BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #224637 przez Malgorzatta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #224638 przez Malgorzatta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #224639 przez Malgorzatta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #224655 przez agi-p
Hej:)
Rachela jak udalo Ci sie nauczyc Małego , zeby sam zasypiał . Amelka za chiny nie chce :( W ogóle ona nie zaśnie jak najpierw cyca nie dostanie . Uspokaja i wycisza się w ten sposób , a potem do wózka i dawaj wozić ją trzeba :P Wieczorem po kąpieli zazwyczaj na cycu zasypia i przekladam ja do łóżeczka .

Małgorzatta Borysek jak Mamusia poźno chodzi spać :P
A kosmetyki z hippa sa droższe od pozostałych to fakt . Ja używałam płynu do kąpieli i nic Małej nie było . Teraz od dłuższego czasu mam z Nivea . Też rozmyślam nad kremem na niepogodę i biorę pod uwagę hippa i nivea .
A te słoiczki to niby po otwarciu można przechowywać w lodówce do 48h .Normalnie można je podgrzewać w mikrofali lub przełożyć do naczynia z gorącą wodą . Z bobovity też są gotowe słoiczki z zalecaną już dawką dzienną glutenu .
Dzięki za kciuki :) Chciałabym mieć tą biopsję za sobą . Nie cierpię igiel a na myśl , ze mają mi wbijać igłę w szyje to wrrrrr ....

Amelka obudziła się o 5 i musiałam ja zabrać do nas do łóżka . Oczywiscie wyspana i gadaj z nią . Jako , że oczy mi sie zamykały to obróciła się do Tatusia i chlast go w buźkę z pazurka :P Już miał pospane hihihi :) Ale mówi , ze takie pobudki gdzie Ama uśmiech od ucha do ucha i gada jak nakręcona to moze mieć zawsze :)
Teraz zasneła Małpeczka a ja nadrabiam . Ale zmykam się przebrać i łóżko pościelić .
I chyba wezme się za prasowanie , bo przez ostatnie 3 dni tylko pralke puszczałam a pranie odkladałam na fotel...i taaaaka góra na mnie patrzy :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #224659 przez sylka
agi-p ja nauczyłam spać KUbę w swoim łóżeczku już po powrocie ze szpitala. Kładałam go i głaskałam policzek albo trzymałam rękę na karczku. Był to pomysł mojego P. z tym karczkiem. Czuł ciepło dłoni i zasypiał. Niekiedy wystarczyło trzymanie za rączkę. Za każdym kwileniem nie wyciągałam go, tylko jak już naprawdę głośno płakał. Po kilku dniach sam już spał. Teraz po kapieli i karmieiu odkładam go do łózeczka, wychodzę a on pobawi się następnie odwraca się na boczek przytula do misia i zasypia. Ja tylko przychodzę żeby go nakryć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #224663 przez agi-p
Sylka to masz super :) Ja zawaliłam na początku (bo Ama za mala,bo laktacja musi się rozbujać , bo szpitalem grozili i tak o nią drżałam , ze się rozpieścila). A całą ciążę mówiłam , ze będzie zasypiała sama w łóżeczku . Paulinkę w końcu udało mi się nauczyc zasypiania w łóżeczku jak miała ok 8-9 m-cy , z Amelką chciałabym szybciej . Ale ona tak cyca się domaga i płacze w niebo głosy pozostawiona w łóżeczku . Nie wiem jak to będzie ....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #224668 przez sylka
Ja podobnie miałam bo Kuba wcześniakiem był. Nieraz stałm nad łóżeczkiem i patrzyłam czy oddycha ale chciałam od poczatku nauczyć go spania w łóżeczku że to jego bezpieczne miejsce poza rączkami rodziców. Mam nadzieję że Ci sie uda :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #224691 przez MalaMi
A jednak bede wchodzic przez telef :) agi ty to masz pecha zawsze cos ci sie przytrafi. pozostaje trzmac kciuki i zyczyc duzo zdrowka . odnosnie kubusia spi wszedzie. po szpitalu spal duzo z nami przez ulewanie i ze strachu ale tez dawalismy go do lozeczka potem spal u nas nad ranem zawsze go przekladam bo pojedzeniu zasypia. tak to wieczorem spi w kojcu i przed snem wywija takie akrobacje ze trzeba mu pomoc. w dzien spi na macie naszym lozku kojcu czasem w lozeczku. natomiast poza domem na ogol dostanie gratis moja kurtke lub szalik wtuli sie do tego i spi. u nas nie ma problemow z jego snem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #224793 przez aniaw
Cześć dziewczyny :)
Ja od rana w pracy ale jakos zimno, spać mi sie chce i pustki ;)

Kasiorek to racja, że najwazniejsze, że masz dla kogo żyć i synek kocha Cie bezwarunkowo i na pewno doceni wszystkie Twoje starania i to, że to Ty jesteś głowa jego rodziny :)
Oby ten Twój mąż się wreszcie opamietał i zaczął trzeźwo patrzeć na świat jak dorosły kurcze facet :angry:
A kombinezonik super :)

Karolena no dużutkiego masz synka :)

MałaMi ale oczytany będzie Twój syncio :) Fajniutko wychodzi na zdjęciach :) I super, że bedziesz jednak pisac z nami :)

agi trzymam kciuki za udane próby podawania kaszki :)
I kurcze współczuje z tą biopsją ;) Oby nic niedobrego nie wykazała.
Fajnie, że masz takiego wyrozumiałego męża, że nie złości sie z rana jak go Amelka budzi :)
Mój troszkę się wkurza na nocne pobudki i na to że Mały spycha go na kraniec wyrka :lol:

Rachela super, że bioderka ok :)
Niezła masz szefowa, ale przynajmniej Tobie płaci :)
Ja teraz chodzę na dyżury i kasy nie widze, bo musimy zwrócić dług hurtoeniom :angry:
Wiesz nasz Dominiczek tez śpi z nami i w ogóle nie wiem jak to będzie z jego łóżeczkiem :blush:
A z tym paluchem u stopy to się usmiałam :lol:

Małgorzatta to czekamy na fotki :)
A jak Borysek zareagował na koleżanke? :)
Mój Mały czesto budzi sie tez o 23 na jedzonko a dalej później idzie znów spać.
A Twój już nie chce spać dalej? A ile razy w nocy się budzi?


A mój Dominiś wczoraj znów mnie zaskoczył :) Był taki grzeczniutki, że aż martwię się czy on chory nie jest :S
Sam lezał sobie baaardzo długo na macie, śmiał sie, gugał i nawet tam zasnął bez płaczu :)
Jak jedlismy obiad to też sam grzecznie w bujaczku siedział i sie uśmiechał a zawsze krzyczy i płacze i na zmiane musimy jeść :P
Wieczorem prawie 4 godziny spał i miałam takiego stracha na nadchodzacą noc, że szok :blush:
Fakt śpiący nie był ok 23 ale leżął z nami w łóżeczku spokojnie i nie płakał i chyba sam zasnął :)
A o świcie jak szykowaliśmy się z M do pracy to też nie krzyczał tylko gugał sobie w łóżku :) A zawsze jest krzyk i budzi Szymonka i później tylko moja siostra od rana ma sajgon :ohmy:
Ktos bobasa mi podmienił i zobaczymy jak bedzie dalej :)
A po pracy mykam na trening bo zamieniłam sie dzis z kumpela na dyżury :)
A dziś podobno po miesiącu ćwiczeń trener zrobi odsiew osób za nieobecności (mnie nie było tylko 2 razy więc może mnie nie wyrzucą :S ). Zobaczymy.

Miłego dnia Wam zyczę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #224885 przez karolena
Witajcie!!
kasiorek głowa do góry :kiss:
Rachela ja tez ide drugi raz na kontrole bioderek tak profilaktycznie.



Małgorzata słoiczki hipp sa bardzo dobre ale gerber i bobovita tez sa ok :) ja jak wprowadzam nową rzecz to wykładam czystą lużeczką troche jedzonka ze słiczka i podgrzewam a reszte słoiczka wkładam do lodówki :) Moj Nikoś je mleko hippa 1 oraz pije herbatki, słoiczki w wiekrzosci hipp ale tez gerber i bobovita, soczki tak samo!!! co do kosmetyków to mały od urodzenia ma hippa jest wydajny, pieknie pachnie i nie alergizuje. Ma super mleczko do ciała nie natłuszcza tak jak inne tylko nawilaqza i szybko się wchłania.uzywamy tez nivea:)
co do kremów na niepogodę sa drogie,ale wszystkie :( ja używam hippa odkąst chłodno i mały faktycznie nie ma rumienców i skóe gładziutką. pon jest bardzo ale to bardzo wydajny i nie az taki mały ma 50ml :) :) :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #224902 przez kasiorek0310
karolena ja mam taki przejściowy jesienno wiosenny a zimowy juz dawno kupiła ale jak zrobiliśmy przymiarkę to duzo za duzy na niego ale tylko do wózka wiec bedzie miał luz anie taki spięty leżał i sciśniety

Malgorzatta ja miałam z hippa ten balsam dla małego i go uczuliło nie wiadomo dlaczego

agi będzie dobrze trzymamy kciuki żeby po tej biopsji było wszystko ok
aniw to ładnie z ta nocą ze tak spał w sumie to dziwne ze tak zasypia ci ładnie może rzeczywiście coś się mu pozmieniało albo co

ja zmykam bo wrócili ze spacerku
wpadnę wieczorkiem dzisiaj druga próba marchewki :D

aniw może się rozkręci jeszcze coś na dyżurze coś ze zwierzątkami to mało kto przychodzi żeby się coś działo

a ja sie wczoraj dowiedział ze 3 miesięczna dziewczyna walczy o życie bo ma ostra białaczkę okrucieństwo ledwo co człowiek przyszedł na świat a musi udowadniać ze chce na nim żyć chore i okrutne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #225069 przez Urszula
Witam!

Miałam wczoraj napisać ale padałam ze zmęczenia :dry:

agi-p bardzo współczuje biopsji ale Ty się nacierpisz biudulko :( mam nadzieję, że wszystko okaże się w porządku. Powodzenia również z nowym jedzonkiem oby Amelci zasmakowało :)

Małgorzatta bardzo dziękuję za przepis :) jesli chodzi o mnie ja nie umiem eksperymentować w kuchni ale lubie czasem zaskoczyć mojego M. Zazwyczaj to On lubi upichcić coś oryginalnego ale ma na to czas tylko w weekendy :dry: kiedy byłam w ciąży rozpieszczał mnie niesamowicie, spełniał moje wszystkie kulinarne zachcianki :)
Co do Twojego Małego Bączka to niezły z Niego Urwisek jeszcze Mu uchodzi na sucho ale w niedalekiej przyszłości....po bejeczce nyny :blink:

aniaw to dobrze, że Dominiś grzeczniutki się zrobił, może juz Mu tak zostanie :lol: moja Elizia ma zazwyczaj takie poranki później różnie bywa :blink: Podziwiam kobiety, które radzą sobie z wiecej niż jednym dzieciątkiem. Poznałam niedawno mamę trójki urwisków, dzielna bardzo zorganizowana kobieta. Staram się od niej uczyć jak wprowadzić rutynę

karolena fajnie, że się odezwałaś i że u Was wszysko dobrze, cieszę się, że Twój Synuś rośnie zdrowo :)

Rachela cieszę się, że z bioderkami Marcinka wszystko ok z leżeniem na brzuszku to Elizia z poczatku też nie była chętna ale teraz lubi pod warunkiem, że ja leżę z Nią i bawimy się razem :) spróbuj położyć się z nim twarzą w twarz. Na początek możesz zwinąć kocyk w rulonik i podłożyć mu pod paszki w pozycji w leżeniu na brzuszku to ułatwi sprawę daj znać co i jak :)

MałaMi muszę przyznać, że dużo bierzesz sobie na barki, wiem, że nie jest łatwo kiedy ma się dzidzię i jeszcze chce się poprawiać kwalifikacje. Dobrze jest mieć samozaparcie dobrze Ci idzie Kubuś to duży zdrowy chłopczyk życzę powodzenia!!

Jeśli chodzi o urlop macierzyński to w Anglii trwa on 9 miesięcy można go wykorzystać już 11 tygodni przed porodem tyle, że potem o ten czas krócej zostaje się z dzidzią. Nie ma natomiast L4 tutaj ciąża nie jest traktowana jako "stan chorobowy" niestety jeśli ktoś czuje się źle w ciąży to ma problem :(pracodawca natomiast musi zapewnić kobiecie w ciąży wygodne, bezpieczne warunki pracy i jeśli ciężarna zechce może pracować do samego rozwiązania. Niestety w praktyce to różnie bywa :dry: Jeśli chodzo o mnie to po macierzyńskim nie wracam do pracy. Możemy sobie pozwolić bym została z Elizią z czego bardzo się cieszę. Jutro idę do fryzjera ściąć włoski, decyzja podjęta!!!
Jeszcze parę fotek
Elizia jedzie na leśną wycieczkę

Moja Gwiazdeczka przed wyjściem do Baby Centre
Elizia w Baby Centre :)

Miłego popołudnia Kochane pozdrawiam!!!



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #225216 przez agi-p
Dzięki Kochane za wsparcie ... chcę już mieć tą biopsje za sobą .

MałaMi fajnie , ze Kubuś nie ma problemów z zasypianiem :)

Anaiw Ciesz się , ze Domiś taki grzeczny . Oby mu tak zostało :) Kochatek mały :) Nasze dzieciaczki potrafią nas zaskoczyć. Trzymam kciuki , zeby na treningach poszło oki . Nie wywala Cie zobaczysz :)

Kasiorek jak tam próba marchewkowa ? :)

Urszula jak zwykle zdjęcia Elizuni są urocze . Śliczniutka jest :) A jakie ma genialne włoski!!! I chyba do Tatusia podobna .
I koniecznie dodaj zdjecia z nową fryzurką :)

Pochwalę się Wam , ze Amelce kaszka wyraźnie posmakowała !!! Zjadła 20 ml...niby nie za dużo , ale i tak się cieszę . Oczywiście łyżeczka jadła z butli nie chciała . Troche to męczące , ale co zrobić . Ważne , ze je . Ale karmienie trwa i trwa i buziolek cały umorusany :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #225604 przez kasiorek0310
a u nas marchewka pięknie poszła tylko musiała byc bardziej wodnista i troszkę dosłodzona glukoza bo ta moja ze słoiczka nie była niczym dosładzana ale tylko troszkę żeby smak złamać wiec nie jest słodka ale zjadł dzisiaj 3 łyżeczki bardziej płynne bo tej gestej nie chce jesc chyba mu konsystencja nie pasuje a jutro kuje kaszke ta mleczno ryżowa i bedziemy próbowac a jak dajecie tak na sztywno czy w butle bo ja sie zastanawiam czy nie dac na sztywno przy drugim sniadaniu czyli ok 10 czy lepiej na noc doradzcie cos bo ja kompletnie zielona jestem

aha i stwierdzam ze mimo rozmowy kolejnej mój maż nie dorósł na bycie głowa rodziny a tym bardziej an jej założenie porażka na całej lini

a u nas marchewkę Nikodem jadł a nie śliniak czy pielucha wiec jest ok i nawet sobie pogadał przy tym trochę i sam otwierał buzie jak widział łyżeczkę normalnie mam cudne dziecko ze te wszystkie nowości zjada

agi szybko ten czas zleci bo biopsi i bedzie ok zobaczysz

spokojnej nocy ide podczytywać inne dziewczyny a potem poszukiwania krzesełka do karmienia chodzi mi o takie żeby potem wykorzystać na stolik i krzesełko może coś takiego znacie i nie koniecznie z drewna

a tak to dzisiaj przeszedł samego siebie bo zasnął dopiero o 21:30 szok normalnie nigdy tak mi nie zasypiał ale coś go brzuszek pobolewał

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #225654 przez Malgorzatta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl