BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #228986 przez agi-p
Hej laseczki :)
Aniaw powodzenia w kolejnej pracy , Ty to masz powera i siłę :)
Za tym panelem rozglądnę się na allegro i chyba coś wybiorę . Chociaz już mamy tak salon zawalony rzeczami Małej , ze kolejna rzecz nie wiem gdzie będzie stała :P
No i kolejna rozmiarówka pieluch u Was :) My jak skończymy nasze zapasy 3 , to przerzucamy się na 4 :)
Ta wanienka do brodzika strasznie śmieszna :) I zajmuje dużo miejsca . Ale my kupimy kabinę z głębokim brodzikiem , więc Amelce spokojnie tam wody nalejemy i będzie miała jak wannę .
Kabiny nie pojechaliśmy oglądać , bo znajomi do nas wpadli z zaproszeniem na imprezę z okazji ich 10-tej rocznicy ślubu . Swoją drogą macie jakies pomysly na prezent ? Znowu musze sie głowić .
Jutro pojedziemy po kabinę .

Małgorzatta ja też jakoś mam słabość do allegro i nie kupuję przez inne portale . I mi też nowa szata nie przypadła do gustu . Poprzednia była o wiele bardziej czytelna .
Hhihihi spóźnić się na 13-stą ? Woow . Ja to znowu wcześnie wstaje i długo spac nie potrafie ....a teraz to nawet nie mam możliwości przez moją Ameleczkę .
Fajnie , że udało Wam się kupić "zastawę" dla Borysia . Ja ostatnio chciałam kupić , ale nie było nic fajnego a ceny po 39 zł . Tak więc kupilam samą miseczkę na kaszkę a za całym kompletem musze pochodzić . Chciałam kupić miseczkę z takim podwójnym dnem , do ktorego można wlać ciepłą wodę i utrzymuje temp posiłku . Ama np jak się już wychłodzi jedzonko to pluje i musze leciec jej podgrzać .

Nic mykam przygotować ciuszki dla Amy , nakarmic ją i jedziemy do kościoła . Potem obiad , jakis spacer i zobaczymy co dalej .

Miłego dzionka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #229304 przez kasiorek0310
aniw no ładnie jak sie udało z ta praca zastanawiam sie skąd ty tyle enegri masz przy maluchach i jeszcze dwie prace oby z tej drugiej jakieś porządne pieniądze były bo tu podczytywałam na lipcówkach to u tej twojej lecznicy krucho,

agi to ładnie ale pomysłu an prezent to nie mam pojęcia niestety nie pomogę no to miłego zakupu kabiny oby Amelce sie podobało w tej wanience jak już będzie sie kapać

ja sie jeszcze za zastawa nie rozglądałam mam tylko łyżeczkę a tak to daje mu w szklaneczce takiej małej i zjada cała i samo jabłko i marchewkę ale najbardziej mu smakuje jabłko-marchew a jutro chce mu dać trochę kaszki rano jako drugie śniadanko niestety do mleka jej nie moge dac o ma juz je w sobie wiec zostaje na sztywno chociaż dzisiaj już jadł ładnie gęściejsze wiec powoli sie przyzwyczaja do konsystencji.

a my dzisiaj groby odwiedziliśmy razem z małym a tak to cały dzień na niczym spędzony jutro pranko kolejne i koniec, z małżem tak sobie niby dobrze a nie do końca pewno czas pokaże

spokojnej nocy papatki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #229348 przez aniaw
Cześć kobitki :)

Małgorzatta ogromny jest wybór tych wszystkich kubków i miseczek i sztućców dziecięcych, że fakt kręćka można dostać :)
Allero ja też uwielbiam i tam zamawiam wysyłkowo a z gumtree tylko odbiór osobisty bo widzę co kupuję i tam można na prawdę okazyjnie wszytko kupić :)

Agi ja też mam zawsze problem z kupnem prezentu znajomym. A może jakiś portret na pamiątkę? Fajne są takie malowane ze zdjęć:
allegro.pl/listing.php/search?sg=0&strin...y+ze+zdj%C4%99%C4%87
Jak masz ich wspólne zdjęcie i oni lubią taką sztukę to fajna oryginalna pamiątka :)

Kasiorek
niestety w lecznicy u mnie krucho z kasą, bo to jest tak, że jak są pacjenci to jest kasa a jak nie ma to dupka blada :(
Stąd musiałam szukać czegoś dodatkowo, ale też na takiej samej zasadzie, więc wszystko zależy od ilości pacjentów ;)
I widzę, że synek Twój wcina super, więc pewnie aż miło patrzeć :)
I oby z mężem było coraz lepiej :)
Mój przyniósł mi dziś śniadanie do łóżka i byłam taka happy, ale później tak się ostro pokłóciliśmy, że głowa mała i o to o jakąś pierdołę :angry:
Myślałam, że już nie pojedziemy nigdzie i dzień spędzimy w domu bocząc się na siebie, ale jakoś udało się wyszykować ale całą drogę w aucie milczeliśmy jak nigdy a później pod domem mojej mamy on stwierdził, że nie ma zamiaru tam iść :angry:
Musiałam dopiero go przepraszać, choć to nie była tylko moja wina i jakoś u mamy zapomnieliśmy już o co poszło i teraz już jest ok :) Z tymi facetami....

Więć byliśmy dziś u mojej mamy i ta nas nieźle ugościłą i tak się najadłam pysznościami, że całą dietę szlag trafił :P
A Szymonek biegał za pieskiem po całym domu i karmił go z ręki karmą i tak się cieszył jak on do niego przybiegał i lizał po uchu, że trochę smutno mi, że nie mamy zwierzaka w domu ;)
I ganiał też kota, który na początku się troszkę jego bał bo Szymon piszczał aż z zachwytu i wołał wciąż kici kici :laugh: Ale miał zajęcie :laugh:
Zastanawiam się czy nie wziąc jakiegoś kotka, bo mamy akurat teraz w lecznicy do oddania :blush:
A Dominiś był bardzo grzeczniutki i uśmiechał się słodko do babci i prababci :laugh:
Byliśmy oczywiście na cmentarzu i spotkaliśmy też znajomych a później zaliczyliśmy jesienny spacerek :laugh:
Super minął nam dzień i pogoda dopisała :laugh:
Może jakieś zdjęcia jutro dodam bo dziś juz troszkę zmęczona jestem od tych wrażeń :laugh:

Spokojnej nocki życzę :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #229455 przez agi-p
Dzień doberek :) ....chociaż oczy na zapałkach mam :P
Myslalam , że zmiana czasu już została zaakceptowana przez Amelkę , ale jednak nie :( Chodzi spać wg nowego czasu , ale budzi sie wg starego !!!! Normalnie po 5 rano się budziła , a dzisiaj o 4 obudziła się wyspana . Zabawa i gadanie jej w głowie . Ale taka rozkoszna jest , ze oboje z Mężem bawimy sie z nia i śmiejemy . Nauczyła sie pokazywac jęzorek i bosko wtedy wygląda . Uśmiech od ucha do ucha , języczek wyciagniety i iskierki w oczach . Istny łobuziaczek :P

Aniaw dzięki za pomysł z tym obrazem . Jakoś wypadło mi to z głowy . Ostatnio robiłam taki obraz dla innych znajomych tzn nie obraz tylko kolaz ze zdjęć w dużym formacie .
Fajnie , ze Mama Was tak ugościła :) Nie ma to jak u Mamusi :) A dietą sie nie przejmuj . Raz za czas można sobie przerwę zrobic :)

Kasiorek powodzenia z kaszką :) Ale pewnie Nikos będzie ladnie wcinał . Ma apetyt i nie gardzi niczym z tego co piszesz . To kaszke nie podajesz z butelki ?

My dzisiaj mamy dużo do załatwienia . Pewnie znowu caly dzionek nam zleci . Kasy wydamy tyle , ze strach sie bac :P W samej aptece z 300zł na bank , bo nazbierało mi się recept .
A w sobotę idziemy na parapetówkę :) Same imprezy się szykują w najblizszym czasie :)

Milusiego dzionka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #229491 przez kasiorek0310
agi to tylko sie cieszyc ze same imprezki i ze nie u ciebie a ty idziesz w gosci z tym portretem to fajna sprawa sama chciałabym taki dostac ale u nas nie ma takich pomysłowych ludzi niestety.

nie nie podaje bo mamuska kupiła taka na wodzie a ona ma juz melkow sobie wiec chyba nie bardzo tak dodawać jeszcze to do mleka co?????

aniaw to nie zaciekawię z ta lecznica myślałam ze tacy ludzie jak ty czyli weterynarze maja stałe pensje a nie od ludzi, no to krucho w tym zawodzie a pomyśleć ze kiedyś chciała by weterynarzem.

zdam relacje wieczorkiem jak tam z kaszka zobaczymy czy Nikodemowi konsystencja podejdzie bo im gęstesz tym nie chce jeść za bardzo choć wczoraj mnie zaskoczył bo gęstsze zjadł o dziwo

miłego dzionka i miłych zakupów ja muszę poczekać na kasiore na koncie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #229721 przez Malgorzatta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #229776 przez Angua
ojej! Wcięło mój post! no trudno...
Zagubiłam się, każda z was coś kuouje- leżaczek, panel, kabinę???, miseczkę, łyżeczkę, a my na razie słoiczki :P
aniaw- gratuluję dodatkowej pracy!świetnie dajesz sobie radę!!!
kasiorek!- oby Nikosiowi smakowała kaszka!!!
Kalendarze zamówione, zobaczymy co z tego wyjdzie!
U nas przepiękna pogoda, a u was, lecę na spacer, zastanawiam się nad przełożeniem spacerówki zamiast gondolki, a wy, dalej jeździcie w gondolkach?
A te zajęcia dla mężczyzn!!!Upłakałam się ze śmiechu!!! :laugh: :cheer:
A i WETERYNIARZ? tak mówią w Krakowie?, lepiej nie piszę jak się u nas mówi, :angry: bo gwarą śląską to tylko odstraszę :blush:
Jak czytam co pysznego jadłyście u mamy/ kuzynki/ to aż mi ślinka leci!
pozdrawiam was wszystkie!Lecimy podziwiać jesienną aurę!

09.06.2011r.-Mikołaj jest wśród nas!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #229841 przez kasiorek0310
małgorzatta my jedliśmy dzisiaj taka www.zdrowystartwprzyszlosc.pl/nestle/pro...0/productid/169.aspx i nawet ok zjadł cała bo rozrobiłam tylko trochę tzn 2 łyżki stołowe w 50ml wody i zjadł takie nie za geste nie za wodniste na razie nic mu nie jest zobaczymy jak będzie jutro dam mu tyle samo a resztę mleka,
a na noc będę mu rozrabiać razem z mlekiem co jemy normalnie to będę mu przegęszczać taka co trzeba rozrabiać z mlekiem bo coś się mi budzi o 5 rano tylko nie wiem czy zagęszczać mu kleikiem ryżowym czy kukurydzianym czy kaszka ???

angua oby te kalendarze wyszły ślicznie i miłego spacerku my za niedługo tez pójdziemy bo mój mały urwis jakoś nie ma ochoty dzisiaj spać popołudniu bunt 4miesiaczniaka

a w słoiczkach mamusi się zasmakował bo wcina strasznie szybko wiec tyle dobrze bo gdzies to czytałam ze mama sie tyle słoiczków narobiła a mały nic nie jadł tych słoiczków dopiero jak kupiła ze sklepu to zaczął jeść

miłych spacerków

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #229958 przez agi-p
Hejka :)ka
Wszystko pozałatwiałyśmy,odwiedziłyśmy moja Mamcię i wróciłyśmy do domku z pełnymi siatami .
Amelinka dzisiaj jadła gruszki wiliamsa z Hippa pół sloiczka .Początkowo nie bardzo chciała , ale ostatecznie wcinała slicznie . Oby brzunio jej nie bolał .

Piszecie o kaszkach . Ja mam taką www.zdrowystartwprzyszlosc.pl/nestle/pro...0/productid/162.aspx i jeszcze bananową . tyle że do niej dodaje się mleko (swoje lub modyfikowane) . Muszę kupić teraz tą co ma Małgorzatta .
Kasiorek wydaje mi sie , ze nie powinnaś do tej kaszki (mleczno ryżowej)jeszcze normalnego MM dodawać . Boję się , ze Nikoś miałby to za gęste , taki korek by mógł sie zrobić w brzuszku . Już lepiej MM zagęścić kleikiem ryżowym lub kukurydzianym . Kukurydziany jest bardziej syty.
Ale super , ze Nikoś zaczął jesc kaszki i mu smakuja . On to wszystko wcina :)

Małgorzatta Ty to masz się świetnie z Borysiem . Ze spania to am 6+ :)
A ten talerzyk z podwójnym dnem to naprawde super sprawa . Nie wychładza się jedzonko podczas karmienia .

Angua kalendarze będą na pewno świetne . Pochwal się pozostałymi zdjeciami z kalendarza :)

Uciekam , bo Mężuś przyjechał :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #229961 przez Malgorzatta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #229990 przez kasiorek0310
agi ja mieszam z woda bo patrzyłam to tam mleko jest wiec wole tak a kupie sobie ten kleik kukurydziany to bede mu zagrzeszczac mleko na noc bo coś nam się budzi za szybko i nie wiemy czy przez to ze mleko mało syte czy co

no to ładnie jak zakupy udane i odwiedzinki u mamy tez y ledwo co ze spacerku wrócili a zaraz będziemy wcinać marchewkę z jabłkiem

no to ładnie małgorzatta żeś sobie z glutenem wzięła a le jego tylko powoli można wprowadzać wiec ciężkawo i chyba dopiero po 5 miesiącu z tego co pamiętam
zmykam malucha nakarmić

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #230058 przez Malgorzatta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #230182 przez Rachela
hejka

a mu sobie znów robotę naszykowaliśmy. W piątek ma być już częściowo montowana szafa/regal w salonie, więc dziś wszystko z niego przenieśliśmy do pozostałych pokoi a mężuś własnie zaczął lakierować podłogę

a co do marcheweczki. Najpierw obrałam, pokroiłam w paski i ugotowałam al dente na parze. później jak widać na zdjęciach mały wcina. początkowo większość marchewki ląduje na podłodze i na nas, ale coś tam jednak podje. dostaje też już banana i jabłko. Zreszta zachęcam was do poświęcenia trochę czasu na stronę - babyledweaning.pl/ lub bobaslubiwybor.blogspot.com/ my zdecydowaliśmy ze będziemy stosowac blw i papki pól na pól.

Agi super jak zakupy udane, no i mamy zawsze najlepiej :) A nocki też miewamy rożne, ostatnio mały zasypia ok 18.30-19 i przebudza się po 1,5-2 godzinach, po czym szybko zasypia, kiedy poczuje mój zapach, a potem znów za godzinkę pobudka i cyc idzie w ruch. Dzisiaj dał nam nieźle popalić bo od wpół do pierwszej w nocy do piątej nie spal, tylko cały czas kopał i chciał się bawić. teraz jeszcze się nie obudził.

Małgorzata, muszę znaleźć u siebie tę kaszkę z glutenem, mały dostawał ostatnio przysmak z hippa z biszkoptami i nic mu nie było.

Aniaw sił i powodzenia z tą nową pracą. Mnie też ciągnie, i choć jeszcze na urlopie macierzyńskim jestem to coś tam dla pracy się zrobi. normalnie 11 listopada kończy mi się macierzyński - dobrze że mam sporo urlopu wypoczynkowego - do końca roku sielanka :)

angua, ja mojego tylko teraz w spacerówce wożę lub chuście, nosidełku, bo gondoli nie znosi, tak miał od początku. Ale nie sadzamy go, tylko jest na najniższej opcji - prawie jak w foteliku samochodowym.

dobrej nocki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #230253 przez aniaw
Agi super, że pomalutku do przodu z karmieniem nowymi daniami :)

Kasiorek mleczno-ryżowa malinowa to ulubiona kaszka Szymonka :)

Małgorzatta no ja też kiedyś myślałam, że to bardziej dochodowy zawód :P
Mogłam jednak iść na medycynę ludzką :P

Angua mój M pochodzi ze śląska i jakoś nie uświadomił mnie jak tam mówi się na lekarza weterynarii. To jak się mówi? :)

Rachela to remont pełną parą :) A jak znosi to synek?

A my dziś totalnie leniuchowaliśmy :laugh: Ale Dominiś był jakiś nie swój i prawie cały dzień nam przespał, a jak nie spał to płakał ;) Oj ciekawe co to będzie w nocy :ohmy:
A jutro rano znów na rehabilitację a popołudniu dyżur :)

I jeszcze zapodam Wam troszkę wczorajszych fotek :)

To rodzinny spacerek :)

Dominiś na spacerku (zdjęcie troszkę zgapione w stylizacji :blush:

I jeszcze ja z Szymonkiem :laugh:

A tu Dominiczek modlący się :laugh:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #230418 przez Malgorzatta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl