BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #223833 przez Malgorzatta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #223841 przez Malgorzatta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #223869 przez agi-p
Dzieki Małgorzatta za info . Czyli nie wiem czy nie lepiej wypisać asekuracyjnie wniosek o wychowawczy na krótszy okres :P Mam jeszcze czas na myślenie o tym .
Kurcze już jeden żłobek Ci odpadł :( a to ten bliżej pracy ? Trochę jeszcze czasu zostało , moze coś wykombinujesz . I fajnie masz z tą pracą , takie elastyczne godziny to super sprawa.
A pracodawcy przyjaźni mamom z dziecmi to nadal niestety rzadkość :(

To powodzenia w karmieniu łyżeczką :) To nie takie proste jak się wydaje :P Ja dziś podałam Amce jabłuszko ze słodką marchewką i zostałam opluta . Nawet nie wiedziałam , że Mała potrafi tak daleko pluć :P Nie wspominając o śliniaku .
Dzisiaj kupie kaszkę ryżową i wymieszam z moim mlekiem . Zobaczymy czy jej spasuje . Może kaszka zapełni ją na dłużej i będzie lepiej spała ...naiwna jestem ?

I narobiłaś mi ochoty na tą CUKINIĘ . Nie jadłam w takiej postaci . Już nie moge patrzeć na "normalne" jedzenie i chętnie zjadłabym coś innego .

I widzę nowego avatarka :) Szkoda , ze to takie malusie zdjęcie . Czekam na jakie foty Boryska :)

Ama zasnęła , wiec lecę obiad zrobić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #223921 przez Urszula
Witam!

Znowu mnie trochę nie było i muszę nadrabiać :( jesteśmy zajęte na maxa przez te nasze wizyty w baby centre ale jest super!!!

Podczytałam Was troszkę i mniej więcej jestem w temacie :)

kasiorek przykro mi z powodu teściowej i tym bardziej z powodu męża. Taka jak pisały dziewczyny powinniście się wspierać. Mój M wspiera mnie we wszystkim od zawsze...uważa, że kobiety, które podejmują ciężką pracę nad wychowaniem swoich dzieci powinny otrzymywać pensję tak jakby były czynne zawodowo. Uważa, że to ciężka praca 24 na dobę. Jesteście oboje bardzo młodzi więc tym bardziej starajcie się pracować nad sobą i nie poddawać się wpływom innym. Wasza Trójka jest najważniejsza trzymajcie się RAZEM.

Małgorzatta cieszę się, że wypad do Mamy się udał :) a przy okazji podałabyś mi przepis na tę cukinię mam wyciągnięte mięso mielone i uważam, że to dobry pomysł na obiadek :)

Agi-p wspóczuję tych zarwanych nocek, oby się unormowało. Piszesz, że Ama nieźle pluje :lol: Artystka Mała :woohoo: :woohoo: :kiss: ja również w niedługim czasie zamierzam wprowadzić kaszkę ryżową, potem owocki i warzywka jestem na etapie rozglądania się za ciekwaymi miseczkami, kubeczkami i krzesełkiem do karmienia dla Elizi.


U nas wszystko w jak najlepszym porządku :) mamy swoją rutynę spania w dzień chociaż są to tylko krótkie drzemki, które może z czasem się wydłużą :P Elizia jest bardzo aktywna na swoich zajęciach w Centre, kocha kontakt z innymi dziećmi, buzinka się Jej nie zamyka, opowiada coś po swojemu, wszystko Ją interesuje już od dawna nie przesypia zajęć, chociaż pod koniec kiedy wszyscy śpiewają piosenki widzę, że ledwo patrzy na oczka ale ciągle się nie poddaje. Tyle bodzców przez półtorej godziny zmęczy Ją porządnie i zaraz po zajęciach zasypia twardo ;) :)


Uciekam ogarnąć domek, przepraszam, że nie odpowiedziałam na wszystkie posty ale muszę lecieć odezwe się później...mam nadzieję.

Miłego popołudnia życzę!!!



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #223932 przez aniaw
Cześć dziewczyny :)
Ja wczoraj miałam mega zabiegany dzień bo najpierw rano rehabilitacja, później załatwianie kilka interesów i udało mi się wymienić przez gumtree na kilka rzeczy i sprzedać kilka swoich :) Popołudniu praca a jak wróciłam to zaraz padłam :) W nocy 3 pobudki na dziś wylegiwaliśmy się do 10.30 w wyrku :)

Kasiorek mój wypija 120-160ml na raz, to zależy po jakim czasie zgłodnieje :)
Ciekawe jak sprawdzi się łyżeczka i jak mały zareaguje na nowe posiłki :) Oby dobrze :)
Przykra sprawa z tym mężem... A może on tak odreagowuje jak potraktowałaś jego matkę.
Kurcze sytuacja trudna, on powinien Cię wspierać przecież zwłaszcza, że dopiero co ślubował Tobie. A może teraz dochodzi do niego stres związany ze ślubem i jeszcze ten pogrzeb...
Boże wszystko zwaliło się na Waszą głowę, ale mam nadzieję, ze to przetrwacie. Dziewczyny mają rację, że rozmowa na spokojnie może coś wyjaśni.
Trzymam mocno kciuki.

Agi dzięki wielkie za życzonka :) Nawet nie zauważyłam, że suwaczek Dominiczka wcięło ;) Oj oby te nocki wreszcie nam się jakoś unormowały bo u nas nigdy nie wiadomo jaka noc będzie ;) Może fakt lekarz coś poradzi...
Macierzyński kurcze króciutko trwa i ja gdybym nie musiała to chętnie zostałabym dłużej z dzieciakami ale z jednej pensji nie wyrobimy się :(

Małami spryciarz malutki z niego :) A Mój Szymcio przed raczkowaniem to pełzał jak wąż i żałuję, że nie nakręciłam filmiku :(

Małgorzatta fajnie, że jesteś :) Te skarpeteczki to super sprawa, my mamy 4 pary i teraz się przydają do ćwiczeń z Dominiczkiem :)
Z tym glutenem to zapomniałam spytac w końcu lekarza i teraz nie wiem sama ;)
Udanego spacerku życzymy :)

Urszula fajnie,, że Malutka uwielbia inne dzieci :)

A my dziś może wreszcie weźmiemy się za sprzatanie bo mamy niezły sajgon :P
Mój M wrócił juz z pracy a ja jeszcze w piżamie :blush:

Uciekam się ogarnąć i miłego dnia Wam życzę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #224000 przez kasiorek0310

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


małogrzatta nie wkurzaj sie tylko zdziwiło mnie ze tyle wolnego wiedzac ze macierzyński jest krótki ale dziwiła sie skat tyle wolnego macie

a dzisija chce mu zcazc dawac marchewke na razie sobie smacznie spi po prawie godzinnej walce zasnał i zobaczymy jak mu pójdzie z marchewka czy tez zostane opluta jak agi


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


aniw to ładnie jak ty w pizanie a co czasme tak trzeba zeby nie zawriowac, to mięłgo sprzatania

agi to widze próby z łyżeczka ida niezbyt ciekawie ale z dnia na dzien bedzie lepiej

malami to ze go tak nastawiaja to ja wiem temu chce go odciac od nich i widoków butelek wódki i imprez, nie wiem kiedy go nastwiaja bo od tamtej pory nikt tu nie był a ni on nie jechał bo z kumpalmi do pracy jedzi i wraca wiec nie ma możliwości bo auto stoi pod domem chyba ze prze kom cos mu sie zaliły ale ja mam gdzies to co one mysla przyjedzały tylko na kontrole co nowego i takie tam i kase zostawialy dla małego bo mysla ze kupia go sobie czy cos jak dla mnie mały am jedna babcie a druga jest tylko po to ze przyjedza fotki robi i ucieka mówiac od razu na wejsciu ze an chwiel wpadli bo ona nigdy czasu nie ma siedzi całymi dniami w domu a ajk juz jest to nie ma z nia o czym gadac bo co bede gadca kto z kim ile wypił i gdzie spał bo tylko o tym sie da gadac innych rzeczy brak a ten slub to tylko odfajkowała i tyle ma z głowy

nic ide ogranac troche bo dzisija mój dyzur wiel by gadac i pisac zobaczymy kiedy cos pogadamy bo jak na razie on chyba niczego nie zauważa nawet nie szuka mieszkania, kompletnie nic tylko wszystko na mnie spada a jak dla mnie to za duzo przeciez jak wszystkiego sama cignac nie bede poprostu siaśc i płakać dobrze ze mam dla kogo to wszystko wytrzymywac bo gdybym była sam to dawno bym odeszła a moze nawet slubu nie brała wiedzac ze tak bedzie temu sie ciesze ze ma teraz 2 zmiany bo całe opołudnia jestesmy

miłego dnia mimo ze leje deszcz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #224049 przez karolena
Witajcie!!!! :) Nikodem miał szczepienie 20.10 pnemo, 5w1 i rotawirus, nawet niezle to zniosł gorzej w nocy i przez nastepne 3dni tak jak u Agi-p jest troche podziebiony. na szczepieniu wazy 7 kilo:):):) duzy chłopak. ja kaszka mleczno ryzowa nestle malinowa podaje od 10.10. słoiczki tez juz je ale jabłka, marchewke i banny noi pije soczki. jutro dostanie zupke jarzynowa piewrszy raz :lol:
Mi sie urlop macierzynski, przedłuzony z moim urlopem konczy sie 19.12 ale ide na wychowaczy do 01.03.2012r. Nikodem 3x w tygodniu bedzie u babci a 2x w tygodniu pojdzie do prywatnego zlobka :dry:

Kasiorek nie przejmuj się, nie warto, ja tez mam mojego czasem dosyc tez praktycznie go nie widuje, dla niego sie liczy praca i budowa naszego domu a nie My. Potrafi mi powiedziec ze jak siedze w domu to z nudow zrobiłbym to czy tamto a nie wiem ile czasu pochałania Nikoś

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #224120 przez MalaMi
:blush: :kiss: :kiss:
dziewczyny u mnie ciezko bedzie wpadac poniewaz moj M wytracil caly tansfer a dopiero 10tego listopada dostane nowy niestety wtedy to juz bede pracowac wiec nie wiem jak to bedzie z tym wchodzeniem :dry:
dzisiaj moje dziecko pierwszy raz wykazalo troske o to ze za duzo sie ucze i dokulalo sie do moich notatek szkolnych zaczal targac i slinic, dobrze ze to zobaczylam bo nie mialabym co zbierac, dalam mu gazete i widzicie co z niej zrobil? , pozniej z nia zasnal tak sie zmeczyl :lol: :blush: a gazeta tylko do pieca :lol: a pozniej trzeba bylo pojesc sobie chrupki kukurydziane takie samkowe i kolorowe jak widac pelen full wypas i samoobsluga :woohoo: :S
moj synek udaje foczke :woohoo:
dziewczyny z tymi facetami to bywa roznie...jedni okazuja uczucia drudzy sa chlodniejsi.
ide robic zapiekanke ziemniaczana. :side:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #224141 przez kasiorek0310
a to nasz ostatni zakup maly za szybko rosnie
allegro.pl/kombinezon-na-jesien-firm-baby-i1892197069.html jedyne 12,50 z wysyłka :D

a u nas po marchewce dałam mu dwie łyżeczki może na poczatku sie krzywił ale zjadł o dziwo pewno dziwna konsystencja zobaczymy jak będzie jutro ten plus ze nie pluł ani nic tylko zjadł

mała mi fotki super i niezle z tymi notatkami ten mały twój to jego wszedzie pełno jest :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #224503 przez agi-p
Kasioerek kombinezon super i cena rewelacja . Zrób zdjęcie Nikosia w tym włochaczu :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Karolena czyli Nikoś zaszczepiony praktycznie na wszystkie choroby :) Fajnie , ze masz możliwość pójścia na wychowawczy :) 7 kg super waga Małego :)

Urszula super , ze Elizia taka zadowolona ze spotkań z dzieciaczkami . Na pewno to zaprocentuje :) Amela też lubi inne dzieciaczki , chociaz niestety nie mamy możliwości częstych spotkań . Ale uwielbia swoja siostrzyczkę i jak tylko Paula wraca ze szkoly to Ama uśmiech od ucha do ucha i nie spuszcza jej z oka :)

MałaMi widzisz nawet Kuba wie , ze za dużo masz na głowie :P Albo chciał Ci pomoc w nauce :) Czytelnik mały :)

Aniaw a co taki piżamowy dzień nalezy się każdej z nas :) Ja do tej godz to niestety nie dotrwałabym w piżamie . Zazwyczaj jestem juz z 2 raz przebrana , bo Ama mnie nie oszczędza i albo mnie obżygusia albo opluje jedzonkiem lub czymś "grubszym" :P
Fajnie macie z tym gumtree ... tez bym chętnie powymieniała troche rzeczy .

Zakupiłam dziś kaszke ryzową z nestle o smaku malinkowym . Jutro wielki debiut ...oby Amelce posmakowało ...chociaz znając jej upodobanie do moich piersi hihihi to wątpię :P

U endokrynologa okazało sie , ze biopsja jest konieczna i ide na nią 17 listopada . Chyba się pos.ram ze strachu :P Juz mam stresa :(

Uciekam troszke pokimać . Ama śpi , ale widomo u niej to stan chwilowy , wiec ide to wykorzystać :)

Miłego wieczorku i słodkich snów :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #224524 przez Rachela

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Na bioderkach byliśmy i wszytko oki :) i już się nie musimy martwić, zostaliśmy zwolnieni z dalszych badan bioderek. Wyprawa to była niezła, bo sama pociągiem do Grodziska, gdzie nigdzie nie ma po żądnych zjazdów no i pociąg w drogę powrotną spóźnił się tylko pół godziny, dobrze, że miałam ze sobą chustę :)

nasze ostatnie nocki nie są aż tak złe. Mały sam zasypia w swoim łóżeczku ok 19 i budzi się ok 22 na jedzonko i później potrafi spać do 3 -4 w nocy - ale już w naszym łóżeczku, za nic nie uda się go przenieść do łóżeczka. chyba ma gps w pupę wbudowany, bo za każdym ruchem płacz :) więc dalej śpi z nami, choć już sam zasypia - co jest dużym plusem.

udało się nam też wypracować rytm dnia, i jego drzemek - choć różnie z nimi bywa. Najlepiej kiedy leżę koło niego :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Małami Kubuś jest niesamowity, świetnie się rozwija, aż miło patrzeć :) Trzymam kciuki za naukę :)

A propo glutenu. Ja mojemu podaje co wieczór dwie łyżeczki www.hipp.pl/?id=195 rozmieszane z moim mlekiem, i dzięki Bogu nic nie zauważmy.

niestety na wychowawczy tez nie mogę sobie pozwolić, ale jak pisałam wcześniej szefowa poszła mi na rękę i część pracy mogę robić w domu. :)

Na zdjątkach widać, że wasze szkraby ładnie leżą na brzuszku, mój tylko kwiczy i jęczy i tracimy już wenę jak go zachęcić.

ostatnio nas zaskoczył, bawi się na macie, i słyszymy, że coś ssie - pomyśleliśmy, że kciuk od rączki, bo czasem mu się zdarza - a tu ku naszemu zdziwieniu ssie kciuk ale od stópki :laugh:

Kasiorek kombinezonik cudny :), ja ostatnio śpiworek w szmateksie fajny znalazłam.
Dobrej nocki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #224629 przez karolena
hej.

Rachela dopisz mnie do tabelki naszej cc 27.06.11 waga waga 3350, planowany termin 29.06 :kiss:
:kiss:
Mała Mi Kubuś to niezły agent nad wyrost rozwiniety :) i jaki mądry :blink: mały rozrabiaczek.

Kasiorek kombinezon super a cena tez SUPER!!!!Tylko to zimowy czy taki na jesien lub po domu?
ja kupilam Nikosiowi na zimę jutro zdjecie wstawie ale 68 i powiem wam ze jest na styk, wiec musiałam drugi kupic :angry: na 74

widziałam ze rozmawiałyscie o krzesełku, z czystym sumieniem mogę polecic baby designe z wkładką dla niemowląt :)
Agi-p idę na wychowawczy ale chetnie bym z Nikosiem posiedziała do roczku ale i tak te dwa miesiace to dla mnie duzy wysiłek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #224633 przez Malgorzatta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #224635 przez Malgorzatta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #224636 przez Malgorzatta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl