BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

12 lata 7 miesiąc temu #217262 przez agi-p
Hej :)
Chciałam się tylko przywitać z rana i życzyć miłego dzionka .
Zmykam na śniadanko i jedziemy na to nieszczęsne szczepienie :( Potem jeszcze do US i do Mamy . Mam nadzieję , że mojej Gwiazdeczce nic nie będzie po szczepieniu .
Odezwę się jak wrócę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #217546 przez Malgorzatta
Agi-p powodzenia na szczepieniu:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #217663 przez agito11

[img/] Moja Sandra;-) Gaworzenie

url=http://slub-wesele.pl/] [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #217697 przez aniaw
Cześć dziewczyny :)

Kasiorek ale silny Twój syncio i jaki spryciula, że już do siadania się rwie :)
Ja też planuje zakupić nawilżacz i najbardziej podobał mi się taki od razu z lampeczką ultradźwiękowym systemem nawilżania i taka fajna mgiełka się wydobywa:
allegro.pl/nawilzacz-powietrza-terraillo...owy-i1859368660.html
Polecali go na targach dla dzieci, tylko drogi ;)

Rachela no pełen profesjonalizm ten dowód, szacun :)
Duży już chłopczyk z Marcinka a szefowa nieziemska

agi zdjęcia super Waszej całej rodzinki i jakie śliczne widoki :)
I jak tam, po szczepieniu?


Małgorzatta faktycznie czas leci jak szalony :)
Fajnie masz że syncio przesypia całe nocki :)

Agito jak słodko Sandra gaworzy :)

A my dziś bylismy na pierwszej rehabilitacji z Domoniczkiem o świcie :)
Boże jaki ziąb juz rano :ohmy: <Musiałam założyć szalik, rękawiczki i nauszniki :ohmy:

A Mały był taki rozkoszny na tych ćwiczeniach :) Trafiliśmy na super babeczkę z podejściem do maluszków i Dominik ciągle się do niej uśmiechał i gaworzył przez całę pół godziny wyginania go na wszystkie strony :silly: Był bardzo cierpliwy i teraz spokojnie też będziemy z nim pracować w domku :) Następne zajęcia za tydzień :)
Zaraz muszę wymyślić coś na obiadek a później szykuję się na trening :)

A to jeszcze nasze dzisiejsze fotki :)
To z rana w wersji zimowej :)

I Dominiczek przed wyjściem :)

I spacerek z Szymonkiem na plac zabaw :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #217713 przez agi-p
Szczepienie zaliczone :) Amelka troszkę płakałą , ale ogólnie dzielna była . Ciesze sie, ze za 6 tyg tylko 1 ukłucie będzie (żółtaczka) i do roczku koniec ze szczepieniami :)

Amka waży 6500g ,co daje nam super wynik i mierzy wg tej ich miary 63 cm .

Jednak lekarz wqurzył mnie swoim podejściem do glutenu . Mówi , żebym absolutnie nie dawała teraz tylko dopiero ok 12 m-ca . Mówiłam mu , ze przecież jest nowy schemat żywienia niemowląt , ale on swoje . Nie posłucham go w tej kwestii .

U Mamy było super , odpoczęłam troszkę , bo w domu to bym zapewne nie posiedziała tylko znalazłabym sobie zaraz coś do roboty :P

Aniaw super zdjęcia . Zimno jak nie wiem rano , wiec dobrze że sie naubierałaś . Szymonek jest świetny , taki wesołek z niego . Dominiczek słodziaczek łysiutki :) Rewelacja , ze tak dobrze radzi sobie na ćwiczeniach !!! :) Może będzie potrzebnych mniej rehabilitacji jak tak ładnie będzie ćwiczył .

Nawilżacz fajna rzecz . Może też pomyślę o podobnym . Dzisiaj w nocy też pieluchy mokre rozwiesiłam .

Uciekam , bo Ama maruduje , a Paula zadanko musi iść robić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #217882 przez Angua
Dobry wieczór! W końcu znalazłam chwilę!Mikołaj śpi mi na rękach, więc przepraszam za błędy :laugh:
agi-p- my też mieliśmy dziś szczepienie drugi raz pneumo i 5w1, następne 13 grudnia. Jestem przerażona waszymi kruszynkami, bo mój gigant waży 8 070 g i mierzy 77 cm!!!!!Kawał chłopa!
gluten mamy wprowadzać w postaci kaszki manny 1 łyżeczkę dziennie.
aniaw- my też mamy skierowanie do poradni rehabilitacyjnej, bo Mikołaj opieszale podnosił głowę, teraz jest lepiej, ale wizytę umawiałam 6 tyg. temu, więc idziemy mimo, że jest lepiej. :blink: a widzę, że twój Dominiczek polubił zajęcia, oby tak dalej!
agito- super pomysł z nakręceniem filmiku z gaworzącą córą!
ja robie sesje Mikołajowi do kalendarza, chcę go wręczyć dziadkom, tak wyszedł mi msc. październik

09.06.2011r.-Mikołaj jest wśród nas!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #217886 przez Angua
a i jeszcze chciałam dodac zdjęcia ze spacerku, jak dźwiga główkę i je kaszkę!! trochę w innej kolejności

09.06.2011r.-Mikołaj jest wśród nas!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #218018 przez Urszula
Witam!

Angua witam Cię serdecznie! Superowe macie zdjęcia. Podoba mi się też imię Twojego Synka. :)
Mam nadzieję, że Mikołajek dobrze zniesie rehabilitację i wszystko będzie tak jak powinno!

Agi-p zdjęcia z wycieczki rodzinnej świetne, nie ma to jak czas spędzony w kompletnym gronie. My byliśmy w niedziele w lesie poza Londynem, miło było pospacerować i rozkoszować się jesienią, Elizia spędziła cały czas w nosidełku u Tatusia uwielbia się rozglądać i poznawać Świat. Po powrocie do samochodu zasnęła jak kamień :) Cieszę się, że Ameleczka dobrze zniosła szczepienie, dzielne te nasze Królewny :) Piękna waga Twojej Córci. Moja Elizia idzie po dolnej kresce na siatce wentylowej ale w normie, póki co nie kazali mi Jej sztucznie dokarmiać. Zawsze martwię się Jej wagą i zawsze mnie wszyscy uspokajają, że wszystko jest ok.

aniaw również i Wasza sesja fajowa :) napewno jesteś bardzo dumna z Twoich Synków i nic dziwnego :)

U nas napięty harmonogram wychodzimy z Elizią do naszego Centre i w dodatku zostałyśmy zaproszone do jeszcze innego Children Centre na First Parents Group czyli grupa zorganizowana dla nowych rodziców. Na zajęcia te będziemy uczęszczały przez pięć kolejnych poniedziałków. Super sprawa, wczoraj uczyłyśmy się masażu odprężającego dla niemowląt. Przerabiałam to wprawdzie na studiach ale to nie jest moja specjalizacja więc od tego czasu sporo mi umknęło. Wczorajszego wieczoru wypróbowałam masaż na Elizi i spała całe siedem godzin!!! Zobaczymy czy i dzisiejsza noc będzie łaskawa :) Poza tym poznałam fantastyczne mamuśki zawiązało się przyjemne gronko więc spotykami się i poza zajęciami :lol: ;) :) :laugh: wymiana doświadczeń, ploteczki a przy okazji dodatkowe szlifowanie języka nie zaszkodzi :)

Pozdrawiam Was serdecznie i życzę dobrej nocki. :kiss: :kiss: Padam na twarz, kończę mój kubek melisy i do łóżeczka :) :) nie wiadomo o której pobudka :P



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #218020 przez Urszula
...i jeszcze bardzo istotna sprawa...Nasza Dzidziusia w niedzielę skończyła cztery miesiące Małgorzatta masz rację ale ten czas leci....cieszmy się więc naszymi maluszkami zanim urosną :laugh: :laugh: :laugh:



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #218023 przez mamapolkowa
PROSZĘ NIE ZAŚMIECAĆ FORUM, SĄ NA FORUM STOSOWNE WĄTKI ^^ MODERATOR

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #218048 przez agi-p
Dzień dobry :) ... Chociaż to się okaże ..na razie oczy mam na zapałkach .
Po szczepieniu wczoraj było w miarę dobrze , ale wieczór i noc to koszmar . Po kąpieli Ama zjadła i usnęła , jednak co 15 min budziła się i płakała . W końcu zasnęła na 2 godz i od 22:30 całą noc co 30 min pobudka . Już sprawdzałam czy temp nie ma , ale nie miała . Wszystkie metody wypróbowałam i nawet do nas do łóżka ją zabrałam . Ale biedulka i tak się budziła i tylko do cyca . Troszkę pociągła i spokojna , ale jak jej wyciagałam cyca to znowu źle . Tak mi jej żal było , ale nic zrobić nie mogłam . O 5:40 obudziła się na dobre i oczywiście ulewać zaczęła , bo dupka przepełniona . Teraz zasnęła sobie słodko . Mam nadzieję , że dzień będzie spokojny .

Agito wczoraj przez to wszystko zapomniałąm napisać , ze z Sandry to niezła gaduła :) Taki piszczek mały :)

Angua zdjęcia rewelacyjne . Szczególnie to do kalendarza mi się podoba . Bardzo pomysłowe !!! :) Chyba troszkę odgapię :P I Mikołajek to faktycznie spory chłopczyk . Moja Amelka była mała jak się urodziła , to jej teraźniejsza waga jest i tak mega sukcesem .

Urszula super się macie z tym klubem . I do kolejnego będziecie chodziły . Normalnie rewelacja . Nawet nie wiesz jak chętnie bym poszła na takie spotkania . A ten masaż to już w ogóle rewelka jak Elizia tak po nim spała .

Ide zrobić herbatkę , chociaż teraz to mocna kawka by się przydała :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #218105 przez kasiorek0310
a my juz na nogach mały tez juz dokazuje w łóżeczku i leży sobie ładnie i nawet nie woła żeby go wyciągnąć

aniw to dobrze jak dominiczek tak zareagował na kobietkę z rehabilitacji nic tylko sie cieszyć ze trafiliście na taka babeczkę i ćwiczcie w domku to szybko wszystko nadrobicie, a rano zima starszna jak szłam do szkoły w weekend to normalnie szrok był na trawie i samochody ludzie skrobali niestety zima wielkimi krokmi sie zbliża, nawilżacz ok ale cena swoje robi

agi to ładnie Ama przeszłą szczepienie bezobjawowo to wy jesteście o jedno szczepienie do przodu niz my bo mamy jeszcze raz te 3 wkłucia i potem jedno, a z tym glutenem to dziwne bo mysmy sie pytali naszej lekarki to nawet miesko kzała wprowadzac powoli juz w 6 miesiacu i gluten tez ale bardzo małe ilości na poczatek dziwny ten jakis lekarz bo nam drugi to samo powiedział, waga amy super jeszcze tylko cyckowa jest to jzu całkiem ładnie i długa

przerwa na cherbatke bo Nikosia czwaka złapała

agi my tez reczniki wieszamy ale to nie to samo jeszcze sa takie kamionkowe nawilżacze co sie na kaloryfery wiesza moze takie cos sie uda znaleźć

angua to fajnie jak u was szczepienia tez przechodzą bezobjawowo i wszystko ok a foteczka śliczna ślicznie ta głwoke podnosi
Mikłaj kawał chłopca a ja sie martwiła ze mój taki duzy a tu wiadc sa juz wieksi :D

oj agi z ta nocka to kiepsko nasz zaczał tez sie wybudzac w nocy ale dostaje herbate i idziemy spac dalej i ta sadzimy ze przez to powietrze

a co do siadania to strasznie sie rwie teraz za bardzo leżc nam nie chce tylko siedziec szybko to leci wszystko a za jakies półtora tyg wprowadzamy marcheweczke jabuszko i ziemniaczka :)) poza tym ok spacerki 2razy dziennie i jest ok ale opracie mamy jzu wyzej bo na lezaco nie chce jezdzić

miłego dzionka ja zmykam kawusie sobie zrobic i cv porozsyłac korzystam puki nikodem spokojnie sobie leży u nas w łózku z tatusiem ( niestety wrócił juz do pracy po prawie 2 tyg wolnego )

agi oby ten dzien był leszy niz noc

angua a ta fotka ze spacerku gdzie zrobiona/????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #218300 przez MalaMi
Angua witaj
duzy i ladny twoj synek :side:
moj juz od dawna siedzi nawet zdjecie wrzucalam tutaj i nie byl podpierany poduszkami :evil:
maly strajkuj e mysli ze sie zcwani i bede moze o 6 dawaac mu paki bo mleko mi z premedytaja wypluwa cwaniaczek :evil:
agi-p amelka mniejsza tylko o 300g od mojego :lol: a byla taka wielka roznica jak sie urodzili :blush:
ja weszlam na chwiulek uciekam trzymajscie sie :*
i jak kubus ma humor to sam sobie trzyma butelke i pije mleko :lol: pare razy ja upusci ale jak sie przyssie to trzyma sam !!! to dziecko tak rozrabia ze boje myslec sie co bedzie dalej :unsure:
juz podnosi tylek do raczkowania i nogami porusza sie prawidlowo ale jeszcze nie wie co z rekami zrobic :silly: zeby isc do przodu :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #218668 przez agito11
witam
Mam pytanko. Moja mała zaczyna się ślinić pcha rączkę do buzi i marudzi.
Czy to możliwe ze zaczyna ząbkować????
Od nadmiaru tej śliny czasami się krztusi... :angry:
Jak to u Waszych bobasków jest :laugh:
Angua witaj !
agi-p ciesze się ze po szczepieniu wszystko dobrze.

url=http://slub-wesele.pl/] [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #218793 przez agi-p
Agito moja Amcia zaczęła się potwornie ślinić z początkiem 3 m-ca . Lekarz powiedział mi , że to normalne ponieważ ślina zaczyna się produkować a dzieci nie potrafią jeszcze sprawnie łykać jej nadmiaru . Amelka nadal mocno się ślini i pcha nerwowo wszystko do buźki . Ale wczoraj na szczepieniu pytałam czy możliwe , ze to przez ząbki i pediatra powiedział , ze za wcześnie na to . Tak , więc witajcie dziewczyny w klubie śliniących się :P Teraz bez śliniaka ani rusz :P

MałaMi Kubulek bardzo szybko się rozwija :) I patrz jaki z niego cwaniaczek :) Dzieciaczki to małe kombinatory . Ha no różnica wagowa była duża , ale Ama to mały cycopij i nadrobiła wszystko z naddatkiem :P

Kasiorek pracy już szukasz ? Kolejna Mamuśka na pełnych obrotach :) Fajnie jak Nikos taki grzeczniutki leży sobie sam . U nas to prawie nieosiągalne :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl