BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #225781 przez Urszula
Witam!

Małgorzatta świetny link odnośnie karmienia!!! Wielkie dzięki! Skarpetki Borysia pomysłowe ale Malusi ma frajdę!!!

Zamierzam dziś podać Elizi kaszkę :) piszecie o gotowaniu zupek...ja może idę znowu na łatwiznę ale upatrzyłam sobie blender, który tez gotuje na parze warzywka, bardzo fajna sprawa szybko i zdrowo. Można robić też w nim przciery owocowe.


Agi myslisz, że to dobry pomysł aby podawać dodatkowe jedzonko przed snem?? Może to za "ciężkie" ja bym wolała podać w porze obiadu. Jestem pewna, że wiesz co robisz to tylko delikatna sugestia. Super, że Ameleczka ładnie wcinała :) teraz dopiero zacznie się zabawa :)

Kasiorek fajnie, że Nikoś zasmakował się w marcheweczce :)

Miłego dzionka Wam życzę!



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #225891 przez Angua
o rany ja za wami nie nadążam!
Widzę, że już pięknie karmicie swoje dzeciaczki, kaszką, marchewką, jabłuszkiem, super!!!
A zdjęcia Waszych pociech rewelacja!!!
kasiorek- ja też ie dosładzam mu marchewki, choć on zjada taką ze słoiczka, mam pod bokiem sklep z ekologiczną żywnością i stamtąd jabłka daje Mikołajowi, ale strasznie nimi pluje,i lepiej mu smakują te ze słoiczka. Życzę dużo siły cierpliwości i wyrozumiałości dla Was z mezem!

agi+p super, ze Amma wcina tak kaszke, Mikolajowi dalej nie smakuje.
malgorzata+ sliczny ten twoj Borysek, juz interesuje sie pannami!! :laugh:i pieknie siedzi
urszula+ powodzenia z gotowaniem zupek, to ja ide na latwizne i podaje ze sloiczkow, a nie ty :lol:
aniaw rety ty to jestes zabiegana mama, zycze wiecej czasu :blink:

probowalam zrobic zdjecie Mikolajowi w kombinezonie,ale mi plakal, wiec tzlko takie zdjecie mam, nie mialam sumienia go dreczyc :(
a tutaj z kolega

09.06.2011r.-Mikołaj jest wśród nas!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #225922 przez Malgorzatta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #225932 przez Malgorzatta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #226055 przez agi-p
Urszula super ten sprzecior . I nie jest to pójście na łatwiznę tylko więcej czasu dla dziecka :)
Z ta kaszką to podałam jej troszkę w południe i nie było żadnych problemów brzuszkowych , więc postanowiłam , ze jeszcze odrobinka na noc też nie zaszkodzi . Łudziłam się , ze będzie lepiej i dłużej spała po takim treściwym jedzonku .
Dziewczyny z innych wątków dają na noc i wszystko jest oki . Ale Ama wczoraj po prostu zjadła za dużo i chyba temu ulewała .

Angua świetne fotki . A to z kolegą genialne :) Moja starsza córa też tylko na słoiczkach byla . Wolała to niz gotowane jedzonko , więc nie protestowałam :p

Małgorzatta jabluszko scieram na szklanej tarce , specjalnej do tego . Super jest . To jabłuszko z marchewką to dostała słoiczkowe (dostałam z bobovity).Ale dzisiejsza próba zakończona niepowodzeniem . Ama wypchała język , zebym jej już nie dawała i głowę odwracała . Wypluła wszystko . Tak , więc jutro gotujemy . Będę jej gotowala na parze a potem blenderem . Jutro sama marchew , a potem stopniowo po 1 warzywku dodatkowo .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #226057 przez kasiorek0310
a ja jako tako nie ze dosładzam mu marchewkę tylko nawet ja bym takiej nie jadła bo cierpka jak nie wiem co a robiąc słoiczki niczym się słodziłam zobaczymy dzisija jak tylko zrobiej bardziej płynne bo moze mu chodziło o konsystencje a nie o smak zobaczymy jak dzisiaj bedzie w kazdym razie kupi robi bez problemu dzisiaj jeszcze marchewka a jutro juz przerwa mała i potem jablko spróbujemy czy jakis dłyuzszy czas dawac mu marchewke a potem na jabkło zmienic ja tych kupnych nie che własnie bo wiem ze dzieci te kupne zjedza a swoje od mamy nie cos w tych słoiczkach jest pewno tez sa dosładzane bo niby jakim cudem zwykłej marchewki nei a ze słoiczka kupna tak ????

agi to ładnie jak wam tak poszło z ta kaszka oby te bule brzuszka nie były z kaszki ja to kaszke bym raczej na gestpo dawała na drugie śniadanko a na noc co najwyżej w butli ale wiem ze twoja ma z tym kłopoty eh...,. daj znac jak będzie dzisiaj

małgorzatta a z tym krzesełkiem to nie wiem zobaczymy moze sie coś upatrzy tez bym wolała takie z regulowanym ale widziałam ze te rozkładane na osobno stolik i krzesełko tez maja regulowane oparcie Nikodem ładnie sam powoli siedzi wiec to tylko kwestia czasu jak bedzie sam siedział

aha i wejdzie sobie tutaj fajne promocje czasem można złapać na tej stronce
www.promobaby.pl/
np w realu jest znowu 6pak chusteczek pampers fresh za 25,99 chyb a czy jakoś tam

Angua a mikołaj fajniutki w tym kombinezonie my nadal czekamy na przesyłkę w pon powinno juz dośc i kiedyś kupiliśmy body z golfem i nam sie wykręciły i kobietka posłała nam nowa pare zobaczymy czy znowu sie przekręci ale fajna bo nic nie musieliśmy dopłacać a ni jej odsyłac tych poprzedniej pary.

a tak to powoli do przodu drzemki z powrotem nam się unormowały właśnie sobie słodko spi wiec korzystam ale wczoraj dał popis do 21.30 jak nigy a dzisiaj kończymy 4 miesiące :DD a ajk wstanie idziemy an zakupy rosmanowskie bo maja nasze chusteczki kindi dzidzius w promocji 4pak za 16,99 a nam one spasowały i Nikosiowi tez wiec luzik a potem na długie spacery korzystamy jak piękna pogoda, i była wyprawa do ciucholandu i znowu wychaczyłam bluzkę ala sweter ale pod spodem polara z geogra a ostatnio tez spodnie sztruksowe z h&m za całe 5,60 będzie miał na wiosnę jak znalazł normalnie kocham grzebać i wyszukiwać markowe ciuszki a wyglądają jak nowe ide podczytac inne dziewczyny a potem spacerek

miłego popołudnia

a ostatnio madzie widziałam ze sie logowała a nic nie napisała :( wecie co u niej moze ma kto namary tel do niej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #226283 przez hagne
hej Dziewczynki :)
podczytuję Was regularnie, ale do napisania dopiero się zebrałam :blush:
Śliczne są Wasze bobaski, normalnie nie można oczu oderwać.
Nasz Krzyś w niedzielę skończył 4 miesiące i coraz bardziej nam bryka. Główki nie chciał podnosić długo, dopiero niedawno podniósł i od razu tak wysoko, że w szoku byłam. Teraz sobie śpi w wózeczku, w dzień usypiam go w wózeczku, wieczorem 20-21 kładę do łóżeczka i zasypia sobie sam. Trzeba tylko pilnować, żeby mu smoczek nie wypadł :) choć czasem i bez smoczka potrafi zasnąć. Widzę, że wprowadzacie już nowe jedzonko. Też mam zamiar to zrobić, na razie jest wyłącznie na cycku.
Czy Wasze maluchy też rwą się do siadania?? Mój to by siedział ciągle, troszkę boję się go sadzać, ale jak tego nie robię to jest krzyk.
Szczepienie mamy w czwartek, ale planujemy w tym czasie wyjazd - nie wiecie czy można szczepienie odłożyć o 4-5 dni??
Pozdrawiam cieplutko wszystkie czerwcowe MAmusie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #226360 przez agi-p
Kasiorek Dla Nikosia sto lat i milion buziaczków :kiss: :kiss: :kiss:
fajnie , ze drzemki się już unormowały . Oby nic Nikosiowi już sie nie pozmieniało , bo macie z nim super z tym spaniem :) I super , ze zakupy udane :) Normalnie za grosze mozna czasami świetne ciuszki wyrwać .
Do Madzi tel mam , ale kiedyś do niej pisałam i niestety nie odpisała . Pojawiła się raz jakiś czas temu , pisała , ze będzie częściej , ale na tym się skończyło . Szkoda , bo ciekawa jestem jak Antosia sę rozwija . Jak chcesz to dam Ci do niej nr .

Hagne jak super , ze jesteś :) Pokaż nam tu Krzysia . I zazdroszczę Ci , ze Mały sam zasypia w łóżeczku . U nas to dalekie marzenia .
Co do siadania to tak nasze bobasy też już chcą siadać . Przywilej wieku bym powiedziała :)
A szczepienie spokojnie możesz odłożyć . Umownie jest powiedziane , zeby przerwa między szczepieniami była 6 tyg . Ja raz byłam 5 dni później i wszystko było oki .

A my dzisiaj pojechałyśmy z Amelką do urzędu skarbowego po zwrocik !!! :) Szybko im to poszło.
Ama dzisiaj zjadła 40 ml kaszki bez żadnych problemów . I nawet spacerek zaliczylyśmy :) Troszke na rękach , troszke w wózku . Małymi kroczkami to przodu ... mam nadzieje , ze ostatecznie spacerki będą tylko przyjemnością bez noszenia mojego słodkiego ciężaru :P
Biedulka byla dziś tak wymęczona , ze kąpiel musiałyśmy wcześniej o 15 min zrobic i zasneła w sekundę :) Aniołek mój .

Mielgo wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #226520 przez kasiorek0310
dziękujemy agi za życzonka tez mam nadzieje ze już nikt mi go nie rozreguluje ani nic ale zobaczmy jak po tej zmianie czasu będzie bo to już w ten weekend a dzisiaj dałam mu znowu marchewkę ale rzadsza i bez glukozy i wcinał smacznie az sam łapał moja reke i wkładał sobie do buźki i zjadł pół takiej małej szklaneczki ok 50g może więcej i tochel lezaczek dostał do posmakowania czy dobra bo wyjatkowo sie dzisiaj wiercił bo to były takie dość spore trzy łyżeczki jej a potem herbatka i takim oto sposobem jedno mleczko nam wypadło a byłam dzisiaj po ta kaszek atak i takie co na wodzie i takie co na mleku modyfikowanym i niby jaka lepsza a cenowo i nestle i bobovity to samo jest

no u nas tez wczoraj Nikodem nie dotrwał i robiłam kapanie na szybko dzisiaj już bez problemu a i 3h spacerek zaliczony oczywiście cały przespał jak zawsze

no w sumie dziwne ale skoro tobie nie odpisała to i mnie pewno tez nie odpisze a szkoda bo miała zaglądać i nici szkoda ze juz sie tu nie udziela :(

a robiłyście jakaś przerwę miedzy jednym nowym smaczkiem a drugim czy od razu dawałyście nowe bo ja bym chciała spróbować dać mu jabłuszko czy mu podejdzie ale zobaczymy

hagne tak tak nasz mały urwisek tez juz do siadania bardzo chce jak siedzimy z nim to tylko za ręce go trzymam a czasami daje mu samemu posiedzieć żeby równowagę ładnie łapał i daje rade u nas z bioderkami ok wiec sie nie boje jak tak siedzi oczywiście nie za długo mu tak daje ale jak chce sam to co innego gdyby go na silę sadzała a jak chce to proszę bardzo przeważnie woła jak chce sobie usiąść trochę i popatrzeć z innej perspektywy


agi pewno łatwiej małymi kroczkami niż od razu zmiana łatwiej maluszkowi pewne rezczy zaakceptować przyzwyczaić sie do nich niz tak od razu zmiana diametralna .

ja niestety w weekend w szkole a mam takiego lenia ze szok nic mi sie nie chce z t szkoła miłego weekend tutaj i tak pewno troche ucichnie jak to w weekend

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #226699 przez Urszula
Witam!

wpadam tylko na chwilkę.. mój M przez chwilką poszedł posprawdzać oleje w samochodzie i wybieramy się na wycieczkę do Reading to jest na zachód od Londynu. M ma rozmowę kwalifikacyjną we wtorek i jak wszystko dobrze pójdzie przeniesiemy się tam :) od dawna marzymy by wynieść się na prowincję. Jedziemy więc obadać miasteczko jak do tej pory mamy informacje zasięgnięte z neta :) dzień zapowiada się pięknie więc mam nadzieję, że będzie super. Wczoraj dałm Elizi jabłuszko bardzo Jej smakowało, dziś jak się tylko obudzi podam kaszkę zamiast piersi. Zobaczymy.

Agi-p odnośnie pory karmienia to nasze Skarby są indywidualnościami więc niestety tylko metodą prób i błędów dojdziemy do perfekcji :laugh:

Małgorzatta odnośnie sprzętu oswajam M z ceną ok 70 funtów wydaje mi się troszkę drogi ale jak się przeliczy czas i energię przeznaczone na gotowanie tradycyjne to się zwróci. Więc z pewnością go kupimy :) Co do "zastawy", kupiliśmy Elizi, wczoraj nam przyszła przesyłka tylko kubeczka jeszcze nie bedę uzywała, kupiliśmy taki niekapek z aventu od 6 miesiąca.

Angua świetny jest Twój Mikołajek, duży chłopczyk. Co do imienia Waszego Synka rozważaliśmy z M wybór dla naszego kolejnego dziecka jeśli będzie chłopczyk. Zobaczymy jak Bóg da to będzie Mikołaj albo Franuś po moim Teściu. Przy okazji to pewnie głupie zabobony ale czy słyszałyście, że nie daje się imion osób zmarłych? Moja koleżanka z pracy mi tak powiedziała ale Ona nie jest Polką więc co kraj to obyczaj :dry:

kasiorek wszystkiego najlepszego dla Nikosia, co do karmień to nie ma nic złego w tym, że mleczko Wam wypało, ponieważ podając nowe jedzonko dobrze jest zastąpić jedno mleczko nowym jedzonkiem.

hagne fajnie, że się odezwałaś, co do szczepienia też szczepiłam Elizie tydzień później, ponieważ byliśmy w Polsce wiec nie martw się :)

oki uciekam :)
ps mam nową fryzurkę :laugh: jestem zadowolona mojemu M też się podoba. Jak będę miała okazję wrzucę fotki. Pozdrawiam i życzę miłego weekendu!!!



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #226744 przez agi-p
I znowu coś wcisłam i wszystko poszlo..... :angry: :angry: :angry: :angry: już mam nerwy .

Kasiorek niby powinno się robić 3-4 dniową przerwę w wprowadzaniu kolejnych przysmaków . Ale jak dla mnie jak widzę , ze Amie nic nie ma po np marchewce to bez ceregieli dodam ziemniaka . Wydaje mi się , ze te początkowe produkty nie powodują uczuleń czy problemów . Raczej jak cos dzieciom nie spasuje to od razu wymiotują czy mają bóle brzusia .
Powodzenia w szkole :)

Urszula super , ze Elizi zasmakowało jabłuszko . Powodzenia z kaszką :)
I udanej wycieczki . Trzymamy kciuki też za rozmowę Męża :) Czyli jak wszystko pojdzie dobrze to czeka Was przeprowadzka .
Ja nie słyszałam nic o jakimś przesądzie o nienadawaniu dzieciom imion zmarłych . Ale ja nie wierzę w takie zabobony , więc i tak bym sie tym nie przejęła .
My dzisiaj kupimy Amelce "zastawę" . Co do kubka to ja chcę ten z Lovi 360 lovi.pl/produkty,kubek_360.html . Ama nie toleruje smoczkow , więc z ustnikiem też pewnie miałaby problem . Ten lovi wydaje mi się odpowiedni dla niej , bo pije się z niego jak z normalnego kubka czy szklanki :)


My dzisiaj mamy w planach mega zakupy . Tylko weekendy nam zostają na marketowe "szaleństwo" , bo Mężuś krócej pracuje .
Idę robic obiadek .

A i foty z wczoraj :) Moja Amelineczka słodziutka :)
Tu wyraźnie widać , że Ama ma focha Jak ja śmiałam ją do wózka wsadzić ...

Ostatecznie się jednak przekonała :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #226815 przez aniaw
Cześć dziewczynki:)
Pozdrawiam z dyżuru:)

Urszula fajnie macie z tym 9miesęcznym macierzyńskim :) I zazdroszcze, że nie musisz wracać do pracy tak szybko :)
A zdjęcia cudne Waszego małego uszatka i Wasze:) I jak słodko paluszki wkłada do buźki :)
To fajnie jak Wam się by spodobało na prowincji i czekamy na fotki fryzurki :)

Agi no na treningach udało utrzymac mi się na liście :laugh:
Ale wiesz jaki numer?
Okazało sie , że te zajecia sa bezpłatne tylko dla osób zameldowanych w Ząbkach a my z siostra przeciez nie jesteśmy :ohmy: I sie wykłóciłam z trenerem, że w ogłoszeniu było, że dla mieszkańców a nie było zaznaczone, że dla mieszkańców zameldowanych :P
I musiał sie ze mną zgodzić :P No i po miesiącu nie może juz nic zmienić, więc sie nam pofarciło :lol:
Super, że zwrot jkaski juz masz to zawsze niezły zastrzyk gotówki :)
Jakie słodkie foteczki :)
My teraz zamierzamy Szymonkowi kupic ten kubek Lovi 360stopni :) Do tej pory miał niekapek aventu a teraz rwie się juz do szklanek, więc niech ma :laugh:
A z tym jedzonkiem to na stopniowo i sie dopiero okaże co dzieciaczkom smakuje a co nie ;)

Małgorzatta to faktycznie niezły wytzrymalec z Twojego Boryska, że tyle bez snu wytrzymuje ;)
Widzę, że skarpeteczki sie sprawdzaja super :)
My własnie chcieliśmy taki masywny fotelik żeby starczył na dłużej i zeby Mały stabilnie w nim siedział jak bedzie większy i bedzie brykał juz tak jak teraz :laugh:
A nasz fotelik ma regulowane własnie oparcie i rozkłada sie do półleżacego :)
Fajne te linki o karmieniu i ciekawa tez jestem co lekarz powie Tobie o tym glutenie, bo nasz jakos to przemilczał ;)

Kasiorek fajna strona na pewno się przyda :)
Oj tych krzesełek to jest cała masa musisz na spokojnie się rozejrzeć :) Nasze ma regulowane oparcie :) Ale dużo miejsca zajmuje, choc jak na razie nam to nie przeszkadza ;)
Kasiorek spóźnione zyczonka dla Twojego synka :kiss:
Ja też uwielbiam wynajdywac fajniutkie rzeczy w ciuchlandzie :)
Ciekawych wykładów w szkole zyczę a ja dzis od rana w pracy ;)
A z tymi nowymi smakami to ja u Szymonka czekałam kilka dni zanim wprowadziłam coś nowego, bo nie ma co sie spieszć :)

Angua fajniutkie zdjęcia :)

Hagne zazwyczaj trzeba trzymac sie dat wyznaczonych szczepień ale nieraz mozna to przełożyć zwłaszcza jak szykuje sie wyjazd to przeciez wiązałoby się z nałożeniem stresów u Małego ;)

U nas Dominiczek ma różne fazy :P W nocy 2-3 pobudki a nad ranem guganie słodkie :)
Dziś został z tatusiem i zobaczymy w jakim humorku beda jak wrócę :laugh:
Mieliśmy jechać do mojego m w góry na ten długii weekend ale mój nie dostał w poniedziałek wolnego więc jesteśmy w stolicy a ja w pracy ;)
Za to we wt jedziemy pod warszawe do mojej matuli i może jakiś fajniutki spacerek zaliczymi, oj żeby tylko pogoda dopisała :)
Ja mam nowiutki blender i jeszcze razu go nie używałam a kupiony juz jaakis czas temu :P
Może wreszcie go wypróbuje :laugh:
A mam całą mase przepisów na pyszne dania dla dzieciaczków - juz tak na wyrost oczywiście, ale ja nie lubie za bardzo gotować ;)
Ale musze sie wreszcie przekonać :laugh:

Uciekam i miłego weekendu życzę :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #226871 przez agito11
Witam Was
Wczoraj postanowiłam wprowadzić Sandrze pierwszy deser- jabłko, dostała 2 łyżeczki musu z słoiczka, smakowało jej. Postanowiłam tak dlatego bo Oliwi jak była w jej wieku też tak wcześnie dałam i zdrowa ryba jest;-)Kupki normalne brzuszek ok. i wesolutka jest.
Dziś dostała też przed południem. Po niedzieli dam jej marchew z jabłkiem. Na razie tylko warzywa i owoce. Od 5 miesiąca dopiero obiadki.
:laugh:

url=http://slub-wesele.pl/] [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #226975 przez kasiorek0310
Dziekujemy za życzenia dla Nikosia

Urszula jak tam udał się wypad na prowincje fajnie tam czy nie bardzo ?? i czekamy an foteczke nowej fryzurki.

agi nasz sie dzisaj tylko męczył po marchewce trochę z kupka ale dzisiaj dałam mu juz marchewka z jabłkiem żeby miał trochę łatwiej i zjadł 130ml jabłka z marchewka trochę rzadsze ale nie dosładzane jupiii !!!!! A tak mu smakowało że szok zjadał a jak sie cieszył i trzasł na łyżeczkę, a jak tam po zakupach udały sie mam nadzieje a foteczki Amy śliczne no widac na pocztaku jakby siedziała w wózku za kare a potem ju cała szczęśliwa.

aniw my tez zabardzo miejsca nie mamy na krzesełko ale chyba poczekamy jak juz bedzie stabilniej siedział to wtedy się kupi i pomyśli gdzie je dac, a z tym nowym to nie wiem bo mój jakiś wyjątkowy jest bo zjada wszystko coś ie mu da .

a babcia juz zakupiła kaszkę małemu malinowa na wodzie zobaczmy jak mu pójdzie z kaszka dajecie do razu na gęsto czy najpierw do butli a potem na gęsto wiem ze głupiutkie pytania zadaje ale nie mam kogo sie poradzić wiec jednym ratunkiem jesteście wy aniaw a możesz mi wysłać te przepisy dla maluchów na maila jak ci podam ???? będę wdzięczna.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


a dzisiaj ładnie zajadał sobie jabłuszko z marchewka oczywiście więcej marchewki ale i tak sobie pogadał trochę przy tym i śmiał jak widział ze łyżeczką idzie poza tym ząbki coraz bardziej dają znać o sobie wiec wieczorem i rano czasami sa krzyki bo swędzi


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #227361 przez Malgorzatta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl