BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

13 lata 4 miesiąc temu #48266 przez agi-p
Hej Dziewczyny :)
Mam nadzieję , że dziś obejdzie się bez zmęczenia,marudzenia i rozdrażnienia:) Dziś mam zamiar wytrzymać cały dzień i noc hihihi...zobaczymy ile z tego wyjdzie :)
Zaraz budzę Mężusia , jemy śniadanko i jedziemy do teściów :)
Jakby nie było później okazji to chciałam Wam złożyć najserdeczniejsze życzenia Noworoczne :)Żeby zabawa sylwestrowa(nawet przy picollo) była udana , żeby Nasze Baby rozwijały sie zdrowo i żeby przyszły rok przyniósł nam zdrowe dzidziusie i łatwe porody :)Udanej zabawy i szczęśliwego Nowego Roku :):):):):):)

Milusiego dzionka i do spisania w Nowym Roku :laugh:
buziaki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #48312 przez Anja
A ja podobnie jak agi-p chcę Wam-drogie mamusie, życzyć w Nowym Roku wszystkiego co najlepsze!
Życzę Wam, aby ten Nowy 2011 Rok przyniósł Wam to czego pragniecie i o czym tak bardzo marzycie-duże, zdrowe, radosne, uśmiechnięte bobaski !!!! Niech wszystklo przebiega dokładnie tak, jak sobie to wymarzycie!!!

Spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń !!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #48342 przez kasiorek0310
Agi to chociaż tyle ze sama nie będę z tym picollo bo tez tylko tym będę dzisiaj toast wznosić :D

Ja tez wam chciałam złożyć najserdeczniejsze życzenia oby ten Nowy Rok był lepszy od tego starego albo równie dobry jak stary, żeby te nasze maluchy w brzuchu rozwijały się dobrze, szybkiego i bezbolesnego rozwiązania w terminie oczywiście.

Ja tez mam zamiar wytrzymać długo bo jak co roku chce zobaczyć fajerwerki u nas pięknie strzelają na mieście więc jest na co popatrzeć :P

miłej zabawy noworocznej za to przyszła imprezka czeka nas już we troje :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #48413 przez AgaDolata89
tez wam zycze udanej zabawy zdrowych pociech i aby ten rok obfitowal w same sukcesy. :kiss: ciekawe ile ja wytrzymam :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #48460 przez kasiorek0310
Cześć dziewczyny

jak tam po sylwestrze ja dość długo wytrzymałam bo ok 2 poszliśmy spać :)
jak zawsze było oglądanie fajerwerków pięknie strzelali :D oczywiście fotki i filmik nakręcony :blink: i toast z picollo zrobiony mój Mirek tez się przyłączył do mnie żeby tym picollo świętować bo by mi było smutno tak samej tylko pić więc dotrzymał towarzystwa :) a poza tym w porządku wszystko a foto brzucha tez wrzucę ale jak będzie bardziej widać bo na razie to tak niewiele bardziej wydaje mi się że to tłuszczyk niż nasz skarb w środku :blush:

Miłego popołudnia :)

Ja się wybieram do teściowej na kawkę i małe co nieco słodkiego

zajrzę wieczorem co tu słychać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #48534 przez hasia_86
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku !!! Niech nasze bobasy szybko i zdrowo rosną a już za pół roku będą z nami :)

U mnie ostatni dzień starego roku rozpoczął się nie fajnie i ranek przesiedziałam w łazience, a tak a propo to któraś z Was jeszcze wymiotuje??? Czy tylko mnie taki zaszczyt kopnął??? :dry:

No ale cóż było zrobić zmusiłam się, wytrzymałam, posprzątałam w domku i przygotowałam sylwestrową kolacyjkę dla mnie i mężulka, gdyż w tym roku siedzieliśmy sami (Tomuś musiał dzisiaj iść do pracy :angry: ) o północy wyszliśmy popatrzeć na fajerwerki i grzecznie po powrocie poszliśmy spać :)

kasiorek mi też się wydaje ze jeszcze nic nie widać ale to z tego względu że ja to i przed ciążą miałam za dużo tu i ówdzie :P jak namówię w końcu Tomka żeby mi zrobił fotkę to też się podzielę. Jedno jest pewne że już jestem wielka a co będzie potem :ohmy:

agi-p twój brzusio cudowny :)


Pozdrawiam Was wszystkie i jeszcze raz wszystkiego dobrego :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #48559 przez AgaDolata89
no hej Szczesliwego Nowego Roku aby byl udany ten rok :)

no Hasia odnosnie wymiotow to zadko ale jeszcze mnie to spotyka :P
ja moje malenstwo juz czuje jak sie wierci, wiadomo delikatnie sie wierci, ale czuje to od kilku dni.
odnosnie brzuszka to rosnie powoli, ale moze przez to ze ja schudlam w ciazy przez wymioty :P
my bawilismy sie na sali u naszego kolegi (od godz przed 19 ) ktory laczyl sylwestra ze swoimi urodzinami, potanczylam tez i nie tylko z mezem :p ale po 3 rano juz zaczelam marudzic ze brzuch mnie zaczyna bolec... no i poszlismy do domu, kolo 4rtej rano poszlismy spac :P to i tak dlugo wytrzymalismy :blush:
zauwazylam ze ostatnia dzieje mi sie cos z uszami raz slysze za mocno raz za slabo, wczesniej tego nie mialam, chyba z godzine meczylam sie na zabawie za nim sluch mi wrocil do porzadku :P
ja pilam tylko soczek :P ani lyka alkoholu, ale na nastepny rok nadrobie zaleglosci :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #48576 przez Anja
Witajcie!

Ja tegorocznego sylwestra spędziłam w domu :)
Brzusio mnie trochę pobolewa, nie mocno, mówią, że to daltego, że macica się powiększa...Ale nie martwię się, bo rzeczywiście jest to bardzo delikatny ból. Ale na sylwestrową zabawę nie miałąm w tym roku żadnej ochotki. Dlatego postanowiliśmy zostać w domku.

AgaDolata89 ja jeszcze ruchów nie czuję ale mam nadzieję, że szybko to nastąpi, bo już się doczekać nie mogę!


Pozdrawiam Was.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #48588 przez kasiorek0310
Cześć dziewczyny

hasia no ja na szczęście nie mam takich dolegliwości puki co nigdy nie wymiotowałam przez cała ciąże tylko co to jedynie mnie mdliło ale wymiotować mi się jeszcze nie zdarzyło

No to widzę że każda z was wybawiła się na swój sposób w sylwestra i zadowolone wszystkie a o dobrze ja tam czekam aż poczuję bardziej wyraźne ruchy bo na razie to tylko takie łaskotanie czuję i jakby jakiś balon się ruszał w brzuchu ale nic konkretnego ;)

Za to dzisiaj dalsze leniuchowanie z moim Miśkiem a tak to po kawce u teściowej całkiem nieźle :)

Miłego popołudnia :)

A jak tam wasze dzisiejsze samopoczucie mam nadzieję że trochę lepsze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #48614 przez AgaDolata89
tylko po tym ze sie wierci moge myslec ze jest ok :dry: i chyba rozwija sie prawidlowo :unsure: nawet dzisiaj wymiotowalam :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #48634 przez agi-p
Witam wszystkie Mamusie w Nowym Roku :laugh:
My w sylwestra balowaliśmy do 4 ... aż sie zdziwiłam , że tyle wytrzymałam :) :)
Było bardzo wesoło.Teraz nadrabiam zaległości na forum a Mężusia i Córę wysłałam na basen :)
Coś od rana głowa mnie boli i aż mi niedobrze.Mam nadzieję , że przejdzie.Jutro znowu idę na badania, tym razem przed wizytą u endokrynologa.Przez całą ciąże tyle razy mi krew pobiorą , że potem będę szerokim łukiem omijała laboratorium :silly:
Powiem Wam , że jakos wyjątkowo nie czuję , ze rozpoczął sie Nowy Rok...aż dziwnie mi przez to.
No i zauważyłam , że wychodzi mi cellulit :angry: normalnie jestem strasznie zła.Od początku smaruje się kremami i co??? Masakra.Mój Mąż cały czas powtarza , ze wyglądam cudownie i ,że mój zaokrąglający się brzuszek jest śliczny.Lubi moje ciało nawet teraz jak mam coraz większe rozmiary,ale mnie to przeraża !!! Co będzie pod koniec ciaży.Dopiero półmetek a ja już mam cellulit....oj oj oj .
No nic po porodzie muszę coś z tym zrobić .
Miłego popołudnia Wam życzę ...buziaki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #48639 przez Anja
Witajcie.


Jeśli mogę coś poradzić na rozstępy, słyszałam o bardzo dobrym kremie Weleda.
Osobiście go nie używałam ale dziś jadę na zakupy i muszę po niego wstąpić.
Moja koleżanka strasznie go zachwalała. Podam link do tego preparatu, może się przyda : allegro.pl/weleda-oliwka-przeciw-rozstep...epy-i1377650070.html

A Wy jakie kremy/ balsamy stosujecie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #48715 przez kasiorek0310
Anja ja używam PERFECTA MAMA i jakoś nie narzekam a używam go od jakiegoś 7 tc już i puki co nic się nie pojawiło oby tak dalej było ale wiem ze i mnie to tez nie ominie bo mało która jest bez.

A tak to wieczorek mija spokojnie mojego wyprawiłam do siebie a my mamy spokój cały tydzień niestety drugie zmiany i uroki mieszkania osobno :angry: ale już niebawem się to zmieni mam nadzieje bo ma się do mnie przenieść.

A poza tym to w porządku wszystko.

Spokojnej nocy wszystkim mamusiom :)
słodkich snów

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #48771 przez agi-p
Hej Dziewczyny:)
Ja już po badaniach...fleee :( Ale dobrze , ze to już za mną,kolejne 26.01.
Co do kremów to ja stosuję praktycznie od początku ciąży.Najpierw smarowałam sie oliwką Bambino i kremem babydream z rossmana , a od 3 m-ca kremem z gerbera.Moja koleżanka też go stosowała i nic jej nie wyszło.Ale to oczywiście sprawa indywidualna i na każdą kobietę działa coś innego i jedne mają tą brzydką pamiątkę po ciąży a inne nie .
Mi ten cellulit powstał zapewne przez słodycze , które pochłaniam .Nie mogę się powstrzymać.Codziennie obiecuję sobie , ze nie zjem...ale cóż.Wiecie jak to jest w ciąży,jak sie czegoś chce to juz koniec...trzeba to zjeść:)
Hmmm mam dziś niechcieja :silly: najchętniej przespałabym cały dzień.Ale cóż trzeba sprzątać , prasować i gotować...ale czuję , że dziś bez spanka przez dzień się nie obejdzie :)

Miłego dzionka i do kolejnego spisania :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #49076 przez magdallena155
Hej Mamusie:)

I jak tam humorki dzisiaj dopisują? trochę mnie nie było ale widzę ze nasze forum całkiem nie zle się rozkreca..I widzie że nie tylko mnie dopadaja takie smutki moze w ciazy to normalne dobrze ze mamy nowy rok i coraz blizej do tego zeby przytulic nasze malenstwa:))

a co do lekarzy to niestety ciezko jest trafic na porządnego sama tez zmieniałam i na szczescie teraz już mam super doktorka co prawda prywatnie ale nie zdziera kasy za wizytęplace 130 z usg za kazdym razem takze uwazam ze cena nie jest wygorowana a ostatnio jak bylam usg trwało ponad 20 minut i moglam sie na cieszyc maluszkiem:)

a nawiazując do zdjec brzuszkow wstawiam swoj brzucho:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl