BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #222716 przez Malgorzatta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #222762 przez agi-p
Hejka :)
Małgorzatta w końcu dotarliście do domku :) Wierzę Ci , że z żalem wyjeżdżałaś od rodziców ...nie ma to jak u Mamusi ;)
16.01 już do pracy ? Woow . Mi tez wychodzi , że powinnam wrócić ok 09.01 .Tyle , że ja ide na wychowawczy . Kochana i nie ma co zazdroscić ciąży koleżance , tylko postarać się o kolejną dzidzię :silly: :silly: :silly:
Właśnie dziewczyny ile wcześniej trzeba zlożyc wniosek o url wych ? 2 tygodnie przed planowanym rozpoczęciem ?

Kasiorek fajnie , ze Wam nawilżacze spasowały . No i olejki . Wiem , ze to super sprawa :)Od razu lepiej się oddycha .
Jak Paulinka była chora to jej to oczysciło drogi oddechowe .

Aniaw wyobrazam sobie jakie urwanie głowy miałaś . Ja mam ręce pelne roboty przy jednej Amelce , a Ty masz 2 rozrabiaków . Jeszcze Szymonek pewnie ciekawy wszystkiego i wszędzie go pełno :)
Ale Co Dominiczek zrobił niespodzianke z tym spaniem ...szok !!! Ja też tak chcę :) Niech nauczy moją Ameczkę :)
Kochana i coś mi sie wydaje , ze Dominiś wczoraj 4 miechy skonczył :) Nie jestem pewna , bo nie masz suwaczka Dominiczkowego . Buzinki dla Małego :kiss:

Ta nocka lepsza od poprzedniej , ale też daleka od ideału . No ale zeszłyśmy do 4 pobudek i o 6 już wstała Małpiczka moja :P Dzisiaj musze sie zmobilizować i ogarnąć domek ... codziennie brakuje czasu .
Uciekam , bo Amelka już marudzi...moze uda się ją uspać troszkę :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #222841 przez Rachela
Buziaczki dla was wszystkich i dzieciątek. Nadrobię was wieczorkiem, a za chwilkę śmigam do grodziska na badanie bioderek, bo w Żyrardowie nie ma :(

a słyszałyście o masażu shantala? Ja juz robie maluchowi i bardzo to lubi, i poprawia jego spanie. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #223430 przez MalaMi
ja tylko na chwile- masa nauki.
wrzucam zdjecia mojej foczki :lol: :kiss: :kiss:
ja dawalam kaszki z bobovita :kiss: i sa na ogol tansze niz z nestle :silly:
zdecydowanie odradzam kaszke z baby drem w rosmanie - nie dobre :S a dzis kubus wcinal musy jablkowe :lol:
do tesciowej napisalam list zeby zrozumiala ze nie chce z nia kontaktu, bez wyzwisk na spokojnie. musze tylko skserowac ( zeby nie przekrecala tresci ) i wyslac pomimo ze miesszka 30 min ode mnie.
kubus swoja ruchlioscia mnie denerwuje. nadpobudliwe dziecko. poloze go zeby mu sie w brzuszku ulozylo a non stop sie kula i po swojemu raczkuje., dzis po swojemu przemierzyl cale lozko i pol podlogi na kocu. hmm jak on to robi nie wiem jesi chodzi od strone technicznej, jakos tylek pcha :unsure: :blush: zreszta macie przyklad co na macie wyrabia i z jaka sila trzyma i ciagnie te zabawki.
potrafi lezec na boku i podniejsc bokiem sama glowe :evil: osttania nagralam taki fajny filmik i sie usunal :dry:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #223499 przez kasiorek0310
tyle sie napisałam i mi znikło eh....

w skrócie agi i małgorzatta fajnie jak tak długo w domku skąd wy tyle wolnego macie ze tyle czasu bycie z maluchami były.

mała mi a twojemu kubusiowi nic nie było po tych kaszkach z bobovity

a u nas same kłopoty powoli zaczybam załować ze to wszystko takei jest ale tego ze sie Nikodem pojawił to nigdy ale tego wszystkiego innego tak mój to normlnie mnie piluje jakby nie wiadomo kim była taki zazdrosny o małego ze szok nawet jak go kapie to stoi na demna i patrzy na rece nawet jak cos innego przy nim robie to tez stoi jakby mu miała jaks krzywde zrobic czy cos a on asam nawet nie wiem kiedy MAŁY je i w ogóle mimo ze rano on go karmi i od długiego czasu mamy stałe godziny jedzenia to on i tak zawsze sie pyta o której on ma jesc brak zainteresowania co on potrzebuje kompletny brak zainteresowania nim nawet ciezko mu wstac rano razem z Nikodemem zeby za długo nie spał to wstawalam razme z nim o 7 zeby widział ze ktos nie spi to w łóżeczku grzecznie sobie leżał a mój go nakarmi i dalej spac to i mały tez i przez to wszystko nam sie rozregulował nie ma to ak kochani tatusiowie porazka kompletna a tak na nim skacze a w rzeczywistości tylko wtedy jak ma sucho pojedzony i na pole z nim idzie atak to zero wiedzy o której je i w ogóle wasi tez tak maja ze was kontrolują strasznie nawet jak moja mama go wezmie to on szybko leci i ptrzy jej na rece szok normalnie cos mu sie chyb poprzestawiało

spokojnej nocki aha i agi gratulacje ze zeszliście do 4 pobudek oby ta była jeszcze lepsza :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #223504 przez kasiorek0310
rachela a jak biode4rka wszystko ok???/

mamlami forteczki śliczne ale ten akubus ma sile tak targać ta zabawkę i jak ładnie siedzi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #223528 przez Malgorzatta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #223532 przez Malgorzatta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #223533 przez Malgorzatta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #223534 przez Malgorzatta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #223535 przez Malgorzatta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #223538 przez agi-p
Hej Kochane :)
Rachela ja tez dołączam się do pytania jak tam bioderka Marcinka ? Pewnie wszystko oki :)
Ja słyszałam , ze ten masaż jest świetny . Ja najchętniej poszłabym z Amcią na taki kurs masażu .

MałaMi czyli z Kuby mały wędrownik się zrobił . Nie narzekaj na aktywność Młodego , bo to dopiero początek . Dobrze , ze się świetnie rozwija :) Z każdym dniem dzieciaczki doskonala swoje umiejętności i juz niedługo wszedzie będzie ich pelno :)
Amelka tez podnosi główkę jak na boku leży i próbuje na bok się przekręcić :)

Kasiorek Ty to masz przeboje ...jak nie teściowa , to Mąż . Weź z nim pogadaj i powiedz mu co czujesz . Macie całe życie przed soba i jak teraz sobie nie wyjaśnicie to będzie się to ciągło i narastało , a to do niczego dobrego nie prowadzi . Co do Nikosia to powinniście się wspierać i działać na jednym froncie . Jak Cię tak nadzoruje nawet przy kąpieli to zamieńcie się rolami , niech zobaczy jakie to niemiłe . A tak w ogóle to czemu maż nie kąpie Małego ?
Pytasz czy u nas tez tak jest ... absolutnie nie . Żadnej chorej kontroli nie ma . Ufamy sobie i mężuś szanuje to co robię i mowię . Nie ma go całymi dniami , bo pracuje więc to na mnie spoczywa cała opieka nad małą . Mam swoje stałe punkty dnia i uczę Amelke pewnych rzeczy a na pewne nie pozwalam i Mężuś jak przychodzi z pracy to próbuje nadrobić cały stracony czas z Amcia , ale nie podważa tego co ja wypracowałam .
Kasiu ja wierzę , ze Wam się uda wszystko dograc , ale musicie rozmawiac .

I podpisuje się pod tym co Malgorzatta napisała o macierzyńskim . Powinien trwac zdecydowanie dłużej z możliwością skrócenia go dla Mam , które chcą wrócić do pracy . Ja nie chcę wracać i jak dla mnie to okropne i niewyobrażalne , że mogłabym zostawić Amelkę i wrócić do pracy . Oczywiście nie neguję kobiet , które skracają urlopy ... ich wybór :)
Ja tez mam macierzyński , potem urlop za 2010 i 2011 . Ale za mało tego jak dla mnie :(

Małgorzata dzięki za info w zsr urlopu . Ja wypiszę wniosek na maksymalny czas , czyli chyba 3 lata . W razie jakbym chciała wracać to skrócę i tyle . Mamy jednak w planach dzidzię za 2 lata , wiec pewnie posiedze sobie troszkę w domku . Boję się z jednej strony jak na taką przerwę w karierze będa reagowali moi przyszli pracodawcy , ale tym martwila będę się później :P I tak sie zastanawiam jak to jest jak np na wychowawczym zachodzi sie w kolejną ciążę . Czy znowu można skorzystać np z L4 i macierzyńskiego ?
Co do glutenu to ja wprowadzać będę od listopada . Zastanawiam się tylko jak to zrobić , bo Ama nie je z butelki . Rozpoczęłam już naukę jedzenia łyżeczką . Ale cwaniara mała tylko cyca by piła . Ale jakoś ten gluten wprowadzić trzeba . Z łyżeczki gorzej , ale zawsze coś tam polknie .

My kolejna noc do bani , ale zanudzać Was nie będę . Chyba udam się do lekarza , bo to jakies nienormalne jest .

Uciekam , bo Ama już piszczy i mnie nawołuje coraz bardziej niecierpliwie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #223778 przez MalaMi
hej dziewczyny
kasiorek nic mu nie bylo po bobovita i dawalam mu ja jak mial troszke wiecej niz 3 miesiace, oczywiscie w mniejszych porcjach niz dla bobasa 4 miesiecznego. a teraz szczerze to kupuje mu kaszki z biedronki mleczny start jedna szt 69 gr i rozrabiasz na 200ml ja to wtedy dziele na 2 butelki i dorabiam mu jego mleko, ma truskawkowe, waniliowe i bananowe :blush:
agi-p dla mnie byloby najlepiej zeby az taki aktywny to nie byl :lol: za chwile wracam do pracy, na nocki, w dzien musze zajac sie dzieckiem ugotowac, napalic w piecu i znalezc czas na sen :unsure: + sie uczyc :dry: bedzie ciezko. ja nie moge isc na wychowawcze ze wzgledu na finanse :dry: tez uwazam ze macierzysnkie powinno trwac dluzej. na sama mysl ze bedzie ciezko na tych nockach....ale jak masz umwoe na stale to z tego co wiem wychowawcze liczy sie w stazu pracy :silly: wiec nie masz zawodowej przewry :unsure:
mi lekarz nie robil usg bioderek powiedzial ze nie ma takiej koniecznosci :)
kasiorek- jestem zdana ze to rodzina przeciwstawia cio faceta, skad ja to znam :dry: dlatego powiedzialam mojemu ze z malym tam napewno nie pojdzie bo nie bedzie mi tesciowa od malego go przeciwstawiac :pinch: agi a juz wypisalam o dodatkowy macierzysnki ? mam na mysli te 2 tyg dodatkowe , bo je tez trzeba wypisac przed ukonczeniem tych 20 tyg.
srednio w dzien spi 2-3 razy tak po wiecej niz godzinke i noc budzi sie na zarlo ale zadko. jesli dostanie cos gestrzego to sie obudzi nawet o 8 a jak samo mleko to po 4 glodomor sie odzywa :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #223826 przez Malgorzatta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #223829 przez Malgorzatta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl