wagą. Nie dać się dziewczyny:)


Problemów w okolicy intymnej nie miałam, i mam nadzieje że nie będzie :)

Madzia, rzeczywiście 300 to dużo, ale wiele zależy od położenia domku itd. Sprawdźcie wszytko, rury, dach itd żeby potem nie była to skarbonka bez dna.

Najważniejsze, że nasze kruszyny rozwijają się prawidłowo i dają o sobie znać:)

Mieliśmy już dziś wyjeżdżać do rodziców, ale szefowa męża zadzwoniła że ma się stawić u niej po południu. Więc wyjazd przełożony na jutro. I co tu robić, już tak się nastawiłam, ze dziś zobaczę rodziców :dry:

Papatki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #107177 przez AgaDolata89
Rachela napisał:

Witajcie kochane :)

Agadolata i Rika nie przejmujcie się tym co myślą inni. Kiedyś usłyszałam, że dzieci są jak pociągi, niektóre to pośpieszne, regionalne, osobowe itd. Jednak każde dojeżdża do stacji końcowej w swoim tempie. A przykładem jest twoja Zuza Rika, po której nie widać, że urodziła się z niską wagą. Nie dać się dziewczyny:)


Pocieszylas mnie :lol: w sumie masz racje.

hagne plyn do higieny intymnej z nivea polecam ja go uzywam i nie mam tych dolegliwosci koszt ok 13zl w rozowo bialym dozowniku, bialo-zielony jest- nie uzywalam :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #107178 przez agi-p
A ja dziś wykorzystuję Mężusia na całego...a co .. wolne ma raz na jakis czas . Zrobiliśmy przemeblowanie naszej sypialni , zebym miała wygodniej przy Amelce . Teraz Mężuś robi mi jeszcze szafkę dodatkową , bo Amelki rzeczy się za nic nie chcą pomieścić (dobrze , ze mamy stolarnię :P ) :)
Zakupy też już za nami :)
Obiadek już zrobiony , więc teraz chyba trochę odpocznę przy książce :)

Rachela fajne porównanie i bardzo trafne :) Pewnie , ze każde dziecko , zresztą tak jak i dorosły rośnie i różni się miedzy sobą :) Przynajmniej jest jakaś różnorodność :)

Ja też strasznie nie lubię jak sie na cos nastawie , a potem plany trzeba w ostatniej chwili zmieniać ...no cóż takie życie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #107191 przez kasiorek0310
Malgorzatta no to ładnie jak z małym wszystko ok i waga tez całkiem niezła. To ambitne plany na wakacje i jeszcze na Maroko bajka żyć nie umierać my w te lato to chyba nigdzie się nie ruszymy niestety wesele pochlania każde oszczędności :( Ale liczę na to że może małe wycieczki będziemy robić z małym.88cm z pasie to bajka to pewno taka malutka pileczka z przodu :side:

Madzia8288 no to powodzenia w negocjowaniu ceny oby się udało. Daj znać potem :)

Agi no to fajniutko jak jutro Paule odbieracie z sanatorium pewno tez sie cieszy że wreszcie u siebie w domku bedzie w wami niz tam w ośrodku, to korzystaj jak mężuś ma wolne miłych zakupów.

A wyniki z 50g glukozy mam dziwne bo na czczo wyszło mi 105mg/dl a norma jest od 70 do 115 wiec chyba dobrze ale znowu na druku mam że wynik po 2h jest 153,15mg/dl a normy już nie wypisali nie wiem skąd te 2 h skoro rano przyszłam to pobrali mi krew i czekaliśmy na wyniki dobre 45 minut i dopiero jak wyszły ok dali mi glukozę do wypicia i po godzinie znowu pobierali krew a na druczku jest wynik z 2 godzin skoro ja TYLKO GODZINĘ SIEDZIAŁAM A NIE 2 h dziwne to jakoś zobaczymy co ta moja powie oby mnie znowu nie wysłała na 75 skoro i tak juz niewiele zostało do konca a na samym początku co robiła mi badania na cukier na czczo to wyszło 69.53 nic czekamy do jutra co powie. Mały kopie jak tylko może dalej rano i wieczór czasami w ciagu dnia sie wypina co zaczyna byc bardziej bolesne a sił coraz mniej jak wczoraj szlam na uczelnie to w jedna stronę 25 minut a teraz aż 45 minut w jedna stronę. I jutro wreszcie długo wyczekiwana wizyta o 10 :lol: :lol: wiec długo nie będę czekać.
I zakupiliśmy pościel małemu/ a raczej materiał bo babcia będzie szyła :woohoo: takie wzory allegro.pl/2-el-posciel-dla-dzieci-120x9...ina-i1560903255.html
77- beżowe misie w okienkach
65 - zielono- pomarańczowe dinozaury na błękitnym tle
16 - zielone kaczki
19 - błękitne żyrafki
Miłego popołudnia w tak piękny dzień.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #107219 przez Madzia8288
Dzien dobry kochanee :*

Znow mamy piekna pogode ;) moj pojechal o 3 rano juz do pracy :( bleee... nie lubie jak wyjezdza :( a mnie od rana wzielo na porzadki pozniej szwagierka przywiozla mi Mielnke , a o 14 bylam na wizycie u mojego gin... no i :x rozwarcie mam nadal zamkniete wiec super ale kurede szyjka mi sie nadal skraca i kazal mi sie oszczedzac lezec jak najwiecej :x ... szyjka ma juz 19mm :( a ogolnie wszytko ok malutka rosnie wazy juz 2kg ;) rozwiaja sie prawidlowo wiec to mnie cieszy a z tym lezeniem to ja chyba zwariuje :x ... w drodze powrotnej narobilam zapasow slodyczy itp. teraz leze i wcinam :x ..... jutro planuje sie polozyc na balkonie ;) moze troszke twarz opale ....

Co do domu to zgadam sie ze 300tys to duzo dlatego nogecjujemy , co prawca okolica sie ceni ziemia w tej okolicy jest bardzo dorga no a metraz jest naprade spory wczoraj pislaam ze ogrod ma 1000m jednak sie pomylilam bo ma 1200m a metraz domu to 100m jest duzo wkladu ale wiekszosc moj zrobi wsumie to wsyztko on bedzie robil do niektorych rzeczy wezmie sobie brata albo szwagra do pomocy , po swietach wszystko sie wyjasci z tym domem ,tymczasem zostalo mi 3mac kciuki ...

Aga super ze zabieracie zuzie juz do domku mala napewno tez sie cieszy ;) teraz taka piekna pogoda ;)

Ja rowniez nie mialam zadnych problemw intymnych i oby tak dalej :x ...

kasiorek posciele super !! ja kupialm tylko jedna bo 4 posciele dostalam od mamy jeszcze po moim mlodszym braciszku - nic nie zniszczone jak nowe wiec szkoda bylo mi kasy teraz na wiecej nowych ... a KUPILAM TAKA ;) www.google.pl/imgres?imgurl=http://img7....:2,s:0&tx=106&ty=103

Dobra kochane znikam ogladac rozmowy w toku ;) pozniej jeszcze tu zagladne ;):*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #107305 przez Rika
Ja oczywiście wiem że mała rozwija się w swoim tempie i nie popędzam jej lub nie idę do lekarza jak w kolorowych czasopismach jest napisane że dziecko w wieku 6 miesięcy powinno mieć zęby i zaczynać raczkować... ześwirowałabym chyba :)
I wkurza mnie jak teściowa ciągle porównuje Zuzę do innych dzieci (pracuje w przychodni). A jak ktoś inny zaczyna mi mówić o dziecku koleżanki bratowej czy jeszcze kogoś tam to po prostu zmieniam temat... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl