BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #227362 przez Malgorzatta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #227365 przez Malgorzatta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #227368 przez Malgorzatta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #227409 przez agi-p
Witam z rana :)
Malgorzatta to super , ze prezencik dostaliście . Kurcze facet i tak pomyślał :P Szok !
A leżaczek sie przyda , chociaż teraz to już na krótko . Ja leżaczek mam na górze i Ama juz podnosi główkę i tak na nim podskakuje , ze tyłek juz prawie na ziemi ma . Trzeba na nią uważać.

Kasiorek Nikoś jaki umorusany :) Kochatek . I jak dużo juz je ... woow :) Amelka to po troszce .

My wczoraj pobuszowaliśmy po sklepach , a dziś kolejna tura . Jeszcze jedziemy w odwiedziny rodo mojej kuzynki i mojej chrześnicy i chcemy dziś objechać większą część grobów . We wtorek to będzie wszędzie tłok .

Jak tam po zmianie czasu ? Amce troszkę jakby się rozregulowało , ale nie jest źle .

Miłej niedzieli życzę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #227739 przez Rachela
Cześć dziewczyny

Agi slicznie Ama wygląda w tej czapce :)
Borysek też pięknie główkę podnosi :)
Nikoś wcina tą marcheweczkę, super :)

a ja się zmotywowałam i też małemu dałam marchewkę:)


Wkrótce coś więcej napiszę. Pozdrowionka
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #227850 przez kasiorek0310
agi u nas po zmianie czasu mały zasnął o 21 a le obudził sie o 4 rano na jedzonko wiec dostał potem o 9.30 i potem o 1 wiec popołudniu juz wróciliśmy do poprzedniego toku zobaczymy o której sie obudzi jutro rano poza tym ok zjadł dzisiaj pół słoiczka jabłka niesłodzonego normalnie wcinał aaz mu sie uszy trzęsły taki wesoły ze zjadł wiec chyba wszystko wróciło do normy ale okaze sie to jutro u was pewno tez sie znowu wróci na tory jakie były

rachela i jak marcinkowi smakowała marchewka taka w kawałku jak sobie ???? Ale włoski ma długie nasz am króciutkie.

no normalnie dużo je ale jak mu smakuje to nie bede mu odmawiać i łopotu z kupkami nei mamy żadnych wiec jest dobrze ani nic nie wychodzi jakieś uczuleniowe wiec na dobrej drodze jesteśmy musze poszukać jakiś rzeczy co mogę mu jeszcze dać zeby tak monotonnie nie miał ze tylko marchewka jabłko i potem ziemniaczek.

spokojnej nocy
małgorzatta dziękujemy za życzonka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #227961 przez aniaw
Cześć dziewczynki :)

Kasiorek super, że tak ładnie zajada Twój syncio, oby tak dalej :)
Co do tych przepisów to ja mam w wersji książkowej: "Mamusiu, ugotuj dla mnie" :)
Ale w necie też jest pełno przepisów, ale ja jednak wolę mieć przepis przed sobą :)
Super zdjęcia i jak fajnie wcina :laugh:

Małgorzatta fajniutka niespodzianka, my tez mamy taki zwyky leżaczek ale jakoś mój ostatnio nie bardzo w nim chce leżeć a jak mamy go np bujać to bujamy go w foteliku smochodowym ;)

Agi to udanych zakupó :)

Rachela ale oczka Twojego synka są zabójcze :)

A my byliśmy z moim sami w pizzy hut na festiwali makaronów :) Udało mi się zdobyć zaproszenia więc mieliśmy za darmochę a wypadzik bez bobasów marzenie, ech :)

A ja kilka dni temu wyciągnęłam panel muzyczny zakupiony w smyku kiedyś Szymonkowi i Dominiś bardzo go polubił :laugh:
allegro.pl/lezak-stojak-panel-muzyczny-d...3w1-i1901826788.html

A tu słodki uśmieszek jego :)

I jeszcze jego łysinka w pełnej krasie :)

A dziś Szymonek przywłaszczył sobie pianinko :laugh:

A to Dominiczek z pierwszą zabaweczką jaką kupiłam Szymonkowi jak byłam jeszcze w ciąży:
allegro.pl/nuby-przytulanka-zoo-zabka-4g...568-i1902269697.html
A skarpeteczki z dzwoneczkami bardzo mu się podobają :laugh:

Dobra nie zamęczam Was juz zdjęciami i spokojnej nocki życzę :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #227979 przez Malgorzatta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #227980 przez Malgorzatta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #227981 przez Malgorzatta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #227982 przez Malgorzatta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #227984 przez Malgorzatta
Dobra znikam, miłej nocki Wam życzę:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #228026 przez agi-p
No alo alo :)
Malgorzatta Ty to masz zdrowie i silę ....ja o takiej godz to mam już 1 pobudkę za sobą :P Ty nocny marku . Wiadomo po kim Borysio ma takie późne godz spania nocnego :P
U Nas wczorajsza pogoda też dopisala w 100% . Super , aż człowiek ma chęć do wszystkiego :)

Aniaw Super zdjęcia Chłopaków :kiss: Dominiś rozkosznie łysiutki , ale Szymonek chyba też długo włosków nie miał . I świetny ten panel . Musze też pogrzebać na allegro za takim . I zdjeciami nigdy nie zamęczysz . Ja np uwielbiam oglądać foty naszych bobasków slodkich :)

Rachela Marcinek wcina widać z apetytem .Też chyba Amelce tak podam . A nie "pofarbowało" mu rączek ? Ja czasami po marchewce mam całe pomarańczowe dłonie . A i poogladałam resztę zdjeć z albumu i te z kąpieli sa świetne...no boskie . marcinek to mały model . Przy następnej dzidzi kupie to wiaderko .

Kasiorek super , ze Nokos ma taki apetyt :) Niech je na zdrowie . I dobrze , ze nie ma problemów z kupka . Słyszałam , że po marchewce czasami wystepuja zaparcia .
Koleżanka mi już mowiła , ze u jej dzieci przy zaparciach pomaga produkt z hippa : śliwki w sloiczku . Rozrabia je z woda przegotowaną i dzieciaki zaraz lepiej się czują .

My wczoraj super dzień spędziliśmy . Odwiedziliśmy kuzynkę i jej 2 coreczki . Jeda to moja cudna chrześnica . Ale te dwie dziewczynki potrafią nieźle narozrabiać ...a głowa to mi pękała od krzyków i pisków . Potem pojechalismy do mojej babci , u której był zlot naszej rodzinki i na koniec do znajomych wstapiliśmy . Tych co maja synka Igorka( w listopadzie już roczej bedzie miał). Tam posiedzieliśmy dlugo :P Nasi Panowie dossali się do wódeczki i nie mogli się rozstać hihihi :) Przez to Ameleczka miała dzień dziecka i bez kąpeili poszła spać , zasnęła jeszcze u nich w foteliku :)

A dzisiaj jedziemy kabinę prysznicową . Nasza ma dopiero kilka m-cy , ale chcemy taką głęboką , żeby Ama mogla się kąpać .
I dzisiaj znowu kaszka idzie w ruch , troche się boję po ostatnich ekscesach brzuszkowych , ale dietkę trzeba rozszerzać .

Milusiego dzionka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #228853 przez aniaw
Cześć kobitki :)

Małgorzatta Szymonek dośc długo się tym bawił ale jak urodził się Dominiczek to większość zabawek musieliśmy mu pochować i zostały tylko same pluszaki bo on wszystkim rzucał i wszystko przewracał i budził Małego :) Teraz wyciągnęliśmy na nowo ten panel i Szymon odkrywa te funkcje na nowo bo tam jest pianinko też i on może samodzielnie grać a muzykę uwielbia :)
A zaproszenie podwójne do pizzy hut na festiwal makaronów dostałam z "handlu wymiennego" :lol:
Na stronie gumtree są różne ogłoszenie i można tam coś sprzedać kupić lub się powymieniać z ludzikami i tam za swoich kilka rzeczy używanych co wystawiłam do wymiany dostałam te zaproszenia :)

Agi oj tak oba moje chłopaki to łysolki :)
A takich paneli jest dużo i można też używane kupić dużo taniej :)
Oj dwójka bobasów nieźle rozrabia i jak tak myślę , że tylko lada chwila jak moje dwa szkraby będą biegać i przekrzykiwać się :P Ale fajnie, że dzień się udał :)
A jak wybieranie kabiny prysznicowej? Teraz pewnie niezłe są ceny, co? ;)
A są takie fajne wanienki do brodzika np:
www.rzeczydladzieci.pl/nietestowane/wani...idealna-do-brodzika/


A my dopiero od dziś zaczęliśmy paczkę pieluch 3 :lol: Ta pupinka Dominiczka to taka malutka :silly:
I byłam dziś w nowej pracy (tzn załatwiłam sobie dodatkowe dyżury tylko konsultacje zwierząt egzotycznych, które uwielbiam :) ) i może dodatkowa kasa wpadnie :)
Udało mi się wynegocjować z szefem stawki i 70% zysku będzie do mojej kieszeni :) Oj żeby tylko byli jacyś pacjenci :huh:
A Mały zmienia się z dnia na dzień i coraz to nową rzecz potrafi, aż żal, że czas tak szybko mija ;)
Jutro jedziemy do mojej mamy i fajnie byłoby gdyby pogoda dopisała to byłby może jakiś spacerek po lesie i nad jeziorko :)
A i jeszcze fajny tekst Wam wkleje od Oposka zgapione z lipcówek, może to juz czytałyście:)


Dwudniowe warsztaty dla mężczyzn :lol: Liczba miejsc ograniczona. Kurs jest dwudniowy i obejmuje następujące zagadnienia:

DZIEŃ PIERWSZY
1. JAK WYKONAĆ KOSTKI LODU Instrukcja krok po kroku wraz z prezentacją.
2. PAPIER TOALETOWY - CZY WYRASTA NA UCHWYTACH? Dyskusja.
3. RÓŻNICE POMIĘDZY KOSZEM NA PRANIE A PODŁOGĄ Ćwiczenia praktyczne z pomocą zdjęć i wykresów.
4. NACZYNIA I SZTUĆCE: CZY LEWITUJĄ, SAMODZIELNIE KIERUJĄC SIĘ DO ZMYWARKI ALBO ZLEWU? Debata panelowa z udziałem ekspertów. Linia pomocy i grupy wsparcia.
5. NAUKA ODNAJDYWANIA RZECZY Otwarte forum tematyczne - Strategia szukania we właściwych miejscach a przewracanie domu do góry nogami w takt rytmicznego pokrzykiwania.
6. ZAPAMIĘTYWANIE WAŻNYCH DAT I POWIADAMIANIE W WYPADKU SPÓŹNIENIA Pamiętaj o zabraniu własnego kalendarza lub telefonu komórkowego.

DZIEŃ DRUGI.
1. PUSTE KARTONY I BUTELKI - LODÓWKA CZY KOSZ? Dyskusja w grupach i ćwiczenia praktyczne
2. ZDROWIE - PRZYNOSZENIE JEJ KWIATÓW NIE JEST GROŹNE Prezentacja PowerPoint.
3. PRAWDZIWI MĘŻCZYŹNI PYTAJĄ O KIERUNEK, KIEDY SIĘ ZGUBIĄ. Wspomnienia tych którzy przeżyli.
4. CZY MOŻNA SIEDZIEĆ CICHO, GDY ONA PROWADZI Gra na symulatorze.
5. PODSTAWOWE RÓŻNICE POMIĘDZY TWOJĄ MATKĄ A TWOJĄ PARTNERKĄ. Ćwiczenia praktyczne z odgrywaniem ról
6. JAK BYĆ IDEALNYM PARTNEREM NA ZAKUPACH Ćwiczenia relaksacyjne, medytacja i techniki oddechowe.
7. TECHNIKI PRZEŻYCIA - JAK ŻYĆ, BĘDĄC CAŁY CZAS W BŁĘDZIE Dostępni indywidualni psychoterapeuci.
8. CHOINKA - CZY MUSI STAĆ DO WIELKANOCY? Telekonferencja z udziałem Świętego Mikołaja

Uciekam i dobrej nocki życzę :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #228943 przez Malgorzatta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl