BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #245867 przez aniaw
Zaserwuje wam jeszcze fotki:
Mój Dominiś tak słodko zasnął na brzuszku na macie :)

A tu Szymonek wyciągał rączki, że chce potrzymać braciszka a jak go dostał na kolana to nie wiedział co zrocić :)

Szymcio chwalący się zębiskami :)

I w łóżeczku śpiący Mały :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #245869 przez Malgorzatta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #245904 przez agi-p
Hej :)
Kasiorek Mężusiowi podoba się moja nowa fryzura,mimo ,że kiedyś nie chciał żebym scinała :P
Ale to moje włosy i ostatnio i tak tylko w kucyku chodzialm i już szału dostawałam . To tylko włosy,wiec odrosną . Ale jakby mi powiedział coś w stylu "nie możesz obciąć" to w tej samej minucie umówiłabym się na obcięcie :P:P:P Przeciez nie jest ze mną dla moich długich włosów :P

Małgorzata waga Boryska świetna.Waży wiecej od Amelki :P I super , ze przeziębienie mu nie odebrało radości i chęci do zabawy :) U nas tez stałe posiłeczki nie wyparły piersi . Ale też tylko raz dziennie Amcia dostaje coś innego .

Aniaw super , ze już po zabiegu . Zamrażanie tez wytrzymasz...silna babeczka z Ciebie :) A syneczków to masz the best !!! Słodziutcy są :) I rany czeka Cię pakowanie ...jak ja tego nie lubie . A przy dzieciaczkach to wszystkiego jest dużo więcej . I jeszcze jak na mniejsze mieszkanko to będzie trzeba się pewnie czegoś pozbyć .

Moja Amcia coś sobie pozmieniała i poranną drzemkę ma tylko 20-30 minutową . Nawet sniadanka nie zdążyłam zjesć :P Ide do niej , bo już maruduje :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #246109 przez hagne

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

wpadnę później, muszę skorzystać dopóki mały spi i ogarnąć mieszkanie :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #246260 przez kasiorek0310
anaiw to niezłe masz z ta lekarka moja to szybko sprawnie robi byle nie bolało wiec na nia nei mam co narzekać ale grunt ze juz po wszystkim tobie beda zamrażać a mnie wypalać a ja nie cierpię tego zapachu spalenizny ale cóż nie am wyjścia
a prezenty pierwsza klasa ale co sie dziwić ja rodzinki bliskiej nie am to wy tak jakby najbliżsi dla niej . to będziecie mieć teraz ciasnawo jak w 5 do mniejszego mieszkanka ale cóz jak ma wam był łatwiej finansowo to tez bym zmieniła

malgorzatta nie mam jak sie wykurować to bym musiała ze dwa dni wyleżeć w łóżku ale o tym moge tylko pomarzyć taki urok może w jakieś dien sie położę i wreszcie dojde do ładu ze wszystkim

aniaw swietne fotki a Dominis padnięty na macie moj jakoś nie polubił spania na brzuchu moze kiedys mu to wróci i Szymcio chwalący sie ząbkami pięknie ich juz ma :)

Agi to ładnie ja zadowolony mężuś mój mówi ze mu sie takie długie u mnie podobają kiedyś miała do pasa to potem ścięłam do ramion i tak mi wygodniej było a teraz sie zastanawiam nad bardziej drastyczna zmiana temu czekam cierpliwie na fotki

hagne fajna focia Krzysia ne ma to jak u rodziców na łóżku skad ja to znam :D

u nas już noc lepsza mały w ogóle sie nie przebudzał wiec spoko i po kleiku ryżowym tak samo dobrze śpi miłego dzionka u nas zimno i pochmurno na chwile tylko słoneczko wyszło ale spacerek już jeden zaliczony :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #246557 przez Rachela
hej dziewczyny

a to ja w nowej fryzurce. tez udaje się je spiąć gumką, ale wystarczy założyć za uszko i nie spadają.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ania cudne zdjątka, Szymuś i Dominik widać, że się dogadują.
Aga super, ze all oki z twoimi wynikami, buziaki dla Amelki

Zresztą buziaki dla wszystkich szkrabów :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #246668 przez agi-p
Rachela
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Fryzurka świetna , do twarzy Ci w niej . Pasuje Ci :)
A Marcinek słodziutko śpiocha z Tatusiem :) Nie ma to jak w łóżku z rodzicami :)

Uciekam , bo zaraz DR H. się zaczyna :)

Spokojnej nocki dla Was i Maluszków ... do juterka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #246673 przez Rachela
Dzisiaj zachowywał się normalnie, żywy, radosny. Od dwóch dni pokazuje swój język i śmiesznie go wypycha. A kąpiel bez problemowo. jedynie jak puszczamy bańki mydlane to widać, że wystraszony jest. chyba chciał wczoraj jedną złapać no i... resztę znacie.
Ja dr.h. na necie oglądam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #246783 przez kasiorek0310
rachela ale przeraziła czytając to nasz mały tez zaczyna tak chlapać i się wiercić że się już zastanawiamy czy do dużej wanny się nie przenieść ale dobrze że nic mu nie było i wszystko dobrze tez miałabym ogromnego stracha że sie coś stało pewno bym cała noc siedziała tak jak i wy i sprawdzała czy wszystko ok to teraz obserwuj bo czasami rezczy wychodza po kilku dniach czego oczywiście nie życzę

u nas ok po kapaniu normalnie juz zasnął jakoś te dwa dni takie inne miał przez te zęby i dzisiaj zajadał sie marcheweczka brzoskwinią i jabłuszkiem z bobovity i trochę naszego jabłka ale te słoiczki wcale takie smaczne nie sa smakowało mi tak lekko kwaskowato chyba była tak dużo wit C aha i przeszedł nam szczeniaczek uczniaczek fajowa zabawka i wiele uczy my mamy wersje polska małemu juz sie spodobała tylko muszę ja pościerać wilgotna szmatka z tego kartonu co przyszła :)

rachela fryzurka fajniuśka pasuje ci taka ja miała tez takie krótkie ale teraz sie waham czekam na obiecana fotkę agi jak sie obcięła a space chłopaki rewelacja

spokojnej nocy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #246803 przez Rachela
dziewczyny od poniedzialku w Lidlu: www.lidl-pageflip.com/pl.html?kid=cJinUX

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #246821 przez Malgorzatta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #246825 przez Malgorzatta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #246826 przez Malgorzatta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #246830 przez Malgorzatta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #246842 przez Malgorzatta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl